Keresés

Részletes keresés

Noromeo Creative Commons License 2018.03.18 0 0 18506

Sziasztok!

 

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Az a helyzet, hogy valamikor sikerült korlátozást beállítanom az Iphone6-omon, hogy ne vegyek dolgokat véletlenül appokon keresztül. Valahogy elfelejtettem időközben ezt a kódot és most szeretnék ettől a problémától megszabadulni. Nézegettem neten megoldásokat, de mindegyik azt írja, hogy csináljak egy mentést és utána állítsam vissza a tartalmat iTuneson keresztül. Csak annyi a baj, hogy ahhoz, hogy a visszaállítást megcsináljam ki kéne kapcsolnom a Find my IPhone-t. Ha jól tudom ahhoz elvileg a beállítások menüpont első sorában az apple id melletti részbe kéne kattintani és úgy kikapcsolni. Igen ám, de nekem az a rész szürke és nem tudok rákattintani. Azt olvastam a neten, hogy azért szürke, mert korlátozások be vannak kapcsolva, kapcsoljam ki és utána megy a dolog. ÉÉÉÉÉs ezzel vissza is értem az 1. számú problémámhoz, hogy nem tudom azt kikapcsolni kód hiányában. Mit lehet ilyenkor tenni? Már tényleg kész idegbaj vagyok.

 

Előre is köszi:)))

zoltan1232 Creative Commons License 2018.03.18 0 0 18505

Sziasztok!

 

Iphone 5C visszaállítása nem sikerült. Itunes 2009-es hibát ír ki 3uTools pedig azt írja hogy: "Unable to load RestoreRamdisk." Csak Recovery ill. DFU mód van. Javítható?

plasmodium falciparum Creative Commons License 2018.03.14 0 0 18504

Nalam ugyanez van sajnos... eddig nem talaltam ra megoldast. Nem egyedi eset amennyire latom a forumokat.

Előzmény: KriszÁkos (18502)
plasmodium falciparum Creative Commons License 2018.03.14 0 0 18503

Na tegnap megcsinaltam, ment egesz delutan de ma reggel ugyanazt produkalta. Tesztelem masik routerrel majd. Koszi azert.

Előzmény: totopad (18501)
KriszÁkos Creative Commons License 2018.03.13 0 0 18502

Sziasztok! 
Független iPhone 6-nál találkozott már valaki olyan problémával, hogy wi-fi az van, de szolgáltatás az nincsen? Nincsen letiltva ellenórizték.
Ez egy tipikus hiba ami sürün elő szokott fordulni 6-osokkal? Nem esett le semmilyen beázás nem történt. Egyszerüen csak bedobta a törülközőt.
Segitségetek elöre is köszönöm!!! 

totopad Creative Commons License 2018.03.13 0 0 18501

akkor restore, ha az sem segít és mindenhova csatlakozik a készülék, csak egy adott routerre nem, akkor a routerrel lesz a gond

Előzmény: plasmodium falciparum (18500)
plasmodium falciparum Creative Commons License 2018.03.13 0 0 18500

megcsinaltam megint, sajnos nem segit

Előzmény: totopad (18499)
totopad Creative Commons License 2018.03.13 0 0 18499

tolj neki egy hálózat visszaállítást

Előzmény: plasmodium falciparum (18498)
plasmodium falciparum Creative Commons License 2018.03.13 0 0 18498

nem, teljesen oke harom honapos gyari fuggetlen

Előzmény: totopad (18497)
totopad Creative Commons License 2018.03.13 0 0 18497

jailbreak-elt a készülék?

Előzmény: plasmodium falciparum (18496)
plasmodium falciparum Creative Commons License 2018.03.13 0 0 18496

Sziasztok, iphone 6S-sel futottam bele egy olyan problemaba, hogy a munkahelyemen egyszeruen nem kapcsolodik az internethez. A routerhez igen, fullos wifi jel van de internet nincs. Vannak olyan napok amikor hosszabb rovidebb ideig oke, neha par perc neha par ora de aztan mindig ez a vege. Mashol ugy tunik jo, de sehol sem toltok annyi idot mint a melohelyen igy aztan nem tudom egyertelmuen azt mondani hogy a router a hibas, raadasul az elozo 5-osom és az osszes kollegam iphoneja is jol mukodott, mukodik. Kiprobaltam az osszes fellelheto otletet, reset network settings ujrainditas stb. de nem javult meg. Ha barki tud tanacsot adni megkoszonnem.

 

Masik gondom hogy hivaskor amint megnyomom a hivas gombot egy sercegés, pattanas hallatszik a hangszorobol. Ezzel mondjuk lehet elni csak rohadt idegesito csak azert irom mert hatha van valami osszefugges. Ha barmelyikre tudtok megoldast szivesen vennem. koszonom!

