Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

fczigony Creative Commons License 1999.02.10 0 0 7
Nyugi CICUS nem leszek bunkó!
CaMeL Creative Commons License 1999.02.10 0 0 6
McLaren, Ferrari, Jordan... a harmadikban nem vagyok biztos.
A Ferrariról csak annyit, hogy szerintem nagy akarásnak nyögés a vége. A McLarennél nem akkora az elvárás... megint nyernek és kész. :)
Bölikukac Creative Commons License 1999.02.10 0 0 5
CICUS, aranyvirág!
A Ferrarinak - úgy gondolom - csak a bajnoki cím lehet elégséges a 99-es szezonban. Pénz van rá. A McLarennél ugyancsak. (A gumijuk alatt is.) A Jordan esetében lehet, hogy csak vágyaim vetítődnek a tasztalra, szerencsétlen Hillt annyit fikázták, hogy akkor, abban a kocsiban egy csimpánz is bajnok lett volna... Frentzent is láttam már úgy menni, mint egy 1/2isten. Na, még Zanardira is baromi kíváncsi vagyok. Üdv: Böli
Előzmény: CICUS (3)
DESTROYER Creative Commons License 1999.02.10 0 0 4
Bárcsak itt lenne féktelen!
Engem hidegen hagy a téma...
fczigony, van számodra valami a Sikoly 2-ben...
Előzmény: CICUS (-)
CICUS Creative Commons License 1999.02.10 0 0 3
Bölikukac!

Igen, a Hill, Frentzen és Jordan trió megmozgatja az ember fantáziáját. Idén nagy dolgokra lehetnek képesek...
Ha Hillnek és Frentzennek nem jön be ez az év, félő az utolsó lesz nekik F1-es pilótaként...talán ezért nagyon-nagyon fognak hajtani.
Jelenleg úgy hírlik, hogy sem a Ferrarinak, sem a McLarennek nem megy olyan jól az idei új autójuk, ahogy szeretnék.
Nem is bocsátkoznék (ezért sem) jóslatokba, hogy valami fogalmunk legyen a mezőny mibenlétéről túl kell lennünk jópár futamon...de még az sem biztos. :-)))

fczigony!

Szívesen veszem segítségedet...DE(!)az elragadtatással _csak mértékkel_! Értem ezalatt: egymás iránti tiszteletet sose felejtsük el, kevesebb offtopicot, nyugodtan trágár szavakat lehetőleg mellőzve érveljünk...
Ennyi, ezekben benne vagy?

CICUS
fczigony Creative Commons License 1999.02.10 0 0 2
Jaj,anno még a Schumacher-Hakkinen témában értem el a törzsvendégséget.
Ezért is szeretem különösen az F-1-es topicokat.Akkor kissé elragadtattam magamat,és elég nagy vihart kavartam abban a topicban.Ez most is így lesz és nem fogadom meg a topicindító intelmeit(bocs CICUS).De azt megfogadom,hogy nem fogom hagyni ezt a topicot elsüllyedni(se én,se féktelen).
Addig is hajrá SCHUMCHER!!
Bölikukac Creative Commons License 1999.02.10 0 0 1
... az első háromban.

(Meg Első Bunkó is!)
Bölikukac Creative Commons License 1999.02.10 0 0 0
(Lehet, hogy Első Szóló leszek?)

Teccik, hogy legalább hat (vagy hét?) csapat nyilatkozta, hogy benne lesz az első háromba. Mire tippeltek? Én: Ferrari, McLaren, Jordan.
CICUS Creative Commons License 1999.02.10 0 5 topiknyitó
Kedves mindenki!

Mogorvától nyert felhatalmazásom által megnyitom a 99-es év F1-es vitafórumát.
Uraim!
Egyet kérnék, mindig,minden körülmény között őrizzétek meg higgadtságotokat és méltóságotokat!
Plíííz!!!
No akkor HAJRÁ!!!!!!

CICUS

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!