Keresés

Részletes keresés

Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.11.04 0 0 16971

Hát, ezt egy személyes találkozást követő manuális vizsgálattal lehetne eldönteni.

Előzmény: Sárkány_BG (16970)
Sárkány_BG Creative Commons License 2019.11.04 0 0 16970

Nekem úgy tünik egyébként, hogy van rajta egy bordó legging és az felett egy teljesen átlátszó passzentos naci!

Bár tévedhetek is!! :-)

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16969)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.11.04 0 1 16969

Mondhatni: hibátlan! :)

Előzmény: Sárkány_BG (16968)

Sárkány_BG Creative Commons License 2019.11.04 0 1 16968

Nagyon édes popi!

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16965)
vafer.rex Creative Commons License 2019.11.03 0 3 16966
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.11.02 0 7 16965

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (16964)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.11.02 0 0 16964

Húúúú! Nálam a piros lakk nadrág az a ruhadarab, ami mindent visz. Amolyan piros hetes.

Előzmény: déliszomszéd (16963)
déliszomszéd Creative Commons License 2019.11.02 0 2 16963

Igazad lehet. Szerdán a 2-es metrón láttam egy piros lakknadrágot viselő csajt. Jól nézett ki.

Előzmény: TízÉvenemvoltamitt (16940)
technograd Creative Commons License 2019.11.01 0 2 16962

"Hírek: Lucas Ronchederby de Lechesard gagyi kategóriába sorolta hazánkat, majd mentolos herefürdőt vett. Időjárásunk hideg-meleg, heves, szeles, de kellemes. Tizenhárom magyar fétisiszta flashmob-szerűen tizenöt pártba tömörült, és most egymást ütik. Nevető tizenhatodikként egy 25 kilós szatyorban Sodró dohányt és sütőrumot cipelő entitás jutott be észrevétlenül az indiszponált dresscode-bizottság mellett, úgy, hogy egy fekete szemeteszsákot húzott magára. Most vallási félóra következik, majd az Aphex Twin együttes szórakoztatja önöket."

Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2019.10.31 0 0 16961

Latex Bond, hatalmas lájk az utolsó mondatodnak! Erre várok én is már évek óta!

Előzmény: Latex Bond (16960)
Latex Bond Creative Commons License 2019.10.31 0 2 16960

Na, így már okés. :))

Lesz egy parti januárban is, ahogy azt nagyon élelmesen kiszúrtad, úgyhogy az meg majd a "jegesmedve-típusoknak" fog kedvezni. :)

Sajnos én nem tartozom ezek közé, mert én is rohadtul tudok fázni, pláne latexben, de ugyanakkor egy halom ruhával sem szeretek érkezni bulizni, hogy majd ott megoldom az átöltözést. A zuhanyzó hiánya ugyanis eleve kizárja nálam annak lehetőségét, hogy ilyen helyeken öltözzek át.

De ki tudja, talán egyszer még azt is megérem, hogy egy nívós hotelben legyen megtartva valamelyik a sok közül. ;)

Előzmény: TízÉvenemvoltamitt (16959)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.10.31 0 0 16959

Nah, átfutottam :)

Többékevésbé rendben:) - a koraőszivel egyrészt az lehetett, hogy a szervező elfoglalt volt (tippelem) + az a tény, hogy a Luxi elmarad, megfelelő helyszínkeresés, amikor meg meglett, akkor meg az időpont egyeztetés.

(tőlem lehetne egy ilyen akár minden hónapban is, de mivel nem én szervezem (egyszerű vendég vagyok mindössze) így csak lelkendezni tudok max.

Előzmény: Latex Bond (16958)
Latex Bond Creative Commons License 2019.10.31 0 1 16958

Szerintem meg inkább abban van él, ahogy te válaszolsz, de a paranoia ellen sajnos tehetetlen vagyok. :)

Megkérdezted, minek a nagykabát, én meg válaszoltam rá, hogy jobbára a KINTI hűvös és nem pedig a BENTI klíma miatt, amivel példálózni kezdtél, mert azt mindannyian éreztük, hogy bent már kellemes a hőmérséklet.

Nem mindenki szeret publikus, koedukált öltözőben átöltözni - legyen az bármilyen megvilágított vagy tiszta - vagy ad absurdum csereruhákat magával hurcolászni, de olyan is van, akit szimplán már az is feldob, ha már eleve "beöltözve", a partira hangolódva érkezhet meg és nem ott kell bajlódnia az átvedléssel. Sokan vagyunk sokfélék, engedtessék meg, hogy mindenki ott öltözzön át, ahol szeretne vagy ahol diszkrétebbnek, kényelmesebbnek érzi.

