Keresés

Részletes keresés

Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.12 0 0 29102

Azért nem egészen. Elég sok helyről ki lettek szorítva, hála Istennek. A legnagyobb gecik a piacon, rendszeresen nem fizették ki az alvállalkozóikat.

Mészáros nálam ott emelkedett pinceszint fölé, mikor a törökszentmiklósi óriásberuházásnál elkapta végre a töküket, mikor megint el akarták lopni a melósok pénzét.

Előzmény: ervg23g (29099)
elefánt11 Creative Commons License 2019.11.12 0 0 29097

"Nem arról van szó, hogy ők loptak, hanem szerencsésen versenyeztek, mert van egy olyan kormányzati stratégia, hogy ne a Strabag, ne egy francia, ne egy olasz cég, hanem egy magyar cég nyerje meg az útépítés jogát. És ha már magyar cég, mégse egy komcsi, a Gyurcsány cimborája nyerje meg, hanem, ha lehet, egy jobboldali érdekkörhöz tartozó ember. Nincs ebben semmi rossz. Ő nem lop, ő csak nyer."  Ennyi, nincs itt semmi látnivaló, Bencsik "Pártélet" András, arról, hogy miért "Mészáros" cége nyer mindig. 

 

 

Előzmény: Nyugdijas_szektor (29080)
Alternative Thor Creative Commons License 2019.11.12 0 0 29093

Hát, ez az. Semmi. Se munka, se fejlődés, se perspektíva, semmi. Menekülnek az emberek, már aki tud. Egy magyar nagyváros.

Előzmény: ervg23g (29088)
Dobcsány. Creative Commons License 2019.11.12 0 0 29090

bazdmeg akkor kérek még plusz 4 aranyérmet és kifizetem a költségeket mellényzsebből, de nem pitiánerkedem , hanem odaadom nekik postán az aranyérmet

 

Előzmény: ervg23g (29089)
Alternative Thor Creative Commons License 2019.11.12 0 0 29086

Nagyszerű. Akkor most mesélj arról, mi történt pl. Pécsen az elmúlt pár évben.

Előzmény: ervg23g (29078)
Dobcsány. Creative Commons License 2019.11.12 0 0 29085

ez pitiánerség 

 

 

Előzmény: ervg23g (29079)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.12 0 0 29084

Mészáros egy nagyon érdekes történet, ide sajnos nem írhatok le pár sztorit, nekem meg onnan vannak első kézből infóim.

Maradjunk abban, hogy a Mészáros-birodalom a magyar állam kinyújtott karja.

Amit az állam nem tehet meg bizonyos eu-s versenyszabályozások miatt, addig egy kft sok mindent megtehet.

Hogy mást ne mondjak pl 300 suzuki ignist nem vehet meg a magyar állam tender nélkül, de egy magáncég igen. És hát valahogy az ignis gyártása is Esztergomba került, nem a tótokhoz. Gondolom összerakható a kép, de többet itt nem írok erről.

Előzmény: Nyugdijas_szektor (29080)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.12 0 0 29083

Ha a nettó összeget nézzük, akkor igazad van, ha az arányokat, akkor nincs.

Előzmény: Gyönyörű petesejt (29082)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.12 0 0 29082

Maradjunk a józan paraszti észnél.

Mikor 1989 és 1995 között gyakorlatilag mindent privatizáltak (értsd elloptak) akkor gyakorlatilag a teljes állami vagyon és eszköztár lett kisajátítva. Na, kinek? Ki vitte el az alumínium ipart, az üveggyárat, a műtrágyagyárakat, a cukoripart, a teljes élelmiszer és feldolgozóipart? Az egy másik kérdés, hogy Puchék, Kapolyiék meg a többiek simán ellopták a lopott pénzt, ellentétben Simicskával, aki 8 évig finanszírozta az ellenzékben lévő Fideszt...

Előzmény: Törölt nick (29081)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.12 0 0 29081

"Hidd el, hogy nem."

