Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 8
Csináltam egy extrás oldalt, a login és a jelszó is diszko8090.
Ide fel lehet rakni 20megát. Fandor lécci a Disco Bandet eftépézd
már ide. A B&B is jöhet. A Woodpackers szám is megvan vagy csak tudtad a címét? Ha megvan akkor jöhet az is. Köszi. Remélem melóhelyen vagy és nem kell fizetni a netért!
Nekem is van egy csomó régi zeném, de jobbára csak kazettákon.
Majd utánanézek-érdeklődöm az általad felsoroltaknak.

A Bros szerintem is lyó volt, meg volt az első lemezük, de valaki elkérte...
kár érte...

Lyókedvet!
Mackó

u.i.Mekkora divat volt akkoriban a különböző mixek, mi?
Max Mix mittudoménhány, Italo Mix x :-) stb...

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 7
80-as evek popzeneje rulez! Voltak kozottuk mar akkor is mara meg plane megmosolyogtato zenek is, de ugy vagyok ezzel, hogy igencsak szerves resze volt eletunknek annak idejen, ne hagyjuk hat oket veszni.

A Disco Band a Scotchtol megvan CD-n, tudok belole mp3-at csinalni. Bruce and Bongo Geil, ez nagyon gazos volt... ez sajna csak egy 12" vinilen van meg.

Macko: a harkalyos szam a Woodpeckers from Space - Video Kids

hat, nalam is van egy ket sulyos gyongyszem amit regota keresek:

Party All the time - Eddie Murphy
Early morning wake up call - Flash and the Pan
Bank robbery - Erste Allgemeine Verunsicherung
New York Rio, Tokyo - Trio rio
Spirit in the sky - Doctor and the Medics
Wap Bam Boogie - Matt Bianco

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 6
Bocs, a zárójeles rész a "Hú de rosszak voltak!" mondatra vonatkozik.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 5
Emlékszem. Hú de rosszak voltak! Brrr, a hideg kiráz, ha rájuk gondolok. Kivéve, ha a mai diszkócicákkal/homobojokkal (VIP & Co.) hasonlítom őket össze. Na, ezeket azé messze vernék. :-((
(Mármint a topicban eddig felsoroltak mind, kivéve Fleetwood Mac, csak az meg inkább hatvanas, mint nyolcvanas évekbeli zenekar, legalábbis ha a megalakulását nézzük.)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 4
Emlékeztek még a 80-as évek végéből a Bros-ra? Jól "lenyálasozták" őket (oké, nem véletlenül), viszont zeneileg nagyon össze volt rakva az anyag! A legtehetségesebb köztük egyértelműen a basszista srác volt. Nagyon profi futamokat produkált! Miután kiebrudalták őt, el is tűnt a banda a süllyesztőben.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 3
Hello RCH!

A Scotch "köhögős" számáért (Disco Band vagy ilyesmi a címe) oda adnám a fél királyságomat!
Sehol sem tudtam eddig megszerezni.
Ja, meg volt egy szám aminek a magyar címe az volt (legalább is bétót szerint a Poptarisznyában), hogy Harkályok és olyan hülye röhögős effekt volt benne. Valamint keresem még: Bruce and Bondo:Gail vagy Geil vagy ilyesmi a címe, Monte Christo: Lucifer c. számát. Ja meg van egy szám aminek Johhny a címe és baromi lyó tincitánci diszkózene, olyan 86-87 körüli.

Lyókedvet!
Mackó

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2
Itt is van egy lelkes zenerajongó, aki leginkább ezen korszak zenéjét kedveli.pl.:Tears for Fears,Wet wet wet,Fleetwood mac,Spandau ballet stb. Emellett a hard rock, heavy metal is közel áll a szívemhez.Van is belőlük akár MP3-masom is.A 80-as évek zenéit gyűjtőkkel szívesen felvenném a kapcsolatot.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 1
Masszív nullás ?????
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 0
Nahát, egy masszív nullás :-)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 topiknyitó
Remélem akad itt 1-2 lelkes zenerajongo, aki még mindig kedveli a 80-as évek popzenéit és még emlékeznek ezere az elôadókra: Max Him, Trans-X, Scotch, Real Life, Chess, Fergal Sharkey, C. C. Catch, Fancy, stb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!