Keresés

Részletes keresés

kétkerekes Creative Commons License 1999.02.28 0 0 29
Néhány túraprogramot küldök, hátha valakit érdekel. Ezek nyilt túrák hivatásos túravezetővel. Csatlakozhatsz egyedül, barátoddal, családoddal.
1. MÁRC1US 15. /hétfö/ ISASZEGI EMLÉKTÚRA.
+, Találkozóhelyek: Buda Skála Aruház P-ban 8.ó. OO.p.
Kerepesi út, az OBI P-ban 8.ó. 45.p.
(kb.50 km.) A csoportok találkozása a Pesti úton, a R.
keresztúri elágazás előtti Önk. előtt a P-ban 9.ó.15.p.
12. ÁPRILIS 4. /vas/ TÚRA A VÖRÖSKŐI KILÁTÓHOZ.(PILIS)
++. (kb.48 km.)
Találkozóhely: III. ker. Királyok útja, Északi-Vasúti-hídfőnél. 9. ó.
A csoport a leányfalui strandnál megőrzésre hagyja a bicajokat, innen gyalogtúra a Kilátóhoz.
3. ÁPRILIS 18. /szombat/ TAVASZI Begyi-Túra. Dobogókő.
++. Budapest-Dobogókő--Esztergom-Budapest a Duna-parton.
(kb.120 km.) Találkozóhely: III. ker. Királyok útja, É-Vasútihíd,
hidföjénél. 9.ó.
4/D. MÁJUS 8-v. - 9. GYÖMRŐ - Teleki-kastély
+. Kerepesi út, az OBI P-ban 8.ó. 45.p.
(kb. 60 iun.)
Balázs Creative Commons License 1999.02.28 0 0 28
Én épp ma hoztam fel a bringámat otthonról a fővárosba. MTB, de országútra átinstalláltam. Ettől még jöhetnek a hegyek, csak nem halok bele. Szóljatok, ha program készül!

Üdv:
Balázs

Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999.02.28 0 0 27
Jaja! Ilyenkor mindenki eloszedi a bicot a sufnibol. Meg ha a 11-esen megy Szentendrere, akkor majd elgazolnak, dudalnak, fenyegetnek, a bicikliut meg tele van Corabol hazatero vidam gyalogosokkal (egymas mellett, fonott nadszek kezben), meg kocabringasokkal. Ezert szerettem a Pilisi turaimat hetkoznap 6-ora utan megejteni, forgalom szinte alig volt. Egyebkent imadom az osszetartast a bringasok kozott, ha Szentendren vagy azutan szembejott egy versenybicajos, intettunk egymasnak...
kétkerekes Creative Commons License 1999.02.28 0 0 26
Ma nyomtam a koruttól Leányfaluig kb.60 km-t oda-vissza. Sajnos sáros, koszos a bicóút, Szentendrére nagyon sokan tekertek.
jégtörő Creative Commons License 1999.02.28 0 0 25
Dunavecsén már én is jártam.:-)
Biciklizni jó!!!
Előzmény: fczigony (23)
Wágner úr Creative Commons License 1999.02.28 0 0 24
Jóvanna, értettem én úgy is, szóval Budakeszin laksz... :)))
Előzmény: fczigony (23)
fczigony Creative Commons License 1999.02.28 0 0 23
Dnaleszi=Dunakeszi,sajna elírtam.
Előzmény: fczigony (22)
fczigony Creative Commons License 1999.02.28 0 0 22
Van egy Peugeot biciklim.Dnaleszin lakom,és itt elég sok hely és lehetőség van a biciklizésre.Mivel ezzel járok suliba,így a napi 4-5 kilométer megvan(hétvégén sokkal több).
alejandro_magno Creative Commons License 1999.02.28 0 0 21
Sziasztok!

Most tekertem egy szuk harmincas karikát. Ahhoz képest, hogy van rajtam vagy tíz kiló plusz zsír, egész gyorsan. :-)

Én leginkább a CTB híve vagyok: a 6-8 centi magas szolidan bütykös gumijaimat felrittyentem úgy 60 psi-re, azután gyerünk! Persze olyan gyorsan azért nem, mert csak egy acélvázas 5 éves Schwinn Csepel bringám van ...
Szívesen csatlakoznék egy (Mit egy? Sok!) Óbuda-Szentendre-Pilis túrához akár hét közben, akár hétvégen. Javaslatom az, hogy osszuk ketté a csapatot minden óbudai rajtnál: az elsobe kerüljenek azok, akik a Kiscelli úton föl tudnak tekerni a múzeumig, a másodikba az óvatosabb versenyzok. Találkozó a múzeum elott. Mit szóltok?

Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999.02.28 0 0 20
Latom, csak en nyomulok versenybringaval :( Lassan ideje lesz beszereznem egy MTB-t is...
Tiger Creative Commons License 1999.02.28 0 0 19
Hello

MTB legjobb...
Pilis legjobb...