 

Nézd, kellőképpen első kézből vannak információim, szóval nem tudsz meggyőzni.

Előzmény: Gyönyörű petesejt (29076)
Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2019.11.12 0 0 29080

Igen, szokásos felhozni szoci oligarhákat (mint például Kapolyi), akiknek felfutott a vagyona a szoci időszakban néhány állami umbuldának a következtében, de egy olyan példát sem lehet találni mint Mészáros Lőrinc, akiből bőven átlag alatti üzletemberi képességekkel az ország egyik leggazdagabb embere lett gyakorlatilag 3 év alatt. Sokkal központosítottabban/szervezettebben folyik a lopás, mint bármelyik korábbi kormány idején.

Előzmény: Törölt nick (29073)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.12 0 0 29076

"Sokkal durvábban, sokkal. Nekem főként ez piszkálja a csőrömet, meg az arrogancia."

 

Hidd el, hogy nem.

Mások lettek az arányok, sokkal több pénz van, illetve ma már az interneten mindenről értesülsz.

Az arrogancia kérdésében igazad van. Sajnos.

Előzmény: Törölt nick (29073)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.12 0 0 29074

"Mindenki a médiából tájékozódik. A mi képünk is ez alapján alakul ki a világról."

 

Ha nem haragszol ezzel vitatkoznék.

Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy sok ismerősöm él szerteszét a nagyvilágban, és magam is sokat utazom. Mikor Párizsban a belváros kellős közepén fekete gangok vashordókban égő tűz mellett melegednek az arcukba húzott csuklyával, akkor elgondolkodik az ember fia. Mikor Milánóban térdig érő szemétben gázolsz, és mindenhol fekete srácok néznek rád szemükben olyan gyűlölettel, amire nincs magyarázat, akkor már a négyesével járőröző géppisztolyos rendőrnek is tudsz örülni. És most kurvára nem a szerencsétlen feketéket akarom bántani, mert 1) van nekik enélkül is elég bajuk, 2) pl. Bordeauxban csak ők dolgoztak. Vagy mikor a virtigli szadeszos interpolos haverom meséli, hogy a dán rendőrség nem tudott besegíteni egy akcióba, mert annyi életellenes és erőszakos ügyük lett, hogy egyszerűen nem volt kapacitásuk, ott azért szerintem már van baj.

 

Mondom ezt úgy, hogy nálam jobban senki nem utálta a migránsozást.

Előzmény: sergiototta (29069)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.12 0 0 29073

"- ugyanolyan sógor-koma-jóbarát alapon osztotok mindent, mint anno a maszop-szadesz"

 

Sokkal durvábban, sokkal. Nekem főként ez piszkálja a csőrömet, meg az arrogancia.

Előzmény: Kevin (29072)
Kevin Creative Commons License 2019.11.12 0 1 29072

"Bencsik András a Magyar Demokrata főszerkesztője szerint meg kell fejteni, hogy a Fidesz hol rontotta el, hogy ilyen eredmények születtek."

Akkor segítek, hogy miért nem kaptátok meg pl. az én szavazatomat:

 

- beszántottátok a manyup-t

- megígértétek, hogy legalább lesz egyéni nyugdíjszámlánk

- eszetek ágában sincs bevezetni belátható időn belül az eurot

- legalább annyit loptok, mint a maszop-szadesz előttetek, pedig az sem volt piskóta

- döbbenetesen arrogáns a stílusotok

- ugyanolyan sógor-koma-jóbarát alapon osztotok mindent, mint anno a maszop-szadesz

- túltoltátok Sorost meg a migránsokat

- kommunikációtok a béka segge alatti színvonalú

- MTVA

- ha valamelyikőtök besározódik, akkor orrvérzésig véditek a védhetetlent ahelyett, hogy azonnal kirúgnátok a picsába

 

és van egy csomó kisebb tétel, amit most nem sorolok fel.

