Keresés

Részletes keresés

Rigor mortis Creative Commons License 2004.02.16 0 0 568
Buddha!

Nikkedhez méltatlanul buta vagy! Tudod mennyi baci van az egészséges ember vizeletében? Megsúgom: 0 azaz zéró! A székletében? Baromi sok!

Mellesleg, amikor puncit nyalsz (vagy farkat szopogatsz, nemtől és beállítódástól függően), akkor is nagyon sok bacit nyelsz. Így - pusztán egészségügyi szempontból nézve - a pisiszex jóval egészségessebb, mint a "normális" szex.

Amúgy "Buddha" létedre tudhatnád, h "de gustibus non est disputandum"...

Előzmény: Nagy Buddha (567)
Nagy Buddha Creative Commons License 2004.02.16 0 0 567
No, ezen nagyon jót nevettem:

"...volt hogy pohárból ittam az aranysugarát, és közben akkorát élveztem, mint soha máskor."
"Na jó azért a kakiszex már nekem is durva."

Miért, ha megiszod a húgyot, nyugodtan megehetnéd az ürüléket is. Nem mindegy az már ilyen szinten?

Előzmény: peedream (566)
peedream Creative Commons License 2004.02.16 0 0 566
Hát szép jó estét kívánok minden pisiszexrajongónak.Én egy 27 éves n?s férfi vagyok és nagyon szeretem a pisiszexet.Régebben a feleségem még benne volt az ilyen dolgokban,volt hogy pohárból ittam az aranysugarát és közben akkorát élveztem,mint soha máskor.Imádom a n?t és mindent ami vele kapcsolatos.Na jó azért a kakiszex már nekem is durva.A feleségemmel már elhidegültem szexuális téren és nem tudom hogyan sikerülne találni egy minden jóra kapható n?t találni.A partnerkeres?kben valahogy nem bízom.Van valakinek ötlete?Egyébként gondolkozom valamilyen pisiszex klub alakításán is.Találtam egy nagyon jó oldalt,igaz,hogy sms-fizet?s,de nagyon jó egész filmeket lehet letölteni.Nem f?z?dik érdekem hozzá,hogy reklámozzam,de tényleg nagyon jó.
pisscentrum.freeweb.hu

Ha van esetleg olyan n? aki ki szeretne próbálni valamilyen szokatlan dolgot,az esetleg írhít is.



