Keresés

Részletes keresés

verz Creative Commons License 2004.05.27 0 0 656
Tényleg nem értem, de örülnék és érdekelne, ha kifejtenéd, időnk van bőven, itt meg nem hemzsegnek a hozzászólók. :)))
Előzmény: pIMPa (655)
pIMPa Creative Commons License 2004.05.27 0 0 655
Azt hiszem,hogy Te nem érted a lényeget,mármint azt,hogy mit élveztem ebben.Ha ismernéd a hozzászólásaimat egy másik topicból,akkor rájönnél a lényegre,amit most nem áll módomban részletesen ecsetelni.
Előzmény: Rigor mortis (654)
Rigor mortis Creative Commons License 2004.05.27 0 0 654
Biztos vagy te benne, h ez pisiszex volt??? (Már amit a partnered művelt veled...) Szerintem ez egy szadista, megalázó aktus volt, ami idegen a pisiszextől. (hacsak nem vagy mazochista...)

A pisiszexben az a lényeg, h mindkét partner élvezze a dolgot, de legalábbis ne érezze magát megalázva a dolog által. Nem azért pisiljük le, h éreztessük vele "felsőbbrendűségünket".

Előzmény: pIMPa (653)


pIMPa Creative Commons License 2004.05.27 0 0 653
Én így élesben nem pisiltem le a párom,csak úgy,hogy a melegvízben az ölébe ültem és elengedtem...Viszont ő a multkor,amikor hisztiztem, erőszakkal a kádba rakott,és jéghideg vizzel letusolt tetőtöl-talpig,és közben lepisált.A forró pipi izgató volt,de a hidegviz az kevésbé.:-(Utána nem engedte,hogy normálisan lefürödjek,és vizes hajjal kellett lefeküdnöm,de ez már nem ebbe a topicba tartozik.)
Előzmény: tomas69 (652)
tomas69 Creative Commons License 2004.05.27 0 0 652
És milyen felállásban? Én már próbáltam: hanyatt fekszem és a fejem fölé guggol a lány, puncija széthúzódik és néhány csepp után folyni kezd...
Aktus után kb. 5 perccel csináltuk, de szinte azonnal újra képes voltam...
Előzmény: pIMPa (648)
RvSCoM Creative Commons License 2004.05.20 0 0 651
Nem az;-))))

Ez:

Előzmény: RvSCoM (650)
RvSCoM Creative Commons License 2004.05.20 0 0 650
Ez a kedvencem:
RvSCoM Creative Commons License 2004.05.20 0 0 649
pIMPa Creative Commons License 2004.05.20 0 0 648
Hú,ez irtó izgató!Én eddig fintorogtam az ilyen játékoktól,de mostanra már egyre jobban felizgat.Lehet, hogy ki fogom próbálni.
Előzmény: RvSCoM (647)
RvSCoM Creative Commons License 2004.05.20 0 0 647
Vagy inkább erről?
RvSCoM Creative Commons License 2004.05.20 0 0 646
Valami ilyesmiről szól a nóta?
Új nicknév Creative Commons License 2004.05.09 0 0 645
felhozom, enci_nek :)
Bubblor Creative Commons License 2004.03.23 0 0 644
up
Rigor mortis Creative Commons License 2004.02.24 0 0 643
Akkor pisálj rá! (Mondanám, h szard le, de az egy másik topik! :)))
Előzmény: Törölt nick (642)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.24 0 0 642
Okés, de hátha ő is így gondolja?
Előzmény: Rigor mortis (641)
Rigor mortis Creative Commons License 2004.02.24 0 0 641
Ilyen alapon minden fém kristály?

Nyert! Helyet cserélhetsz a cimbalmos versenyzővel!

