Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.11 0 1 29049

De hát Borkainak nem azért kellett lemondania, mert kurvázott. Ez magánéleti kérdés, alapesetben senkinek semmi köze hozzá. Wittinghoff esetében sem (azzal együtt, hogy az én értékrendemtől mindez igen távol áll, de ez szubjektív dolog, jelen téma szempontjából irreleváns). Csak van egy nagy különbség: Borkai a keresztény-nemzeti értékek, a család mindennél fontosabb voltát hirdető párt színeiben töltötte politikai karrierjét. Ez itt a bökkenő, a képmutatás, a hazugság, a választói arcul köpése. Totális morális bukás.

 

És persze a körülmények is egészen mások (bár azt nem tudom, végül kiderült-e, hogy kokózás is volt vagy csak a lányokkal szórakoztak). Borkai egy luxusjachton múlatta az időt, bőven benne van, hogy "ajándék" volt valami borsos ügylet után. Wittinghoff meg valami masszőrnek álcázott ribancnál keresett élvezetet. Nagy kettő.

Előzmény: Gyönyörű petesejt (29018)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.11 0 1 29048

Akkor minek mentél oda?

Előzmény: Dave Dee (29045)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.11 0 0 29044

Szóval idén voltam Olaszországban, Németországban, Oroszországban és Argentína jelenleg kétesélyes, illetve megyek Bulgáriába, de az meccs lesz.

Az oroszok azt sem tudják ki az, a németeknél - számomra volt a legmeglepőbb - de jóval többen kedvelik, mint amennyien nem, az olaszoknál meg rajonganak érte.

A feleségem egy multinál dolgozik, minap mesélte röhögve, hogy Bécsben egy konferenciára menet a kollégái gratuláltak a miniszterelnökünkhöz (a párom egyáltalán nem érdekli a politika) ő meg csak kagylózott.

A családban van aki Ausztriában dolgozik, (Salzburg) ott ma már Orbán az egyik legnépszerűbb politikus.

Előzmény: Törölt nick (29031)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.11 0 0 29043

"Megnyugtatott, hogy itt a kerületben nem így lesz, ide nem engedik vissza a régi arcokat, itt szakmai munka lesz, erre másnap bejelentették czeglédyt :DDDD"

 

Ez óriási :-D

Előzmény: elefánt11 (29041)
elefánt11 Creative Commons License 2019.11.11 0 0 29042

Hát én nyugatra járok, és ott azt mondják hogy kifordulós kutya, aki az eu-s pénzt benyeli, de egy áruló, aki putyin előtt térdel. 

 

Nyilván ha valaki keletre jár, az oroszokhoz, meg a törökökhöz, mert az közelebb áll a habitusához, akkor mást hall. 

 

ez meg: https://index.hu/belfold/2019/11/10/soltesz_varnai_csata_siker/

 

Sikerült a várnai csata évfordulója alkalmából is torokra venni a szultánfaszt. Már azért valami mértéket kéne tartani a radikális muzulmán erdogan körbenyalásában, mert ez már távolról nézve is borzasztó kellemetlennek tűnik. 

Előzmény: Törölt nick (29031)
elefánt11 Creative Commons License 2019.11.11 0 0 29041

+1! Maxigáz az egész. Mondjuk azzal, hogy elindult gyurcsány jelöltjeként már kinullázta magát egy életre. 

 

Múlt héten volt egy találkozóm a helyi területi önkormányzati képviselővel, aki egyébként dk-s. mondtam neki hogy egy katasztrófa, amit csinálnak a draskoviccsal, tüttő katával meg ezekkel a leszerepelt mamutokkal, akik nem értenek semmihez a harácsoláson kívül. Megnyugtatott, hogy itt a kerületben nem így lesz, ide nem engedik vissza a régi arcokat, itt szakmai munka lesz, erre másnap bejelentették czeglédyt :DDDD 

 

sajnos a beígért elszámoltatás elmaradt, ami történelmi bűn, ugyanis így felszínen tudott maradni ez a semmirekellő réteg. 

Előzmény: Gerilla01 (29036)
Gerilla01 Creative Commons License 2019.11.10 -1 0 29036

Az úgynevezett független újságírók, műsorvezetők, szerkesztők, faszomtudjamik.

Előzmény: Gyönyörű petesejt (29034)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.10 0 0 29035

Így egymás között, egy NB1-es csapat egy 1500 fős faluba, ennek mi értelme? Az arborétum oké, nálam a kisvasút is belefér, de stadion meg első osztályú csapat nem.

Előzmény: ervg23g (29032)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.10 0 0 29034

Elvált végre a szar a májtól, Kálmán Olga belépett a DK-ba, és mindjárt Gy. Németh Erzsébet szakértője lett:-)))))))))))))

Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.10 0 0 29033

Ez az ún. koherens baloldali érvrendszer, rengeteget szoktunk nevetni rajta.