RvSCoM Creative Commons License 2004.02.04 0 0 565
< img src="http://mappa-data.prim.hu/data/5b/5b7504b1/114378a0/tnmed_%21cid_X.MA29.1069054021.jpg.jpg">
RvSCoM Creative Commons License 2004.02.04 0 0 564
Elirtam
ez lenne a jo....
http://lista.prim.hu/?mit=lfk&listanev=golden@primlista.hu
Előzmény: RvSCoM (563)
RvSCoM Creative Commons License 2004.02.04 0 0 563
http://lista.prim.hu/levlista.prm?mit=listaadmin&lista_id=6241
Nyitnikék Creative Commons License 2004.01.30 0 0 562
Megtettem a párom kedvéért. Örült neki. Örülök neki. :)))
calvinn Creative Commons License 2004.01.26 0 0 561
Vegre valaki,akinek nics negativ hozaszolasa a temahoz!
Mi mondjuk most a hetvegen is csinaltunk par kepet,levetkozot es az ablakhoz ment ahol lepisiltam az arcat es testet,talan a szomszedok meg lattak is....Most ne kerdezetek,hogy hol lakunk....
tomas69 Creative Commons License 2004.01.26 0 0 560
Az mindenkinek a magánügye, hogy igaz-e, amit ír. Mondjuk szerintem semmi értelme fal dumákkal etetni a tübbieket, hisz miért hazudjon az ember olyanoknak, akiket nem is ismer???
Szóval én fotó nélkül is elhiszem, mi sem csináltunk közben képeket... és mégis megtörténtek a dolgok.
Mondjuk nem lenne rossz ilyeneket látni, de ha nincs, az még nem jelenti, hogy nem történt meg.
deltaforce Creative Commons License 2004.01.23 0 0 559
Nem akarok ide felrakni semmilyen képet a saját csajomról, és nem is fogok. Én egy szóval sem mondtam hogy fel akarok rakni bármilyen képet is.
Te jöttél ezzel a képfelrakósdival, én meg erre írtam hogy biztosan sokat fogsz rajta gondolkodni. Szerintem nem írtam semmi olyat hogy gondolkodnom kéne. Mindenkinek a saját magánügye hogy mit csinál, és csak azt mondtam, hogy hülyeség bármilyen történetet is ide leírni, mert soha a büdös életbe nem fog kiderülni hogy igaz-e.
calvinn Creative Commons License 2004.01.23 0 0 558
Egyet nem ertek,miert van itt annyira negativ valasz???Delatforce teged zavar ha valakinek ilyen kepei vannak a sajat baratnojerol???Esetleg gondolkozz el rajta te kis okos,hogy meg e mutatnad a sajad csajodat ezen a forumon mielot irsz valami hulyeseget!!!
deltaforce Creative Commons License 2004.01.23 0 0 557
Na hát ez az hogy csak gondolkozol, gondolom jó sokáig fogsz gondolkodni!
calvinn Creative Commons License 2004.01.22 0 0 556
Igen tudom,de ezen meg gondolkozunk....
foldimogyoro Creative Commons License 2004.01.22 0 0 555
megoszthatnál velünk pár képet, biztos tetszene.
Előzmény: calvinn (554)
calvinn Creative Commons License 2004.01.22 0 0 554
Igen,teljesen igaz,hogy ritka,nagyon is.
Ami a storykat illeti,a kulombseg az ,hogy en ezt
bizonyitani tudom fotokal,vagy akar olyan fotot is be tudnak kuldeni amin a baratnom tart a kezeben egy papirt amin udvozoljuk az egesz forumot vagy esetleg valaki konkretat is mikozben en a szajaba pisilek,gondolom ez eleg bizonyitek.
deltaforce Creative Commons License 2004.01.22 0 0 553
Baromságnak tartok ide bármilyen történetet is beírni, úgyis mindenki azt ír amit akar, aztán a fele elhiszi, a másik fele meg nem. Mondjuk a barbár sztorija is sántít egy helyen, de biztosan megtudja magyarázni. Végül is nem csinál magából seni sem hülyét, mert úgysem vállalja fel magát.
Erre jók ezek a fórumok, hogy senki sem tudja ki vagy, és meglehet hülyíteni az egész topicot egy perc alatt akár több nicket felhasználva is.
Mindenki csak saját magának hazudik, és nem azoknak akik ezt elhiszik vagy sem, mert az igazság úgysem fog soha kiderülni. Teljesen feleslegesek ezek a pisilős sztorik, a barbárt meg csak sajnálni tudom hogy a vizelésre élvez igazán. Szerencsés vagy hogy megtaláltad hozzá a gyönyörű csinos, szexis, perverz és nem is buta alanyt!
Becsüld meg, nagyon ritka az ilyen!

calvinn Creative Commons License 2004.01.22 0 0 552
Koszonom,nincs esetleg valami otleted ezzel kapcsolatban,marmint hol es hogyan?

Egy uj site:

http://www.peehq.com/site/

tomas69 Creative Commons License 2004.01.22 0 0 551
Teljesen egyetértek veled.
Igazán szerencsés vagy, hogy ilyen barátnőd van.
Hogy meg is örökítitek, az csak külön élvezet.
Előzmény: calvinn (547)
calvinn Creative Commons License 2004.01.22 0 0 550
A baratnom ezt valaszolta a babar storyjara:

milyen izgalmas...
ez téged is felporgetne??????

...az autópálya egyik sotétebb parkolójában várnálak csak egy hosszú kabátban, alatta semmi...
ledobnám magamról leguggolnák eléd és izgatottan várnám, mikor pisilod le az arcom, mellem,
puncim...mikor pisilsz a számba....hideg van és csak a forró pisid melegítene...meg is kóstolnám
ha téged ez jobban felhevítene....kozben robognak az autók...fotónak se rossz...

Remelem a hetvegen megtortenik.

