Keresés

Részletes keresés

rgb99 Creative Commons License 2003.02.12 0 0 99
Speibl..!
Grat a fakopácsoshoz! Q-jó!
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (67)
gabatika Creative Commons License 2003.02.11 0 0 98
Szerinted. Nekem meg ez jobban tetszik. Ennyit a 'válogasd meg képeidet' dologról...
Előzmény: Mike76 (96)
gabatika Creative Commons License 2003.02.11 0 0 97
Ok. De miért kell várni nyárig? A MET szerint holnaptól napsütéses idô lesz. Úgyhogy, kalandra fel!
Előzmény: mikrobeee (95)
Mike76 Creative Commons License 2003.02.11 0 0 96
Egyrész csináltam errõl a vízesésrõl a szemnek kellemesebb képeket is (pl. ilyen az elõzõ SIG-es képem is). Másrészt, olyan értelemben nem szép, mint pl. egy naplemente vagy egy klasszikus tájkép.
Előzmény: gabatika (94)
mikrobeee Creative Commons License 2003.02.11 0 0 95
Gabatika:

Nem tagadom a használatát! :) De szerintem az sem rossz, ha valaki meglátja egy képben rejlő lehetőséget, és annyit változtat rajta, ami még szebbé teszi az adott témát!
Persze nekem is az a vágyam, hogy olyan képeket csináljak, amik úgy szépek, ahogyan készültek!
Na majd nyáron, amikor végre lesz időm egész hétvégéket szánni a fotózásra és végre nappal is kattingathatok! :)

gabatika Creative Commons License 2003.02.11 0 0 94
Miértnemszép ?
Előzmény: Mike76 (93)
Mike76 Creative Commons License 2003.02.11 0 0 93
Megint a lillafüredi vízesés, most egy kicsit más szemszögbõl. Nem a legszebb kép errõl a témáról, mégis az egyik kedvencem.
gabatika Creative Commons License 2003.02.11 0 0 92
Mert nem jársz biosz szakra. :)
Előzmény: Mini-F1 (91)
Mini-F1 Creative Commons License 2003.02.11 0 0 91
Kíváncsi lennék a véleményetekre erről a képződményről, szerintem olyan, mintha az egyik sálat "viselne".

Nekem nagyon megtetszett, talán mert még nem láttam ilyen ruhában nádat...

gabatika Creative Commons License 2003.02.11 0 0 90
A PS használata is ösztönbôl megy? :)
Előzmény: mikrobeee (89)
mikrobeee Creative Commons License 2003.02.11 0 0 89
Köszönöm az észrevételeket, örülök, hogy tetszett a kép! Nekem tényleg fontosak ezek a tanácsok, mert teljesen "ösztönből" csinálom a képeket, egyenlőre elég kevés a tudatosság bennük! Igy megnézve tényleg jobb lett volna kissé balra tolni a képet, mert valóban ott van az a bástya, de nem lehetett, mert egy hídról csináltam a képet (a hó is ezért rózsaszínes - sárgás mert a híd világítása eléggé benne van a kép szineiben) és egy miliméterrel arrébb már a híd is belelógott volna!
Érdekes volt egyébként nézni a hídon áthaladó autósokat, ahogy beleálltak a fékbe, mikor meglátták a háromlábú állványt...:))))
És tényleg hideg volt! :)))

pooshi Creative Commons License 2003.02.11 0 0 88
www.tar.hu/pooshi
http://www2.photosig.com/userphotos.php?id=34836
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.11 0 0 87
Örök téma... Jók a színei. A kép küldetésétől eltekintve, amit szépen teljesít szerintem: mivel a csemete mozdulatára figyel az ember, ő tűnik a témának, őt kellett volna kicsit hangsúlyosabbá tenni, beljebb hozni a képbe, de tudom, kapáslövésnél ez nem egyszerű.
Előzmény: gyamco (86)
gyamco Creative Commons License 2003.02.11 0 0 86
Birdie Creative Commons License 2003.02.11 0 0 85
Gabatika:

Jeee, látom a madarat :)))
Rossz fontra volt beállítva az Explorer. Most jó és látom, nagoyn ügyi. Mekkora objektívvel kaptad le? Még be se mozdult! Nagyon jó ;)

Előzmény: Törölt nick (83)
Birdie Creative Commons License 2003.02.11 0 0 84
Speibl:

Nem zavaró egyáltalán, csak véletlenül észrevettem. A fán.
De tényleg jó.

