Keresés

Részletes keresés

szokimi Creative Commons License 2008.06.26 0 0 438
szerintem, eléggé elfáradunk a végére.....magamtól fogom kérni, hogy a közelebbibe menjünk :)
Előzmény: csaló.rlz (437)
csaló.rlz Creative Commons License 2008.06.26 0 0 437
sétáltunk már onnan hozzám, de a te lakod közelebb van
Előzmény: szokimi (436)
szokimi Creative Commons License 2008.06.26 0 0 436
nem baj, hamar hazaérünk.....majd eldöntjük hova haza :)
Előzmény: választásicsaló (435)
választásicsaló Creative Commons License 2008.06.25 0 0 435
sokáig fog tartani a szántana
Előzmény: szokimi (434)
szokimi Creative Commons License 2008.06.23 0 0 434
II II IIII IIII

szombat este igen, de van még néhány addig
Előzmény: csaló.rlz (433)
csaló.rlz Creative Commons License 2008.06.23 0 0 433
szombat este mindenképp'
Előzmény: szokimi (432)
szokimi Creative Commons License 2008.06.23 0 0 432
II III IIII IIII

az még egyáltalán nem biztos
Előzmény: választásicsaló (431)
választásicsaló Creative Commons License 2008.06.23 0 0 431
ezen a héten kimarad
Előzmény: szokimi (430)
szokimi Creative Commons License 2008.06.18 0 0 430
II III IIII IIIII


majd a tejbegrízt :)
Előzmény: kamucsaló (429)
kamucsaló Creative Commons License 2008.06.18 0 0 429
én se.. :)
Előzmény: szokimi (428)
szokimi Creative Commons License 2008.06.16 0 0 428
I II III IIII IIIII


szépen sorban, én ugyanis nem kavarok össze semmit :)
Előzmény: választásicsaló (427)
választásicsaló Creative Commons License 2008.06.16 0 0 427
most akkor jöhet a pálcika :)
Előzmény: szokimi (426)
szokimi Creative Commons License 2008.06.02 0 0 426
igen, néha Te kavarsz össze :)
Előzmény: kamucsaló (425)
kamucsaló Creative Commons License 2008.06.02 0 0 425
tehetek én arról? :)
Előzmény: szokimi (424)
szokimi Creative Commons License 2008.06.02 0 0 424
III IIII II


néha, még a saját gondolataimat is alig tudom :)
Előzmény: kamucsaló (423)
kamucsaló Creative Commons License 2008.05.30 0 0 423
megfejted Te :P
Előzmény: szokimi (422)
szokimi Creative Commons License 2008.05.30 0 0 422
III IIII III

jó, akkor kitalálunk mást
Előzmény: kamucsaló (421)
kamucsaló Creative Commons License 2008.05.29 0 0 421
nem, továbbra is hárítom.. :)
Előzmény: szokimi (420)
szokimi Creative Commons License 2008.05.29 0 0 420
III IIII IIII

szívesen odaadnám, most is el vagyok maradva.. :)
Előzmény: kamucsaló (419)
kamucsaló Creative Commons License 2008.05.28 0 0 419
megvagyok nélküle és Neked se maradna semmi.. :)
Előzmény: szokimi (418)
szokimi Creative Commons License 2008.05.28 0 0 418
III IIII IIIII

majd megtanítalak sudokuzni isss.. :)
Előzmény: kamucsaló (417)
kamucsaló Creative Commons License 2008.05.27 0 0 417
áhh, soha :)
Előzmény: szokimi (416)
szokimi Creative Commons License 2008.05.27 0 0 416
I III IIII IIIII

szinte már előre tudod :)
Előzmény: kamucsaló (415)
kamucsaló Creative Commons License 2008.05.27 0 0 415
a lényeg a fősorban.. :P
Előzmény: szokimi (414)
szokimi Creative Commons License 2008.05.27 0 0 414
II III IIII IIIII


a lényeg, úgysem az volt :)
Előzmény: kamucsaló (413)
kamucsaló Creative Commons License 2008.05.26 0 0 413
a rejtvényfejtésre csak újabban szoktam rá.. :)
Előzmény: klikkkirálylány (412)
klikkkirálylány Creative Commons License 2008.05.20 0 0 412
I II III IIII IIIII

igaziból engem sem....ez olyam, mint a rejtvény.....megfejted, mégsem küldöd be....ezt sem azért játszuk
Előzmény: Piszkozat (411)
Piszkozat Creative Commons License 2008.05.20 0 0 411
pedig kevéssé érdekel
Előzmény: klikkkirálylány (410)
klikkkirálylány Creative Commons License 2008.05.20 0 0 410
II

eddig mindig Te nyertél.. :)
Előzmény: sötétzöld (409)
sötétzöld Creative Commons License 2008.05.20 0 0 409
ezt ha nem mondod akkor is tudom.. :)
Előzmény: rózsaszín pitbull (408)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!