Keresés

Részletes keresés

jenli Creative Commons License 2005.04.03 0 0 29

nem digitális az órám , lehetett olyan változatot is kapni aminek digit órája van de az drágább . nekem ez is jó.

Fordulatszám mérő sincs de hallani mikor már 70km/h val megyek hogy pörög mint az állat . szoval biztos bírná a nagyobb kereket.

 

mindjárt megszámlálom hány fogam van.

fiktív Creative Commons License 2005.04.02 0 0 28
Neked digit az órád? Van fordulatmérőd? Mennyit pörög? Vannak jó képeid?
Előzmény: fiktív (27)
fiktív Creative Commons License 2005.04.02 0 0 27

Igen, fojtás nélkül megy 75-öt!

 

A kényeg, hogy ennél sokkal erősebb, ki is pörög, mint az állat, csak rövid neki az áttétel. Most mindössze 11 fogú az első lánckerekem!! 13-assal már majdnem 90 lenne a vége!

 

Számold már meg a Derbiben hanyas az első lánckereked, lécci!

Valamivel megjelölöd, az lesz az első, aztán forgatod, számolsz!

 

A tied hány lovas, pörög, mint állat? Akkor simán el fogja bírni neked is! Jobb lesz mászkáláshoz, nem drága, könnyű felrakni!

Előzmény: jenli (26)
jenli Creative Commons License 2005.04.02 0 0 26
fojtás nélkül megy 75öt ??
jenli Creative Commons License 2005.04.02 0 0 25

Helló

 

75 azt hittem az mx-ek többet mennek. az enyém is max 80at . mentem vele 85öt de nagyíonn nem tetszett neki . Lehet hogy én is rakok rá nagyobb lánckereket mert mostanában hogy ilyen jó az idő inkább a környékenn túrázgatok. most 60 65öt visz laza túratempóba. jó lenne ha ezt 70 75re tudnám növelni . tuningolni nem akarom tehát marad a nagyobb láncos megoldás

fiktív Creative Commons License 2005.03.31 0 0 24

Helló Jenli!

 

A robogós topikban írtam már róla sokat, esetleg a nevemen visszakereshetsz!

 

Igen, ilyen fekete az enyém! Ez az ötvenes, a piros mögötte az a 125-ös.. Csakhát az majd a duplája forintban....

 

A nagyobb tárcsáról könnyű megismerni.

 

Az enyém 75-öt megy csontra forgatva, de ezt könnyű megnövelni, ha az első lánckereket kicsit nagyobbra cseréljük. Igaz, akkor mérsékeltebb lesz a gyorsulás, de túrára jobb lesz!

 

Majd még írok.

Előzmény: jenli (23)
jenli Creative Commons License 2005.03.23 0 0 23

 A motorkiállíttáson fényképeztem . ez asszem 125ös ami mögötte van az 50es . szinte ugyan olyanok .

 

jenli Creative Commons License 2005.03.23 0 0 22

És a te géped milyen ? mit megy utazóba ?

irjál pár dolgot róla

jenli Creative Commons License 2005.03.23 0 0 21
fojtással nem nagy élmény motorozni de ha kiveszik teljesen más lesz és megin meg kell szokni. sok sikert
jenli Creative Commons License 2005.03.23 0 0 20
52kg vagyok  (gyorsulásnál nagy előny)
jenli Creative Commons License 2005.03.23 0 0 19

ja mx , az supermoto nem?

nekem supermotom van de ez is jól megy fődútonn , hegyenn völgyonn . sőtt még izgalmassabb igy aszfaltgumival terepenn. még a gyerekcrosspályára is kimentem vele döcögni. de azér az aszfalt tetszik neki legjobban.

 

Max sebesség azt nemtudom pontosam , mivel én elsősorban túrázgatok nekem az utazósebesség a fontos ami 60-70 km/h körül megy. az aprilia asszem valamivel többet.

 

jenli Creative Commons License 2005.03.23 0 0 18

Helló!!!

rx 50? azok jó kis gépek!

A váltást 1hét alatt megszoktam és már reflexböl jön ha pörög a motor .

azt csináltam hogy mielőtt megvettem kb1hónapig nem robogóztam , ezért hamar áttálltam.

Az ürest nagyonn nehezenn találtam.  ezt szerencsére csak leállíttásnál kellett használni. 1hónapig szinte mindig lefulladtam üresnél . most már mindíg megvan.

Szoval mindent meglehet szokni .

fiktív Creative Commons License 2005.03.16 0 0 17

Földúton, hegyen völgyen szoktál vele menni? Milyen?

A max sebességed mennyi? Hány kiló vagy?

Előzmény: fiktív (16)
fiktív Creative Commons License 2005.03.16 0 0 16

Jenli!

 

Rezeg?? Na, az nem szimpi..

Én is most vettem egy aprilia mx 50 et! Jövő héten veszem ki a fojtást.

 

Mondd! Meg tudtad szokni a váltást hamar? Az üres megvan már? ..:-) Én még küszködöm...

 

Nekem a futőmű nagyon bejön.

 

 

Előzmény: jenli (15)
jenli Creative Commons License 2005.03.14 0 0 15

igen kivették. most jól megy utazóba 70et szoktam menni. 70fölött már magyonn rezeg a gép. ha megpörgetem a motort még a honda Diokat is lenyomja.

neken teccik a gép

fiktív Creative Commons License 2005.03.11 0 0 14

Jenli!