Kevin Creative Commons License 2019.11.12 0 0 29071

10/10

Előzmény: Gyönyörű petesejt (29067)
Alternative Thor Creative Commons License 2019.11.12 0 0 29070

Én ezeket, amiket sorolsz, nem tartom meggyőzőnek a gazdaság szempontjából, de ezt hosszadalmas lenne kifejteni, biztos tudása meg egyikünknek sincs a valós helyzetről, úgyhogy majd akkor folytassuk, ha történik valami. De mondjuk attól egyelőre nem kell tartanod, hogy bármit is osztogatna a baloldal ugyebár minimum 2022-ig.

Előzmény: Gyönyörű petesejt (29067)
sergiototta Creative Commons License 2019.11.12 0 0 29069

"Az az angol vagy ausztrál nyilvánvalóan nem a saját élményeit dolgozza fel, hanem amit a médiában lát/hall. És hát az, hogy külföldön a médiában mit tartanak fontosnak kiemelni és milyen körítéssel, az megint egy másik történet."

 

Mindenki a médiából tájékozódik. A mi képünk is ez alapján alakul ki a világról. Szerencsés helyzetben egy országban az ember többféle médiát fogyaszthat és ennek hatására többféle szemszögből bemutatásra kerülhet egy-egy téma, mert ugye semmi se fekete meg fehér. Itthon pont ezt igyekszik elvenni a fidesz és csak propaganda csatornákat fenntartani.

 

"Ezért utáltuk és néztük le a dózsát, honvédot, vasast évtizedekig."

 

Mostanra viszont kiderült, hogy nagyon sok ember csak irigy volt a kivételezett csapatokra.

Előzmény: Törölt nick (29064)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.12 0 0 29068

Nekem Tom Hanks szavai ugranak be, miután egy hajnali forgatásról hazafelé azon bámult, hogy Budapesten magányos nők nyugodtan sétálnak az utcán.

Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.12 0 0 29067

Bajnai mindent megtett - talán egyedüliként a balos miniszterelnökök közül, hogy valahogy helyrebillentse a pénzügyi mérleget. Ha Bajnai állna most lábujjhegyen jelentkezve a miniszterelnöki székért, és sokan hitelesnek tartanák, azt megérteném. De nem neki vannak ambíciói a politikában, hanem Gyurcsánynak. Annak a Gyurcsánynak, akinek aktív szerepe volt a Megyó 100 napos programjában, aki alatt 10.000 iskolát zártak be (de ugye a Fidesz tette tönkre az oktatást) aki amerre járt hátba szúrt mindenkit és csak romokat hagyott maga után. Három nőnek fogadott örök hűséget, minden bizonnyal véletlenül mindegyik vagyonos családból származott.

 

Én elfogadom, hogy trükköznek a számokkal (csak annak a statisztikának hiszek, amelyiket én hamisítottam) de azt nem, hogy ne lenne rendben a gazdaság. Nekem nem kellenek ksh-számok, hiszek a szememnek. Amerre megyek (és hidd el elég sokat utazok itthon) mindenhol épülő utak (igen, Mészárosék építik) házak, erősödő ország. Fél évre előre nem találsz olyan hosszú hétvégét, ahol ne lennének tele a wellness-szállodák. Régen reggelente Törökbálint után kezdett beállni a sor az M7-esen, ma Érdnél, 400-forintos benzinárnál. Napi 17ezer forintért nem találsz segédmunkást, sőt, kollégám napi 30ezerért nem talált Leányfalun. A végén ő állt be a mester mellé. A volt kempó edzőm árufeltöltéssel havi nettó(!!) 400 és 450ezer forint között keres. Három napja beszélgettem Liverpool Petivel (ős kettes szektoros) aki eddig ki-be járt a börtönbe, most beállt dolgozni a nagybani piacra, mert "így is geci jól lehet keresni". Menj egy hétköznap délelőtt egy plázába, nézd meg milyen költés van, hihetetlen.

Na ennek lesz vége ahogy a ballibek hatalomra kerülnek.

