Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Alonso Mosley Creative Commons License 1999.07.23 0 0 1360
Prost-Senna ügyben legyen döntetlen (by Black Night). Végül is ugyanolyan autóval 2 évig mentek, egyszer a brazil, egyszer a francia nyert.
blasted Creative Commons License 1999.07.23 0 0 1359
én meg azt nem értem hogy mé' jo mások 'utáltjait' dicsőiteni he he

szerintem nektek az kéne hogy beultessenek két MS-t két Ferrariba.... biztos összeutköznének még a rajt unáni egyenesbe..:P

Sz Tamas Creative Commons License 1999.07.23 0 0 1358
Miért, ennyire megváltoztatták a Steward kocsikat (is)?
Már az ő kipuffogójuk is olyan.
Hú, Knédlikém erről mennyi hülyeséget össze fog hordani. Hogy miért jó, vagy nem jó, meg a szokásos blődségek.

A francba, nem látom a versenyt!
De tuti, hogy felvetetem az ősökkel.

Sz Tamas

alejandro_magno Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1357
Eddie Irvine ondicsero nyilatkozatait oszig mar csak egy dolog allithatna le: ha Salo gfyorsabb lenne uazzal a kocsival, de ennek kicsi az eselye, ugyhogy a legjobb ignoralni az F1 Hary Janosat ....

Barrichello viszont remelhetoleg megkergeti a szurke es piros autokat, hamar egyszer a Ferrari-fele emelt kipufogoval repeszthet.

rOver Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1356
Eleg nehez eldonteni, hogy ki a leggyorsabb versenyzo, mivel a ket legjobb versenyzot valoszinuleg nem fogjak egy autoba ultetni es az se donte el sokmindent. Peldaul nem hiszem hogy nagy egyetertes alakulna itt ki abban hogy Prost vagy Senna a jobb pedig ok versenyeztek egyutt.
MaCS Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1355
Az utolsó sor természetesen nem Mosley-nak szólt.

MaCS

MaCS Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1354
Halihó!
1et értek Mosley-val, szerintem is kár, hogy Schumachernek gyakorlatilag nincs olyan ellenfele, aki azonos kocsiban is pariban lenne vele.
Hakkinen szerintem kevesebbet tud nála, de attól még kiváló versenyző.
Az is igaz, hogy mindebben sok a szubjektív elem is, és a kedvencek kérdése nagyjából szimpátia alapján dől el.
Azt viszont nem értem, hogy mi a fenéért jó mások kedvenceit becsmérelni.

Üdv: MaCS

Csülök Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1353
MaCS,
igazad van! Sch. van akkora pilóta mint Ayrton Senna! centiméterben... :(
Alonso Mosley Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1352
Tényleg hasonló kvalitásuak, de én Sennát tartom a legnagyobbnak, dehát ez erősen szubjektív dolog már ezen a szinten. Azt mindenesetre sajnálom, hogy Suszter Misi nem birkózhat hozzá való emberekkel, mint ahogy Senna tehette Prosttal és Mansellel. Neki csak ovodások jutnak: Hill, Villeneuve, Hakkinen.
Na, most majd elindul a szitokáradat, hogy miezaszisztémahogyhillmeghakkinen..., de szerintem nincsenek egy utcában a fent említettekkel, bár ügyes gyerekek. Főleg a finn.
MaCS Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1351
Halihó!

Ne feledkezzünk meg arról, hogy Senna brazil volt, úgyhogy könnyedén kerülhetett volna olyan helyzetbe, hogy bizony átmegy a fenekén az Egyenlítő.

Ennek ellenére én Schumachert tartoma akkora pilótának, mint őt.

Üdv: MaCS

Alonso Mosley Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1350
Természetesen én. A Bölcsek Kövének jogos és egyetlen tulajdonosa.
A te példamondatod sem rossz!
blasted Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1349
ha már a nyelvi példamondatoknál tartunk:
hol és ki/kik által van az megitélődtettve, hogy ki jogosult arra hogy áthaladhasson a seggén az ekvalizer?
Alonso Mosley Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1348
Az övén átmehetett volna, de sosem mondott ilyet. Azóta nem ismerek olyat, akién átmehetne, csak olyat aki mondja.
Nyelvórán jó példamondat lenne a fenti kettőből.
blasted Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1347
egyébként nairobiban van egy bár aminek az asztalára felvan festve egy csik ahol átmegy az egyenlitő. ha oda főfekszel és letolok a gatyád akkor a te seggeden is átmehet az egyenlitő). nem hiszem hogy irvine, sumakker, vagy akár senna jártak volna abban a bárban ilyen modon.
Sz Tamas Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1346
Sajnálom, de most ezt meg kell kérdeznem:
Miért, addig Senna-én ment keresztül?