De amit meg én nem értek, az az, hogy miért akadsz fenn egyáltalán ilyeneken? Megfogalmazódott egy olyan óhaj FHLS "tollából", hogy jobb lenne egy kora őszi buli (is), hogy a latexre vett plusz meleg öltözék NÉLKÜL is el lehessen menni.

Az utóiratod irreleváns. Egy szóval sem állítottam, hogy ne lehetne kimenni az utcára akár fétis öltözetben, akár azt eltakarva, nem ez volt a kérdés, hogy melyik macska láthatja az öltözéket, hanem hogy ki mennyire fázékony és mennyire szeretne még egy plusz télikabátot is magára venni vagy pusztán a hideg miatt ruhatárat igénybe venni.

Döbbenetesen jó a humorod és ezt értékelem, csak nem értetted meg, amit írtam, de nem baj, második olvasatra már menni fog. ;)

Előzmény: TízÉvenemvoltamitt (16957)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.10.31 0 0 16957

Némi élt vélek ezekben a szavakban felfedezni :)

Mindössze azt nem értem, ezzel együtt, hogy miért nem civillben közlekedik az aki, fázásra hajlamos?

Volt egy jól megvilágított öltöző / nagy ruhatár.

u.i. a catsuitra meg simán rá lehet venni a ruhát (kint úgyis sötét van, a dresszkód meg csak bent számít)

a III. kerület macskái nem fognak manccsal mutogatni, hogy "nézdmár, hogy néz ki az az ember ott?"

Előzmény: Latex Bond (16956)
Latex Bond Creative Commons License 2019.10.31 0 0 16956

A nagykabát azért kellett, mert KINT volt hideg. És azt gondolom vágod, hogy nem mindenkinek sikerült kocsival az ajtóban megállnia, hogy csak 5 lépést kelljen megtennie a bejáratig. Velünk is volt hölgy, aki a hajnali órában már igencsak fázott és elég cidris lett volna neki kabát nélkül eljutni a kocsiig.

Ne csak magadra gondolj, lehet, hogy te jól bírod a hideget tetőtől talpig latexben, de esetleg másoknak ez már csípős lehet és egy átlagos vastagságú 0,4-es latex nem a hőszigeteléséről híres.

Előzmény: TízÉvenemvoltamitt (16955)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.10.30 0 0 16955

Köszönöm.

A dresszkódos "problémába" én is belefutottam, (reklamáltam is a szervezőnek:D  de aztán a házirend többszöri végigolvasása során kiderült, hogy

egyértelműen lehet. (sajnos:) Én jobban örültem volna, ha nem, de ez egy abszolút egyedi fétisparty,  más szempontok szerint szűrnek. Szerintem inkább a berlini Kit-Kat mentalitását hivatott tükrözni, egy átlagos szombati napon.

A kiállító "csajpáros" Tea (ő a kopasz) és Timi (ő a vékonyabb "bőröslány") --- (szoktam vele bőrkiegészítőket készíttetni latexhez (szövetborítással belülre :)

A fotóshelység tényleg nagyon kicsi volt, nem lehet abban normálisan fókuszálni :( de legalább jól meg lettek világítva a ruhák:)

"nagykabát"? :) Én tetőtől talpig latexben voltam, egész végig, ráadásul a hagyományos módon, azaz a hab testemre húztam fel, nem öltöztem alá, a légkondikból dőlt a meleg, még sose volt ennyire befűtve)

köszi az infot :)

Előzmény: FHLS (16951)
KeMatyi Creative Commons License 2019.10.30 0 0 16954

Jah, hát nekem két helyre is került a kezemen, de 10 perc után leizzadtam mindkettőt :D 

Előzmény: Latex Bond (16953)
Latex Bond Creative Commons License 2019.10.30 0 1 16953

Jah, a QR kód "analóg szkennelésén" én is jót szórakoztam. :)) Amikor rákérdeztem, nem-e lenne egyszerűbb azzal azonosítani, mint neveket silabizálni, azt mondták, az csak dísz. :)

A másik vicces jelenet akkor ért, amikor mindenáron pecsételni akartak rám a dresscode ellenőrzési ponton. Ha valakit szinte minden bőrfelületén ruha fed, akkor ez problémákba ütközhet, mint ahogy nálam ütközött is, úgyhogy a végén a copfos csaj némi eredménytelen keresgélés után letett róla, hogy rám üsse a Parti-bélyeget. :)

De ezeket az apró bakikat leszámítva tényleg nagy köszönet a szervezőknek!

