Keresés

Részletes keresés

HUNTERKILLER Creative Commons License 2002.02.18 0 0 10
A tapasztalatom dettó ugyanez.Csak az enyémet öcsém nagyokos barátja élezte meg hogy ilyen meg olyan fasza lessz!!
Előzmény: Boarhunter (8)
gvass1 Creative Commons License 2002.02.18 0 0 9
"Újonnan, vagy használtan?"

Mikor is szunt meg az NDK?
Szoval hasznalt.

Előzmény: petrobol (7)
Boarhunter Creative Commons License 2002.02.17 0 0 8
Hali túlélők!
Bocsi, hogy beledumálok, de az alant látható szuronyrol lebeszélnék mindenkit, aki nem csak dísznek szeretné. Erdeti formájában eredeti rendeltetésének tökéletesen megfelel, tehát hasba szúrni valakit v. drótakadályt vágni király, de ezzel vége a dalnak. Dobni nem jó, nehéz a nyele, rossz a súlyelosztása. Éle nincs. Az élezésével az a gáz, hogy felületedzett a drága, és ha ezt a valóban nagyon kemény réteget eltávolítjuk, alatta csatornabádogot találunk. Én amint hozzá tudtam jutni ilyen késekhez, alaposan bevásároltam (1990), átéleztem szimmetrikusra hogy majd milyen fasza vadászkés lesz belőlük, aztán használat során kiderült, hogy az éltartóssága a nullával egyenlő. Pedig nagyon finoman éleztem, nem lágyítottam ki.
Előzmény: HUNTERKILLER (4)
petrobol Creative Commons License 2002.02.16 0 0 7
gvass:
Újonnan, vagy használtan?
Előzmény: gvass1 (3)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.15 0 0 6
Ugyanaz a ketto.
Előzmény: HUNTERKILLER (4)
fenrir Creative Commons License 2002.02.15 0 0 5
Üdv!

Debrecenben a Revolver vadászboltban láttam többet is(4k-ért).
Mennyire kell/lehet kiélezni?Hol(v. mivel) érdemes csináltatni?

Előzmény: petrobol (1)
HUNTERKILLER Creative Commons License 2002.02.13 0 0 4
A magyar szar,a ruszki elég jó

Tényleg jó ötlet a topic indítása!!!

Előzmény: Törölt nick (0)
gvass1 Creative Commons License 2002.02.13 0 0 3
hi,
NDK-s AK-74 (nem 47!)szurony van 3999-ert a GunBox fegyverboltban, a Keletinel (Bethlen G. u. 10.).
Előzmény: petrobol (1)
petrobol Creative Commons License 2002.02.12 0 0 2
Ha valaki a gyakorlatban is ki akarja próbálni, hogy mire jó a kése, hogy kell használni a természetben, akkor nézze meg a Kaliber magazain februári számát, mert van benne egy hirdetés, amelyben Makrai alezredes Úr hétvégi tanfolyamot szervez a Bakonyban. Ha nincs megfelelő késed, akkor is érdemes elmenni, mert a helyszínen kapsz egyet.
Ja és az újságban volt még egy szuper pilóta túlélő kés, ami nekem egyből megtetszett, csak sajna még nem lehet kis hazánkban kapni.
Előzmény: Törölt nick (-)
petrobol Creative Commons License 2002.02.12 0 0 1
Jó ötlet volt a topic nyitása, de nem tudom, hol láttál Te 3-4k HUF-ért ilyet. Én olyan 7k-tól láttam több helyen is, de azok némelyike is eléggé leharcolt volt.
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.12 0 0 0
Szerintem legjobb érték-ár arányú survival kés túrázáshoz, meg ilyesmihez:

Kalasnyikov-szurony (másnéven orosz v. magyar katonai kés, mondják tőrnek is de az nem stimmel, mert csak egy éle van)


Tokjával drótvágónak is használható.

Ár: katonai boltokban használtan 3-4000 forint

Törölt nick Creative Commons License 2002.02.12 0 0 topiknyitó
Minden, ami a túléléssel kapcsolatos.

Kezdésnek, kedvcsinálónak egy nagyon jó háromrészes cikk a téma alapjairól:

Túlélősuli

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!