Keresés

Részletes keresés

John_Doe Creative Commons License 2004.08.10 0 0 94

Tulajdonostól eladó egy 46nm-es, másfél szobás panellakás Zuglóban.
Világos konyhás, a konyha, fürdőszoba és az előszoba két éve teljesen fel lett újítva [minden új: a járólap, a csempe, a WC, a kád, a csap, a konyhabútor, a világítás, etc.], az ablakok két éve, a fűtőtestek tavaly ősszel lettek kicserélve, a szobák most májusban voltak festve. További paraméterek: parkettás, parkra néz, jó közlekedés, vízórás, alacsony közös költség. 11 millió Ft.  Ingatlanirodák kíméljenek!

 

Akit érdekel dobjon egy mailt a gabor851@freemail.hu - ra.

 

Köszi,

kovla777 Creative Commons License 2004.08.07 0 0 93

Sziasztok!

 

Nemrég láttam egy kimutatást, ahol egy budapest térképen kerületenként meg volt

adva az ingatlanok átlagos ára.

Nem tudja valaki, hogy hol lehet ezt megnézni?

 

Előre is köszi!

 

kovla777

Csepeli Creative Commons License 2004.08.04 0 0 92
XXI. kerületi lakás sürgősen eladó! Eladó egy 2,5 szobás 62 m2-es, erkélyes, távfűtéses jó állapotú öröklakás Csepelen, a Rakéta utcában, zöldövezeti négyemeletes ház 3. emeletén tulajdonostól. Irányár: 11,2 M Ft. 06-70-253-37-04, ill. este: 276-3006
vica_eva Creative Commons License 2004.08.04 0 0 91

Eladó lakás! VIII. kerület Fiumei úton eladó egy 69nm-es, két szobás, összkomfortos erkélyes lakás. Lift van.  Ár: 16 millió Ft.

Telefon: 0670/386-6345 vagy 0630/536-8882

steffy Creative Commons License 2004.07.29 0 0 90
IX. kerület rehabilitált részén, a Márton utcában (Klinikák és a Nagyvárad tér között), az Üllői út felé eső részén eladó egy 74 m2-es lakás (2 nagy szoba, konyha, előtér, fürdő+WC, beépítet szekrény, és előtérben kis galéria). 2002-ben igényesen felújított, cirkófűtéses, zöldudvarra néző ablakokkal. Belmagassága miatt galériázható. A ház csenfdes, rendes. Irányár: 17 mio.k és

IX.. kerület rehabilitált részén, a Márton utcában (Klin

Gkriszti Creative Commons License 2004.07.29 0 0 89
Ha valaki szeretne a zöldövezetbe költözni, ajánlanék egy ürömi családi házat. Kétszintes, négyszobás, a melléképületben úszómedence és szauna is van. Főút mellett, saroktelken áll, de azért elviselhető a forgalom. A 80-as években épült, kicsit már felújításra szorul. Interneten megnézhető a http://eladohaz2.fw.hu oldalon.
Irányára: 27 M. Ft, de tudunk engedni belőle.
06-30-240-3122
Előzmény: Csepeli (88)
Csepeli Creative Commons License 2004.07.28 0 0 88
XXI. kerületi lakás sürgősen eladó! Eladó egy 2,5 szobás 62 m2-es, erkélyes, távfűtéses, jó állapotú öröklakás Csepelen, a Rakéta utcában, zöldövezeti négyemeletes ház 3. emeletén tulajdonostól. Irányár: 11,2 M Ft. 06-70-253-37-04, ill. este: 276-3006
Cica-Mica01 Creative Commons License 2004.07.28 0 0 87

Sziasztok! 

