Keresés

Részletes keresés

Pucros Mackó Creative Commons License 1998.10.28 0 0 447
Miért ne lenne nőies. Kicsit challenge a férfinak, bánni vele. Az agresszivitás szerintem nem okos dolog itt (sem). A macsó nő nagyra értékeli, ha elviselik! Nekem az a teóriám, hogy fegyelmezi magát valamilyen céllal, és ennek a mellékhatása az egész tünetegyüttes.
vikoca Creative Commons License 1998.10.28 0 0 446
P. MAcko,
jujj, ez tenyleg egy izgalmas szemely, akit leirtal. Es ez a szamodra tenyleg noies? Nekem voltak regebben ilyen pillanataim, de altalaban csak aggresszivitast valtottam ki az emberekbol, ugyhogy megeroszakoltam magam, es leszoktam rola :-)
Pucros Mackó Creative Commons License 1998.10.28 0 0 445
A macsó nő kemény. Kedvtelésből hozza zavarba a férfiakat. Kimért egykedvűséggel nyilvánul meg, szeret kétértelműen konfrontálódni-is-meg-nem-is. Látszólag nem méltatja sok figyelemre környezetét, ha megszólítod, direkt úgy néz rád, mint a hülyére, ennek ellenére udvariasan beszél. Pókerarca van, hallgatag. Láthatóan elégedett magával, de nem nagyképű. Kifogásolhatatlan, de idegesítő. Lehet, hogy feminista?

Én ezt nevezem macsó nőnek.

Vah úr Creative Commons License 1998.10.28 0 0 444
Vikoca, kisszivem
hát tudod, aki kézzel sodorja a ...
:-)))))))
Vah úr
vikoca Creative Commons License 1998.10.28 0 0 443
Mongya ma meg Walaki, miaza "macso no"? A tamponon kivul. De tenyleg.
Azert vagyok annyira kivancsi, mert korabban volt egy olyan hallgatolagos velemeny, hogy a "macso ferfi" nem tul pozitiv. Ott tudni veltem, mirol van szo.

1. Miaza macsono?
2. Rosszaz, joaz, mindegyaz?

Koszonke.

Pucros Mackó Creative Commons License 1998.10.28 0 0 442
Nagyon jó a tamponos vicc! egyáltalán nem disznó. (Különösen hozzám képest; egyszer serdülőkoromban megihletett a tampon kecses formája és kicsiny kék hurka, és karácsonykor egy doboz tamponnal kezdtem a fadíszítést. Nem értettem, miért baj ez. igazából most sem értem.)

Másik offtopic, hogy hát banya drága, felesleges az önleírás, mert hiszen emléxem rád a találkozóról és tudom, hogy klassz vagy! Rengeteg esélyed van!;-)

banya Creative Commons License 1998.10.28 0 0 441
Üdv mindenkinek!
Vah Úr poénján felbuzdulva írok nektek egy igazán férfisoviniszta viccet:
- Mit csinál egy nő az ágyban szeretkezés után?
- Zavar.

1ébként a vezető beosztású nőkről:
Szerintem vezetőknél alapkövetelmény a határozottság, az önállóság, a karakanság, az irányítás képessége. Nos, általában, hangsúlyozom általában ezek férfias tulajdonságoknak aposztrofáltak. S ha mindezt egy nő műveli, könnyen rásütik a férfias jelzőt. Kétségtelen, hogy nagyon nehéz úgy vezetőnek lenni, hogy közben nőies is maradjon az ember lánya. A vezető pozícióba került nő így egyfelől megpróbál eleget tenni a vezetői elvárásnak, másrészről a beléjük/belénk sulykolt dolgok miatt (ti. női vezető=rossz vezető, mert hisztis, kiszámíthatatlan, szeszélyes, stb.) görcsössé válhat, ettől egyfajta ridegség érezhető. Pedig kedvesen, de határozottan is lehet irányítónak lenni - IMHO. Van némi saját tapasztalatom: voltam "főnök" egy jellegezetesen férfias területen. Mondhatom, hogy nem könnyű, de nem kivitelezhetetlen feladat.

Öki, kedves!
A nők hamarabb kikelnek magukból, viszont ritkábban is kapnak infarktust, gyomorvérzést, miegyebet! :-)

Pucros Mackó, kedvesem!
Nem hordok sok éxert, nagyon ritkán festem magam, zömében nadrágban járok, nem affektálok. Van esélyem? ;-)))

vikoca Creative Commons License 1998.10.28 0 0 440
VAh Ur,
a viccedtol harsany rohogogorcsot kaptam. Asszem ez az a tipikus vicc, ami nagyon diszno, de nagyon jaooo.

