Keresés

Részletes keresés

CD fiú Creative Commons License 2016.09.19 0 0 4674

Valamiért a feleségem a vásárlásban nem segít. Lehet titkon szégyenli, fél a lebukástól. Ruhával nincs baj, hisz méret szinte egyforma az ízlése meg tökéletes, de a cipő az nehéz dolog számomra, de dolgozom rajta.

Előzmény: Törölt nick (4655)
CD fiú Creative Commons License 2016.09.19 0 0 4673

Aha! Bár nem értem

Előzmény: Törölt nick (4654)
Otanerb Creative Commons License 2016.09.18 0 2 4672

Sziasztok!

Képzeljétek, ma kint sétáltam a szabadba így estefelé egy kiadós vásárlás után :) de jó is volt...

Tehát aki nem tudná, annak mondom, hogy otthon nem nagyon tudom kiélni a CD vágyaimat maximum takaró alatt este, mivel a szüleim szinte mindig otthon vannak ha nem akkor pedig azon izgulok mikor jönnek haza. Egyszer lebuktam félig meddig (harisnya volt rajtam ennyi látszott) és bazi nagy patália lett belőle.

Na de nem is ez a lényeg hanem, hogy össze jött egy kis pénzem és gondoltam CD fiú mintáját követve én is beruházok egy balerina cipőre mert azért annak is megvan a maga nőies mivolta. Szóval vettem is egy kissé emelt sarkú (3-4cm) lakk balerinát. Majd ezután egy turiba próbálkoztam vásárolgatni mivel már régóta szerettem volna egy szolidabb skót szoknyát, meg is lett a dolog nagy nehezen :D a próbafülkés lány csak úgy nézett hogy ki be viszem a női ruhákat, persze azért 1-2 férfit is belecsempésztem nehogy feltűnő legyek. Tehát meglett minden amit akartam így hát irány egy kihalt környék. Olyan 7 óra volt sötét volt, minden gond nélkül átöltöztem egy bokorban aztán amikor sétálgatok, akkor jövök rá, hogy ez az út nem is olyan kihalt. Percenként jöttek az autók és persze reflektorral a fejembe világítva. Paróka volt rajtam de sminkre nem volt lehetőségem egy bokorban :) szóval amennyire tudtam lefelé hajtottam a fejem és a földet bámultam közben bíztam benne ha valami is látszik az arcomból akkor egy ronda lánynak néznek vagy hátha a harisnyás lábam eltereli a figyelmüket.

fél óra kínos séta után egy elhagyatott erősebb részre érkeztem, sajnos le kellett mondanom arról, hogy aszfalton sétáljak szilárd talajon, így maradt a fű meg a kő, de legalább nem izgultam és ez a 10 perces erdei séta volt a legjobb az egészben. 

Még egy képet is tudtam lőni, tudom elég szar és homályos, sőt még majdhogynem terpeszben állok mint valami hülye de azért szeretek hitelt adni a mondandóimnak :)

Amúgy kinek, hogy telt a hétvége?



Törölt nick Creative Commons License 2016.09.18 0 0 4671

Jooo

Előzmény: Törölt nick (4669)
nylonharis Creative Commons License 2016.09.18 0 0 4670

Szia !

Előzmény: cd.anita (4667)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.18 -1 1 4669

Titkárnői kép :)

 

 

 

cd.anita Creative Commons License 2016.09.17 -1 6 4668

cd.anita Creative Commons License 2016.09.17 -2 0 4667

Begerjedve Creative Commons License 2016.09.17 -2 0 4666

1 ilyen csaj nekem is tetszene......... :)

Előzmény: Törölt nick (4663)
Begerjedve Creative Commons License 2016.09.17 -2 0 4665

És csodálatos dolog lehet 1 ilyen szép nőben lenni. ;)

Előzmény: Törölt nick (4664)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.17 -3 0 4664

Csodálatos lehet ilyen gyönyörű nőként szopni: http://www.ashemaletube.com/videos/209089/cd-in-pearls-sucking-and-fucked/

Törölt nick Creative Commons License 2016.09.17 -3 0 4663
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.17 -3 0 4662
Gabrielle Cd. Creative Commons License 2016.09.16 0 2 4661

Kínaiban veszel egyszerű 4-5 ezres magassarkút, melyet nem sajnálod esőben, sárban. 

