Viszont a két pont levonását aligha tudják elkerülni. Ehhez azt kellene bizonyítani h már Pena bejelentését megelőzően rendezték a vele fennálló tartozást és nemcsak azt követően, amikor már értesültek az eljárás megindulásáról.

(Ha ez már előtte rendezve lett volna, akkor feltételezem h a Siófok ezt már az elsőfokú eljárás alatt igazolta volna mindenféle dokumentumokkal, és akkor szóba sem kerülne a pontlevonás.)

RnD Creative Commons License 2021.05.11 -1 2 2182

Úgy néz ki h a Siófok és Pena megegyeztek. A klub vagy kifizette vagy 'átütemezte' a tartozását.

"Eljárása során a Szakmai és Versenybizottság 5napos határidővel a sportszervezet által megadott elektronikus email címre küldött felszólítás útjánfelhívja a sportszervezetet álláspontjának kifejtésére, illetve felhívja a figyelmét a tartozás kiegyenlítésére vagy a kifizetéshez kapcsolódó megegyezésre.

Amennyiben a sportszervezet munkabérből vagy megbízási díjból fennálló tartozását a Szakmai és Versenybizottság megállapítja úgy a sportszervezet indokolt határozattal - kizárásra kerül az NBI felnőtt osztályból. Nem kerül kizárásra a sportszervezet, ha a Szakmai és Versenybizottság eljárása alatt a sportszervezet a tartozását kiegyenlíti, vagy megállapodik a sportolóval, illetve a sportszakemberrel a tartozás kifizetésének ütemezéséről.

Ebben az esetben a sportszervezettől eljárásonként 2 (kettő) bajnoki pont kerül levonásra...."

van_Persil Creative Commons License 2021.05.11 -2 1 2181

Lettek? Dehogy lettek, origine Siofok-nyalók mind a ketten, majd elélveztek, amikor a Fodor prezentálta Horačeket, a sztárigazolást.

Előzmény: pfefe80 (2176)
Fradista Utazó Creative Commons License 2021.05.11 0 1 2180

>oké levontak 2 pontot, mert ez a szabály, de Nerea megkapta a pénzét?

Ha nem kapta volna meg, kötelező lenne a Siófokot kizárni a bajnokságból. Mert ez a szabály (90 napot és 1 millió forintot meghaladó tartozás esetén).

Előzmény: nicko (2179)
nicko Creative Commons License 2021.05.11 -1 0 2179

oké levontak 2 pontot, mert ez a szabály, de Nerea megkapta a pénzét?

Előzmény: Fradista Utazó (2174)
Süni2 Creative Commons License 2021.05.11 -1 0 2178

Zsuzsit meg akarja tartani, ezt ne feledd!

Előzmény: Bamberg58 (2175)
Süni2 Creative Commons License 2021.05.11 0 0 2177

Ne már! :(

Előzmény: Trombozis4 (2171)
pfefe80 Creative Commons License 2021.05.11 0 0 2176

Azt várhatod. Óriási siófok nyalók lettek mindketten.

Bamberg58 Creative Commons License 2021.05.11 -2 0 2175

Fodor gondolom a többi távozót kifizette, Penát szándékosan meg nem. Kicsinyes  vagy nem is annyira kicsinyes bosszú mert megszólalt, Fodor olvasatában lázított.  Javaslom Ágainak meg Borsosnak erről beszéljenek inkább a Kezivezerlésben.

Fradista Utazó Creative Commons License 2021.05.11 0 2 2174

Két MKSZ bizottsági határozat:

43.:

A Magyar Kézilabda Szövetség Szakmai-és Versenybizottsága úgy határozott, hogy a következő mérkőzések a versenynaptárban meghatározott időponttól eltérő lejátszását az alábbiak szerint engedélyezi:

-          DVSC Kézilabda Kft. – Győri ETO KC mérkőzés időpontja: 2021.06.02. 16:00

-          Győri ETO KC – Mosonmagyaróvári KCSE mérkőzés időpontja: 2021.06.04. 18:00.

44.:

A Magyar Kézilabda Szövetség Szakmai-és Versenybizottsága Nerea Pena (lejárt munkabérből fakadó követelése) ügyében az alábbi határozatot hozta a Versenykiírás 6.1.7 pontja alapján:

Nerea Pena hivatásos sportoló kérelmének helyt adott és a Siófok Kézilabda és Tenisz Club Kft.-t az NB I bajnoki osztályban 2 (kettő) bajnoki pont levonásával sújtja büntetésként.

RnD Creative Commons License 2021.05.11 -1 0 2173

Kukely Anna védekezik ugyanezen a meccsen Boldizsár Bián.....aki leterítette őt mint egy grizzly:)

RnD Creative Commons License 2021.05.11 -1 1 2172

Sára nagyon okos volt, rögtön megállt a mozgással amint érezte h baj van - szegénynek van már bőven tapasztalata az ilyen térdsérülésekkel. Ránézésre alig történt valami, dehát ebből nem lehet kiindulni, sajnos.....