VéPeti Creative Commons License 2018.03.08 -2 0 18495

Alma menü-kilépésre kényszerítés, vagy command-option-esc, oszt kilököd a nem kívánt alkalmazást.

Előzmény: Zoli537 (18492)
totopad Creative Commons License 2018.03.08 0 0 18494

szifon esetén ilyenről még nem hallottunk!

Előzmény: realmadrid28 (18493)
realmadrid28 Creative Commons License 2018.03.08 0 0 18493

Üdv. 

 

Lenne egy olyan kérdésem, hogy szerintetek létezik olyan, hogy megosztom a mobilnetemet valakivel és ő így valahogy megfertőzi a telefonomat valamilyen vírussal vagy kémprogrammal vagy akármivel és utána gyakorlatilag tud kutakodni a dolgaim között?

 

Előre is köszi a válaszotokat. 

Zoli537 Creative Commons License 2018.03.07 0 0 18492

Sziasztok. Mac en tapasztalok egy olyan jelenséget, hogy a Mail alkalmazást nem tudom bezárni, de kattintással megnyitni sem. A gépet viszont leállítani nem engedi. Van valakinek tippje, hogy hol kereshetném a hibát?

aas Creative Commons License 2018.03.07 0 1 18491

Ha a Kedvencek listára felveszel egy kontaktot, akkor a Ne zavarjanak opciói között levő "Hívás engedélyezése" részen lehet azt kérni, hogy csak azok tudjanak hívni.

https://support.apple.com/hu-hu/HT204321

 

 

Előzmény: lbenyei (18490)
lbenyei Creative Commons License 2018.03.06 0 0 18490

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. A régebbi telefonjaimban voltak különböző "whitelist" vagy "blacklist" híváskorlátozó funkciól ill. alkalmazások. Tudtok ilyen alkalmazást iphone-ra? Ugye a blacklist azt jelenti, hogy bizonyos megadott kontaktok nem tudnak elérni, de ha egy tiltott kontakt a somszédja telójáról megcsörget akkor mit sem ér a blacklist... erre volt jó a whitelist, emlkeim serint ez azt tudta, hogy csak azoknak voltam elérhető akiknek én erre a listára felvettem. Ilyen alkalmaást szeretnék találni ios-ra. Mondjátok kérlek h. van ilyen. Köszönöm a segítséget!

csory081 Creative Commons License 2018.03.02 0 0 18489

Sziasztok! Kivancsi lennek a velemenyetekre! Iphone 7 -em egyik pillanatrol a masikra felforrosodott! Tuzforro volt! 40% rol pikk pakk lemerult 8% ra es be is lassult teljesen! Kikapcsoltam hogy lehuljon! Megtortent! Visszakapcsoltam es ra tettem toltore de nem sokaig mert egybol ismet forro lett! Kb 1 percig hagytam a tolton! Ki kapcsoltam ujra de magatol ujraindult majd ki irta higy tul mekeg  telefon ugye igy  em lehet hasznalni! Ki tettem kb 2 percre az ablakba hogy huljon le! Ekozben valoszinu le is merult! Onnantol kezdve semmit nem lehet csinalni a telefonnal! Se tolteni se semmi! Na a telefon garanciaja kejart 3 honapja(1 eves 3 honapos a telefon) jotalas meg van rajta csak az nem terjed ki mindenre! Tudni kell meg higy ahol a kegforrobb volt a telefon ott meg is gorbult picit! Bevittem a t-mobilba! Ok tovabb kuldtek ugye! Vissza kuldtek higy nem tudnak mit csinalni vele mert bevan kapcsolva az iphone kereses vagy mi!(Sorry nem tudom mi a neve) Elvittem az istye-ba! Erre ott azt mondjak hogy valoszinu ra ultem a telefonra vagy valami azert gorbult meg! es hofy ezt penzert cserelik ki! Mrghozza 140900ft ert mert fodarab csere! De kerem be se vizsgaltak hogy mitol ment tonkre!

Ilyenkor mi a tehendo? Dobjak ki egy 1eves iphone 7 est? Mert lejart a gari? Plusz megse nezok hofy mitol ment tenyleg tonkre mi lehetett a melegedes oka? Sajnos Ausztriaban vagyok es edesanyam rohangal most a telefonommal mert nem tudok hazajutni,pedig szeretnem kiverni a balhet! Holnap tesz meg1 probat anyum az istylbe csak megkertem hivjon fel hadd beszeljek en az eladoval! Tanacs esetleg?? Koszonom elore a valaszt! 

mati ka Creative Commons License 2018.03.01 0 0 18488

Sziasztok.