Előzmény: CD fiú (4641)
Gabrielle Cd. Creative Commons License 2016.09.16 0 0 4660

Waó, ez egy tökéletes ruházat. Cipő és a harisnya is passzol a ruhákhoz. Körömlakk lehet világosabb, de részemről ez sem probléma.

Előzmény: CD fiú (4634)
Gabrielle Cd. Creative Commons License 2016.09.16 0 2 4659

Viszont jól látni, hogy balerinacipő van rajtad. Ezek szerint bevált. 

Önbizalom-hiányosoknak bátran ajánlom, nőiességén kívül másik nagy előnye a csendessége. Csendesebb környéken fel sem tűnik, hogy ott sétáltok. Max. annyit, hogy magányos lány/nő sétál arra.

Előzmény: CD fiú (4616)
Gabrielle Cd. Creative Commons License 2016.09.16 0 0 4658

Tőlem távol áll ez a szett, összeállítás. De ennek ellenére lehet jó. Talán a túlságosan kilátszó mellkas a visszataszító látvány. Kis trükkel szép mell-vonalat lehet készíteni. Miss Eszti blogján fent van a technikája, illetve interneten pár helyen.

 

Előzmény: CD fiú (4616)
Gabrielle Cd. Creative Commons License 2016.09.16 0 0 4657

Jó az összeállítás. Van ízlésed.

Előzmény: déliszomszéd (4608)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.16 0 1 4656

:-) Tényleg jó volt. Pirulva vallom be, hogy engem is felizgat, és jó. Jól írtad a másik hozzászólásodban, hogy nekünk több idő az öltözködés, a napi viselkedés, mert az az elvárás. A szoknyát viselni kell, abban viselkedni. Járni, leülni. Nem ülhetünk le úgy, hogy széttegyük a lábunkat mint egy piaci milimári. Ha meg a térdünk nem ér össze, vagy feljebb csúszik a szoknya, beindul a fantázia a bugyink szine iránt. De ti pont ezt szeretnétek átélni, hogy jobban megismerjetek minket. Ezt én úgy értékelem hogy igy jobban tiszteltek minket. Bár minden női nehézséget nem tudtok megtapasztalni, mert a szoknya, vagy a melltartó az semmiség! Van ennél rosszabb is! 

Előzmény: CD fiú (4650)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.16 0 0 4655

Nehéz. Mi együtt vettük egy másik városban, azzal hogy egy nagylábú isminek vesszük, és a férjem felpróbálja. Bevették. Vagy nem? Mindegy. A nettes cipők, csizmák elég drágák ahhoz hogy mérethiba miatt ne  tudd hordani. Mondom nekem nincs tapasztalatom a csomagküldők méretezésében cipő ügyben, de lehet hogy van itt olyan aki tud segíteni.

Előzmény: CD fiú (4650)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.16 0 0 4654

Az ember igen! De egy NŐ nem! Az tud sikkesen, csinosan ülni, viselkedni! 

Előzmény: CD fiú (4649)
CD fiú Creative Commons License 2016.09.16 0 2 4652

Jó neked, hogy ilyen házibulikba járhatsz. Mi is tervezünk, majd egy farsangi bulit ahol nyíltan nőnek öltözhetek majd. Sokat ha sietnem kell örülök, hogy nem nő vagyok. Nekem egy öltözés zuhannyal együtt egy negyed óra, egy nőnek csak a zuhany 20-25 perc, majd ennyi a ruha kiválasztás és ha siet kb egy óra mire felöltözik, sminkel, pisil még egyet utoljára, de akkor igazít a sminken is.... bocsi hölgyek. És egy simulós szoknyában sietni sem lehet az utcán. Meg kell gondolni, hogy lépj a buszra, ne szakadjon sehol, ne legyen ki a fél feneked, ne törjön a cipő sarka.... Ha leülsz ilyen szoknyába igazgatni kell, nem tudod széttenni a lábad, de keresztben se. Szerintem ez adja a női kecsességet ha így öltözik bárki. Nem tudsz így laza, lenni csak fegyelmezett. Látom a feleségem, mikor egy ilyen ruhától egész napi viselet után megszabadul, szinte szétesik, széttett lábakkal megy, mint mi férfiak és kell egy kis idő, mire felveszi a természetes testtartását, a megszokott lazaságát. Lehet tévedek és ez csak látszat. Sokat pont ezen fegyelmezettség miatt szeretek női cuccokban lenni, ennek stílusa van, tisztelni kell.

