Keresés

Részletes keresés

szako Creative Commons License 2009.08.23 0 0 205
azt írja, az egység valószínűleg hibás. ahogy írod is, 1.8 GB működőképes hely van rajta, 6 GB-nyi adat elveszett.
esetleg próbáld meg formatálni. ha nem megy, beszélj az eladóval, hogy visszakaphasd a pénzed.

egyébként ilyen noname gagyi vackokat itthon is bárhol kaphatsz olcsón, nem mintha lenne értelme venni. még papírnehezéknek se jók.
Előzmény: tibor200 (204)
tibor200 Creative Commons License 2009.08.23 0 0 204
Sziasztok

Vettem az ebay en egy 8 gb-osnak hirdetett mp3-4 lejátszót . ezek úgymond általában hackelt memóriájúak, nem árt ellenőrizni őket . Mert az enyém pl 1,8Gb fölött megzavarodik , kiírj ahogy 8gb os de nem tudja kezelni az 1,8Gb feletti részt.
Ismeri e valaki a H2testw-memória tesztelő programot ? Avval lehet tesztelni a valós memóriát az mp3 asokban.
Én mikor megnéztem az alábbiakat írta ki. Angol számítástechnikai zsargonban ez vajon mit jelenthet?

The media is likely to be defective.
1.8 GByte OK (3984278 sectors)
6.0 GByte DATA LOST (12741738 sectors)
Details:6.0 GByte overwritten (12741738 sectors)
0 KByte slightly changed (< 8 bit/sector, 0 sectors)
0 KByte corrupted (0 sectors)
4 KByte aliased memory (8 sectors)
First error at offset: 0x0000000079972c00
Expected: 0x0000000079972c00
Found: 0x0000000079971c00
H2testw version 1.3
zsoltdi Creative Commons License 2009.08.15 0 0 203
sziasztok
van egy gagyi mp3 lejátszóm. eddig tökéletesen működött de amióta újratelepítettem awindowst, mindenáron formázni akarja a lejátszót, persze engedném neki de azt mondja nem lehet formázni. megpróbáltam a lejátszó gyári driverével de úgysem tudom. vmi ötlet? segítsetek
Motun Creative Commons License 2009.02.23 0 0 202
PC-én kikódolod. DVD Fab progik alkalmasak...
Utána már lehet átmásolni......
Előzmény: gt28rs (201)
gt28rs Creative Commons License 2009.02.22 0 0 201

Sziasztok!

 

A kisfiamnak szeretnék venni egy 4-7 cm képátlójú lejátszót.

Média-ban belefutottam PTI-be (a kezemben lefagyott) és egyéb kínai, semmitmondó nevű szerkentyűbe.

Az utolsó walkman-omon még 3 gomb volt és kazival ment :)))

Szóval teljes a homály....

Ha minőségi holmit szeretnék (30000-50000 Ft-közt) , mit javasoltok?

Sony, Apple, Iriver?

Van kb. 50 db mese DVD-je, mind gyári.

Ezek ha jól tudom másolásvédettek.

Hogyan tudom mégis rávarázsolni őket?