 

Segítségeteket szeretném kérni , olyan problémám lenne , hogy szeretnék filmet tenni a készülékemre (iphone6S) de az új ITUNES programmal kb fél éve nem tudok , eddig VLC használtam amivel nagyon egyszerűen tudtam filmet tenni a telefonomra , de a mostani ITUNES frissítésekben ez a felület eltűnt ahol tudnék filmet tenni a telefonomra . Remélem valaki tud segíteni ebben , néztem videókat stb sehol semmit nem írnak csak több éves videókat találtam amivel sokra nem megyek.. nagyon fusztráló a dolog ..

 

Várom Válaszotokat. 

Üdv.: Máté

Zoli550 Creative Commons License 2018.02.13 0 0 18487

Nálam kipipálva. Kicsit hosszan írtam le a véleményem,remélem segít majd😬. 

Előzmény: Budka75 (18485)
Zoli550 Creative Commons License 2018.02.13 0 0 18486

Csütörtökön hoztam el a 7-est,tegnap este óta használnom. Jöhet a teszt🤘.

Előzmény: Budka75 (18485)
Budka75 Creative Commons License 2018.02.13 0 0 18485

Kutatás

Sziasztok!
Ki vett telefont mostanában?
Egy kutatásban azt vizsgáljuk, hogy mitől függ a vásárlást követő hangulat. Olyan embereket keresünk, akik az elmúlt hetekben, hónapokban mobiltelefont vásároltak.
Egy rövid kérdőívben kell pár választ adni, kb 5 perc. Nagyon köszönöm a segítséget előre is!
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8AXw-z7qaPi6Lc3JR9xJJ-mJC7b8PBZ_vHnbiOORW6-T5qg/viewform?chromeless=1&edit_requested=true

Zoli550 Creative Commons License 2018.02.11 0 0 18484

Fázott. Régen a monokróm lelassult és hamarabb fogytak az akku “ropik”,most meg ez van. 6fokban a garázsban hagytam 45%on,hívtak és le is merült. Betettem a belső zsebembe és kb 1,5 óra múlva be kapcsoltam 41-et mutatott és ez ki is tartott utána rendesen(zsebben). 

Előzmény: Tavaszi Richárd (18481)
Chaosmönger Creative Commons License 2018.02.11 0 0 18483

Vicces, mert velem pont ugyanez volt ma, igaz 5s-sel, épp videóztam a busókat Mohácson, amikor 20%-ról hirtelen kikapcsolt. Amikor az autóban rádugtam a töltőre, azonnal 20%-ot mutatott. 3 éve van meg, még soha sem csinált ilyet. És ma igazából hideg sem volt...

Előzmény: Tavaszi Richárd (18481)
totopad Creative Commons License 2018.02.11 0 0 18482

gyenge akku + hideg nem a legjobb barátok, cserélj aksit és elmúlik 

Előzmény: Tavaszi Richárd (18481)
Tavaszi Richárd Creative Commons License 2018.02.11 0 0 18481

Sziasztok! Új IPhone felhasználó vagyok eddig csak android telom volt , ma egy meglepő csalódás ért az  IPhone 6S Plus használata során. Ma túrázni voltam és 40%-ős energiatakarékos módban használva egyszer csak fogta magát és kikapcsolt ezután bekapcsolásakor azt mutatta töltő kell neki és be sem kapcsolt...hazaértem egy pillanatra rádugom a töltőre azonnal bekapcsol és 40% egyből levettem a toltorol és azóta is használom. Valaki tud erre bármilyen magyarázatot? Eddig megbízható telefonnak hittem az IPhone-t...

peter89x Creative Commons License 2018.02.10 0 0 18480

Használja valaki a Lightroom-ot iphone-n? 

A kamera alkalmazás-részében engedi állítani az iso-zársebesség párost?

Törölt nick Creative Commons License 2018.02.06 0 0 18479

Sziasztok!

 

Lenne egy  kérdésem lenne hozzátok akik jártasabbak a témában.

 

Budapesten a apple szervizben cseréltettem akkumulatort az iPhone 6 telefonomban, ahol garanciális javítást is végeznek. Nekem már lejárt az egy éves Apple garancia, így pénzért cserélték.

 

Annyit vettem észre hogy alapbol 1810 Miliamperes akksi volt a telefonomban most viszon az uj akksi 1751 miliamperes.

Errol tudtok valamit, miert raknak bele gyengebb akksit? 

Koszi

totopad Creative Commons License 2018.01.30 0 0 18478

hát ne csodáld, ha csak android fog rajta futni :D

Előzmény: barcsikjano (18477)
barcsikjano Creative Commons License 2018.01.30 0 0 18477

Sziasztok.

 

Milyen hátrányokba szenvedhetek ha Kínai (eBay-en vásárolt) alaplapot rakok az Iphone-ba?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!