Keresés

Részletes keresés

kismalac Creative Commons License 1998.10.16 0 0 67
Egyszer hurka lennék, másszor bécsi szelet.
Bocs.
Bogarka Creative Commons License 1998.10.15 0 0 66
Hali ... ez az ami allandoan foglalkoztat engem is ... "Miert nincs ket eletem?" (baaj do: vej az egyik kedvenc szamom).
Vagyis .. ugy erzem van, de nem tudom (vagy csak nagyon nehezen) oszehangolni a kettot. Imadok utazni .. a nyar az annak van szentelve hogy hatizsakkal, par pengovel a zsebemben nekilassak a tuleleses utazasaimhoz. Evkozben tanulok es meg tobbet dolgozok, hogy aztan a nyaron ismet beteljesuljon a kituzott alom.(... mert abbol allandoan van egy csomo... amikor eljutok valahova mar azon gondolkozom hogy legkozelebb hova megyek...olyan mint a kabszer)
Ha lenne ket eletem az egyiket elkuldenem vandorolni.Csak ugy mint eddig is - semmi luxus, semmi uticel - tapasztalat, megismeres. A masikat itt hagynam az USAban hogy meeg tanuljon vagy 6 evet mig lesz belole egy igazandi piszologus(vagy hasonlo). Hmm azt hiszem hogy onzo vagyok, mert egy harmadikra is szuksegem lenne.Ott vannak ugye otthon (is) a baratok, a szulok .. valamint imadom a gyerekeket es nem szeretnek oreganyo - anyuka lenni.Mar uuugy hianyzik az igazi otthon erzet. Teremtenek magamnak egy szep kuckot ahol eldegelnek, mint a legtobb fiatal - nem koltenem el az utolso fillert is repulojegyre ... talan meg sporolt penzem is lenne es igy TALAN sikerulne elernem amit most probalok zsonglorozni mar vagy 6 eve.
HOgy kell ezt csinalni?
Pocak Creative Commons License 1998.10.15 0 0 65
Kedves Banya,

Ha volna ket eletem, es a vilag is masmilyen lenne, valoszinuleg hasonlokeppen elnem a masikat, mint Te (elned).
De amilyen foldhozragadt vagyok, ezt el se tudom kepzelni.

soltika Creative Commons License 1998.10.15 0 0 64
Aki hazudik az csal aki hazudik az lop ,hazudni csalni csúnya dolog .
Latorcai János ala carte Beatrice,
Finci kutya "szarja " Latorcai bánatja?
22.18.
Haza ott hol haladás /Széchenyi/
22.20
Metro soltikának kell
22.24
jövő talán a mi kezünkben?
soltika + Dr. Finci Kutya programnélküli János
yzy Creative Commons License 1998.10.15 0 0 63
Hát ez az. Akkor már mire mész vele, ha mondjunk nics tovább?

yzy haza, haza, haza

Lakki Creative Commons License 1998.10.15 0 0 62
Hát igen. Én télleg úgy vagyok vele, hogy nem rövidíteném le az egyik életem azért, amit úgyis megtudok.
yzy Creative Commons License 1998.10.15 0 0 61

Hát igen, az öngyilok után a pokol vmelyik körébe kerülünk, ugye, de ha van pokol, akkor van menyország is.
Az egyik "életemmel" égnék a pokol tüzén, a másikkal pedig Isten kedvére tennék. Mindenkinek megadnám, ami jár neki.

Türelmetlenség? Szerintem az emberiség fennállása óta ez a legnagyobb kérdés. (Milyen gazdag lenék, ha biztosan tudnám, bebizonyíthatóan a választ :-)) Te nem akarnád tudni. Nem is kellene sokat adni érte, csak az egyik életed.

De ez már filozófia-utánzat, ami itt OFF

Lakki Creative Commons License 1998.10.15 0 0 60
türelmetlen yzy,
az is előfordul(hat), hogy az öngyilkoknál más a folyt köv. Nem jobb neked +10x év, mint -10x? De ez már fantázia és filozófia.
yzy Creative Commons License 1998.10.15 0 0 59

Lakki,

hogy minél hamarabb megtudjam. Ha nincs, akkor a maradék életemet aszerint élném. Akkor nincs Isten, nincs semmi csak a maradék életem. Akkor nyóc élet is kevés lenne...
Ha van, akkor van Isten vagy valami hasonló.
Akkor bizton tudnám, hogy a szép és normális élet után folyt köv. Nyugodtabb lennék.