Mennyire durva hely kell? Ott van például a Vörösko, oda felmenni már elég elite.
Dömösről fel prédikálószékre. Az a kign.

tiger
zooo Creative Commons License 1999.02.27 0 0 18
Mennyire durva hely kell? Ott van például a Vörösko, oda felmenni már elég elite.

yzy: Budán a Hármashatárhegy-nél végzodik a bicikliút, de utána a repülotér után sokfele el lehet menni, és minden van. (dh lejto, meg hobbyút is)

Monthy: libego alatt állat a pálya, de pl a "siratófalnál" voltál már?
kaviat Creative Commons License 1999.02.27 0 0 17
bekonnektálnék ide én is :)) bár én igazából a lejtőket szeretem, + na jó néha a vizszintes utakat is... hegyre felfelé már nem nagyon szoktam menni...

kaviat rondaemberbácsi
MGperY Creative Commons License 1999.02.26 0 0 16
"lakod) és gánt körüli erdei utak, tájvédelmi körzet, tiszatság "
hejesen:
"lakos .... tisztaság"
Előzmény: MGperY (15)
MGperY Creative Commons License 1999.02.26 0 0 15
szintén bicajozom, MTB.
túra: csak nyárra, de kiráj a vértesben, kőhányáspuszta (35 ft nagyfröcs, 20 ropi, 3 állandó lakod) és gánt körüli erdei utak, tájvédelmi körzet, tiszatság jó levegő és pl lovak. mindkét helyen lehet aludni. közel van várgesztes, az osztálykirándulások kedvelt célpontja.

ha már vidékre mentek (megyünk :) érdemes ott aludni 1 éjszakát. őrség másik kedvenc.
kétkerekes Creative Commons License 1999.02.26 0 0 14
Yzy: figyelmedbe ajánlom a Városi Biciklizés Barátainak honlapját(www.vbb.hu)a túrákat és a programokat olvasd végig illetve a Magyar Természetbarát Szövetség Honlapján a kerékpáros programokat, de bármilyen kerékpáros programba benne vagyok. Több éve turázom és turáka szervezek.
Monthy Creative Commons License 1999.02.26 0 0 13
Tök jó. Mármint az, hogy létrejött egy ilyen topic.

Én rendszeresen szoktam bringázni járni és így bevezetésnek egy fogaskerekű túrát javasolnék. A fogassal fal a vgéig, aztán - Normafa - JÁnos hegyi kilátó - libegő - Hollós utca. Az út végig nagyon szép, és rengeteget lehet lefelé száguldani. Ráadásul sokfelé el lehet térni az úttól ha nagyobb, erdei vagy bármilyen egyéb túrára vágytok.

A szentendrei utat egyébként én is csípem.

ha melegebb lesz szívesen beneveznék én is egy közös túrára.

Monthy
garage Creative Commons License 1999.02.26 0 0 12
Én elmennék holnap, emilben beszéljük meg,
demeter Creative Commons License 1999.02.26 0 0 11
yzy! Sanyikám! Emil elrepült!
Előzmény: yzy (10)
yzy Creative Commons License 1999.02.26 0 0 10
MTB, aránylag jónak nézem, legalább is ami a zárát illeti:((((
Kösz az útvonalat.
Előzmény: Alejandro DeSilva (6)
yzy Creative Commons License 1999.02.26 0 0 9
Kösz, kösz, kösz,
örülök, hogy már ennyien is vagyunk.
Akkor egy kicsit többet.
Én budán lakom, amióta megvan a bicaj, a Hűvösvölgybe, a libegő felé jártam, teljesen jó volt, az utak aránylag kiépítettek, egészen a Moszkva tértől. A Hűvösvölgyben pedig egy kis hó és jég nehezíti a terepet, nagyon élvezetes.
Azt tervezem, hogy holnap kimegyek a pilis felé, azért is kellene valami konkrét javaslat. Jönne valaki? Legalább élőben megbeszélhetnénk a váltó-, a fék- és egyéb szerelések furfangjait.
Goldcat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 8
Erdőtúrával kapcsolatban > Bakony!
Csesznek és Zirc között deadly!

Én már csináltam görkorival is ezt a szakaszt! Not bad!
Előzmény: Alejandro DeSilva (6)
Goldcat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 7
Erdőtúrával kapcsolatban > Bakony!
Csesznek és Zirc között deadly!
Előzmény: Alejandro DeSilva (6)
Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999.02.26 0 0 6
Yzy, milyen bringat vettel, versenyt vagy MTB-t? Mivel sok az obudai (en is:) a kedvenc utam Csillaghegy-Szentendre-aztan a Pilisben az erdei betonutak mindenfele, a legjobb a Pap-ret.
Goldcat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 5
I'm sorry, my Sweethart!
Előzmény: kisvacak (4)
kisvacak Creative Commons License 1999.02.26 0 0 4
You are off!:))
Előzmény: Goldcat (3)
Goldcat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 3
Meg lehet a Szigetközben is, meg Győrben is,
Hé, meg a Holdon!
Pipi vigyünk bringát is?
Előzmény: pipi (1)
cukorka Creative Commons License 1999.02.26 0 0 2
Jó bicikliutak Szentendre felé vannak, az újpesti vasúti hídtól már kzdődnek. Ha jó időben túrát szerveztek, hívjatok!
Én sem vagyok bicaj világbajnok, de azért a csont kezdőknek azt mondanám, ne karikázzanak nagyon hideg és nagyon szeles időben. Klassz kis tüdőgyulladást lehet kapni...
Előzmény: yzy (-)
pipi Creative Commons License 1999.02.26 0 0 1
a szentendei szigeten remekül lehet bringázni, én ott szoktam(persze könnyű nekem Szentendrén lakom)
Előzmény: yzy (-)
kisvacak Creative Commons License 1999.02.26 0 0 0
Elnézést, hogy laikus létemre írok, de ha összeszerveződünk én is szerzek biciklit és szívesen benevezek közös túrákra.:))
Előzmény: yzy (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!