Előzmény: Törölt nick (29031)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.10 -1 1 29031

Azért ha majd eljutsz külföldre, kérdezd meg az emberek véleményét Orbánról, meg fogsz döbbenni.

 

Aki a falujában stadiont meg kisvasutat épített EU-s pénzből? Egy bohóc diktátor, azt mondják. A többire nem reagálok, minek, ha kicsit is érdekelne utána olvashatnál és árnyaltabban látnád a dolgokat, ha meg csak csípőből lövöldözöl... Ám legyen, a te életed.

Előzmény: Gyönyörű petesejt (29017)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.09 0 0 29028

Az, hogy az 1-es metrót lezárták Erdogán látogatása miatt, egy vicc.

Nem érdekel kinek az embere döntött így, basszák ki azonnal!

Előzmény: ervg23g (29027)
elefánt11 Creative Commons License 2019.11.08 -1 2 29022

egészen hihetetlen, hogy tisztességes magyar állampolgárok tömegét ejtették túszul a saját városukban, hogy a puhos törpe  a török megszállás egyik jelképénél bájologjon a vérszomjas, törökországot a radikális iszlám irányába elmozdító, keresztényellenes diktátorral. 

 

 

 

Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.08 0 0 29021

Jó, hülye ötlet volt, elismerem.

 

Amúgy aranyos, hogy eddig az volt a dal, hogy szegény polgármester urat csőbe húzta egy masszőr, és happy finish volt a masszázs végén. Megnéztem a teljes videót, szó nincs masszázsról, nettó kurvázás maradjunk annyiban.

Előzmény: ervg23g (29019)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.08 0 1 29018

Borkai végre eltakarodott a picsába, és csak halkan kérdezem, a szintén kurvázáson ért Wittinghoff vagy a kokainista Lackner mikor teszi meg ugyanezt?

Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.08 0 0 29017

- Most ne tegyünk már úgy, mintha a gazdasági válság nem 2008-ban lett volna, ha kérhetem. 2006-ban még ez volt: Az isteni gondviselés, a világgazdaság pénzbősége, meg trükkök százai, amiről nyilvánvalóan nektek nem kell tudni, segítette, hogy ezt túléljük. Tehát a legnagyobb nemzetközi pénzbőségben is letérdeltették az országot. Amikor a szerethető hülye (Megyó) átvette a kormányzást, a régióban gazdasági mutatókban csak Csehország előzött meg minket. Ebből bírtak egy majdnem államcsődöt összehozni, meg 6000milliárd IMF hitelt.

Az EU-s támogatási keretek akkor is megvoltak, de olyan fasza szakértőkkel, akik alig 60%-ban tudták lehívni őket. Az megvan, hogy Gyurcsányék uniós pénzből akarták megépíteni az M6-ost, de Csillag István akkor szdsz-es miniszter bezsarolta őket, és végül bankhitelből kellett?

Azért ha majd eljutsz külföldre, kérdezd meg az emberek véleményét Orbánról, meg fogsz döbbenni.

 

- Felelősségre vonás; teljesen igazad van, ez gyalázat. Értem én, hogy Gyurcsány neve remek hívószó a jobboldalon, de ezért szabadon tartani ezt a patkányt számomra is elfogadhatatlan.

 

- Szánj rá fél órát: https://www.youtube.com/watch?v=GSdFLdS2FxA

 

- Nem értesz. Én nem azt mondom, hogy a jelenlegi Fradi-modell szerethető, én arról beszélek, hogy óriási különbség van a két kormányzat szándéka között. Az egyik törvénytelen módon kizárta a klubot az első osztályból, és gyakorlatilag mindent megtett, hogy ellehetetlenítse, a másik meg segíteni akar - sajnos mint elefánt a porcelánboltban.

Előzmény: Alternative Thor (29004)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.08 0 0 29015

Baranyi megmondta, hogy oda közösségi tér kell meg zöld, tehát ez nem fog ott megépülni. :-)

 

Na most mindketten pontosan tudjuk, hogy ennek a területnek a rendbetételéhez olyan pénz kell, amely nem áll az önkormányzat rendelkezésére, magyarán minden marad a régiben.

 

Előzmény: ervg23g (29014)
Alternative Thor Creative Commons License 2019.11.07 0 2 29004

- a "jó világgazdasági környezet" a gazdasági világválság lenne, amiben országok mentek tönkre (Izland, Görögország)? Vagy a mostaninál jóval kevesebb EU-pénz? Nem véletlenül KELLETT, muszáj volt bármi áron megnyernie Orbánnak a 2010-es választást, pontosan lehetett tudni, hogy 2011-től 2020-ig iszonyat pénzeket fog utalni az EU, jóval többet, mint korábban. Amiből majd ki lehet építeni azt a csodálatos rendszert, amit most mindnyájan élvezünk. Oda jutottunk, hogy a Türk Tanácsból még nem nézik ki a miniszterelnökünket, de amúgy már mindenki csak bosszúsan, de leginkább megvetve mosolyog Magyarországon.