József Attila lakótelepen (IX. ker.) 8. emeleti 56 nm-es 1+2* 1/2 szobás, étkezős lakás, sürgősen, áron alul eladó. Ár: megegyezés szerint. Érd: 06-20-263-37-107

eladolakasxx Creative Commons License 2004.07.26 0 0 86
Pesterzsébeten a Mediterrán lakóparkban épülő, márciusra elkészülő, már leszerződött lakásunkat (2 szoba + erkély + tároló) a jelenlegi négyzetméteráraknál kedvezőbben átadnánk. Bővebben telefonon: 70/457-3093
dohosa Creative Commons License 2004.07.23 0 0 85
Eladó családi ház reális áron és Pest határain belül:

A XVII.kerületben Rákoscsabán eladó egy 130 nm összetületü családi ház 150 nöl telekkel.
Alapja 90 nm és 40 nm tetőtér.
A ház szerkezetileg jó( a 70-es években épült) , nagyon jó a beosztása , de csinositásra szorul szorul (festés, fürdőszoba csempe...stb) Ára: 20,5 millio
A kertben jelenleg egy mühely is található, de lebontható.
Ha érdekel valakit, akkor hivja: 06 70 29 88150
tokmány Creative Commons License 2004.07.20 0 0 84
Eladjuk újlipótvárosi, a Hegedűs Gyula utca elején (körút és a Katona J. között) lévő 46 nm-es szoba-hallos felújított, 4. emeleti, utcai, kombicirkó fűtéses öröklakásunkat. Rendezett, liftes ház. Az alaprajz, illetve képek a lakásról megtekinthetők a http://kalasz.atw.hu oldalon. Irányár: 13,9 M Ft. Ha érdekel: Telefon: 06-20-314-2458; E-mail: kalasza@freemail.hu
villanegra Creative Commons License 2004.07.20 0 0 83
Nem érdekel vkit esetleg egy debreceni lakás? Piac utca, a Vármegyeháza közelében. Tetôtéri, egyedi beosztás, kis erkély, étkezô, 2+2 szoba. Hasznos alapterület 83m2, tényleges 100 m2. Nem tudtuk, hogy költözni fogunk, ezért nemrég festettünk, a szobák különbözô színűek.
Viru Creative Commons License 2002.03.28 0 0 81
Sziasztok!

Nem akar valaki véletlenül kiköltözni a füstös Budapestről a környékre? Eladnám sürgősen pipecül felújított parasztházamat Kakucson. Részletekkel emilben, ugyanott a telefon is megkapható.

Üdv, várom a rohamokat

Viru

xixi Creative Commons License 2002.02.27 0 0 80
Sziasztok!
Zuglóban (Herminamező, Törökőr, Alsórákos, szal a szép részén) keresek 45-55 nm lakást, magamnak (szal nem ingatlaniroda vagyok), új építésű tégla társasházban. Valamelyikőtöknem nincs ÉPPEN egy ilyen eladó?
Köszi
Laja73 Creative Commons License 2000.11.20 0 0 79
Jajj de jó lenne, főleg a gyeses mamáknak, de én se bánnám, ha nem kéne ingázgatni mindig.

Egyébként mi is III kerületiek vagyunk, már énszülőimileg, aztán párommal Békásra albérletbe, és mi is fogadkoztunk, hogy el nem megyünk a környékről, aztán belenézegettünk az Expresszbe, és Turán kötöttünk ki...