Viszont ha mar igy ketten is eltek ezzel a kifejezessel, mi az a macso no? Az milyen? (En az vagyok? :-))

Vah úr Creative Commons License 1998.10.28 0 0 439
Pucros Mackó, Asztaliak

még a Lbodonyi humortopikjába lőtem egy poént ami talán nem annyira oftopik,

Miről ismered fel a macsó nőcit?
?
Saját maga sodorja a tamponját. :-))))

Jajj, jajj kapom majd a fejmosást.
Rosszkutya Vah úr

Pucros Mackó Creative Commons License 1998.10.28 0 0 438
ki-ki a maga topicját nyomassa, nyomassa :-))

Nő, férfias? Így hirtelen az ugrik be, hogy elsőre azt hiszem, férfi az illető, és valahogy kiderül, hogy transzszex nő.

Olyan fogalmat alkottam már real lényre, hogy "macsó nő", de hát az ilyen macsóság nekem nőiesnek hat.

Vannak viszont "fiús lányok", nekem a gyengém az ilyen! Nem affektál, nem sminkel, nem hord éxert. Mindezektől még nem lesz férfias, viszont gerjeszti bennem a szimpátiát.

Ennyi. Más tényleg nem jut eszembe, csak a félrevezető férfi-imitáció.

Vah úr Creative Commons License 1998.10.28 0 0 437
ású=állású
Vah úr Creative Commons License 1998.10.28 0 0 436
Kishugi satöbbiek,

Nem feltétlenül gondolom azt, hogy minden vezető ású nő férfias, ez csak olyan társított dolog, márminthogy az esetek többségében férfi a főnök. Mint mondtam már, valamikor k.régen, nekem női főnököm van, de határozottan nőies. Pedig oltári határozott, talpraesett, okos, sötöbö, hiszen ezek inkább általános elvárások a munkakör betöltőjével szemben.
Ha csúnya vulgáris vagyok(az vagyok), akkor azt mondom, szeretem, ha egy nő tevékenyen kézbeveszi a dolgot. ;-))))
Vikocika, kicsihugi, kösz jólesett dicsérő szavad.
Vah úr

Öki Creative Commons License 1998.10.28 0 0 435
Most búcsuzom Kedves T.Asztaltársak!
Mennem kell a lányomért a bölcsibe.
Holnap ugyanitt!
Öki Creative Commons License 1998.10.28 0 0 434
Szerbusz Vikoca Kedvesem! Azt hittem má' nem is nézel be a saját topicodba!

Vannak férfias nők, de nekem ritkán szimpatikusak. Soxor volt szerencsém értelmes vezető beosztású nőkkel találkozni, de soktól a hátamon felállt a szőr. Nem t'om miért, de férfiasnak tűntek és nagyon ridegnek. Lehet, hogy a határozottságuk, karrier hajhászásuk rideggé tette őket? Ezzel váltak volna a szememben ffiassá? Hmmm. Na azért van ez másként is.

vikoca Creative Commons License 1998.10.28 0 0 433
Szergusztok!

A noiessegben Pucr. Mac jo kis kerdeessel allt elo, feltennem itt a parjat:
Mikor ferfias egy no? Mikor jo ez (ha van ilyen), es mikor rossz?

Amugy Vahur topikja lyo. Sean C. jo csavo, en is nagyon szeretem. Bar a regi Bond filmjei kicsit ize... egysikuak. Ugy ertem, nem kell beke jo szinesz. Viszont a JAck bacsi nagyon jo szinesz, szerintem. Azt hallottam rola, hogy nagyon profi, nem kell miatta ujraforgatni egyetlen jelenetet sem. Viszont mint hapsi, hat nem is tudom... mindenesetre nem rogton AZ jut eszembe, ha meglatom. :-)

Öki Creative Commons License 1998.10.28 0 0 432
Meggymag Kedvesem eleresztettem feléd egy posta galambot!

Szerintetek kik szoktak jobban kikelni magukból, a ffiak, vagy a nők? Hogyan látjátok mi a jellemzőbb ezzel kapcsolatosan a ffiakra?

Öki Creative Commons License 1998.10.28 0 0 431
Meggymag Drágám! Már epekedve vártalak! Annyira nem sürgős, úgyhogy annyit ráér az a doksi.
Most éppen a cégem egyes HTML oldalaival babrálok. Meg jártam a topicomban is.
Azért az a Sean papa stramm gyerek! Nekem is szimpi. És egészen jól viseli a sztárságot, vagyis nem viselte meg őt a sztárság. Nem ment az agyára.
Meggymag Creative Commons License 1998.10.28 0 0 430
Szépjóreggelt a T.Asztalnak!

