Keresés

Részletes keresés

peter77 Creative Commons License 2006.12.06 0 0 104
HIHI!!!

Ne haragudj, kedves hollandi, de nagyon jól mulattam, ahogy végigolvastam a (megmaradt) hozzászólásokat. E helyütt - az 50-es nők kapcsán - a *TE* önérzetedbe gázoltak... legalábbis azt hiszem, ezért lőttél vissza oly kegyetlenül ominózus, többször emlegetett (1)-es hozzászólásoddal.

Aki nem edződött finom stílusodon - mint pl. én -, estleg humorérzéke sem oly fejlett - mint pl. az enyém -, valamint maga is 50-es - mint pl. én -, az bizony könnyedén félreérti szavaidat.

Ami pedig a topik témáját illeti: nyilván az 50-es nők (és férfiak) között ilyenek-és-olyanok is előfordulnak... (ez afféle közhely, mindenki tegye, ahova akarja... JAJJ: lehet ez is félreérhető??? 8-)))
Előzmény: bolygohollandi (101)
bolygohollandi Creative Commons License 2006.11.21 0 0 101

Erre válaszolok, mert úgy látszik, te vagy a második itt mostanság, aki előhúzza a topic elejét, előkapja az én beírásomat és aztán durr bele - tüzel.

 

Ha már előrángattad az elejétől, illő lenne megnézni, mire is volt válasz ez a téged legalább annyira felbosszantó beírás, hogy nem voltál rest billentyűt ragadni.

 

Most tényleg az én hozzászólásom bosszantott fel és ingerelt holmi beszólásra?

Nem a topicnyitó kérdései, nem a topic címe, nem az ötvenes nőkön idétlenül élcelődők beírásai?!

 

Szerinted a topcnyitó így feltett kérdéseire lehet komoly választ adni?

 

(Azokról nem is beszélek, akiket már az elején kimoderáltak ocsmány dumájukért - azokat nem olvashatod már, viszont az azokra adott válaszaim bentmaradtak.

Most azt írom, sajnos, legalább az enyémeket is kiszedhették volna, akkor nem lennél mostanában te a második, aki képtelen a írottakat úgy értelmezni, hogy kizárt dolog, hogy valaki ezt komolyan gondolja.

 

Tényleg ennyire nem látszik rajta, hogy valaki csonthülye kellene, hogy legyen, ha ilyenek ír az ötvenéves nőkről, mint amit én írtam?!

 

Mi mást is lehetett volna a topicnyitónak írni, akiben annyi tisztesség nem volt, hogy normális topccímet adjon, hogy udvariasan fogalmazzon és annyi képzelőerőt sem volt képes felmutatni, hogy egy ötvenéves nő még javában él(het)i világát.

 

Ha fiatal a topicnyitó, akkor ostoba és provokatív volt a topicnyitó szöveg - bár joggal tekint az ötvenéves nőkre úgy, mint valami vénasszonyokra (de ettől még lehetett volna udvariasabb olyna korú nőkkel, mint a saját anyja)

 

Ha idősebb, akkor meg duplán számon kérhetnék rajta némi tisztességet az ötvenes nők nevében.

 

Ha csupán kíváncsi és komolyan érdekli a téma - mert mondjuk érdekli, mi lesz, ha maga is eléri ezt a kort - akkor is alpári a duma és a cím is.

 

Ettől kezdve pedig - már bocsánat - addig nem is érdemes komolyna venni a topicnyitó kérdéseit, amíg maga is nem veszi komolyra a figurát.

 

Ha a topic normális hangnemben indul, akkor normális választ is kaphatott volna - akár tőlem is, lévén magam is ennyi idős vagyok és én már több évtizeddel ezelőtt sem kérdeztem volna ilyen ökörségeket, ugyanis tapasztalatból tudtam volna neki válaszolni.

De ehhez  (legalábbis én így éreztem akkor, amikor megláttam megnyílni a topicot) több tisztelettel illendő viszonyulni a....a....a....de látom, nem lesz érthető, mit is írok én itt, akkor tehát világosan, hogy még te is értsd.....szóval másképp kellene visznyulni az ötvenes pinákhoz - akik igen szopnak, igen basznak, igen berakják a hajukat, igen...és sorolhatnám a sok igent a hülye kérdésekre.