Előzmény: FHLS (16951)
KeMatyi Creative Commons License 2019.10.30 0 0 16952

Igen, már kaptam az értesítést, köszönöm. Felírva a listára, remélem tudunk menni.

Előzmény: TízÉvenemvoltamitt (16950)
FHLS Creative Commons License 2019.10.29 0 2 16951

A rendezvény kis késéssel kezdődött, az utcán gyülekeztek a résztvevők. A beléptetésen picit mosolyogtam, mert hiába volt QR kód a jegyen, a szekuriti egy mobillal megvilágított papírhalmazból azonosította a belépőt. A telefonok lencséit leragasztották. Én simán bementem úgy, hogy azt mondtam, nincs nálam. Fizikai ellenőrzés - hogy mit viszel be - nem volt. Részben ennek köszönhetően készültek is a privát képek. Az "öltöző" koedukált volt és mondjuk ki, hogy kicsi, de legalább a Luxi helyszínével ellentétben tiszta. Második frontos ellenőrzés tényleg volt, Jeanette és társai cenzúrázták a belépők szettjeit. Igen, itt megfogalmazódik a kérdés, hogy a hölgyek meztelensége mennyire felelt meg a dresszkódnak. Amúgy valóban sokan minőségi öltözetben jelentek meg. Egyedüli kiállító bőrős Kriszta volt az öltözőben, ő nála lehetett szükség esetén kiegészítőt vásárolni. Termék- és ruhabemutatók nem voltak.

A helyszín ugye két szórakozóhely volt egybe nyitva. A színpadok a DJ-k emelvényei voltak - tehát alacsonyak -, a harmadik sorból már a közönség keveset látott a produkciókból. A zenék hangosak voltak, a három együtt meg kavalkád, s a(z értelmes) beszélgetés akadályozója. Én vasárnapra teljesen berekedtem. A játszóterek funkcionalitását nem teszteltem. A helyszín építészeti kialakításának köszönhetően zsúfolódási pontok voltak, szerencsére a szegecses ruhák idén (nálam) nem tettek kárt az öltözetben. A fotóstúdióban Krisztián a fekete szettek fényképezésére nem készült fel - buli képeknek elmennek a kapott alkotások, de jobb minőségűeket is lehetett volna készíteni. Szenvedett, mert a kapott helyiség elég kicsi volt. Az italárakról nem nagyon tudok nyilatkozni, előre hidratáltam.

Ami nekem hiányzott: az érintett résztvevők kaphattak volna belépéskor valamilyen jelzést, hogy kívánnak-e ismerkedni, ha igen, kb. kivel. Sok ember egyedül kószált csak vagy magányosan álldogált. Lehetett volna különböző kategóriákban önkéntes nevezési alapon versenyt hirdetni pl. legszebb fetis öltözet, bál szépe, top-bottom páros stb. - jobban együtt tartotta volna a party résztvevőit.

Összességében: először is HATALMAS KÖSZÖNET a szervezőknek! Szerintem jobb lenne október elei dátum, mert akkor egyrészt nem ütközik más rendezvénnyel - lásd Prága, Berlin -, illetve nem kellene nagykabáttal kombinálni a party öltözetet. Célszerű lenne egy mutató, hogy az elérhető jegyekből mennyi fogyott már el, ez ösztönözheti az érdeklődőket a mielőbbi jegyvásárlásra.

Egy pillanatkép alkotására jó volt, lehetne szervezni késő tavaszra is!

A szilveszterit meg szokás szerint várjuk! ;-)

Darth Vader party képei itt tekinthetők meg: http://bil.fhls.hu/?content=24

Előzmény: TízÉvenemvoltamitt (16944)
TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.10.29 0 0 16950

2020. január 31., péntek, 21:00–5:00 kék/veres luk

Előzmény: KeMatyi (16948)
KeMatyi Creative Commons License 2019.10.28 0 0 16949

Ja, és abszolút pozitív csalódás: egy kezemen meg tudom számolni azokat, akik az öltönyös dresszkóddal csúsztak át :) Ennek nagyon örültünk.