Sz Tamas

Alonso Mosley Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1345
De nem ám. 1994 május elseje óta senkién. Sajna.
blasted Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1344
de nem is a sumakker seggén
Gorcsev Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1343
Így igaz. Továbbá azt se feledjük, hogy az utóbbi években EI nem igazán tudott kibontakozni. Okozhat meglepetést... Az F1-ben nem (sem) lehet győzni se szerénységgel, se nagy pofával. Majd megláSSuk. Mindenesetre fölöttébb kíváncsi vagyok.
Csülök Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1342
Hát igen, azt hiszem, Berger fején találta a szöget, de azért ne felejtsük el, a jó Eddie már elég régóta csavargatja a kormánykereket az F1-ben, emberileg érthető, hogy extázisba esett a lehetőségtől, hogy ha átmenetileg is, de ő a FERRARI No. 1. pilótája.
Alonso Mosley Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1341
Nem csak Berger papa, hanem Dennis bácsi is beszólt Eddie-nek, hogy vegyen vissza az arcából. Jó lenne, ha kussolna és inkább azzal foglalkozna, hogy a csapatának szerezzen minél jobb eredményeket.
Végre valakik házon belülről is ki meri mondani, hogy nem Irvine seggén megy át az egyenlítő.
Mogorva Creative Commons License 1999.07.22 0 0 1340
Gerhard Berger megmondta a frankót!

Gerhard Berger, egykori Forma-1-es autóversenyző elképzelhetetlennek tartja, hogy a Ferrari ír pilótája, Eddie Irvine meg tudná előzni a világbajnoki pontversenyben a jelenleg vezető, West-McLaren-Mercedes-plótát, a címvédő finn Mika Ha:kkinent - adta hírül szerdán az APA osztrák hírügynökség. Irvine nem lesz világbajnok, vezetői képességei nem hasonlíthatók sem Schumacheréhez, sem Ha:kkinenéhez - hangoztatta Berger. - Irvine örüljön neki, hogy ilyen kiváló adottságokkal rendelkező sportemberek egyáltalán köszönésre méltatják. A jelenleg a BMW sportigazgatójaként tevékenykedő Berger szerint Schumacher fantasztikusan viselkedett silverstone-i balesete során, mert egyetlen pillanatra sem vesztette el a fejét: - Egy átlagos versenyző valószínűleg belehalt volna ebbe az ütközésbe, de Michael nem kezdett el kapkodni és a lehető legjobbat hozta ki a balesetből - mondta Berger, aki úgy véli, hogy a mostani mezőnyben két igazi klasszis található, Ha:kkinen és Schumacher, s amíg ők versenyeznek, más nem nyer világbajnokságot. Nyilatkozott a sajtónak Schumacher is: - Visszatérésem időpontját nem tudom megmondani, addig nem ülök autóba, amíg az orvosoktól erre nem kapok engedélyt - mondta Schumacher, aki július 11-i balesetéről szólva a Motorsport Aktuell lap legfrissebb számában kifejti, hogy a tehetetlenség érzése volt számára a legrosszabb. "Ott ültem az irányíthatatlanná vált autóban és azért szorítottam, hogy minél isebb sérüléssel ússzam meg az ütközést. Az autó eleje összetört és beszorultak a lábaim. Ezúton is szeretnék köszönetet mondani a pályamunkásoknak, akik azonnal tudták, mi a teendőjük és nem erőszakkal rángattak ki az autóból, hanem óvatosan kiemeltek."

alejandro_magno Creative Commons License 1999.07.21 0 0 1339
Dinsztelt Uralyim!

A kerekk el van vetve!

Kopasz Creative Commons License 1999.07.21 0 0 1338
Csülök!

Az a Waccon dokki mekk valammi Sőrluk Holmésszel szokot kocsmázni, mekk nyumulnak... nyomásznak... nyomdáznak is kettesbe. A fene...

