Keresés

Részletes keresés

ilonahelen Creative Commons License 2016.11.12 0 0 391

Angoltanitást,korrepetálást,nyelvvizsgára,érettségire felkészítést vállalok .Egyetemet végzett tanárnő vagyok,esetleg házhoz is megyek.Óradíj:2000ft/ óra.Ez 45 perc.06303334442

Dorottya Szalai Creative Commons License 2016.10.14 0 0 389

Szép estét!
Ha még nem talált angoltanárt, talán segíthetek!
Kérem keressen fel privát üzenetben.

Üdv,
Sz.Dorottya

Előzmény: tavasz-nyár (388)
tavasz-nyár Creative Commons License 2016.09.24 0 0 388

Alapfokú angol társalgás fejlesztéséhez tanárt keresek.

Heti 2x60'

XIV.Őrs vezér tér környéke.

Tarné Anna Creative Commons License 2016.09.20 -1 0 387

Angol tanítás, korrepetálás, nyelvvizsgákra felkészítés, kommunikáció (speciális is! pl. interjú, business, stb) anyanyelvi tanártól (aki magyarul is tud), barátságos árakon:

Amennyiben szeretne hatékonyan nyelvet tanulni, és olyan dolgokra fókuszálni, amire valóban szüksége van, felesleges sallangok nélkül, akkor jó helyen jár.
1 éves kortól 85 éves korig voltak már tanítványaim, akiket nagyon szeretek, és a célom az, hogy akik hozzám járnak, megszeressék, és könnyedén használják az angolt, és a francia nyelvet, nem idegenként kezelve azt. Nincs lehetetlen!

Angol, francia tanítást vállalok egyénenként vagy kis csoportokban, a kezdetektől egészen a nyelvvizsgákra való felkészítésig, céges kommunikációig, szaknyelvi vizsgákra, élethelyzetekig, tolmácsolásig, bármi lehetséges, amire a kedves tanítványomnak éppen legnagyobb szüksége van. Diákjaim nyelvvizsgáikon (középfok), szaknyelvi vizsgáikon 85% felett teljesítettek. Ez persze nem garancia, de azért mutat valamit. Érettségire is vállalok felkészítést, lépésről-lépésre, hogy a nagy napon ne érje meglepetés...

Skype-on oktatok, így az utazással sem megy el feleslegesen idő, és otthona kényelmében, vagy akár a munkahelyén tanulhat.

Elérhetőségem: 0630/542 3790
Árak, infók: http://angolfranciabudapesten.weebly.com

Atesz92 Creative Commons License 2016.09.02 0 0 386

Legmélyebb tiszteletem mindenkinek! :)
Az én nevem Horváth Attila, négy éve tanulok anglisztika, pedagógia és történelem szakokon az ELTE Bölcsésztudományi Karán és nagyon szívesen fogadok tanítványokat. Van már tapasztalatom nyelvtanításban, egyik tanítványom ötödikes általános iskolás volt, két évig volt a diákom, egy másik érettségizős diákom pedig sikeresen tett le emelt szintű angol érettségit.
A XIV. kerületi lakos vagyok, rugalmas délutáni beosztással, kedvező ódabérrel, egy alkalom 60 perces. Szívesen várom minden érettségire, illetve nyelvvizsgára készülő diák és érdeklődő jelentkezését, de abban az esetben is szívesen fogadok mindenkit, aki csak az angol nyelv iránt érdeklődik. :)

e-mail címem: horvathattila92hun@gmail.com

Corben78 Creative Commons License 2016.08.06 0 0 385

Sziasztok,

Gazdasági Nyelvvizsga Felkészítő Tanfolyam Indul

Az október 22-i Gazdálkodó Nyelvvizsgára 35 órás intenzív kis csoportos, maximum 8 fős, gazdasági nyelvtanfolyam indul szeptember 4-én, vasárnaponként 5 óra.

A Gazdálkodó Nyelvvizsga akkreditált, a BGE minden további nélkül elfogadja.