Előzmény: déliszomszéd (4648)
CD fiú Creative Commons License 2016.09.16 0 0 4651

Köszönöm

Előzmény: Törölt nick (4647)
CD fiú Creative Commons License 2016.09.16 0 2 4650

Beindult a piszkos fantáziám a jó bulizás vége felé történtekről. Izgis lehet csaj a csajjal mikor a harisnya, a bugyi, a selyem összeér, beleizzad az ember..... Bocs az illetlen gondolatokért. Szép ajándékokat kaphatott, irigykedem. A sétához nekem nagyon hiányzik egy cipő és a munka miatt nincs sok időm nézelődni. Bajom még az is, hogy egy zárt cipőt, csizmát csak leemelni, kifizetni és elvinni, túl drága móka, hisz ha nem jó a méret, nem tetszik felvéve mit kezdek vele. A mi kis városunkban nem vásárolhatok, hisz ismernek minket, egy 38-as lábú nőnek nem vesznek meglepi 42-es cipőt csizmát. Ha pesten, vagy nagyobb városba veszünk, oda visszavihetnénk, de az idő, no meg kilométer ami megdobja az árát. A nettről rendelni meg még kockázatosabb. Hajnalonként szoktam a tescoban nézelődni, akkor nincsenek sokan, de nincs is olyan klassz felhozatal..... Ez a baj az emberek megítélésében, ha lebuksz már buzi is vagy.

Előzmény: Törölt nick (4644)
CD fiú Creative Commons License 2016.09.16 0 1 4649

Köszönjük, hogy figyelsz! Nem értem ezt a foteles dolgot miért mondod. Nem biztos tudnék így ülni, mert egy fotelban elterpeszkedik az ember, míg az ágy szélén tartásnak kell leni.

Előzmény: Törölt nick (4643)
déliszomszéd Creative Commons License 2016.09.15 0 3 4648

Köszönöm, köszönöm:) A buli házibuli volt, de ott csak a körömfestés történt meg. Illetve felvettem egy cicanadrágot is. Többet nem írnék, hátha idetéved valaki a résztvevők közül.

Jó az a fotó amit a 4634-be betettél. Csinos rajtad minden. Jó ahogy ülsz. Nem tudom te hogy vagy vele de a női ruha fegyelmezi az embert. Hanyag testtartással nem lehet szoknyában ülni.

Előzmény: CD fiú (4630)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.15 0 1 4647

Csak megerősíteni tudom a többieket.Szép,csinos és teljesen nőies.

Előzmény: CD fiú (4634)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.15 0 1 4645

Itt nyugodtan beszélgethetsz. Csak ne akarj mindenáron társat keresni, meg hirdetni. Érezd jól itt magad.

Előzmény: Pálec (4638)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.15 0 0 4644

Csajos ajándékot. Egy doboz bonbont, egy szál rózsát, 2 bugyit, 1 pár harisnyát, egy alapozót, és egy körömlakkot. a kaját ő csinálta. Húsleves, sültcsirke vegyes körettel, süti. Jót buliztunk kettesben.

Hát igen, én is szétnézek az őszi cuccok közt, lehet hogy egy csomót átpasszolok neki. Cipője van, csak a megfelelő idő kell. Bár esténként a jövő hétre már elég hűvöst igér, lehet hogy átmegyünk a szomszédba egy kis esti sétára a közeli erdei kirándulóhelyre. 

Előzmény: CD fiú (4640)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.15 0 1 4643

Szia Ildi! Itt vagyok én, és figyellek benneteket! Igy már értem! Szépen ülsz, majd próbáld meg fotelben is! 

 

Előzmény: CD fiú (4639)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!