Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Jesu Creative Commons License 2006.04.19 0 0 2
Ha összehasonlítod egy hasonló, használt, dízel motorral szerelt kisautóval, akkor rájössz, hogy nem drága. 3L már kapható 1.4-1.6 M között 2000-2001 közötti évjáratú. Ha ebből sikerül kifogni egy jó állapotút, akkor kiválló vétel. Nézz meg egy hasonló HDI-t, mibe kerül. És gondold hozzá, hogy ez 1/2-2/3-át fogyasztja, mint az :)
Előzmény: Szepi9xx (1)
Szepi9xx Creative Commons License 2006.04.19 0 0 1
Én is szivesen beneveznék egy 3L-re de irreálisan drága!
Szepi9xx Creative Commons License 2006.04.19 0 0 0
annak majdnem 0 a fogyasztása:)
Előzmény: Jesu (-)
Jesu Creative Commons License 2006.04.18 0 0 topiknyitó
Sziasztok! ***************************************************************** Több, mint fél éve tulajdonosa vagyok egy ilyen kocsinak és nagyon szeretem! ***************************************************************** Az elmúlt egy évben rengeteg infót összeszedtem róla, és mostanában szerencsére egyre többel találkozom az utakon is. Szeretnék létrehozni egy országos klubbot, amihez ezen a fórumon keresztül is várom az érdeklődőket! Mail címem publikus! Én Pécsett lakom. ***************************************************************** Ha valami kérdés van, szívesen válaszolok. Én magam napi rendszerességel jelen vagyok itt. ***************************************************************** Remélem összehozunk egy jó kis közösséget, és idővel vállalkozhatunk találkozókra, de a legnagyobb álmom egy közös nemzetközi túrán való részvétel! ***************************************************************** 3-5-10E km? Ennek a kocsinak meg sem árt, és még a zsebedet is kíméli!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!