Részletek:

Tanfolyam időtartama: 2016.09.04-2016.10.16 között minden vasárnap, napi 5 óra, reggel 9:00 órás kezdéssel.

Helyszín: XI kerület, Nagyszeben út 24. (4-es metró vonalán)

Miért minket válassz?

• Vasárnap te is ráérsz, nem lehet kifogás a munkád
  • Nyelvtani rendszerezéssel indítunk, mindent átnézünk, ami szükséges a középfokú gazdásági nyelvvizsgához. Nincs kifogás, a nyelvtan szükséges minden nyelvtanulásnál.
  • Szókincsképzés. Alapvető gazdásági szókincs nélkül csökkented az esélyed.
  • 7db teljes nyelvvizsga feladatsor megoldása, gyakorlása, mert a vizsgán is ezzel találod majd szembe magad, légy felkészült! Időre dolgozunk, ott is időhöz leszel majd kötve.
  • A hibáidat közösen átnézzük, megbeszéljük, hogy hol, miért hibáztál, hogy legközelebb ne kövesd el. Kedvenc kérdésünk a „miért?”, mert ha meg tudod indokolni, akkor érted is.
  • 7db teljes hallás utáni szövegértés gyakorlása közösen.
  • Megtanulunk beszámolót és levelet írni és az egyes „trükköket”, mert 1-2 ponton is múlhat a siker, valamint biztosítunk számodra minta levelet és beszámolót és 200 panel mondatot, amelyet bármikor belefogalmazhatsz a leveledbe.
  • Kidolgozzuk a szóbeli tételeket és minden tétel mellé kidolgozott segédanyagot kapsz lehetséges kérdésekkel és válaszokkal.
  • Meg tanulunk grafikont elemezni és kapsz 7 db minta grafikonelemzést.
  • Utolsó órán próba nyelvvizsga lehetőséget biztosítunk számodra.

Gyere el és csatlakozz a sikeres nyelvvizsgázók táborához mindezt hihetetlenül alacsony áron , csupán 1600 Ft/óra.

Üdvözlettel,

Janka Katalin  

Tel: 70/ 266 4196      email:janka.katalin@yahoo.com         www.angolnyelvtanar.webnode.hu     

Corben78 Creative Commons License 2016.07.21 0 0 384

Szia!

Angol magántanár a XI. kerületben!            

Angol nyelvoktatást vállalok minden korosztálynak, minden szinten. Kellemes, beszéd centrikus, gyakorlati angol órák a XI. kerületben, könnyen jól megközelíthető helyen! Az órák 60 és 90 percesek is lehetnek.

Nyelvvizsgára, utazásra, munkára, interjúra, következő iskolai órára, érettségire felkészítés, korrepetálás, kötetlen beszélgetés,  üzleti angol személyre szabott tananyagból.

Gyere és tanulj meg gyorsan, könnyedén, hihetetlen kedvező áron angolul!

Az első óra teljesen díj- és kötelezettségmentes!!!

Tel: 70/ 266 4196      email:janka.katalin@yahoo.com         www.angolnyelvtanar.webnode.hu     

Üdvözlettel,

Janka Katalin              

Előzmény: Zsuzsi0701 (369)
Corben78 Creative Commons License 2016.07.21 0 0 383

Szia!

Angoltanár Budapesten a XI. kerületben!            

Angol nyelvoktatást vállalok minden korosztálynak, minden szinten. Kellemes, beszéd centrikus, gyakorlati angol órák a XI. kerületben, könnyen jól megközelíthető helyen! Az órák 60 és 90 percesek is lehetnek.

Nyelvvizsgára, utazásra, munkára, interjúra, következő iskolai órára, érettségire felkészítés, korrepetálás, kötetlen beszélgetés,  üzleti angol személyre szabott tananyagból.

Üdvözlettel,

Janka Katalin              

Előzmény: Törölt nick (378)
Corben78 Creative Commons License 2016.07.21 0 0 382

Szia!

Angoltanár a XI. kerületben!            