szabipilota Creative Commons License 2009.02.14 0 0 200
Az utóbbi napokban elolvastam jó sok véleményt a neten, így próbálva összeegyeztetni az igényeimmel a kínálatot. Túlsok csillivilli nekem nem kell, de kell viszont jó hangzás, tiszta és zajmentes amennyire csak lehet, és a sennheiser füles képességeit is sikerüljön kihasználni. A sallangok feleslegességét a megfizethető ár is jelenti. (Minek fizessek HD videolejátszóért, ha úgyis csak zenét hallgatok, és nem nézek filmet egy 4 centis kijelzőn?) Többnyire útközben hallgatom csak, amikor úgy hozza az idő, ülve a tömegközlekedésen. Persze a fehérzajra (pl. a régebbi Nokia telefonok médialejátszóiban) és az egyenetlen frekvenciamenetekre sehol sem vagyok kíváncsi. Egyre-másra a Cowon iAudio termékeit mondták, ajánlották azok, akik próbálták. Az iAudio 7-es egy ilyen, a fenti követelményeknek tökéletesen megfelelő példány. Megvettem. 2GB-os, ami elég, zenének bőven. Ha megunom az adagot, teszek rá mást. FM rádió is van, semmi extra, de jó. Hangfelvevő, mikrofonról, rádióból, és vonalbemenetről. Hibátlan, könnyen megszokható menü, szabályozható érzékenységű érintőgombok elől, normál nyomógombok oldalt. Egyszerűen úgy jó, ahogy van. A hangzásért szanaszét-konfigurálható efektprocesszor felel, az equalizer csak egy része a dolognak, de van itt minden ami csak kellhet: basszuskiemelő (Ez nagyondurva. Ki hogy szereti, de én levettem alapra, mert öregkoromban is szeretnék hallani), 3D-effekt, MP3-"veszteség-pótló", hangzásjavító, stb. Nem reklámozni akartam, akit érdekel, olvassa el a neten, hogy pontosan mit tud. Csak leírtam én is, hogy a hangminőség terén az iAudio cuccok megérdemlik az ötöst. Nem bántam meg, hogy mellette döntöttem.
mp4player Creative Commons License 2009.02.02 0 0 199
Sziasztok!
Esetleg érdekel valakit egy teljesen új iPod Nano clone 8GB MP4 lejátszó?
Kivételesen jó ajánlat, verhetetlen áron, fóliás, az alkatrészek bontatlanok.
Képet szívesen küldök.
Néhány infó róla:
8GB beépített memória
64000 színű 1.8" TFT kijelző
72*55*7mm, 30-40g
Zene, fénykép, videó lejátszó
FM rádió, E-book, Játékok, Diktafon, Szövegmegjelenítés
Ajándék sztereó fülhallgató és tartótok
Akkumulátor kapacitás 10óra

Érdeklődni az mp4player@freemail.hu -n lehet.
Ár: 10.000 Ft
szako Creative Commons License 2008.12.19 0 0 198
szervíz.
Előzmény: Tnorbi88 (197)
Tnorbi88 Creative Commons License 2008.12.19 0 0 197
Hello

samsung yp-z5f mp3 lejatszom firmware frissites kozben megallt, es azota ha bekapcsolom csak samsung felirat jelenik meg es semmi tobb. mit lehet ilyenkor tenni? van megoldas h ujra elesszem?
Előzmény: sZasz (196)
sZasz Creative Commons License 2008.11.26 0 0 196

Sziasztok!

 

1GB-os mp4 lejátszó karóra a vaterán, 1Ft-ról indult a licit, nincs minimálár!

Az óra teljesen új, kifogástalanul működik! Videó, mp3, pdf lejátszás!

 

http://www.vatera.hu/mp4_karora_1gb_nincs_minimalar_104528288.html

 

Rudi1988 Creative Commons License 2008.10.31 0 0 195
Halliho!

Nem tudja valaki hogy a mpio fg200ban lehet e cserélni a aksit? Mert az enyém valószínű hogy meghalt ugyanis rakni tudok rá zenét de viszont már nem kapcsolodik be!:S Ebből gondolom hogy cska az aksi lehet a ludas! Tudnátok valamilyen segitséget adni? pls help me!!!!:D
beugro21 Creative Commons License 2008.10.24 0 0 194
sziasztok.
nekem egy nagy bajom lenne. régi gépemre a creative zen microphoto (8gb) sikeresen tudtam telepíteni a cd-jével. ugyanakkor most új a gépem, és nincs meg a cd :S
szóval felmentem a support oldalra, auto update-et kértem és letöltött nekem mindenféle organizert meg playert, firmwaret stb, de ha bedugom usb-n a lejátszót, akkor csak MTP media playerként látja, semmi merevlemez vagy ilyesmi

(pedig pont erre lenne szükségem, hogy a két gép közti adatot átmásoljam)
Mezoas Creative Commons License 2008.10.21 0 0 193
Köszi mindenkinek, aki válaszolt!
Azóta meglett a hiba, hibás volt a termék, sikerült kicseréltetni.
Előzmény: Mezoas (192)
Mezoas Creative Commons License 2008.09.28 0 0 192
Hello!