Letshopeforthebest...

Trombozis4 Creative Commons License 2021.05.10 0 0 2171

Mi történt Afentalerrel? Keresztszalagszakadás újból?

Fradista Utazó Creative Commons License 2021.05.09 0 1 2170

>Tulajdonképpen a jövő heti Vác - Siófok a bronzmeccs?

Ehhez mondjuk sokat segített volna, ha a Vác nem kap ki tegnap Dunaújvárosban.

Előzmény: vitaceae (2130)
Assai Creative Commons License 2021.05.08 -1 3 2169

Neked valami bajod van Kopeczcel?

Láthatóan fogalmad nincs arról milyen játékos és mi van vele, de mindig írsz róla valami kapitális marhaságot.

Előzmény: van_Persil (2168)
van_Persil Creative Commons License 2021.05.08 -5 0 2168

Már 10 éve alkalmatlan a térde az élsportra, csak nem akarja belátni.

Előzmény: codi1993 (2166)
G-T15 Creative Commons License 2021.05.08 -1 1 2167

Az érdekes lesz, ha az ETO így is megnyeri a BL-t és a Fradi a bajnokságot.

codi1993 Creative Commons License 2021.05.07 0 0 2166

Kopeczal miujsag? Visszatert sérüléséből de egy ideje megint nincs.

Előzmény: Karvaly91 (2164)
Taliga007 Creative Commons License 2021.05.07 0 0 2165

Nem az a meccs, amit visszanézne az ember... :) A szünetben be is akartam írni, hogy lám az Érd visszaadja a pofont az MK negyeddöntőért, de gondoltam, várjuk meg a végét, mondjuk, hogy innen ekkora lejtő lesz, azt, azért nem sejtettem.

Előzmény: Fradista Utazó (2163)
Karvaly91 Creative Commons License 2021.05.07 0 2 2164

Rövid sajnos a kispad, Kopecz sem volt, így várható volt, hogy nem tudnak 60 percen keresztül egyenletesen kézizni. Jövőre nagy feladat lesz Walfisch pótlása (őt valszeg egy emberrel nem is fogják tudni egy az egyben), és a keret mélyítése.

Fradista Utazó Creative Commons License 2021.05.07 0 0 2163

Amit az Érd a szünet után művelt, azzal vallatni lehetett volna. Az utolsó negyedórás aztán nagyjából osszeszedték magukat.

Előzmény: Taliga007 (2161)
RnD Creative Commons License 2021.05.07 -1 4 2162

Érd--Kisvárda 30-30 (végeredmény)

A várdaiak visszajöttek döntetlenre, utána az Érd visszaszerezte az előnyt, két-három góllal is elmentek, de három és fél perccel a vége előtt a vendégek egyenlítettek (28-28). Majd az 59. perc végén vezetéshez is jutottak (29-30). Ezután az Érd támadott végig, passzívnál Walfisch - aki ma a csapata legjobbja volt - tizenkét másodperccel a vége előtt betalált.

A második félidőt nézve igazságos eredmény a döntetlen, de a szünet előtti 19-10 után azért csalódás ez az érdieknek.

Taliga007 Creative Commons License 2021.05.07 0 0 2161

Nők... :). Télleg flúgos futam volt. A végén még az Érdnek kellett kapaszkodni a döntetlenért.

Előzmény: Fradista Utazó (2160)
Fradista Utazó Creative Commons License 2021.05.07 0 0 2160

Ez egy egészen elmebeteg meccs volt :-) 30-30 a vége.

Előzmény: RnD (2158)
RnD Creative Commons License 2021.05.07 -2 4 2159

Érd--Kisvárda 23-23 a 45. percben.

A szünet után a vendégek hoztak le egy 13-4-es sorozatot tizenöt perc alatt.

RnD Creative Commons License 2021.05.07 -3 6 2158

Érd--Kisvárda 19-10 a félidőben.

Negyedóra után még a Kisvárda vezetett 7-9-re. Innét hozott össze az Érd egy fantasztikus, 12-0 (!) sorozatot valamivel több mint tizenkét perc alatt.

A várdaiak tizennégy percen át gólképtelenek voltak. Bakó Botond kétszer is időt kért, 12-9 és 15-9-nél, mindhiába.

sziaUram Creative Commons License 2021.05.07 -1 0 2156

Hátha sikerül kiénekelni a sajtot a holló szájából... Vigyázni kell a rókákkal. ;)

Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2021.05.07 -3 1 2155

Ahogy mondod,a Fradi most olyan motivációt kapott amivel megfogja nyerni a bajnokságot.

A Loki sem tudja ebben megakadályozni,a többiek meg végképp nem!

Előzmény: RnD (2152)
mijmij Creative Commons License 2021.05.06 -1 0 2154

gyanúsan kevés MK meccs van közte, de az MKSZ.hu-ról órák alatt lehetne kinyerni

Előzmény: objektív3 (2151)