 

(Ha meg valakit mindenféle ocsmánykodás nélkül érdekel a dolog, akkor annyit az  alapkérdéshez, hogyha valaki egyszer az életben találkozott egy igazán jó ötvenes nővel, az tudja miért mondom: nincs az a fiatal tizenéves liba, akiért az ember azt lecserélné)

 

Szóval ha már kis fiamnak neveztél, akkor csak annyit mondok neked apuci, hogy gratulálok az elbizakodottsághoz, ami alapján úgy véled, hogy neked még akkor is menni fog, amikor nekem már fejenállva sem

 

Na most megyek, kihasználok minden egyes percet, s mivel jósorsom egy ötvenes nővel hozott ösze, megnézem, menni fog-e még ma is; tegnap ugyanis még fejenállva is ment...:))

 

Na szia, jó éjt neked is; nincs harag; olvass figyelmesebben és ne hergeld fel magad minden olyan istenbarmánbarmán, mint én......még a végén elvisz a szíved vagy hiába állsz majd fejen és akkor hová leszen az elbizakodottság?

 

Előzmény: nemfiatal (99)
pistikeman Creative Commons License 2006.11.20 0 0 100
Hóttig tanul az ötvenes punci is... :)
Előzmény: Lila buXa (71)


nemfiatal Creative Commons License 2006.11.20 0 0 99
Kis fiam nekem akkor is mennifog mikor neked akkor áll fel mikor fejenálsz
Előzmény: bolygohollandi (1)
bolygohollandi Creative Commons License 2006.11.15 0 0 98
A barátnők miatt gratulálok, a szövegértelmezési képességre nem mondok inkább semmit..:((
Előzmény: Törölt nick (96)
sztupa Creative Commons License 2006.11.15 0 0 97
igen igy gondolom perszekisebb nagyobb eltérések lehetnek de azt vagy tudjuk tolerálni vagy nem a bor is éretten a legfinomabb
Előzmény: Lila buXa (94)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.07 0 0 96
nagyon szegényes a fantáziád ! 2 barátnöm van, az egyik 56 a masik 58, soha nem cserélnék barmilyen masik fiatal nöre, ilyen intenziv szexet el sem tudtam kepzelni
Előzmény: bolygohollandi (1)
uramatyam! Creative Commons License 2006.11.04 0 0 95

Szerintem nem vagy Te olyan fagyos, hogy olvadozhatnál!

Egy forróvérű, mitől tudna elolvadni?

Előzmény: Lila buXa (84)
Lila buXa Creative Commons License 2006.11.04 0 0 94
Tényleg így gondolod? Szerintem azért nem mindenki ilyen.

Előzmény: sztupa (91)
sztupa Creative Commons License 2006.11.03 0 0 93
hát olyanra godoltam,hogy mért nem érszrá még gy kicsit,most zt nem akkarom,ez most uncsi stb tehát nem egy tipikus tini azIDŐSEBB HÖLGY
Előzmény: bolygohollandi (92)
bolygohollandi Creative Commons License 2006.11.03 0 0 92
Kérdés, mit nevezel apróságoknak - mert apróságokért csakugyan nem nyafog
Előzmény: sztupa (91)
sztupa Creative Commons License 2006.11.03 0 0 91
szia kicsit késve válaszolok de remélem nem baj az érettebb nő édesebb odaadobb nem nyafog aproságokért és
Előzmény: Lila buXa (76)
Pinologus Creative Commons License 2006.10.30 0 0 90
Én ugyan a korodbeli vagyok, de azért kinyalnálak én is.
Előzmény: Lila buXa (66)
eroberter Creative Commons License 2006.10.29 0 0 89
Miért, az 50 év feletti nő szerinted még nem érett??? Moderátorok sose magyaráznak itt, csak törölnek, te tennél kivételt?
Előzmény: Lektor (87)
frari Creative Commons License 2006.10.28 0 0 88
Sziasztok!

remélem nem bántok meg senkit, de én nem kapcsolatot, hanem sexpartnert keresek!

