Keresés

Részletes keresés

putyi Creative Commons License 2001.08.17 0 0 topiknyitó
Kíváncs lennék, hogy ki melyik üdítő mellett voksol!

Egy tény a döntéshez: A Pepsi folyamatosan próbálta utánozni a Coca Colát, de a mai napig sem jött nekik össze!

A Coca Cola az igazi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!