Előzmény: borzimorzi (78)
borzimorzi Creative Commons License 2000.11.20 0 0 78
Kedves Derszu, magam is így gondoltam sokáig. Néztem is mindenfelé házicskákat, ált. Budától északra, mert az egész rokonság III. kerületi. Végül persze csak panelra futotta, minő meglepi, Óbudán. Azóta HÉV-vel járok munkába. Nem először hallom feltűnően jól öltöztetett kiscsávóktól, hogy fúj, milyen büdi ez a város emiatt a sok autótól, bezzeg nálunk Pomázon/Nagykovácsiban/Solymáron/Telkiben stb.
Ilyenkor kedvem lenne megkérdezni, hogy "Mondd, fiacskám, akkor miért nem mondod meg apádnak is, hogy maradjon otthon földet túrni a ... falujában és ne pofátlankodjon be ide a városba a mások tüdejét rongálni a szakadt verdájával?!" Persze, mindig hallgatok, mint az a bizonyos a fűben...
Mellesleg én a neten keresztül is tudok dolgozni, ha én költöztem volna ki, nem jönnék vissza naponta büdíteni.
Vigasz: ha a belső kerületek slumosodása megállíthatatlan is, azért remélem, max. 20 év múlva a távmunka lesz a munkavállalás legfőbb formája és akkor talán nem fognak "visszajöni büdíteni" mások sem. Túl optimista lennék?
b
Laja73 Creative Commons License 2000.11.20 0 0 77
Nem egészen így volt, nemhogy pénzem nem maradt, amikor kiköltöztünk, de a háznak még több, mint a felét hitelből vettük. Ugyanis pesten albérletben laktunk, úgyhogy párszázezer forint nagyapai örökségen kívül nem nagyon tudtunk mit beletenni a vételárba, ehhez jött még másfél millió hitel, még pár százezer szülői támogatás, és meg is volt a kategóriájában alacsony vételár, a 2,5 millió. Havi 50ezer törlesztőrészlettel...
Szóval, igazából nem nagyon volt választásunk, 2 gyerekkel nem lehet a végtelenségig albérletben maradni, de azért a nyócba sem akartunk menni.

Előzmény: Törölt nick (73)
Laja73 Creative Commons License 2000.11.20 0 0 76
Mary45, gbrl, köszönöm szépen, ez így már kicsit jobban hangzik, bár továbbra sem értem, mit kapok cserébe ezért az illetékért, talán ezzel rovom le hálámat kormányunknak, hogy vehettem lakást az eddig is megadóztatott saját pénzemből, meg a banki hitelből. Aminek mellesleg olyan magas a kamata, hogy más abból egész hónapban eszik. Pusztán azért, mert amit veszek, az esetleg nem új - mert csak aztat támogassák, az se baj, ha fából van - , hanem pár éves.
Szóval valóban jogos a 80 rugó, majd eladjuk az öreg wartburgot, oszt' meg is van...:)))
gbrl Creative Commons License 2000.11.19 0 0 75
laja73......
a dolog oda vissza működik, tehát az eladás és a vétel különbözetét nézik, függetlenül, melyik a magasabb v. alacsonyabb.
esetedben elacc 4m-ért, veszel 8m-ért, az illeték 80e huf. (2%)
azt tudd, hogy ez csak 1 éven belüli adásvételkor - ez az un cserét helyettesítő adásvétel.
gbrL
Előzmény: Laja73 (71)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.18 0 0 73
Az addig rendben, hogy kiköltözöl Turára, és veszel ott olcsóbban egy lakást. Még némi pénzed is marad. Írod Pesthez vagy kötve. Akkor meg a maradék pénzed elbenzinezed. Ne haragudj, de mi ebben a kiköltözésben a ráció? Nem értem. Ráadásul az utazással egy csomó időd is elmegy.
Előzmény: Laja73 (70)
Mary45 Creative Commons License 2000.11.18 0 0 72
Csak vétel után van illeték, eladás után legfeljebb szja-t kell fizetni, ha valaki nem forditja lakásra az eladott lakásból eredő bevételét, de te még drágább lakást akarsz venni, igy szja-t biztosan nem kell fizetned.
A vásárolt lakás után az illeték 4 millió Ft-ig 2%, a forgalmi érték ezt maghaladó része után pedig 6 % illetéket kell fizetni.
Ez egy 8 milliós lakásnál:
4m.után-2%=80000
4m után-6%=240000
Össz.: 320000 Ft.
DE:
Van egy kedvezmény, amit igénybe lehet venni, megpróbálom idézni:
"lakástulajdon vásárlása esetén, ha a magánszemély vevő a másik lakástulajdonát a vásárlást megelőző vagy azt követő éven belül eladja, az illeték alapja a vásárolt és az eladott lakástulajdon - terhekkel nem csökkentett-forgalmi értékének a különbözete."
De:
Valahol olvastam, hogy ez a kedvezmény csak annál a személynél érvényes, akinek a nevén csak l lakás van. De ez nem biztos, hátha valaki még hozzászól, aki ezt is biztosan tudja.
Előzmény: Laja73 (71)
Laja73 Creative Commons License 2000.11.18 0 0 71
Van olyan, aki tud válaszolni ?