Üdvözlettel,

Janka Katalin              

Előzmény: Antioosz (381)
Antioosz Creative Commons License 2016.07.11 0 0 381

Sziasztok!

Szeretnék olyan angol tanárt találni, aki felkészítene a nyelvizsgára. Rugalmas az idő beosztása. Hetente 2x szer mennék másfél órát. 

Barátságosak az árai. 

Várom az angoltanárok jelentkezését. antioosz@citromail.hu

tatooyah Creative Commons License 2016.06.13 0 0 380

Könnyű és gyors angoltanulás diplomás anyanyelvi szintű tanártól Újbudán vagy Zuglóban, akár Skype-on vagy Messengeren is! Bármilyen szinten, akár teljesen kezdőtől a felsőfokúig! Saját mórszerrel, amelye a tanulóra épül! Budapesten házhoz is megyek.

Takács Erika O67O.322.13.87

http://trukkosangol.webnode.hu/menu/

simonovits Creative Commons License 2016.05.05 0 0 379

ANGOLTANÍTÁS HATÉKONYAN ÜZLETEMBERTŐL

Hatékony angol oktatás üzletembertől magánszemélyeknek és cégeknek Csillaghegyen ill. egész Budapesten, tízéves angol nyelvű főiskolai oktatási gyakorlattal. Személyes és online órák. Egyéni és csoportos foglalkozások, kezdő, középszintű, haladó, nyelvvizsga előkészítő bevált, hatékony módszerrel. Szakmai nyelv, társalgás, nyelvtan, kifejezések, beszédkészség fejlesztése a legjobb amerikai és brit hanganyagokkal és szövegekkel. Cégeknek kereskedelmi, gazdasági, üzleti, marketing, idegenforgalmi, HR szaknyelv. Tel.: +36-30-9-777-107. Skype: angol-oktatas E-mail: travelsystem@t-online.hu Oktatási módszer, részletek, árak és elérhetőség: http://angoltanulas.weebly.com

http://tanuljon-angolul.weebly.com

http://uzleti-angol.weebly.com

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.13 0 0 378

Olyan angol tanárt keresek, aki Budapesten a XII. kerület Városmajor utcába házhoz tud jönni hétköznap heti 2x 15:10-16:10 között 60 percre Gyakorlatilag kezdő vagyok cél a diploma átvétele

Árajánlatot rövid bemutatkozás kíséretében az ekispestkupa@gmail.com e-mail címre várom és előre is köszönöm

ts78 Creative Commons License 2016.04.06 0 0 377

Köszönöm, már nem aktuális az angoltanár keresésem!

Előzmény: ts78 (371)
budapestbridge Creative Commons License 2016.04.05 0 0 376

Érettségire felkészítő, gyakorló angol órák! Rugalmas időbeosztás, segítőkész légkör, pozitív hozzáállás! Budapest Bridge Consulting, 1116 Budapest, Kondorosi út 8/b fszt. 06 30 260 61 61

Facebook: Budapest Bridge

ilonahelen Creative Commons License 2016.03.31 0 0 375

Angoltanitást,korrepetálást,nyelvvizsgára felkészítést vállalok.Egyetemet végzett tanárnő vagyok.Házhoz is megyek esetleg.Óradíj:2000ft/ó.Ez 45 perc.60 perc 2500 ft.06303334442 

Beyonce_K Creative Commons License 2016.03.31 0 0 374

Angol tanárt keresek az alábbi feltételek figyelembevételével:

- elsősorban női tanárt

- angol nyelvtanári diplomával rendelkezik

- több éves pedagógiai és/vagy magántanári tapasztalata van

- nagy hangsúlyt fektet a kommunikációra, mert ebben a legnehezebb egyedül fejlődni, valamint a kreatív nyelvtanulás is fontos számára, de örülnék ha követnénk valamilyen tankönyv tematikát ami keretet ad

- több hónapos együttműködésre van szükségem

- a helyszínek: tanárnál, illetve nálam. Amennyiben a tanárnál az alábbi helyszínek jöhetnek szóba: belváros (Deák tér és annak környéke) valamint a 9-es busz pesti vonala, esetleg Örs Vezér tere és közvetlen (!) környéke. Amennyiben nálam lenne az óra, akkor a X. kerület Szent László tér a helyszín.

