Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.06 0 0 28961

Félreértés ne essék, nem céloztam arra, hogy a biciklivel járás pozitívum lenne, vagy akár negatívum. Egész más volt a lényeg.

 

De mondjuk szívem szerint azt mondanám, hatalmas pozitívum ha valaki - és legyen az politikus vagy szobafestő, a nyilvánvaló helyzetektől eltekintve - tömegközeledéssel és/vagy bicajjal jár Budapesten. Csak hát én autóval járok, mennyire hiteles ez tőlem?

Előzmény: Gyönyörű petesejt (28956)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.06 0 0 28960

Dehogy, én autóval járok :) És lebasztak már párszor emiatt, de engem hidegen hagy a zuglói polgármester, kb annyira vágyom leszólítani, mint bárki ismeretlen embert az utcán. (jó, tudom, már egy hónapja nem az)

Fogadjuk el tényként, különben nem írnám :) Az egy másik kérdés, hogy tipikus politikus, zseniálisan mondja amit az adott ember hallani akar. De ez természetes minden politikusnál szerintem. (magyarán megtalálja a hangot az egyszerű emberekkel is, meg a felkészültebb emberekkel is, de legyünk őszinték, akik megszóltják, - ez nem egy hosszas tanulmány alapján kialakított véleményből jövő, tényekkel alátámsztható szám :) - 99%-ban az előbbi rétegbe tartoznak, minden rosszindulat nélkül)

Előzmény: Gyönyörű petesejt (28957)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.06 0 0 28959

Szerintem ehhez minimum egy Orbáni dörzsöltségű pali kellene.

Karácsony esélytelen, viszont hiú.

Én egy évet adok neki, mielőtt bedől.

Előzmény: ervg23g (28958)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.06 0 0 28957

Te egyébként megszólítottad már?

Előzmény: Törölt nick (28954)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.06 0 0 28956

Felőlem nyugodtan járhat bármivel, engem ez nem érdekel.

A produktumra vagyok kíváncsi, nem a körítésre.

Előzmény: Törölt nick (28954)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.06 0 0 28955

Ez bele van kódolva ebbe a konstellációba.

 

Józan paraszti ésszel belátható, hogy egy ilyen koalíció életképtelen. Ezt Karácsonynál jóval nagyobb kaliberű politikusok se tudnák megcsinálni. Adott 5 párt, amelyik kiéhezve tolong a húsosfazék körül, és minden piszlicsáré ügyben, ahol csak öt forint megmozdul egyeztetned kell velük, kinek hány fillér jusson. Ez teljesen reménytelen.

Egy koalíciót a közös ideológia, a közös víziók kellenek hogy összetartsanak, nem a gyűlölet.

 

Tegyük fel, hogy elhajtják Orbánt.

Utána mi lesz?

Alakítanak egy ötpárti kormányt, és hogyan tovább?

Közös álláspontot fog kialakítani a Momentum a Jobbikkal mondjuk oktatásügyben? Szívesen megnézném azt a tárgyalást. Jönne Gyurcsány a szuperkórházakkal újra, amit az Mszp/Szdsz-en sem tudott átverni? Most sikerülne?

Nagy vonalakban 1 évet adnék a koalíciónak, mielőtt felbomlik, és egymásnak esnek.

 

Felépíteni egy pártot, társadalmi bázist kialakítani melós, az igaz, de szerintem ezt a munkát nem lehet megspórolni. Járni a vidéket, keresni a helyben szóba jöhető kádereket. Lásd az első Fidesz kormány bukását követő polgári körök kiépítése.

Előzmény: ervg23g (28951)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.06 0 0 28954

Számtalanszor belefutni, látni biciklivel. Általában, ha megszólítod, beszélget is veled, de nyilván erre egyre kevesebb ideje. Döbbenetes, hogy 2019ben Magyországon valaki sajtótermékeknek elhisz bármit.

Előzmény: Gyönyörű petesejt (28952)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.06 0 0 28952

Amúgy miért nem vállalja fel, hogy egy világváros polgármestereként van szolgálati autója sofőrrel?

Mi ez a hülyeség?

Előzmény: Gyönyörű petesejt (28950)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.06 0 0 28950

Az egész ember egy kibaszott nagy hazugság, Zuglóban simán aláfeküdt a helyi politikai maffiának.