Ők ugyanis mindig egy unalomig ismert sémával dolgoznak.

Átveszik a kormányzást, indul a dőzsi-habzsi (lásd 100 napos program) több pénzt az embereknek, több pénzt az önkormányzatoknak, rémlik még? Mikor elfogy a mások pénze amit szét lehet osztani, akkor jön a szokásos hitelfelvétel (kiváló konstrukciós IMF hitel, bűn lenne kihagyni). Aztán mikor már nincs aki hitelezzen jön az ún. válságkormányzás, lásd Boros vagy Bajnai.

Ezerszer inkább a Fidesz!!

 

Fradi

 

Értem amit mondasz, én a 3 kizárásos évünk alatt egyetlen meccset sem hagytam ki, idegenben is az összes kurva faluban ott voltam.

Részemről két helyen van nagyon komoly hiányérzetem:

- Utánpótlás (már rég meg kellett volna JÓL csinálni, komoly tömegbázissal)

- Tagsági rendszer (bár most is lehetsz tag, de ez egy másik kávéház).

 

Ja, meg a szkennert kibaszhatnák már a picsába.

Hogy állami pénzt kapunk, azt leszarom. A teljes magyar futball mesterségesen van életben tartva, akkor meg?

Előzmény: Alternative Thor (29063)
Alternative Thor Creative Commons License 2019.11.12 0 0 29066

Persze hogy mókás! Az egyik azon is csodálkozott, hogyhogy én bizniszelni tudok, van saját bankszámlám? :DD Amúgy az ebayen nagyon sok eladó eleve letiltja Magyarországot, de ennek más okai vannak, összességében elég rossz a hírünk minden szempontból. Viszont az is megfigyelés, hogy ha személyesen írsz nekik szépen és kulturáltan, a legtöbbje kivételt tesz, és mégis elküldi a cuccot. Szóval, ez inkább amolyan rossz beidegződésnek tűnik.

Előzmény: Törölt nick (29064)
Alternative Thor Creative Commons License 2019.11.12 -1 0 29065

A gazdaságról még csak annyit: a mai tudásom alapján, amit a háttéremberektől hallok innen-onnan, még kormányközelről is, ha csak egy ugyanakkora válság lesz a következő, mint a 2008-as, az most jó eséllyel el fogja sodorni Magyarországot. Az EU-pénzektől, néhány multitól és a német autógyáraktól függ minden, egy komolyabb szélfuvallatra bedőlhet az egész. Strukturális szinten semmi nem történt az elmúlt tíz évben, Patyomkin-falu a magyar gazdaság, amit szép nagy stadionokkal és felújított főterekkel takargatunk. Ha majd jönnek a megszorítások (amit persze nem úgy hívnak majd) és a 380 forintos euró, akkor hirtelen jóval kevesebb Orbán-hívő lesz.

Előzmény: Alternative Thor (29063)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.12 0 1 29064

"volt két-három alkalom, amikor konkrétan rákérdeztek, hogy hogyan bírjuk ezt a rendszert."

 

Jaj hát tényleg, el sem tudom képzelni, hogyan bírjuk. Ne őrüljünk már meg. Az az angol vagy ausztrál nyilvánvalóan nem a saját élményeit dolgozza fel, hanem amit a médiában lát/hall. És hát az, hogy külföldön a médiában mit tartanak fontosnak kiemelni és milyen körítéssel, az megint egy másik történet.

 

Az egy más kérdés, hogy szívből gyűlölöm én is a NER-t úgy ahogy van, de a "hogyan bírjuk" azért kicsit mókás aránytévesztés.

 

"- de, értelek. Én pont azt mondom, hogy százszor inkább rugdossák, üssék, zárják ki, próbálják megszüntetni a Fradit, mint hogy egy ilyen vállalhatatlan szörnyszülöttet hozzanak létre. Az jobban megfelel az identitásunknak. Vagy inkább azt mondom, az jobban megfelel annak a képnek, ami az én Fradim. Nem véletlen, hogy az NB II-ben rendszeresen kijártam, az új stadionba pedig még be sem tettem a lábamat, nem szkenneltem, kártyám sincs. Amíg ez lesz a felállás, addig így is marad."

