Keresés

Részletes keresés

META TOM Creative Commons License 1998.09.29 0 0 28
Lyó...De a logo maradjon a régi!
A felsö részben próbáljátok eltüntetni a széleken levö ürességet, azt a régin sem lehetett szeretni. (Szerintem)
KillerJack Creative Commons License 1998.09.29 0 0 27
T. moderátor,

az új pofa nagyon jó, csak nekem túl rendezett, szabatos. Az előzőn jobban kijött a laza hangulat. A dzsungel érzés, hogy Te is része vagy. Elsőre talán bonyolultnak látszott, de idővel belakható volt. Ez az új valóban nem rossz, letisztultabb, csak sok benne a szabályos elem, vonal. Olyan mint amikor először mentem iskolába. Ettől függetlenül le a kalappal, gratulálok ! mert ugyi 'a fejlődés nem állhat meg!' ;-))

Jackie

PS: ja a logo szerintem is maradhatna, csak a hagyomány miatt...

BlumiDC Creative Commons License 1998.09.29 0 0 26
Az új címlap gyorsabban jön le a reload-ra. A régi 18s, az új 11s. Ennek feltehetően a kevesebb kép az oka. Jó kompromisszumnak tartom.

Az új szavazógépről hiányzik a grafikon - így nem gyanús, ha hirtelen meredeken emelkedni kezd valamelyik válasz...

-gondolom ez is a gyorsaság és az áttekinthetőség miatt lett ilyen

Birkák Creative Commons License 1998.09.29 0 0 25
Rendezettebb az úly, az tény.
A régi viszont baráccságossabb.
Delyazér' jöhet.

A tetelyére kérlyük a megy topicot!!!
Viddzvót.

RaSeK

irokéz Creative Commons License 1998.09.29 0 0 24
Jó.
sti Creative Commons License 1998.09.29 0 0 23
A régivel az volt a baj, hogy kusza volt, az egyes oszlopok hossza jelentősen eltért egymástó. És még a fekete hátterű sájtok nálam eleve unszimpatikusak. Legyen legalább szürke, de ne fekete. Így az új nagyon tetszik! A BUX csárt is végre korrektül kifér, gratula!
GabE Creative Commons License 1998.09.29 0 0 22
Hm... Szebb. De tényleg. Talán egy kicsit túl világos (nekem). Valami háttér (valam 1xű) még elférne...
Nyírő András Creative Commons License 1998.09.29 0 0 21
Ja, most már értem az SZDSZ-MSZP irányultságot :) Az újságokkal az volt a helyzet, hogy ezek a linkek automatikusan frissulnek, es azokkal a lapokkal csinaltuk meg, ahol technikailag lehetséges volt. Ennek már jó fél éve, megkérdezem Kekit a technikusunkat, hogy változott-e a helyzet.
FreeC. Creative Commons License 1998.09.29 0 0 20
András!
Jól leegyszerűsítettétek a tipót. Ez ugyan áttekinthetôbb, de unalmasabb is.
Ha azt nézzük, szerintem az iNteRNeTTo stílusához (könnyed, laza, néhol szatirikus)
jobban illett a régi fôlap.

Ha már mindenképpen újat akartok, azért a jópofaság még maradhatna...

Ha ez a végleges, akkor ez van, falura jó lesz...(sic!)

De ezt az új logót felejtsétek el!
A régi korrekten egyedi volt, mutatós, öröm volt ránézni. De ez? Mint egy román cipômárka.

MGperY Creative Commons License 1998.09.29 0 0 19
szerintem meg azok az újságok "férjenek be" akik fizetnek érte, v tesznek vmit az internettó ért :))))

régi logó (a göcsörtös betüs)jobb !

az infoseek is megújult !
(nem reklám, az is szebb lett)

Rox Creative Commons License 1998.09.29 0 0 18
Kedves Nyírő András!

Az új design-ba esetleg beleférne más újság linkje is nem csak a Népszabadság és a Népszava.... Esetleg a Magyar Nemzetet is be lehetne linkelni. Vagy a Magyar Nemzet esetleg 'nem megfelelő világnézeti szempontból'???

Megtiszetlő válaszát várva üdvözli Önt: Rox

Zénó Creative Commons License 1998.09.29 0 0 17
Szerintem klassz, én még több napilap linket tennék fel, pl. Magyar Hírlap, Magyar Nemzet, Napi Magyarország, valami romániai magyar nyelvű napilapot is, ha van online-ban, esetleg az MR hírcsatornáját. Hiába, lusta az ember a "Favorites"-be kattintgatni, meg a kiemelt címek - esetleg - felkeltik az érdeklődést.

Gondold át, kedves NY:A, helyes-e a Törzsasztal témáit a címlapra tenni, gondolj Ragikára, elég égő a marhaságaival a címlapon is szembesülni...

Nyírő András Creative Commons License 1998.09.29 0 0 16
Logo: igen, az biztos, hogy nem az a logo lesz, amit most lattok, pl. ez meg egy olyan kerdes, amit nem dontottunk el: keresgelunk a fontok kozott: mi mutat jol a kis-nagy betukkel. El tudom kepzelni, hogy a mostani marad meg.