Kopasz

Alonso Mosley Creative Commons License 1999.07.21 0 0 1337
Ja, úgy van. Kiváncsi vagyok, hogy mindenki Jenője mikor nyögi be, hogy: kedves nézőink, de nem ám Dr. Watson a góré, van egy főnöke, valami Holmes.
Csülök Creative Commons License 1999.07.21 0 0 1336
Kopasz,
tájékozatlan vagy! Autentikus forrásból (Knézy Béla dr.), tudom, hogy az illető orvost dr. Watson-nak híjják! :))
Kopasz Creative Commons License 1999.07.21 0 0 1335
Halihó!

Úgy látom, a T. F' törzsközönség egyre inkább átmegy orvosi konzílium stílusba, így én is csatlakozom. Tehát:

F1 emergency room report:

Schumacherrről azt írják, hogy az orvosok rendkívül jó benyomásokkal rendelkeznek a gyógyulási folyamatát illetően (the doctors are very impressed with Schumacher's healing process). Ez bíztató. Dr. Watkins azt nyilatkozta, hogy véleménye szerint Schumacher 6 hét múlva akár versenyezhet. Itt csak az a kérdés, hogy mostantól 6 hét, vagy a balesettől számítva... Mindenesetre ez alapján Belgiumban már láthatjuk. Ha a balesettől számítunk 6 hetet és esetleg továbbra is a várakozásoknál jobban gyógyul a fiú, akkor a Hungaroring is szóba jöhet, de én ebben egyre kevésbé hiszek.
Frentzennek a combcsontján (thigh) találtak hajszálrepedéseket az orvosok, ezért javasolják a pihenőt. Frentzen reagálása kb.: egy nagy fenét pihenek, amikor szalad a szekér. Ha a McLarenek gyengélkednek, akkor neki jelenleg csak Irvine-nal és R. Schumacherrel kell vetélkednie a dobogóért, esetleg Barrichello és a sötét ló Mika Salo zavarhat be, egyszóval MS kiesésével eggyel kevesebb nagy rivális van a pontszerző helyekért, amit Frentzen jó érzékkel ki szeretne használni. Most jönnek a melós pályák, A1-Ring, Hungaroring, ahol a nagyok is szoktak volt hullani, a Jordan-ek meg eléggé megbízhatóak....

Üdv: Kopasz

Csülök Creative Commons License 1999.07.21 0 0 1334
Dear Sz Tamas,
azért a térdkalácsból levált csonttdarabot nem igazán lehet összemérni a lábszár mindkét csontjának eltörésével...
Csaby Creative Commons License 1999.07.21 0 0 1333
Azért még nincs vége az évadnak. Pár kis "kerékcserés" baki, meg hasonlók és mindjárt izgalmas is lehet a verseny. Különösebben nem vagyok oda Hakkinenért, de ha megérdemli győzzön. A nézők érdekeit figyelembe véve meg ne legyen má olyan sima az a győzelem. (Vagy ne is Ő legyen a világbajnok az idén :)
Sz Tamas Creative Commons License 1999.07.21 0 0 1332
Akkor is: Hajrá Eddie!

Azt tudtátok, hogy Frentzennek is eltörött a lába, amikor volt az a balesete? Azóta megnyete a Francia Nagydíjat, a Briten meg 4. lett.
És az orvosok most mondták neki, hogy pihizzen másfél hónapot? De aszonta, nem, most meg tutira nem.

Mi lesz, ha a Sumi is ennyire jó lesz, ha visszajön?
De az sajnos nem lesz egyhamar.
Vagy ha igen, akkor nem teljesen normális.

Sz Tamas

rOver Creative Commons License 1999.07.21 0 0 1331
Hat nem tudom. Szerintem az Eddie nem olyan gyerek aki vissza tudja fogni magat. Mindig ilyen nagy volt az arca csak most a figyelem kozeppontjaban van. Persze aztan lehet ev vegen magyarazkodni, de most orul maganak es ki akarja elvezni a helyzetet. Bar ugy tunik nem is probalja leplezni, hogy mennyire orulk Schumi serulesenek amio azert egy picit gusztustalan.
(Amugy nem lenne ez az Eddie olyan rossz pilota, ott van o a masodik vonalban valahol kozvetlenul a vil;agbajnokok mogott)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!