 

Kipattintották már a fojtást a mocidból??

Előzmény: jenli (13)
jenli Creative Commons License 2005.02.19 0 0 13

Ilyen kevés Derbi van ebben az országban ?

 

jenli Creative Commons License 2005.01.12 0 0 12

Helló !

Üdvözöllek a topiconn !

Remélem maradni fogsz , és talán sikerül összehozni egy Derbis társaságot !

 

 

Ami azt illeti nem értek a kipufogókhoz , még sose vágtam szét egyetse .

Bár az enyémre meg egy alapos kiégetés ráférne.

Én az ilyeneket inkább a szervízre bízom , szerintem te is kérdezz meg egy szerelőt.

Üdv : jenli

Henki Creative Commons License 2005.01.07 0 0 11
Vettem egy 2001-es Derbi Senda-r -t,levettem a kipufogódobot,mert le kell festeni,ugyanis tiszta rozsda volt és az első dobban valami zörög.Nem tudom,hogy mi az,de olyan a hangja,mintha egy labda lenne benne.Jó lenne,hogyha tudnátok küldeni egy rajzot arról,hogy hogyan néz ki egy ilyen dob belülről,mert szét akarom vágni.Sürgős lenne,előre is köszönöm.
jenli Creative Commons License 2004.12.29 0 0 10

na felhozom egy kicsit a topicot.

 kép egy Derbiről ... méghozzá egy Derbi X-Race SM

50ccm

                                                  8,5Le

                                                  6 sebesség

                                                  2ütemű

                                                  vízhűttés

                                                  elöl hátul tárcsafék

                                                  paioli első telo , 17 es felnik stb

                               

jenli Creative Commons License 2004.12.29 0 0 9

Helló!

Hát tuning nem lesz rajt mostanság mer nincs rá keretem. most egy gerincvédőre gyüjtök . Meg folytást is kivették és nagyonn megy . eddig 80kmh volt a maxom a többit nemtudom mer eddig van az óra számozva . szoval nem egy gyorsasági  inkább gokartpályán ökörködésre. egykerék , faralás , kaparás .   a kerekek ellenére  könnyű terepen is jól megy. 8,5 Le-s a moci ami nagyonn tetszik benne . sok robogót  le tud gyorsulni . egyedül a váltóra van panaszom , a 6ost sokszor kidobja , de majd következő nagyszervizenn a doki talán meggyógyítja.

Nálunk van 2 derbis  , majd szólok nekik hogy van topic.

fiktív Creative Commons License 2004.12.28 0 0 8

Ja, a robogóról vagyok! Sajna nehezen indul a topikod, de a kevés Derbis miatt van.. Nembaj, ha majd több lesz, tavasszal pl, akkor majd már találnak ilyen topikot az emberek!

 

Na, és mennyit megy órája szerint a kis masina? Őrültködni szoktál vele, kivették már a fojtást? (ha volt)

Van ereje?

Nem gáz a tuning! Pl, ha veszel rá, egy jobb, nagyobb hengert, attól a moci nem annyira veszt tartósságából! Az eredeti alkatrészek is megmaradnak. Nagyobb móka, de akkor már egy karbi is kell rá, meg egy nyitottabb kipufogó! Ezek csak alkatészek, könnyen cserélhetőek ennél a mocinál! Ha nem nagyon durva hengert veszel hozzá, akkor nem kell főtengelyt, meg ilyeneket cserélni! 150 ből megvan szépen!

 

Előzmény: jenli (7)
jenli Creative Commons License 2004.12.26 0 0 7
az az hétfőn és kedden nem leszek
jenli Creative Commons License 2004.12.26 0 0 6
holnaptol 2 napig nem leszekotthonn. ezért nem irok
jenli Creative Commons License 2004.12.26 0 0 5

ha jól emléxem te a robogó topicról jöttél.

Ha ismersz Derbiseket küld ide !

Előzmény: fiktív (3)
jenli Creative Commons License 2004.12.26 0 0 4

Helló!!

Na , beindult a topic ! hurrá. már csak márkatársak kellenek , de van még idő csak ma indult.

A tuningonn én is gondolkodok , de nemvalószínű.  Rövidebb az élettartalma és kevesebbér tudom eladni ha el kell. meg nemtudom hogy a főtengely elbírja e.

de kb mennyi lehet egy ilyen tuning ?

Előzmény: fiktív (3)
fiktív Creative Commons License 2004.12.26 0 0 3

Csáó Jenli!

 

Na, örülök, hogy kircsi a mocid, hátha találsz márkatársakat is! Tuningolni nem fogod egy kicsit? Nagyobb karbi, sportpufi, nagyobb henger? Állat lehetne nagyon!

Előzmény: jenli (2)
jenli Creative Commons License 2004.12.26 0 0 2
itt egy Derbi X-Race SM      
jenli Creative Commons License 2004.12.26 0 0 1

Köszöntelek ma megnyílt topicomonn az az a   Derbisek topicján!

Te Derbis vagy?

 

Előzmény: Tombolda (0)
Tombolda Creative Commons License 2004.12.26 0 0 0
De csak a Derbisek írjanak ide, mert különben 0.
Előzmény: jenli (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!