Ha eladok egy lakást 4 millért és veszek hitelre egy másikat, ami 8 millió, akkor milyen illetékek vannak ?

Az eladás után is kell fizetni plusz még a vétel után is ?

Vagy csak a különbözet után ?

Segítség plííííz, enélkül nem tudom, mennyiért éri meg eladni !

Laja73 Creative Commons License 2000.11.07 0 0 70
Mi eredetileg III ker-ből költöztünk ki Turára, ez Gödöllő után van még, de egy csodálatos kis kertesházat sikerült megvennünk, baromi nagy kert, füves, bokros, kicsit hátrébb fákkal, csendes szóval igazán tökéletes.

Házikó1
Házikó2

Csak hát a ház már elég kicsi (1,5), mert 3 gyerekre számolunk, azonkívül már nem nagyon tudjuk megoldani az ingázást, munka és egyéb ügyek miatt Pesthő vagyunk kötve.

Nekem Pesterzsébet nagyon szimpatikus egyébként, oda mennénk.
Aztán majd egyszer, ha sok pénzünk lesz, jöhet egy kertesház valahol a peremen.

Előzmény: Bugi bacsi (68)
kockasfulunyul Creative Commons License 2000.11.06 0 0 69
Bugi bácsi, nagyon szépek mind a ketten (ezt mondd csak meg Bugi néninek is!).
Jaj, bárcsak....

Érdliget? Az Érd? Nem macerás onnan bejárni? Mi csak a XIX-XX. kerületig akarunk elmenni, onnan még lehet BKV-zni.

Előzmény: Bugi bacsi (68)
Bugi bacsi Creative Commons License 2000.11.06 0 0 68
Vagyugy!

Igy mar ertem!! Juhe!

Honnan koltoznel Bp-re? Mi a XI. ker-bol mentunk Erdligetre. Vissza never ever.

A kep a baratomek kertjeben keszult juniusban.

Udv

Előzmény: Laja73 (67)
Laja73 Creative Commons License 2000.11.06 0 0 67
Utólagos engedelmeddel megnéztem a többit is,
és eszembe jutott (és itt már legalább nem OFF)
hogy milyen jó is a gyereknek, ha van egy kertesház...

Mi pont arra készülünk, hogy a miénket eladjuk in order to
költözni Budapest, és félek hogy megbánom.

Előzmény: Bugi bacsi (66)
Bugi bacsi Creative Commons License 2000.11.06 0 0 66
Laja73!

Koszi az elismerest!
Nem ertem a kerdesedet. :o(

Előzmény: Laja73 (64)
csinnnKA Creative Commons License 2000.11.06 0 0 65
A net-en most kezdem, már nézegetem a hirdető web-site-okat.
(Amúgy október elején futottam 2 kört az Expresszben, volt is megnézegetés, de nem jött össze, mert volt, akinek csak februárban lett volna, másoknak pénze nem volt, részletre akarta megvenni tőlünk, azt hittem, elájulok.)

Na, azért reménykedem! :-)

Előzmény: Bugi bacsi (63)
Laja73 Creative Commons License 2000.11.06 0 0 64
Akkor már azon sem fogok meglepődni, ha majd az eladás után is benyújtanak egy igényt plusz pár százezerről...

OFF

Bugi,

Tényleg édes a bébi !
Meg lehet kérdezni, hol készült a 2-es?

ON

Előzmény: csinnnKA (62)
Bugi bacsi Creative Commons License 2000.11.06 0 0 63
csinnnKA!

Meghirdetted mar a keglit? Es, ha igen, hol?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!