Előzmény: Speibl és Hurvinyek (80)
papugaja Creative Commons License 2003.02.11 0 0 82
Nem én voltam, hanem a tél. Így jár aki télen is itt marad faunaidegen létére. Azért persze sajnálom, a témáért meg hálás vagyok neki. Reszt in písz!
Előzmény: Törölt nick (29)
papugaja Creative Commons License 2003.02.11 0 0 81
Mikrobee!
Nekem nagyon tetszik.
Birdie-vel egyet kell értenem abban, hogy a bástyát vagy bele kellett volna komponálni, vagy teljesen kihagyni belőle, és tényleg lehet, hogy érdemes lett volna (talán még nem késő) egy világosabb eges variációt is elkészíteni. Bár az ilyen kék eges képek némelyike nagyon giccses is tud lenni, de ezt előre nehéz eldönteni :)
A sok galamb is nagyon tecc...
ui: digi?
Előzmény: mikrobeee (77)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2003.02.11 0 0 80
640. Ráadásul erős kivágás.
Pont úgy készült, hogy épp összeszedtem magam és elindultam hazafelé, mikor elszaladt előtem.
Gép előkap, gomb lenyom, sok időm nem volt semmire. (WB=vaku, asszem a gép is manuálban, kicsi obi(24-85)stb..)
Csak ennyit sikerült kihozni belőle.
Előzmény: Birdie (70)
Birdie Creative Commons License 2003.02.11 0 0 79
mikrobee:

Jó a fotód, tetszik! Talán a keret szúrja egy picit a szemem. Lehet, hogy túl vastag, fent és oldalt. Vagy lehet hogy a kép felső részének 3D-sítése okozza. De valahogy nem paszol a képhez.
Egy kissé zavaró még a kép bal szélén a félbe vágott kő. Épp akartam irni, hogy talán egy kicsit balra lehetett volna tolni a gépet, hogy több látszon a városból, folyó szépen rávezetni a szemet, úgyis mindenki azt nézi. S még egy apó gond: Az előtérben a hó miért rózsaszín? Ilyen volt a megvilágítás, vagy WB hiba?

Előzmény: mikrobeee (77)
doggie Creative Commons License 2003.02.11 0 0 78
Kicsi-méhecskee, alias mikrobee!
Saját vélemény:
Nem rossz a kép, de elég nyomasztó a tetején az a sok funkciótlan fekete. Ha rám hallgatsz, ezt a képet próbáld meg az un. kék órákban elkövetni.

üdv: doggie

Előzmény: mikrobeee (77)
mikrobeee Creative Commons License 2003.02.11 0 0 77
Mindenféle nagy beharangozás nélkül közszemlére tenném ezt itt!
Én nemrég keztem el írogatni ide és traktálni benneteket a kérdéseimmel, képeimmel, de néha meglepődve olvasom azt, ahogy képeken, technikákon megy a vita! Hihetelen tehetséges emberek vannak itt, hihetetlen jó képekkel. Olyan kár ezt a "szerelmes" fotós hangulatot elrontani! Én pl. alig várom, hogy minél több képet lássak itt tőletek!
Én pl nagyon szeretnék okos kritikát kapni, ami - kezdő lévén - a hasznomra válna!
Vincent Creative Commons License 2003.02.11 0 0 76
Te kerested, én nem mutattam.
Talán később, ha lesznek.
Jó fotózást!
Előzmény: Birdie (73)
gabatika Creative Commons License 2003.02.10 0 0 75
Ajándék madárnak ne nézd a minôségét!
Előzmény: Birdie (74)
Birdie Creative Commons License 2003.02.10 0 0 74
Pompi:

Ja, szegény madarat lelőtték a 10emeletes tetejéről, majd a 20m-es zuhanás után a foldetérést követően így nézett ki :D

Előzmény: _Pompi_ (72)
Birdie Creative Commons License 2003.02.10 0 0 73
Vincent:

"Mutattam már eleget"

Ja látom. Átlapoztam a hozzászólásaidat. Fiotók dömpingjével találtam magam szembe :))) (egyet találtam, egy pipázósat. Az tetszett, jó pillanat. Több nincs? Hát te tényleg jól kiválogattad...

Előzmény: Vincent (69)
_Pompi_ Creative Commons License 2003.02.10 0 0 72
Ezt nem érteni kell, hanem látni :)))
Egy madarat akar ábrázolni a krikszkraksz, éééérted? :))))
Előzmény: Birdie (71)
Birdie Creative Commons License 2003.02.10 0 0 71
gabatika:

Na ezt fordítsd, mert nem értem...

Előzmény: gabatika (68)
Birdie Creative Commons License 2003.02.10 0 0 70
Speibl:

Ez az egerentyűs kép milyen érzékenységgel készült?

Előzmény: Speibl és Hurvinyek (67)
Vincent Creative Commons License 2003.02.10 0 0 69
"majd szelektálunk megtekintéskor" Tegyétek hát azt. Engedelmeddel, most nem mutatnék. Mutattam már eleget. Jó fotózást.
Előzmény: Törölt nick (63)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!