 

Ebben viszont sok igazság van. Én is azt gondolom, hogy a Fradihoz nem a "rendszer kegyeltje" szerep tartozik. Én legalábbis apámtól nem ezt hallottam/örököltem, épp ellenkezőleg. Ezért utáltuk és néztük le a dózsát, honvédot, vasast évtizedekig.

Előzmény: Alternative Thor (29063)
Alternative Thor Creative Commons License 2019.11.12 0 0 29063

- bocs, én azt hittem, hogy 2010-ről van szó, amikor OV átvette a hatalmat. Ha jól rémlik, akkor még ő is lenyilatkozta - a maga módján -, hogy rendben van az ország, a kormány (Bajnai) megtette, amit megtehetett a válság után. Az, hogy előtte mi volt, más kérdés, nyilván ha jól állunk, nem rengette volna meg még ennyire sem az országot a világválság. Nem álltunk jól, nem hívtunk le minden EU-s pénzt, én sem tudom, miért nem. Talán mert simán faszok voltak, vagy csak szégyenlősek, franc se tudja. Egy biztos, OV-ék utána a sokkal több EU-s pénz lehívásával nem szégyenlősködtek :DD És azért egyvalamit ne felejtsünk el: a 3000 milliárdunkat ("NYUGI, mindenkinek egyéni nyugdíjszámlája lesz!!" - köszi, Selmeczi Gabika) egyszerűen ellopták, hogy elküldhessék az IMF-et. Majd jóval drágább piaci hitelekre váltották az egészet. Én utólag azt mondom, már akkor rögtön ki kellett volna menni az utcára. Az meg, hogy azóta miként trükköznek évről évre a költségvetéssel, hogy jónak tűnjenek a számok, vérlázító. De persze mindenki trükközne, ezt aláírom.

Nem tudom, te merre járkálsz, de én konkrétan Ausztriában még egy jó szót nem hallottam OV-ról. Németországban sem. Az ebay miatt pedig a fél világból voltak ügyfeleim a korábbi években, ott nyilván nem kerül szóba direkt a politika, de volt két-három alkalom, amikor konkrétan rákérdeztek, hogy hogyan bírjuk ezt a rendszert. Angol és ausztrál emberre emlékszem. Persze, ez nem reprezentatív felmérés, mint ahogy a tiéd sem, mindketten úgyis a magunk igazát hajtogatjuk.

 

- ezt akkor kitárgyaltuk

 

- ezt még mindig nem volt időm végignézni, pedig amúgy a témakörről rengeteg ("eretneknek" is számító) gondolatom van, de addig inkább hagyom

 

- de, értelek. Én pont azt mondom, hogy százszor inkább rugdossák, üssék, zárják ki, próbálják megszüntetni a Fradit, mint hogy egy ilyen vállalhatatlan szörnyszülöttet hozzanak létre. Az jobban megfelel az identitásunknak. Vagy inkább azt mondom, az jobban megfelel annak a képnek, ami az én Fradim. Nem véletlen, hogy az NB II-ben rendszeresen kijártam, az új stadionba pedig még be sem tettem a lábamat, nem szkenneltem, kártyám sincs. Amíg ez lesz a felállás, addig így is marad.

Előzmény: Gyönyörű petesejt (29017)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.12 0 1 29062

Olvasom (na nem az indexen, ott ez nem hír) hogy ma áll bíróság elé a Napkelte egykori üdvöskéje, Gyárfás elvtárs emberölésre való felbujtás miatt. Imádtam, hogy milyen erkölcsi magasságokból osztott ki mindenkit Forró elvtárssal karöltve (akiről később kiderült, hogy a tulajdonában álló Tízezer kft számlájára 164 millió érkezett Kulcsár bankárelvtárstól egy off-shore cégen keresztül) meg Verebes "orrpolip" Istvánnal (akinek félhülye gyermeke 300 milliót kapott a Jancsóék vezette filmalaptól az első rendezésére).