- miért nem volt felelősségre vonás? Miért??? Megvolt hozzá minden eszköz, kétharmad, legfőbb ügyész, rendőrség, népharag Gyurcsány ellen. Miért van még mindig szabadlábon az alkoholista? Még Sukoró ügyét is előszedték, de úgy sem "sikerült" börtönbe dugni. Miért?

- ez speciel nekem fehér folt, elnézést, de majd utánanézek, mi ez

- akkor áldozatok voltunk, és duplán lehetett imádni a Fradikát. "Egész világ, hogyha ellenünk", vagy ilyesmi. Ezt a mostani, végleg identitását veszített, államkegyelt, közpénzből meggazdagodott tucat-idegenlégós csapatot tudod szeretni? Komolyan kérdem. A Ferencváros név még mindig megborzongat, de ez a focicsapat és körülötte minden egy hányadék.

 

Ötven leszek nemsokára, ha ez számít.

Előzmény: Gyönyörű petesejt (28998)
elefánt11 Creative Commons License 2019.11.07 0 1 29002

hát most már ez jön. Aki nem tapsol elvakultanm az a Fradi pusztulását akarja, nagyon  ügyesen kitalálták ezt. 

Előzmény: Alternative Thor (28995)
elefánt11 Creative Commons License 2019.11.07 0 0 29001

ez a nyomorult megállás nélkül szapulja, meg gyalázza a Ferencvárost. Egyszerűen a gyűlölet vezérli, ő maga a Bosszú Népe.  

Előzmény: Alternative Thor (28988)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.07 0 0 29000

Én ott születtem, ott nőttem fel, de habozás nélkül aláírnám.

Előzmény: Alternative Thor (28988)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.07 0 0 28999

Te hány éves vagy?

Előzmény: Alternative Thor (28995)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.07 0 0 28998

Pár aprócska különbség azért akad - na nem morális, mindkettő tolvaj banda, DE:

 

- Az mszp képes volt jó világgazdasági környezetben is csődközeli állapotba vinni az országot, a másik képes relatíve jó gazdasági környezetet teremteni.

- Az egyik a legalja módon lovasrohamot vezényelt a sajátjai ellen, embereket kínoztatott meg, szemeket lövetett ki, jurátusokat öklöztetett seggbe.

- Az egyik miniszterelnöke koccintott a románokkal Erdély elcsatolását ünnepelve december 1-én, a másik állampolgárságot harcolt ki a kinti magyaroknak.

- Az egyik kizáratta a Ferencvárost, és mindent megtett, hogy megszüntesse, a másik is fasz módon nyúlt a Fradihoz, de teljesen más szándékkal.

 

Lopni mindkettő lop.

Előzmény: Alternative Thor (28987)
Alternative Thor Creative Commons License 2019.11.07 0 0 28997

Úgy mindjárt más, akkor elhiszem.

Előzmény: ervg23g (28996)
Alternative Thor Creative Commons License 2019.11.07 0 1 28995

Reakciós Ferencváros...??? :DDDDDDDD Ezt te sem gondolod komolyan, remélem.

Előzmény: Gyönyörű petesejt (28994)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.07 -1 0 28994

Kíváncsian várom Kisteleki elvtárs, Izsó elvtárs, Helmeczy elvtárs visszatérését is.

A vasaskát úgyis vissza kell hozni a másodosztályból, és éppen itt az ideje a reakciós Ferencváros kizárásának!

 

Biztos lesz itt olyan aki tapsol hozzá.

Alternative Thor Creative Commons License 2019.11.07 0 1 28993

Persze, persze, olvasgasd tovább az origót.

Előzmény: ervg23g (28992)
Alternative Thor Creative Commons License 2019.11.07 0 0 28991

Nem, mégsem, én szeretem Magyarországot, nem akarom, hogy fél év alatt apró darabjaira hulljon.

Előzmény: ervg23g (28989)
Alternative Thor Creative Commons License 2019.11.07 0 1 28988

Ah, hol lehet aláírni, hogy Budapest legyen egy külön ország Magyarországtól???

Előzmény: ervg23g (28985)
Alternative Thor Creative Commons License 2019.11.07 0 1 28987

Azért nem értem én ezt az "ugyanezek"-ezést, mert a Fideszben jóval régebbi arcok vannak. Orbán, Kövér, Deutsch, Szájer, Áder, mind ott voltak a legelejétől. Sőt. A többi pártban kik is vannak 1990 óta? Most hirtelen senki sem jut az eszembe, még a köcsög MSZP-ből sem. Akkor miről is beszélünk? Jó, tudom, lehet egy kicsit szörnyülködve kommunistázni, most épp ez a lemez forog a pártsajtóban, hajrá.

Előzmény: ervg23g (28981)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!