Előzmény: ervg23g (28946)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.06 0 0 28949

Havas Szófia, Istenem, tényleg életre kelt a szoborpark((((

Előzmény: ervg23g (28938)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.06 0 0 28948

Tulajdonképpen igazad lenne, csak hát hónapok óta a megy a Fidess, meg az Orbán egy geci, a bajszos szar, stb. Szóval el kellene dönteni, hogy akkor mi van.

Németh Szilárdról nem kell betenned képet, egy ősbunkó, aki nálam maximum a hentesbolt raktárában trancsírozhatna, mert a vásárlók közelébe se engedném akkora suttyó.

Előzmény: Alternative Thor (28937)
elefánt11 Creative Commons License 2019.11.06 0 0 28944

Baranyi ráadásul nem is az ellenzéki pártok embere. Ő pont, hogy beleköpött a levesükbe az Mszp-Fidesz parkolási maffia basztatásával.  Azok egy Jancsó Andrea nevű nőt támogattak, Baranyi mögé pedig a kutyapárt, Puzsér, az LMP  és a civilek álltak be.

Előzmény: Alternative Thor (28937)
Alternative Thor Creative Commons License 2019.11.06 0 0 28943

Nem baj, a lényeg, hogy minden kerületben van minimum egy új kibaszott szökőkút valami picsányi téren, amire amúgy senkinek semmi szüksége. Meg térkő burkolatok, amiket olyan szarul raktak le, hogy egy éven belül már szétesnek, vagy fel kell szedni és újrarakni.

A Budapesttel elégedett kollégának javaslok egy szép péntek éjjeli nyári sétát az V-VI-VII-VIII. kerületben, aztán beszélgethetünk tovább.

Előzmény: elefánt11 (28942)
elefánt11 Creative Commons License 2019.11.06 0 2 28942

pláne, hogy a bulinegyedet is jórészt fidesz közeli vállalkozók (például a zsidai klán) uralják. Roy, aki ugye Ráhel üzlettársa, le is nyilatkozta kerek-perec, hogy az ő üzleti érdekei fontosabbak, mint a helyi, magyar lakosok normális létezéshez való joga. Úgyhogy akinek nem tetszik, hogy éjjel-nappal bebaszott-betépett alakok mászkálnak a környéken, faszukat rázó angol legénybúcsúsok rohangálnak meg ordító szlávok verekednek, az költözzön el. 

 

Ami ott van, az tényleg vállalhatatlan. Köszönjük Tarlós komának az asszisztálást ehhez! 

Előzmény: Alternative Thor (28939)
Alternative Thor Creative Commons License 2019.11.06 0 1 28939

"kocsmává züllesztett zsidónegyed"

 

Most akkor döntsd már el, hogy rohad vagy nem rohad Budapest.

Előzmény: ervg23g (28931)
Alternative Thor Creative Commons License 2019.11.06 0 2 28937

Mosónő, takarítónő, loncsos hajú kurva, jön szembe sok minden a facebookon, és persze ti is nyomatjátok itt. De ez szint alatti. Most tegyem be Németh Szilárd fényképét?

Ráadásul kontraproduktív. "Al-kal-mat-lan", ez ömlött mindenhonnan hónapokig, aztán simán ő lett a főpolgi.

Ez a választás nem arról szólt, hogy a nép bízik a baloldal lejárt szavatosságú embereiben, hanem hogy kétségbeesve próbál menekülni a Fidesz óvó szárnyai alól. Aztán ha a baloldal megint elbassza, akkor jöhet vissza a Fidesz 30 évre. Nem érdemelnénk meg, de hát ez a választék, nincs mit tenni.

Előzmény: Gyönyörű petesejt (28927)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.06 0 0 28936
elefánt11 Creative Commons License 2019.11.06 0 0 28934

hát ezeket már rég el kellett volna ásni. botrány ez az egész. 

 

 

Előzmény: Alternative Thor (28932)
elefánt11 Creative Commons License 2019.11.06 0 0 28933

én itt élek te majom, nem valami kitömött zsákfaluból ugatok a ner kurvájaként a törzsi szokásaimmal kérkedve. 

