A Hódító második fordulójában az országom neve a kissé fellengzős Ursa Minor volt. Ez adja a nickemet. Ezt egyébként valamelyik topokban valaki már kiszúrta, sajna nem emlékszem már, ki.
A mostani fordulóban a nevem Zlaty Bazant, de ezert nem fogok új nicket nyitni AranyFácán néven. :-)
"Húúú az anyját, de csúnya pofád van. Majd adok én neki ezzel a palacsintasütővel!
-Nesze! Nesze!
-Úúúú, úúúú!"
Valami ilyesmi volt nem?
Azért tettem idézőjelbe, nehogy magadra vedd véletlenül.
Engem így hívnak.
Mindenki, aki ismer.
Sohasem cserélném le.
Max. ha kimoderálnak.
De bízom benne, arra nem fog sor kerülni.
Annyira nem veszítem el a fejemet.
Remélem.
Amikor a "nagy" hgy-s "szakadás" volt, az internettós anyázkodásban úgy akartam részt venni, hogy 1ből lehessen tudni, hogy hova tartozok. Ezért választottam Isten azon tulajdonságát nick-nek, amit soha nem tud megtagadni. És azért kis kezdőbetűvel, mert az hogy "Hűséges" Isten egyik neve.
A hjam színe vörös, azaz inkább rezes, olyan, mint a vörösréz. És eredeti, nem festem. Kb.3 éves lehettem, mikor ez annyira feltűnt a papámnak (azért csak akkor, mert adiig inkább csak répavörös volt, de aztán kicsit változott az idők során) , és reggel odajött az ágyamhoz, és így ébresztett: -Szia Rézi!
Ettől kezdve a Rézi számos változata lett a becenevem (mint Reza, Rizsa, Rezovics, Rezova, Rezocska, stb, persze az Ágó is bcenevem, de az az Ágota miatt van, ugyanis az a "törzskönyvezett"), ezek közül pedig a rezát választottam nicknek.
A regisztrációt egy széleskörű reprezentatív közvéleménykutatás előzte meg, majd neves marketing-szakemberek bevonásával, hosszú hónapok munkájának gyümölcseként megszületett a szellemes, sokatmondó és egyedi név.
Amikor regisztráltattam magam épp nem voltam szellemileg a csúcson, nem jutott eszembe semmi frappáns. A nickem természetesen a nevem rövidítése. Azóta persze jobbnál jobbak jutottak eszembe, de nem akarok több nicket használni.
Gabi
Antikrisztus: Mint sokan tudják már, volt egyszer egy pokoli triumvirulótus topic ahol kellett a fogonosz... akkor regisztráltam ezt és valahogy megtetszett :)
Yfel: Az Evil Ó-angol elnevezése, nem tudom minek kellett, csak úgy a változatosság kedvéért...
Darth Maul: Kedvenc karakterem a SWI-ból...
Asszem, hogy azért nevezem el magam közvetve-közvetlen mindig gonosznak, hogy kiakasszam egy kedves HIT-es barátomat, de eddig nem jött be, mert tudja, hogy kedves vagyok aranyos és megérto :) csak vannak ilyen hóbortjaim :)
Én tul.képpen AbaTToiR vagyok, akik ircelnek talán ismernek (a név a szótárból jött, igen). Ennek továbbfejlesztett, és irc-vel kibővített változata az aBATtoIRC
Kövér vagyok. Meghát jó film a Volt egyszer egy amerika. Abban szerepel Fatmo. Semmi közöm a szórakozóhelyhez. A döntő magyarázat, hogy kecsesen molett vagyok.