Keresés

Részletes keresés

gyöngyvirág Creative Commons License 2000.10.16 0 0 199
Idővel az idő is egyre idősebb lesz, s kár, hogy nincs idő semmire. Időtlen idők óta probléma ez az időtlenség. Na de abbahagyom idejekorán, mert még idétlenné válok...
Előzmény: Hamster (198)
Hamster Creative Commons License 2000.10.16 0 0 198
Hát most ebben a pillanatban éppen nem túl késő, de ha fele ennyi idős lennék, akkor lehet, hogy már nem túl korán lenne. Viszont ahogy ismerem magamat, még akkor is itt leszek, amikor már nagyon késő lesz, ami igazából bitang korán. Hahh, nem kell nekünk időgép, egyhelyben maradva is lehet az idővel játszani :)
Előzmény: gyöngyvirág (197)
gyöngyvirág Creative Commons License 2000.10.14 0 0 197
Hmmm, tényleg minden relatív...
Most pl. késő van, vagy korán?
Előzmény: Hamster (196)
Hamster Creative Commons License 2000.10.14 0 0 196
Hát az előző nap nem igazán ment jó irányba, de a most épp kezdődőnek megszavazom a bizalmat :) Addig is ilyeneket csinálok, hogy:
Ez most nem exhibicionizmus, hanem önreklám ;)

Hamster

Előzmény: gyöngyvirág (195)
gyöngyvirág Creative Commons License 2000.10.14 0 0 195
A nap indult, s én is indultam vele... vajon hová tartunk?
Exhib.: ez egy jó kérdés... miért vagyok én is itt sokkal exhibb, mint ott kint... és honnan tudom, hogy ki kicsoda? vagy mindegy? miétr lenne mindegy? nekem fontos, hogy tudjam, ki van a túlvégen...
hmmm, egyre többen kukkantanak be...
Előzmény: Hamster (192)
Hamster Creative Commons License 2000.10.13 0 0 194
Hm, jó is egy kis esti töprengés, hogy most mit gondoljak erről :) Amit meg az exhibicionizmusról gondolok, az úgyis beképzeltnek tűnne ;)
Előzmény: kovvacs (193)
kovvacs Creative Commons License 2000.10.13 0 0 193
...ha ismerném... honnan gondolod, hogy nem ismerem?:P ...ez az Internet, itt könnyű "ismeretlennek" maradni:PPPP
Előzmény: Hamster (191)
Hamster Creative Commons License 2000.10.13 0 0 192
Engem si felébresztettek, a nap indult, az agy nem :I
Előzmény: gyöngyvirág (189)
Hamster Creative Commons License 2000.10.13 0 0 191
Ez is biztosan egyfajta dícséret :) És ugyanakkor ha ismernéd a valóságot mögötte... Ez az Internet, itt könnyű exhibicionistának lenni...
Előzmény: kovvacs (190)
kovvacs Creative Commons License 2000.10.13 0 0 190
Hamster, te ojan őszintén vagy exhibicionista, hogy azért nem lehet haragudni. Mint a legkedvesebb zsidó barátném, ő is ilyen:)
gyöngyvirág Creative Commons License 2000.10.13 0 0 189
Én annyit nem tudok, objektív akadályai vannak... felébrednek a többiek, s felébresztenek, nélkülem nem indul a nap. Jó, hogy fontos vagyok nekik...:))
Tényleg többet aludtam, mint szoktam, bár utána nem éreztem, hogy annyival frissebb lennék, vagyishogy ugyanolyan friss voltam, mint szoktam!!!:))
Előzmény: Hamster (187)
Hamster Creative Commons License 2000.10.13 0 0 188
Mostanában megint webelgettem egy kicsit, kivételesen a földön maradva:
Most már nosztalgia, pedig még közlekednek...