 

Mindeközben Dr. Czeglédy Csaba fogja átvilágítani a volt Fideszes városok gazdálkodását.

Az a Czeglédy, akit már 2010 előtt is jogerősen elítéltek.

 

Szinte érzem ahogy megtisztul a közélet :-))

Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.12 0 2 29060

Biztos lesz majd olyan, aki szerint Wittinghoff egyedülálló férfi, ami persze hazugság, a meglehetősen konzervatív és sváb gyökerű Budaörsön a rendezett és szerető családi háttér volt az egyik hívó szó, a másik a sváb származás.

Na most a videóból kiderül, hogy a kurva nénivel meglehetősen baráti a viszony, a kérdésekből és a válaszokból egyértelmű, hogy régóta répázza a ribit, és hazudik a felesége és családja szemébe, mondhatnám permanensen köpi szemen fia és lánya édesanyját.

 

Ha jól értem Wittinghoff annyival különb, hogy ő nem egy jachton kurvázott, és nem haveri körben tette. Sőt, ő tulajdonképpen áldozat és valószínűleg egyedülálló.

Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.12 0 0 29059

Nem értem mit lázad az ifjabb Horn. Az apja egy szarházi pufajkás volt, aki első körben dicsekedett azzal, hogy fegyverrel harcolt az "ellenforradalmárok" ellen, aztán jött az a szöveg, hogy az agyonlőtt bátyja miatti elkeseredésben ragadott fegyvert. Aztán jött a csönd. Aztán kiderült, hogy bátyuskával nem a forradalmárok végeztek, hanem részegen egy teherautó elé tántorgott.

 

Mindezekről ő nem tehet, senki nem felelős a szülei bűneiért.

Pokorninak sem kell felelnie a nyilas nagypapa bűneiért.

 

Ifjabb Hornnak is egy dolga lenne: be kellene fognia azt a hülye pofáját.

Előzmény: ervg23g (29054)
elefánt11 Creative Commons License 2019.11.12 0 0 29056

mondjuk az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy a választások előtt ugyanebben az ügyben eljött a fideszes képviselőjelölt úr is, aki megígért mindent, hogy lehozza a csillagot az égről, olyan jó lesz minden, hogy a fülünk kettéáll! A privát számáról hívott egyébként, aztán ugyan bekerült kompi listáról a testületbe, de a levelekre már nem válaszol, a telefont meg kinyomja :DD 

 

ezek ugyanabból az alomból származnak, mindegyik készségszinten hazudik, és csak a saját zsebét tömködi. 

 

 

Előzmény: Törölt nick (29043)
elefánt11 Creative Commons License 2019.11.12 0 0 29055

Hát szerencsére mindketten (Borkai és Witting) is feljelentést tettek, szóval minden bizonnyal kiderül majd az igazság! 

 

egyébként én nem tennék egyenlőségjelet aközött, hogy egy állítólag egyedülálló férfi elmegy egy ilyen masszőr szexmunkáshoz, mint hogy egy családapaságával kérkedő valaki egy hajón biszexuális orgián vesz részt, ahol férfiak a farkukat morzsolgatva nézik, a barátaik meztelen testét, ahogy döfködnek tizenéves leányokat. Tudom, manapság ebben a liberális világban ez érthetetlen, de engem az ilyesmi egyszerűen undorít. 

 

 

Előzmény: Törölt nick (29049)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.11 0 0 29053

Mindkettő kurvázott, én nem látom a morális különbséget.

Kokain egyik esetben sem volt, viszont Wittinghof számlát kért a kúrásról (nem vicc), amit elszámolt, tehát az ő kúrását bizonyítottan az adófizetők állták.

 

https://xhamster.com/videos/wittinghoff-tamas-12701479

Előzmény: Törölt nick (29049)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!