Szinek: ezzel a szinnel ki voltak bekulve a kollegaim. En nem szivesen szolok hozza, mert szinteveszto vagyok, annyit megtanultam a nagymamamtol, hogy a sarga a kedvenc szinem, de melyebb vitakba nem bocsatkoznek.

Miert kell valtoztatni? Nagyon sokan jeleztek, hogy kusza, attekinthetetlen a cimlap. Ez attol volt, hogy egy-masfel evvel ezelott, amikor ezt a mostani designt kitalaltuk, akkor egy hetilapnyi infot kellett elrendezni. Mara kiderult, hogy napilappa valtunk, sot. Epp ma volt eloszor, hogy kollegam, Turi Laci egy sajtotajekoztatorol sms-ben tajekoztatott. Ennyi gyors infot maskepp kell talalni, mint amikor heti ket uj cikk kerult fel a lapba.

Torzsasztal magasabbra: azt tervezzuk, hogy az erdekesebb, aktualisabb topicokat ezentul meg jobban kiemeljuk, tehat a hirek koze fogjuk elhelyezni. Tehat az utolso 5 tema mellett lesz olyan is, amikor a foszovegben is lesz torzsasztal. Epp most, amikor ezt irom, most is igy van.

korx Creative Commons License 1998.09.29 0 0 15
OK, csak a 'Hírlevél feliratkozás'-t kár a topra tenni.
Oda csak egyszer iratkozik fel az ember. Aki már feliratkozott nem kiváncsi rá többet, aki meg elöször van az Internetton, úgyis legörög a lap aljáig és megtalálhatná ott.
McAl Creative Commons License 1998.09.29 0 0 14
András,

Ez olyan Yahoo-sra sikerült. Valójában nem rossz. Egy dolgot meg kellene hagyni a régi logót. Ez már a Coca-Colánál is bejött. Ez az új logo elég snassz. Nincs fantázia benne.

Egy valamit még magyarázzon meg nekem valaki. Mi a logikája a kis és nagy betűknek. Már sokszor törtem a fejem, de nem bírtam rájönni.

McAl

Trebitsch Creative Commons License 1998.09.29 0 0 13
Kedves András,

nekem is tetszik az új, több rendezettséget érzek benne.
Viszont: ugye, a címlapra ezentúl nem csak a törzsasztal, hanem a többi fórum új topicjai is kijutnak, automatikusan?
Szabadság! Egyenlőség! Testvériség!
SÖR!
:)

szende Creative Commons License 1998.09.29 0 0 12
Tisztelt Nyírő András!
Nekem az új oldal jobban áttekinthetőnek tűnik.De szerintem eddig is eléggé egyértelmű volt az iNteRNeTTo eléggé egyoldalú MSZP-SZDSZ szimpátiája.
Kérdésem: cél volt ezt még egyértelműbbé tenni? Ha igen,akkor elmondhatom,hogy sikerült.
janus Creative Commons License 1998.09.29 0 0 11
Szintén teccccik!
Acosh Creative Commons License 1998.09.29 0 0 10
Nekem is tecc.
CooCooFooZoo Creative Commons License 1998.09.29 0 0 9
Mindig sárga lesz? Ha nem, akkor tetszik. :)
Rigoletta Creative Commons License 1998.09.29 0 0 8
Jobb, gyorsabb, áttekinthetőbb. Nem lehetne esetleg még egy kicsivel több fantáziát belevinni mint az Internettó hőskorában?

Amúgy jó látni, hogy ti is dolgoztok :-))))

Pendragon Creative Commons License 1998.09.29 0 0 7
Kedves András,

Jó lesz ez igy, csak a keresőkhöz fel kéne még venni a Webhu c. helyet is.

Valamint a Törzsasztal linkeket feljebb kéne tenni :-))))))

Törölt nick Creative Commons License 1998.09.29 0 0 6
Ami nincs elromolva, miért kell megjavítani?
Tóth M. Gábor
Erdeilány Creative Commons License 1998.09.29 0 0 5
Nekem teccik az új! Áttekinthető, logikus, jól tördelt, szép. Jöhet!
Üdv.: EL
Irdatlan Angelo Creative Commons License 1998.09.29 0 0 4
Nem rossz, de:

- ha ez az uj logo akar lenni, akkor inkabb tartsatok + a regit
- a lap aljan kicsit tulzottnak tartom a napilapokbol vett linkhegyeket.

Ugy altalaban, 1 kis frissites mindig jol jon.

TamasS Creative Commons License 1998.09.29 0 0 3
Sziasztok!

Megnéztem... Nekem jobban tetszik az új design, mint a régi.

TamasS

SPS Creative Commons License 1998.09.29 0 0 2
Az se' tetszik annyira, de ezt már megszoktam ... Mindegy, ha menni kell hát menni kell ...

Üdv,

eSPé

alfalfa58 Creative Commons License 1998.09.29 0 0 1
Uj olvaso kerdi: a regivel mi a gond? (Nekem tetszik az is.)
fuh Creative Commons License 1998.09.29 0 0 0
Alakul. Fuh...
Nyírő András Creative Commons License 1998.09.29 0 0 topiknyitó
Még néhány nap, és áttérünk az új designra: http://internetto.hu/index.new.html

Egyelőre csiszolgatjuk, és kíváncsian várjuk a véleményeteket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!