calvinn Creative Commons License 2004.01.22 0 0 549
Engem nem erdekel ha valaki ezert penzt akar,nem latok benne semmi rosszat es a lenyeg a story nem
az hogy valaki penzert adja a videot vagy sem,hiszen nem vagy kotelezo ezt megvenni es kesz.
Saint-Gilles Creative Commons License 2004.01.21 0 0 548
min lepődtél meg?? babaral nem a történet volt probléma hanem az, hogy leszedett pár szexoldalról videókat amit pénzért akart továbbadni. ha csak előadja a történetét hihető a dolog, na de igy...
Előzmény: calvinn (547)
calvinn Creative Commons License 2004.01.21 0 0 547
Nagyon meglepodtem menyire negativ reakciokat olvastam a "babar454" tortenetehez,vagy inkabb,hogy egyaltalan
nem azt hoztatok ki,hogy vegre valaki leirja milyen es hogy egyaltalan valakivel csinalja aki csinos es perverz egyben,mert
ugye ez eleg ritka.Na most ezt azert irom mert nekem is van egy csinos plaza cicam ako igaz nem 23 hanem 30,de annal
inkabb perverzebb es nagyon sok hasonlo tortenetet tudnak leirni ami a pisilest illeti.Nagyon imadja es felizgatja ha az arcara
vagy a szajaba pisilek.Az elejen en is sokat beszeltem rola,de a vegen ö volt az aki mondta,hogy gyerunk es csinaljuk.A kulombseg az,hogy en mindig csinalok rola foto sorozatot vagy videot (vagy mindkettot egyszerre) es most mar van kb 2000 kepunk,ami szerintem nem keves.Lehet,hogy van itt egy olyan par aki szivesen cserelne velunk tapasztalatot vagy kepeket?
Remelem igen.Ha valaki esetleg kivancsi Juliara akkor rakhatok fel par kepet,lehet,nem igerem.Bocsi az irasert,de nem vagyok
magyar,viszont a baratnom az.
tomas69 Creative Commons License 2004.01.21 0 0 546
Igazán klassz volt az elemzésed, ilyen szinten még nem foglalkoztam a dologgal.
A te kategorizálásod szerint én olyan folyamatfetisiszta vagyok, aki nem homokos. De nagyon ozgat, amikor látom, hogyegy sötét színű bugyin, nadrágon, stb. egyre nagyobb lesz a folt. Nem az a lényeg, hogy pisis legyen a test, hanem maga a látvány. Az már részletkérdés, hogy hová pisil. Sőt talán még izgibb a lány arcát nézni, ahogy eleinte megpróbálja visszatartani, majd mikor érzi, hogy hiába, elengedi magát.
Előzmény: Törölt nick (541)
tomas69 Creative Commons License 2004.01.21 0 0 545
Nem csak az a kaland, ha valaki pisiben fürdik.
Itt az a lányeg, hogy a dolog látványa nem elriasztott, hanem vonzott!
Előzmény: Szilvia26 (537)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.21 0 0 544
Értem. Aki pedig mindezt elviseli és még kéjt is okoz neki, az a mazohista. Bár ez már itt offolás.
Előzmény: Törölt nick (543)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.20 0 0 542
Az kikre jellemző inkább, hogy szeretik, ha a másik fél a fejére, arcára pisil nekik?
Kiket izgat jobban a kilövellő pisi, és kérik, hogy többször megszakítsa a nő a vizelési folymatot? Neki az volt a kedvence, ha mindezt jól láthatta is.
Kikre jellemző az, hogy arra izgulnak legjobban, ha a nő szenved alattuk mert fájdalmat okoznak neki? Ennek mind a hangok terén, mint cselekvésekben, szavakban megnyilvánuló formáitól még élvezetesebb neki az együttlét nővel. Akik azt szeretik látni, hogy a nő kimerül, kifárad, gyengén hever előttük?
Előzmény: Törölt nick (541)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.20 0 0 540
Ez a homo és hetero nőkre is igaz, vagy csak a pasikra?
Előzmény: Törölt nick (536)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.20 0 0 539
Gondolhattam volna :(
Ahogy most mondod biztosan azt szerette benne, ami férfias jelenségnek vehető, pl az ejakulációhoz hasonló pisikilövelést nagyon kedvelte.
Előzmény: Törölt nick (536)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.20 0 0 538
Engem ez az érzés nem izgat egyáltalán.
Eleinte alig tudtam előtte pisilni, de meg lehet tanulni.
Előzmény: tomas69 (535)
Szilvia26 Creative Commons License 2004.01.20 0 0 537
Egyszer én is kerültem közelebbi kapcsolatba a pisiléssel. A Tisza parton nyaraltunk. Az egyik fiú a társaságunkból korán reggel egy átmulatott éjszaka után a parton pisilt. Olyan természetesen csinálta, és olyan férfiasan, hogy isten bizony megbizsergett minden tagom. Aztán a reggelinél odamentem hozzá és megkérdeztem hogy nem zavarta-e hogy én láttam a parton. Azt mondta nem számít a bnőjével már sokszor csinálták egymással. És ezzel be is fejezte a beszélgetést. Hát ennyi. Nem nagy kaland tudom. :-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!