 

 

 

Előzmény: ervg23g (28929)
Alternative Thor Creative Commons License 2019.11.06 0 0 28932

Draskovics, Magyar :DDDDD

Ez van, ez a "szakembergárda". Még egyszer, utoljára megpróbálhatják, aztán ha nem megy, végleges süllyesztő.

Előzmény: elefánt11 (28925)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.06 0 0 28928

De tudod mit?

Ha csak egy ellenzéki mutyit is feltár (nyugelló, tömegével lesz) akkor megkövetem, és soha többé nem nevezem mosónőnek ezt a cselédet :-))

Előzmény: Gyönyörű petesejt (28927)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.06 0 0 28927

Figyu, ha ez nekem szól, akkor csináljuk azt, hogy nekem címzed, jó?

Tiszteljük már meg egymást ennyivel.

 

Baranyira ránézek, és egy kiélt, leharcolt, láncdohányos, fogatlan mosónőt látok benne.

Aztán majd meglátjuk, hogy valóban ő-e az utolsó cserkész, vagy csak egy politikus. Az egyetlen szimpatikus benne, hogy a DK-sok utálják.

Előzmény: Alternative Thor (28924)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.06 0 0 28926

Kolber, Lakos, Katona, Gál J, a budapesti vezetésben, szuper!

 

Végre friss szél, a változás, a progresszió illata lengi be Budapestet :-)))))

elefánt11 Creative Commons License 2019.11.06 0 1 28925

közben  a totálisan fogalmatlan gy. németh erzsébet, tüttő "leisztinger" kata és draskovits is komoly pozíciót kapott.  Magyar GYörgy mit keres a vízmű igazgatóságában? Kabaré ez az egész. ezek az idióták semmiből se tanulnak. 

 

Borkai pedig befejezte az árulását, és miután kilépett a pártból most le is mond. Jól átbaszta a Fideszt, akik az utolsó pillanatig kitartottak mellette. 

 

Előzmény: Alternative Thor (28924)
Alternative Thor Creative Commons License 2019.11.06 0 0 28924

Nem kell mindennap, elég egyszer, azt jól megjegyzi a sok elvtárs, aztán beindulhat az egyenbégetés :)

Nekem régóta meggyőződésem, hogy ez az elpénecolt rendszerváltás akkor zárulhat le végleg, ha a két utolsó "rendszerváltó" párt is jól megérdemelt helyére, a hullaházba kerül.

Előzmény: elefánt11 (28923)
elefánt11 Creative Commons License 2019.11.06 0 0 28923

de ez ilyenkor úgy megy, hogy kiküldik levélben, hogy mostantól "mosónő"-nek kell hívni valakit? Mindennap jön ilyen dokumentum? ezt ki intézi? A rogán? 

Előzmény: Alternative Thor (28922)
Alternative Thor Creative Commons License 2019.11.06 0 1 28922

Ó, dehogynem, elég csak végiglapozgatni az önkormányzati újságokat.

A "vitánk" csak arról szól, hogy szerinted normális dolog, ha a polgármester megjelenés előtt bekéri az újságot átnézésre, szerintem meg csak jelen esetben érthető, amúgy semmi köze nincs hozzá. Én drukkolok Baranyinak, nyilván nem véletlenül mosónőzik őt vadul, remélem, minél több fideszes és maszopos tyúkszemre rá tud lépni. Karakán volt Tarlós-ügyben is, bár én nemhogy dupla végkielégítést, díszpolgári címet sem adnék sem Tarlósnak, sem Demszkynek. Csak a dolgukat végezték, jól-rosszabbul. Engem sem tüntetnek ki, mert csinálom a melómat.

Előzmény: Törölt nick (28915)
elefánt11 Creative Commons License 2019.11.06 0 1 28921

a Ferencváros polgármestere nem szavazta meg a várost lerohasztó, a hagyományokat lábbal tipró, zsíros, TSZ-elnökfejű, szdsz növendék Tarlós extra végkielégítését, de a kommunista barátai átnyomták. 

 

egy alom ez az egész bagázs.

Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.06 0 0 28920

Hopp, Csőzik visszavonta az előterjesztését:-))))))))))

 

Sírok, édes jó Istenem, ezt a dilettáns faszt:-)))

Előzmény: Gyönyörű petesejt (28891)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.06 0 0 28919

Vagy fosnak tőle. Vagy mindkettő.

Előzmény: Gyönyörű petesejt (28918)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!