Van egy PTI mp4 lejátszóm:
Link
Azok segítségét kérném, aki rendelkezik ilyen típussal, vagy hasonlóval! A probléma az, hogy még miután kicsomagoltam, használat közben a képernyő szépen kikapcsolt rövid idő után, de gombnyomásra visszatért. De addig szöszmötöltem, míg sikerült valahogy azt elérni, hogy a képernyővédő bekapcsol ugyan, de csak besötétedik valamelyest, viszont tisztán olvasható és látható minden a kijelzőn. Ez ugye leginkább este zavaró, ha az ember nyugovóra tért, és egy kis zenehallgatás közben tapasztalja, hogy ez a nyavajás kacat bevilágítja a szobát. Na ezután visszaállítani sehogy nem tudtam. A System/lcd set menüben csak a fényerősséget, és a képernyőkimélő várakozási idejét lehet állítani. Szerencsére kéz alól vásárolta mutter, így visszavinni sem lehet. Nálatok hogy van ez? Egyébként nagyon tetszene a kütyü, de szálka a talpamban az ilyen hiba.
Zipporah Creative Commons License 2008.09.28 0 0 191

Windows XP service pack 2 - ez a megfejtése a Samsung YP-U3-nak.

Csak azt nem tudom, ennek örülnöm kéne-e...?

Zipporah Creative Commons License 2008.09.28 0 0 190

Hello.

Ugyanez a kütyü és ugyanígy jártam.  A különbség annyi, hogy már az összes elérhető PC-vel és oprendszerrel, egy tanácsra Media player 10-zel (sőt 11-gyel) is megpróbáltam, de nem ismeri fel semmi, sehol. 

Kijelzi a lejátszó, hogy "OK USB DISCONNECTED", viszont tölt szépen. Ha van valakinek valami ötlete azon kívül, hogy vigyem vissza és soha többé ne vegyek semmit, ami samsung (erre hajlok mondjuk...), akkor azt megköszönném...

Előzmény: Myra_Myra (180)
fisherhu Creative Commons License 2008.09.27 0 0 189
Ezeket találtam eddig, sajnos a legígéretesebb készülékekhez (iriver 100-as széria) tudtommal nincs "rendes" távirányító. De ez már valami.
Előzmény: fisherhu (188)
fisherhu Creative Commons License 2008.09.25 0 0 188
Üdv mindenki!

Itthoni zenehallgatáshoz keresek eszközt. A jelenlegi lejátszóm igen remek, csak kell hozzá TV is, mert mindent azon ír ki. Viszont a TV-t fölöslegesen nem akarom bekapcsolni. Ezért gondoltam arra, hogy beszerzek egy merevlemezes, lehetőleg asztali mp3 lejátszót. Ám ahogy nézem, szinte lehetetlen ilyet kapni. Fontos, hogy legyen digitális kimenete (is), mert szeretnék külső DAC-ot (egyelőre az erősítő processzorát) is használni hozzá.
Egyáltalán létezik ilyen készülék?
Myra_Myra Creative Commons License 2008.09.23 0 0 187
És tölteni tölti? Mert ha nem tölti, akkor lehet a számítógép usb-je rossz. Ha tölti, tehát áramot kap, de magát az mp3 lejátszót nem ismeri fel, akkor keresni kellene egy telepítő programot az mp3 lejátszóhoz. Az nem volt hozzá ajándékba? ( szokott lenni )
Előzmény: Vitéz46 (183)
Myra_Myra Creative Commons License 2008.09.23 0 0 186

Dehogynem :)

Mi van a számítógépen? Mert elvileg az XP felismeri....