- az alkalmas időpontok: a hétköznap16-19 óra között

- Óradíjak: maximum 2500.-Ft/60 perc vagy 3500.-Ft/90 perc, heti egy vagy két alkalommal.

A nyelvtanulási szándékaimmal kapcsolatos információk:

- az első órán megfelelő módszerrel mérje fel a tudásom és határozzuk meg a pontos célokat

- sokadszor futottam már neki, nem vagyok kezdő, sajnos bele is fásultam már kicsit

- nyelvvizsgázni nem kívánok, legalábbis egyelőre nem célom

KÉREM, hogy a hirdetésre olyan tanárok jelentkezzenek, akik a fenti feltételeknek minden szempontból megfelelnek. Sem nyelviskola, sem online óra, sem egyéb két vagy három fős óra nem érdekel!

Előre is köszönöm.

E-mail: almodoztam@freemail.hu

marcius21 Creative Commons License 2016.03.21 0 0 373

Sziasztok!

Találtam egy oldalt, ami angol szövegek nyelvhelyességét javítja ki.

Van ingyenes verziója és fizetős része is. Nagyon egyszerű használni: https://chattingcat.com

Ajánlom mindenkinek!!

bigwinnie Creative Commons License 2016.03.10 0 0 372

Sziasztok. Egy jó angol magántanárt keresnék leginkább a IX. kerületben, vagy a VIII. kerület (Corvin közelében), esetleg X. kerület is szóba jöhet. Gimiben szereztem meg a középfokú nyelvvizsgát, de azóta megkopott a tudásom (nem használtam aktívan), ezen szeretnék javítani, tehát a mindennapi munkához, kommunikációhoz szükséges tudásra emelném a nyelvtudásom, valamint állásinterjúra felkészítés lehetősége is jó volna. Valamint a műszaki angol oktatása is előnyös lenne, de nem feltétel. Lényeg, hogy egy szimpatikus, gyakorlott, jó tanárt szeretnék találni, heti 1-2 alkalomra. Tudtok esetleg ajánlani valakit?

ts78 Creative Commons License 2016.03.07 0 0 371

Sziasztok!

Az elkövetkező 3 hétben szeretnék 5-6 alkalommal angolórát venni, alkalmanként csupán 45-50 percet. 5 éve középfokú nyelvvizsgáztam, de azóta nem nagyon beszéltem és megkopott az amúgy is necces tudás. Csak és kizárólag beszélgetést szeretnék ezalatt a néhány alkalom alatt, ahogy megy. Nem vagyok bőbeszédű, szóval 45-50 perc valószínűleg elég lesz, hogy lefáradjak és a tanárt is lefáraszam, de majd igyekszem, hogy ne így legyen. Alkalmanként 2000Ft tudok fizetni. Leginkább este 6 után érek rá. Helyileg a Móricz Zsigmond krt – Boráros tér – Soroksári - Haller utca kereszteződés vonalában lenne a legalkalmasabb, de némi eltérés belefér.

Az elérhetőségem: ykcznn@gmail.com

Hedirobb Creative Commons License 2016.02.26 0 1 370

Sziasztok!

A barátnőmmel angol tanárt keresünk, aki heti 1 órában társalog velünk. Diplomamentő programban veszünk részt, nyáron szeretnénk letenni a középfokú nyelvvizsgát, ezért szeretnénk hetente az aktuális tananyagot elmélyíteni. A tanárunknak nem kell így az órára készülnie, csak türelmesen végighallgatni minket és kijavítani az esetleges hibákat:)

Az óra időpontja csütörtökön 5-6- ig lenne, helye Budapesten a 7. kerületben a Király utca mellett. Más helyszín és időpont sajnos nem megoldható.