KeMatyi Creative Commons License 2019.10.28 0 0 16948

Én is voltam a 'zasszonnyal. Sajnos ő kicsit betegeskedik mostanában, ezért mi nem tudtunk végig ott lenni. A hangulat remek volt, az emberek kellemesek, tök jókat tudtunk beszélgetni - ugyanis a szokásos baráti társaságunk nem volt ott, így végre mással is ismerkedtünk, nem csak a szokásos arcokkal beszélgettünk.
Az, hogy a couples area nem volt szűkre szabva, és sűrűn paravánozva, mint a bakelitben, nekem sokkal jobban bejött. Viszont maga a hely nekem nem annyira szimpi, mint a Bakelit. Sokkal szűkebbnek éreztem. És alig várjuk a következp bulit természetesen :)

TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.10.28 0 0 16947

Akkor jó lenne rákapcsolni a reklámozással,  művészi szabadság, ide vagy oda,

mert a Belvárosban is lesz ugyanabban az időben egy fétish tematikájú mulatság:)

Előzmény: Latex Bond (16945)
Latex Bond Creative Commons License 2019.10.28 0 0 16946

A Latex Factory felfújható testzsák gazdára talált, köszönöm az érdeklődéseket.

Előzmény: Latex Bond (16939)
Latex Bond Creative Commons License 2019.10.28 0 1 16945

Igen, én voltam és sok más ismerős is, akiről tudok, hogy itt is megfordul néha.

Kivételesen az én véleményem most nem annyira releváns, mert - ahogy Te kb. "Tízévenemvoltálitt" :) - én kb. 10 éve nem járok partizni, így nem igazán van összehasonlítási alapom a közelmúltban megrendezett hazai rendezvényekkel.

Számomra kellemes meglepetés volt a nagyszámú részvétel és hogy végre nagyon komoly szettekben is láttam vonulni embereket. Ilyen megközelítésben kifejezetten kezdünk felnőni a nagynevű külföldi rendezvényekhez. Picit néha elburjánzott a teljes meztelenség nők esetében - különösen úgy hajnaltájt ;) - de ez még bőven belefért a keretekbe.

Nekem határozottan tetszett a zene is, a miliő is, a performance-okból pedig a shibari ragadott magával leginkább. (Volt egyáltalán más is? :) )

A Frusztráció szervezője nevében mondhatom, hogy biztos kikerül majd időben a hirdetmény az előszilveszteri partiról, csak Ő fenntartja a művészi szabadságát. :))

TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.10.27 0 0 16944

Btw, volt valaki innen a tegnapi  (okt 27) Fétisbulin? (Freedom) Vélemények / benyomások érdekelnének.

u.i. beszélgettem a frusztráció szervezőjével, megrendezi a hagyományos dec 30 -i bulit. (azt, mondjuk nem tudom, mikor hirdeti meg hivatalosan)

TízÉvenemvoltamitt Creative Commons License 2019.10.27 0 0 16943

Nick-Nack bácsi, téli ruhái feeling.

Előzmény: Latex Bond (16942)
Latex Bond Creative Commons License 2019.10.26 0 1 16942

Tkp. fokozható... :))

Ha mindezt elhelyezed egy jól zárható koporsóban és addig pumpálod tovább, hogy a testzsák külső gumirétege mindenütt jó alaposan nekifeszüljön a láda belső oldalának, akkor nem csak belül nem lehet többé mocorogni, de az egész cucc egy tökéletes izolációs börtönné válik. Már csak a légzésről és a folyadékpótlásról kell gondoskodni és eltehető a delikvens "télire". ;)

Előzmény: technograd (16941)
technograd Creative Commons License 2019.10.26 0 1 16941

Wow, ez a cucc, amit publikáltál, tkp. fokozhatatlan. Túl sok lökött akciófilm készül mostanában, de az jutott eszembe, hogy ez még emberrabláshoz is alkalmas lenne, az illető max. gondolatban tudna kapálózni. Bár a módszerek csak lassan fejlődnek, mert a sebhelyes arcú Otto Skorzeny, Churchill szerint "Európa legveszélyesebb embere" a kisebbik Horthy-fiút egy perzsaszőnyegbe göngyölte, majd jókedvű Vigyázat, költöztetés! rikkantás közepette egy járó motorral várakozó Opel Blitz platójára helyezte gyengéden. Most meg az én reggelem kezdődött jól, mert elképzeltem, ahogy ebben az izolációs hacukában egy kanbuli résztvevői a delikvenst a "Mi nem vagyunk hülyék" diáknóta ordítása közepette faltól-falig pattogva röptetik XD ...

https://www.ebay.de/itm/Shiny-Glanznylon-Daunenanzug-4000g-Daunen-Fullung-Daunenoverall-Mantel-wet-look/264506100967?hash=item3d95cacce7:g:bxgAAOSwDF5draZZ

Előzmény: Latex Bond (16939)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!