Előzmény: Vitéz46 (185)
Vitéz46 Creative Commons License 2008.08.19 0 0 185
Itt nem jár senki?
Vitéz46 Creative Commons License 2008.08.15 0 0 184
Ilyen...
Vitéz46 Creative Commons License 2008.08.15 0 0 183

Kérem aki tud segitsen!

Kaptam egy gyereknek ajándélba egy Technika becenevü 1 gb-s mp3 lejátszót.Akitől kaptuk,azt mondta hogy üres,mert mindent letörölt.

Hiába dugom be az usb-be,semmire nem reagél,a gépünk se ismeri fel. Van aki azt mondja,hogy valamit nem szabad lett volna letörölni,lehetséges?

Ki tud pesten olyan szakit,aki irástudó ezekben a kütyükben?

Egy vak kislánynak szánnánk,meglepetésként,de eddig csak én lepődtem meg!

Segitsetek!

Pugg Creative Commons License 2008.07.30 0 0 182

SOS!

 

Hogyan lehet relative olcsón megoldani, hogy az ember otthon - tehát nem kisméretű, zsebbe való cuccról -, de nem számítógépről hallgathasson mp3-at, méghozzá nagy tárhelyen tartva (legalább 80 GB), úgy, hogy kiválaszthassa, mit akar hallgatni? Vagy talán így érthetőbb: létezik-e olyan lejátszó, ami - összekötve egy külső merevlemezzel - kilistázza a merevlemezen lévő mp3-ak címét, és azt játssza le, amit kiválasztok?

Minden jó tanácsot, ötletet hálásan köszönök!

 

Pugg

Törölt nick Creative Commons License 2008.07.23 0 0 181

Sziasztok... csak egy jó tanács. Dimarson-t ne vegyetek  ha csak nem akartok a garancia hely és a lakás között havonta rohangálni

 

Myra_Myra Creative Commons License 2008.07.03 0 0 180

Sziasztok!

 

Tegnap vettem egy Samsung mp3 lejátszót, 1 gigás, YP-U3J. Telepítettem a hozzá való programot (benne volt a csomagban) az otthoni gépre, a program indul, de sajnos a számítógépem nem ismeri fel a lejátszót. Van 2 USB csatlakozóm, egyiknél sem ismeri fel. Pedig alapból jók, mert digitális gépet, vagy Samsung mobilt felismeri...
Behoztam a munkahelyemre az mp3 lejátszót, telepítettem itt is a progit, itt működik rendesen. Tehát (gondolom) nem az mp3 hibás.

Tudtok valamit javasolni, hogy mit kellene tenni az otthoni gépemmel, hogy ott is tudjam használni....?

 

Előre is köszönöm a segítséget!

kliberk Creative Commons License 2008.04.20 0 0 179

Sziasztok!

 

Nekem van egy SONY NW-HD3 mp3 lejátszóm ,keresek hozzá Usb adatkábelt,töltőt és esetleg CD-t

Akinek van esetleg felesleges vagy tudja,hogy hol tudnám beszerezni ezeket a tartozékokat kérem segítsen...!!!

Ha lehet Email-be, azt sűrűbben olvasom...

 

Előre is köszönöm!!!

-=Ronin=- Creative Commons License 2008.03.14 0 0 178
Ja azt elfelejtettem, ha valaki érdeklődik a lejátszó után, azt inkább e-mailben tegye, mert azt sűrűbben olvasom, mint ezt a topikot.
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.13 0 0 177
Cuccoska
-=Ronin=- Creative Commons License 2008.03.13 0 0 175
Sziasztok!

Megválnék Sony NW-E003F 1G-os fekete színű mp3 lejátszómtól. Még garanciális, teljesen karcmentes, természetesen minden tartozéka megvan, ha valaki pont egy ilyet szeretne venni, írjon és az árat megbeszéljük.
Leírás

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!