36/192/100 férfi vagyok és olyan hölggyel ismerkednék, akinek hiányzik egy jó, kiadós szeretkezés, de nem akar problémákat, vagy kipróbálna olyasmit, amit otthon nem mer...Szeretem az érett nőket, szeretem a jó szexet. a mailem publikus, írjatok, ha van kedvetek!
Sziasztok:Frari
Lektor Creative Commons License 2006.10.20 0 0 87

Legyetek szívesek megmaradni a topik témájánál, és az érett nők képeinek beömlesztését befejezni.
Lila buXa Creative Commons License 2006.10.04 0 0 84
Mindjárt elolvadok.
nike_78 Creative Commons License 2006.10.04 0 0 83
Az érett nők édesebbek, finomabbak és jobban meghálálják az odafigyelést.:)
locsemege Creative Commons License 2006.10.04 0 0 82
Akkor gondolkodj még. ;) Azért írok érveket is: egy negyvenes nő jó eséllyel nem parázik, hogy neki gyerek kell, de iziben, mert vagy már van neki, vagy még nincs, de már nem is akar. Például a genetikai kockázat miatt. Aztán az érettebb nők nem annyira beképzeltek, mint sok fiatalabb társuk. Alázatosak a szó nemes értelmében tapasztaltságuk folytán. Ugyanakkor nőiesek, vágyódók, igazi nők. Az ágyban is jók, de beszélgetni is lehet velük.
Előzmény: Lila buXa (78)
Lila buXa Creative Commons License 2006.10.04 0 0 81
Mert egy hozám illő hatvanas nem tudja azt nyújtani, mint mondjuk egy harmincas.
Előzmény: Misi-ke (80)
Misi-ke Creative Commons License 2006.10.04 0 0 80

 

Nekem nincs anyakomplexusom.

Egyszerűen tetszenek az érettebb nők!

És egy nő miért vonzódik egy fiatalabb fiúhoz?

 

 

nike_78 Creative Commons License 2006.10.03 0 0 79
Ez így viszont kicsit perverz, bár engem nem zavar.:)
Előzmény: Lila buXa (78)
Lila buXa Creative Commons License 2006.10.03 0 0 78
Én is erre tudok gondolni.
Előzmény: nike_78 (77)
nike_78 Creative Commons License 2006.10.03 0 0 77
Lehet, anyakomplexusunk van?:)
Lila buXa Creative Commons License 2006.10.03 0 0 76

Azt még csak értem, hogy én miért vonzódom a fiatalabbakhoz.

De egy fiatal mire fel vonzódik az idősebb nőkhöz?

Hiszen a fiatalabb nők csinosabbak is egyben.

Előzmény: Misi-ke (75)
Misi-ke Creative Commons License 2006.09.30 0 0 75

 

Sziasztok!

 

25éves vagyok és bolondulok az érett nőkért!

Szívesen megismerkednék valakivel!

Misike7@freemail.hu de ide is írhatsz.

 

 

andaxin Creative Commons License 2006.09.30 0 0 74

Nyugalom.

Lila buXa Creative Commons License 2006.09.28 0 0 71

Nem tudom, az orális szexet sohasem tartottam normálisnak, soha senkitől nem is vártam el.

A mostani fiúm viszont nagyon akart nyalni.

Eleinte idegenkedtem a dologtól, de aztán engedtem neki.

Az elején görcsben voltam, aztán felengedtem, és a végén már bevallom, nagyon jó volt.

Előzmény: V.A.Z.E. (68)
Lila buXa Creative Commons License 2006.09.28 0 0 70

"De gondolom azért kézzel hozzáérsz, nem?"

 

Még szép!

 

"Nem is gondolkodtál el rajta, hogy egy tiszta, ápolt farkat milyen érzés lehet az ajkaid közé venni?"

 

Egyszerűen undorítónak tartom!

 

Előzmény: Bon-Sai (67)
V.A.Z.E. Creative Commons License 2006.09.19 0 0 68

"52 éves vagyok, és csak a múlt héten nyaltak ki először."

 

Hogyan úsztad meg ilyen sokáig?

Előzmény: Lila buXa (66)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!