Előzmény: Törölt nick (637)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.24 0 0 640
Hát istenem, azt hogy kóklerség, még ki tudtam szűrni (ez elsőből), de a másik már tényleg előttem ismeretlen dimenziókba ment át :-)
Előzmény: Rigor mortis (639)
Rigor mortis Creative Commons License 2004.02.24 0 0 639
Ja, ezt mondhattad volna már előbb, akkor nem strapálom magam! :))) Az első szemelvény áltudományos (igaz, de nem a jégkristályról szóló része), a másik meg túl tudományos... Egyébként a grafit kristályrácsa (hexagonális lap) régen ált. isk. tananyag volt.

Nagypatkány!

:-D
Elképzeltem, amint az eszkimóasszony sárga jégkristályokat potyogtat tat tat. (A pék pókja meg csak keresi a leesett állát! :)

Előzmény: Törölt nick (636)
nagypatkany Creative Commons License 2004.02.24 0 0 638
CSak visszateritem a topicot ismet:

Ha a viz jegecce (bocs - kristaly) lesz hidegben, akkor az eszkimoknal a topiccimben emlitett technikai megoldas eseten az eszkimoasszony akkor jegecet (bocs - kristalyt) szor az eszkimoemberre.
Micsoda perverzitas!
Elkepzelem, ahogy az eszkimoember allo szerszaman ott kopognak a sarga kristalyok, vagy jegecek, vagymik....

Törölt nick Creative Commons License 2004.02.24 0 0 637
Ettől persze még lehet az, csak én ebből a szemelvényből ezt nem tudom kiszűrni.
(Ilyen alapon minden fém kristály?)
Előzmény: Törölt nick (636)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.24 0 0 636
Mondjuk ez neked lehet, hogy mond valamit, nekem nem. Azt pláne nem, hogy a jég kristályos szerkezetű.
Előzmény: Rigor mortis (635)
Rigor mortis Creative Commons License 2004.02.24 0 0 635
Tényleg utoljára! (Bocs mindenkitől...)

"Az M2O általános képlettel jellemezhetõ oxidok közül a kuprit és a jég a legfontosabb számunkra. A kupritban az O atomok szabályos tércentrált rácsot alkotnak. Az O atomokat a Cu atomok tetraéderesen koordinálják. A szerkezet valójában a cristobalit rácsához hasonló, csak a kation-anion helyek felcserélõdnek (anti-cristobalit rács).

A kémia a jégnek legalább 9 módosulatát ismeri, melyek jelenléte a hõmérséklet és nyomás függvénye (a polimorf módosulatokat római számmal különböztetik meg, az I-es módosulat pedig még a kristályrendszerre jellemzõ betût is kap, h = hexagonális és c = cubic = szabályos). Ezek közül földi körülmények között (1 atmoszféra nyomáson, 0 és -120 °C között) csupán a hexagonális jég-Ih stabilis. A jég-Ih alapvetõen molekularácsos vegyület, melyben minden H2O molekula tetraéderesen koordinált a 4 szomszédos H2O molekulával (hasonlóan mint a SiO2 a b-tridimit szerkezetében). A szerkezetben kovalens és H-kötések egyaránt találhatók. A laza szerkezet eredménye a kis sûrûség (kisebb a sûrûsége mint a víznek, ennek az eredménye a fagyás közben létrejövõ térfogat-növekedés. Amikor a jég-Ih megolvad, akkor a szerkezetben lévõ H-kötések egy része kezd felszakadozni, ami már lehetõvé teszi a molekulák szorosabb illeszkedését, mely együtt jár a sûrûség növekedésével.

A jég-Ih -120 °C alatt a szabályos Ic módosulattá alakul át (ez b-cristobalit rácsú), mely a Naprendszer külsõ bolygóin bizonyosan jelen van. Általában véve elmondható, hogy a jég módosulatainak szerkezete az SiO2 ásványok szerkezetével mutat szoros analógiát."