Lakki Creative Commons License 1998.10.15 0 0 58
(hoppá)
yzy, minek az öngyilok, ha előbb utóbb úgyis bekövetkez.
Lakki Creative Commons License 1998.10.15 0 0 57

Lakki Creative Commons License 1998.10.15 0 0 56
Most akkor hét vagy nyolc? Vagy hétszer nyolc?
Lbodonyi Creative Commons License 1998.10.15 0 0 55
yzy: 1/Á
yzy Creative Commons License 1998.10.15 0 0 54
Ha nekem két életem volna, akkor ez egyikben kinyírnám magam, hogy megtudjam, van-e élet a halál után.
Lbodonyi Creative Commons License 1998.10.15 0 0 53
Nekem már egyszer volt két életem, akkor nem tudtam értékelni. De most már tudom, milyen snassz volt. Mióta hét van.
virtualias Creative Commons License 1998.10.15 0 0 52
Ha két életem lenne, akkor kétszer nézném meg a végén a Johnny Walker-es filmet.
Lbodonyi Creative Commons License 1998.10.15 0 0 51
Jellem:
Neked van dramaturgiai érzéked! Lehet, hogy vasesztergályos vagy? (mert manapság senki nincs a helyén)
Ma sokat gondolkoztam ezen a két élet dolgon és oda lyukadtam ki (jé, tényleg!), hogy nagyon jó, hogy nekem nincs két életem. Mert mind a kettőben megütne a guta, hogy a feleségemnek három, az anyósomnak négy Jelcinnek meg 24 élete van, tehát annyit áldoz a V. vírusra, amennyit akar!
FOOTFETISH Creative Commons License 1998.10.15 0 0 50
HELLÓ.
FOOTFETISH Creative Commons License 1998.10.15 0 0 49
HELLÓ.
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.10.15 0 0 48
Kedves Zölduborka !

Nem vagyok szakértő, tehát csak tippelni merek : pl. úgy, hogy van aki egy zöld uborkából inkarnálódik re ...

:-))

Zölduborka Creative Commons License 1998.10.15 0 0 47
Jo kerdes, de szamomra teljesen egyertelmu, az egyiket teljesen a zenenek szentelnem es valoszinuleg nagyon jo zenesz lennek, de ehen halnek, majd johetne a kovetkezo, amit teljesen ugy csinalnek ahogy a mostanit.:)

Egyebkent van itt egy kis bibi, marmint a reinkarnacioval! Valami szakerto meg tudna mondani, hogy ha letezik, akkor, hogy van az, hogy egyre tobben leszunk?

Kossz

Ubi

jellem Creative Commons License 1998.10.15 0 0 46
Ha két életem volna, akkor az elsőt rettenetes hibákkal elbasznám. Aztán nagy csindadrattával és a világ figyelme által kísérve újrakezdeném, és pont ugyanúgy végigcsinálnám és elbasznám. És mindenki kurva ideges lenne, hogy miért nem csinálom jobban és miért nincs semmi dramaturgiai érzékem. És nem lenne heppiend. És a világ figyelme és gyűlölete középpontjában állnék, melynél jobb pozíciót második életemben sem kívánhatnék magamnak.
Stib Creative Commons License 1998.10.15 0 0 45
Olvastátok a "Kék Hold Völgyét"?
Ego-hoz és Acoshoz hasonlóan én is váltanék - lehet hogy nyugdíjasként, bár ez elég távoli 25 évesen - egy másik életstílusra.
Ez nem pénz kérdése. És miért nem teszem meg ma vagy holnap? Szeretteim, környezetem erős kötöttséget jelent. Most. Még. Egyenlőre.

Üdv: Stib

Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.10.15 0 0 44
banya !

Még ha Acosh írta volna ..., minthogy a terv szerint Ő lenne ott és nem Te !
:-)

banya Creative Commons License 1998.10.15 0 0 43
Sehonnai Bitang Ember, kedves!
Vizuális típus vagyok! :-) Egészen felajzódtam!

Bölöm Bika, kedves!
Hát, érdekes az egyensúlyozás. Talán télleg ez a szép az egészben! Kicsit ilyen, kicsit olyan. Néha skizofrénnek érzem magam: ketten lakunk bennem!

robicsek, drága!
Pályaelhagyó vagyok. :-(
Nekem is csak néha megy...


Ahogy Zorán mondja:
"Hogy egy pohár víz mit ér, ahhoz hőség kell, ahhoz sivatag kell" és
"a hajnal attól szép, hogy az éjben ott lapul az örök sötétség" (Lehet, hogy nem pontos az idézet.)

MadroC Creative Commons License 1998.10.15 0 0 42
banya!
Látod felesleges a két élet. A második igényeit rögtön meg is oldottad azzal, hogy az elsőben pedagógus akarsz lenni. Hiába na. szervezés kérdése az egész:-)
robicsek Creative Commons License 1998.10.15 0 0 41
banya, absz. egyetértek, mag is próbálom így csinálni (no nem vagyok pedagógus).
néha megy is.
Bölöm Bika Creative Commons License 1998.10.15 0 0 40
Banyuci!
Kulonben ez lehet az erdekes, a ket ened/eleted kibalancalasa.
Milyen unalmas lenne csak az egyik, vagy a masik
Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.10.15 0 0 39
banya !

Ne aggódj, már ereszkedik. És ez nem csak ígéret !
Bőrszerkónak számít egy bőrcsík a nyakban és más semmi ?
Akkor készen állok !

vau Creative Commons License 1998.10.15 0 0 38
Hmmm...hmmm...a mostanival is tokeletesen meg vagyok elegedve. Es termeszetesen teljessen mast csinalnek a masik eletemben.

Vau

u.i.: A valtozatossag gyonyorkodtett. (Ja es ez valasz Sehonnai Bitang Ember 10-15-98 12:08 PM-kor feltett kerdesere is.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!