Igazi hôs,
nekem valahogy a Medicine Man-ben tünt a legkiforrottabbnak. A James Bond-sorozat nagyon...ööö ...hát nem is tudom...
A Hegylakó rulez!

Öki-papa,
legközelebb egy 7 múlva megyek haza, akkor tudom postázni a könyvet, ha nem sürgôs.

Öki Creative Commons License 1998.10.28 0 0 429
Szerbusztok T.Asztaltársak!

Vah Úr! Majd meglátogatom a topicod. Nem rossz téma. Egyébként Jack N. Cool.

Meggymag Drágám! Küldöm a címet emilen!

Törölt nick Creative Commons License 1998.10.28 0 0 428
Meggymag kedves,
szívmből szóltál S.C-ről, de miért csak (miért éppen) a Medicine Man. A Sziklá-ban, vagy a Hegylakó szériában sokkal fickósabb (sőt ez utóbbiban úgy öltözik ahogy egy skót úrhoz illik). A Bond filmeket nem említem, lehet hogy ahhoz túl fiatal vagy.
Vah úr Creative Commons License 1998.10.27 0 0 427
Drága Asztaltársaim, Kishugi
oftopik lesz:
szégyellem, hogy ilyennel traktállak Titeket, de nyitottam egy topikot, és mivel itt és a nőiesség topikban olyan jó volt Veletek, szeretném, ha elmondanátok, mit gondoltok erről a kérdéskörről:
Karácsony előtti stressz
oftopik vége
Vah úr nagyon komálja Jackket!
Meggymag Creative Commons License 1998.10.27 0 0 426
Vikoca: aha, ô az. Ugye, hogy óóó...?
Jack Nickolson....hááát..
Öki Creative Commons License 1998.10.27 0 0 425
Egy kicsit elvoltam kint, mert egy 40 tonnás kamion gyorsan vette a körforgalmat, aztán a centrifugális erő, meg a tehetetlenség összefogtak és megtanították a sofőrt a fizika alapjaira. (felborult szegényem)
Öki Creative Commons License 1998.10.27 0 0 424
Vikoca! A kéziágyú csak vicc volt!
Mit szóltok Jack Nickolsonhoz (as'szem így írják)? Csak azért csípem, mert olyan sátáni fajzat. Volt egy fotóm, egy amerikai nascar versenyen szivarozott. Tisztára úgy nézett ki, mint a Batmanban, tiszta maffiózó.
vikoca Creative Commons License 1998.10.27 0 0 423
Oki,
csak fimoan azzal a keziagyuval!

Amugy meg a jolelkuseg szerintem (najo, remelem)mindket nemnek egyforman tulajdonsaga. Ki ilyen, ki olyan. Tok szar lenne, ha a ferfiakra nem lenne jellemzo, mert akkor egy novel kene elnem. :-)

vikoca Creative Commons License 1998.10.27 0 0 422
Koszi Meggymag.
Szoval az a muki, ugye, aki a Salemi boszorkakban a csaj szeretoje?

Öki Creative Commons License 1998.10.27 0 0 421
Meggymag Drágám! Az a lényeg, hogy olvasható legyen, meg az hogy ilyen jólelkület lakozik benned. Ez jellemző a ffiakra is?
Meggymag Creative Commons License 1998.10.27 0 0 420
Öki, a könyvnek annyira ne örülj, mert csak egy komplett fénymásolat. Végül is minden benne van, de akkor is csak fénymásolat...
Szokás szerint halódik a freemail, úgyhogy az emilt nem t'om mikor olvashatom el.
Öki Creative Commons License 1998.10.27 0 0 419
Vikoca Drágám! Az elsőre most indult a csomag!
Meggymag Kedvesem! Neked is küldtem emilt. Azért az megható, hogy ilyen önzetlenül átadnál részemre egy doksit. Hát majd küldöm a címet! Mit adhatok érte cserébe? Komolyan!
Meggymag Creative Commons License 1998.10.27 0 0 418
Vikoca,
-Az utolsó mohikán
-A bal lábam
-Apám nevében
-Az én kis mosodám
-Salemi boszorkányok
-A bunyós
Ennyibôl már csak leesett, ugyi?

Öki, Photoshop könyv van felesleges is, ha kell, rádhagyományozom...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!