A kristályos anyagok fizikai tulajdonságait a kristályszerkezet nagymértékben befolyásolja. Például a grafit és a gyémánt egyaránt tiszta (elemi) szén, tulajdonságaik azért eltérők, mert kristályszerkezetük különbözik.

Előbbi a miskolci, utóbbi a pécsi egyetem jegyzetéből való. Rajzot keresni lusta vagyok, ha ezután se hiszed el, h kristályok, lelked rajta!

Előzmény: Törölt nick (634)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.23 0 0 634
Elég komoly értekezés. Elég ennyit kiemelni belőle:

Az elektronburok pedig 8 negatív töltés? elektront tartalmaz. Közülük 4 elektron két nem köt? elektronpárt hoz létre. A másik kett? pedig a hidrogének egy-egy elektronjával két köt? elektronpárrá alakul.

Meg még ezt:
A fényvizek szaporíthatósága azt jelenti, hogy a gyógyító információk más vízekre is átvihet?, ehhez elég 9 csepp fényvízet egy liter vizbe csepegtetni, és 24 óra múlva fényvízként viselkedik és akár tovább szaporításra is alkalmas.

Ennyit az ezoterikus baromságok (fényvíz stb.) világából, mint komoly tudományos tényekről.

A grafit és a jég mint kristály? Milyen rácsszerkezettel?

Előzmény: Rigor mortis (632)
Rigor mortis Creative Commons License 2004.02.23 0 0 633
Linkek helyesen:

víz, jég, grafit

Előzmény: Rigor mortis (632)
Rigor mortis Creative Commons License 2004.02.23 0 0 632
Öntsünk tiszta vizeletet a pohárba! (Azután visszatérhetünk a pisiszexhez... :)))

Tyereskov et.!

Ne terjessz téveszméket! Mind a jég, mind a grafit (sőt a hó is) kristály!

(Sőt maga a folyékony víz is lehet nagyon rendezett ún. szemikristályos állapotban az élőlényekben.)

További infók: jég.

Vissza a pisihez!

Hosszú idő után végre megint élvezhettem pisilő párom látványát. Négykézláb állva pipilt miközben simogattam. Számomra izgató volt... (A direkt pisiivást én sem kultiválom, de ha akció közben becsorog egy kicsi a számba, az nem baj. :)

Előzmény: Törölt nick (624)
nagypatkany Creative Commons License 2004.02.23 0 0 631
Hát mindig én legyek az, aki visszatéríti ezt a reményteljes topicot a megfelelő kerékvágásba?

Szóval akkor:

Ha én előállnék azza a kéréssel, hogy lepisilhessem őt, akkor megfagyna a levegő körülöttünk....na, akkor most jegec lesz a levegőből vagy mivan?

Előzmény: viana (628)
nagypatkany Creative Commons License 2004.02.23 0 0 630
Hát mindig én legyek az, aki visszatéríti ezt a reményteljes topicot a megfelelő kerékvágásba?

Szóval akkor:

Ha én előállnék azza a kéréssel, hogy lepisilhessem őt, akkor megfagyna a levegő körülöttünk....na, akkor most a levegő jegec lesz a levegőből vagy mivan?

Előzmény: viana (628)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.23 0 0 629
Én is. Még jó, hogy nem házasodtunk össze, nagy perpatvarok lennének :-)
Előzmény: viana (628)
viana Creative Commons License 2004.02.23 0 0 628
Nem, tényleg nem meggyőző, sőt, kimondottan indirekt információkat tartalmaz.
Ezt találtam keresőkben, sajnos papírra írott anyag nincs közelemben, és nincs elegendő ismeretem.(Bár meg vagyok győződve, hogy nekem van igazam.:))
Nincs itt valahol egy fizikus, aki felvilágosítana bennünket?

Előzmény: Törölt nick (624)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.23 0 0 627
Ha asszonyság lennék, Tyereskova lennék.
Én egy egyszerű orosz néger férfi vagyok Magyarországon.
Előzmény: nagypatkany (625)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!