60 percért 2500 forintot, plusz egy kávét tudunk fizetni.

Kérjük csak olyan jelentkezzen, aki tud gyerericsajban koncentrálni:)

email: hedirobb@gmail.com

Köszönettel: Bori

Zsuzsi0701 Creative Commons License 2016.02.15 0 0 369

Kedves Fórumozók.

Angol tanárt keresek a 11. kerületben. Teljesen kezdő vagyok, kevés kis alappal, ami semmire sem elég, viszont szorgalmas és tanulni vágyó vagyok. Sajnos már több rossz tanárba futottam bele, de nem akarom feladni a keresést. Intenzíven szeretném az angolt tanulni, legalább heti 3 alkalommal 90 percben, sajnos csak 3000 Ft - ot tudok fizetni a másfél óráért :( . Dolgozom ezért csak munka után, késő délután tudok menni.

Köszönöm :)

Üdvözlettel

Zsuzsi

zsuzsakiss7@yahoo.com

Souly Creative Commons License 2016.02.09 0 0 368

Kedves Fórumozók!

XVI. kerületben vagy ahhoz közel keresek megfizethető áron angoltanárt aki felkészítene TELC középfokú B2 es (C1 complex) nyelvvizsgára ártól függően 60 vagy 90 perces órában heti max 2 alkalomra. Akinek van erről információja kérem írjon itt válaszüzenetet illetve amennyiben ő maga angoltanár kérem küldjön árajánlatot a következő emailcímre.

maria.babarik@gmail.com

Tisztelettel

Kkriszti4 Creative Commons License 2016.02.05 0 0 367

Köszönöm a sok levelet, sikerült tanárt találnom!

Előzmény: Törölt nick (366)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.29 0 0 366

Angol magántanárt keresek, megfizethető áron, aki Újpesten házhoz jönne. Heti 2 alkalomról lenne szó egy, de inkább másfél órában, délután 5 órától kezdődően.

email címem: kovesdikrisztina@gmail.com

fruitsy Creative Commons License 2016.01.22 0 0 365

Sziasztok!

ELTE angol szakon végzett fiatal tanárnő, általános és gazdasági angolból közép és felsőfokú nyelvvizsgára felkészítést vállal XIII kerületben.

ha kérdésed van írj nyugodtan: fittermouse@gmail.com

veronik797 Creative Commons License 2015.12.28 0 0 364

Aki angoltanárt keres, szívesen állok rendelkezésére többéves nyelviskolai tapasztalattal, sikerekkel a hátam mögött. Vállalok kezdő, haladó, nyelvvizsgára készülő vagy szinten tartást igénylő diákokat is. Írj bátran! :)

english.teaching797@gmail.com

Thot Zoltan Creative Commons License 2015.11.29 0 0 363

Sziasztok!

Segítséget kérnék, egy nyelviskolával kapcsolatban..:)

Jó magam nyelvtanár vagyok, és külföldi állásvállaláshoz érdeklődnék, hogy van-e itt köztetek valaki,aki elvégezte, és állást is kapott a TEFL nyelviskola segítségével..

http://www.tefl.hu/

Róluk volna szó..

szép napot Klaudia

katiklik Creative Commons License 2015.11.23 0 0 362

1,5 órás angol e-learning kurzus, hogyan írjunk profi emailt angolul. Anyanyelvi tanár, valóban használt nyelv.

50% kedvezmény csak a hét végéig (nov. 29-ig):

Coupon kód: REDD

kurzus link: https://www.udemy.com/write-excellent-business-emails/

Balogh Ágnes Creative Commons License 2015.11.23 0 0 361

Pszichológus, pedagógus felsőfokú angol nyelvvizsgával angol tanítást, korrepetálást vállal. IX. kerület Corvin negyed, de megbeszélés szerint házhoz is megyek.Több, mint 10 éves gyakorlattal rendelkezem. Elsősorban általános iskolás gyermekek, illetve kezdő szinten serdülők, felnőttek tanítását vállalom. Balogh Ágnes 70-546-50-18

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!