Hamster

Hamster Creative Commons License 2000.10.13 0 0 187
Szerintem te is aludj egy olyan jó hosszút, mint én tettem mostanáig délutántól, bár opcionálisan javaslom, hogy ne álmodj hozzá olyan rosszakat, mint én :I
Előzmény: gyöngyvirág (186)
gyöngyvirág Creative Commons License 2000.10.12 0 0 186
Bocs, tényleg __mennyire_ fáradt lehetek, ha már helyesen sem tudok írni...
Előzmény: gyöngyvirág (185)
gyöngyvirág Creative Commons License 2000.10.12 0 0 185
Most kezdem érezni, menyire fáradt vagyok a kialvatlanságtól. De idáig egy felfokozott idgeállapotban éltem, minden nap rengeteget rohangáltam összevissza, utaztam szomszéd faluba, unokát dajkáltam, bevásároltam a családnak, beszélgettem a fiaimmal, telefonáltam, értekezletet ültem végig, esténként kieresztettem egy kis laza társalgásban, s csak pörgött, pörgött az egész megállíthatatlanul, s amikor ma este kinyitottam a levládámat, s láttam, hogy egy levél sem jött, akkor eluralkodott rajtam a fáradtság...
Most itt ülök, s mint aki utolsókat rúgja, kapálózom még egy kicsit, ide-oda kapkodok, aztán úszom el az álmok felé, hátha végre egyszer frissen ébredek...
és hozzá kell tennem, hogy rákérdeztek délután egy offban, hogy megkaptam-e a levelet és nem!!!!, nem kaptam meg!!! miért???? És mi arra a garancia, hogy az enyém elment? Én meg várom a választ, s nincs mire???? Jajaj...
Előzmény: Hamster (183)
kicsicsillag Creative Commons License 2000.10.12 0 0 184
Félórával azután keltem, hogy te elmentél aludni (? ez persze nem biztos) Furi
De minden jót a mai naphoz:o)
Előzmény: Hamster (183)
Hamster Creative Commons License 2000.10.12 0 0 183
Hajnali fél négy van, és én már megint ébren vagyok, igaz, megvannak a jövő heti kockák az Airway-hez, plusz olvastam egy csomót, de akkor is, azt hiszem szunyálós hétvégém lesz :)
Előzmény: gyöngyvirág (182)
gyöngyvirág Creative Commons License 2000.10.12 0 0 182
Még mindig az alvás...
Ma megpróbálok kicsit többet aludni... Erőt kell vennem magamon, s egyszerűen azt mondani, hogy jó éjt, kedveseim, nekem most aludnom kell..., de ezt olyan nehéz mondani, amikor legszívesebben jól eljátszogatnék még egy pár órát, beleolvasgatok ebbe-abba, honlapokba, topikokba..., válaszolok levelekre,s bejövő üzenetekre, s mire észbe kapok, még mindig itt vagyok...
Előzmény: Hamster (181)
Hamster Creative Commons License 2000.10.11 0 0 181
Én is nyomasztó őrültségeket álmodtam, ami csak azért furcsa, mert alapvetően jókat szoktam. Na sebaj, az óra csörgést már nem álmodtam, valódi volt, hat órát aludtam, és az órára nézve most szembesültem azzal, hogy a kávéról is lemaradtam :I
Előzmény: gyöngyvirág (180)
gyöngyvirág Creative Commons License 2000.10.11 0 0 180
Ez mind nagyon igaz, látod, nekem sem jutott jobb eszembe, s elmentem aludni, még valamit álmodtam is, csupa kavargás és szédülés volt az eleje legalább egy félórán keresztül, amíg nem aludtam el, s hiába próbáltam irányítani a gondolataimat, mindig elúsztak előlem, aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy csörög az óra, s fel kell kelni. S majdnem nem bírtam, akkor megijedtem attól, hogy nem tudok felkelni, s egyből kiugrottam az ágyból. Gizi néni kávéja helyrehozott.:)
Előzmény: Hamster (179)
Hamster Creative Commons License 2000.10.11 0 0 179
Van, aki azt mondja, hogy aludni a föld alatt kell, szerintem meg akkor, amikor már nem jut jobb az ember eszébe, de ez nem egy önkímélő sportág :)
Előzmény: gyöngyvirág (178)
gyöngyvirág Creative Commons License 2000.10.11 0 0 178
Épp az előbb jutott eszembe, hogy már aludnom kellene, mert mindjárt reggel lesz, de valahogy nincs bennem az alvásinger... Vajon miért? Miért van az, hogy ha az ember folyamatosan csinál valamit, ami leköti a figyelmét, akkor nem kívánkozik aludni... Persze lehet, hogy holnap fáradt leszek, de néha szoktam ilyen kilengéseket tenni, amikor annyi minden foglalkoztat egyszerre, hogy nincs idő aludni...
Előzmény: Hamster (177)
Hamster Creative Commons License 2000.10.11 0 0 177
Most már én is itt vagyok, átutazólag, csak tizenegykor ledőltem egy kicsit pihenni, mert fárasztó volt a nap. Viszont érdekes, de megint nem-repülős kockát sikerült hozzáadni a képregényhez :)
Előzmény: gyöngyvirág (176)
gyöngyvirág Creative Commons License 2000.10.11 0 0 176
Jé, én jártam itt utoljára?
Hiába, a munka az munka...
Előzmény: gyöngyvirág (175)
gyöngyvirág Creative Commons License 2000.10.10 0 0 175
Szép kis madár... Szép álmokat (vagy inkább álmok nélküli tökéletes pihenést?)!
Hmmm, jó a piciknek...
Előzmény: Hamster (174)
Hamster Creative Commons License 2000.10.10 0 0 174
Nna, még így elalvás előtt gyorsan egy kép a gépről, amiben múlt csütörtökön azt a deja-vu jellegű repülést végigéltem :)
Zlin Z726 Tréner
Hamster Creative Commons License 2000.10.10 0 0 173
Nem tudom, miről álmodik, talán a jövőjét, talán a múltat, talán minket olyannak, amilyennek szeretne, amilyenek mi is lenni szeretnénk... És még az is lehet, némi freudista közelítéssel, hogy nem álmodik semmit, mert nincsenek élményei, amelyek álomra ihletnék... És ilyenkor picit lehet irigyelni :I
Előzmény: gyöngyvirág (172)
gyöngyvirág Creative Commons License 2000.10.10 0 0 172
Én most kortyolgatom azt a finom teát, s közben állandóan az jár a fejemben, hogy milyen szép is egy alvó pici pólyás kislány... Hóvirágocska nyugodtan aludt, amíg mi gyönyörködtünk benne, finom vonásai kisimultak, egyenletesen lélegzett, néha látszott szempilláján, hogy most mintha álmodna, vajon miről álmodik egy csöppség? Milyen élményei lehetnek az élet kezdetén? Aztán látványos ébredést produkált hatalmas nyújtózkodással, elvörösödő arccal, összehúzott szemekkel, míg végre feltört torkából a harsány sírás... s ahogy kézbevettük, elhallgatott, kinyitotta sötétkék szemét, pici öklét a szájához vette, s látszott, hogy éhes...
Édes kis Virágszál...
(bocs, Hamster, de muszáj volt...:)
Előzmény: gyöngyvirág (170)
Hamster Creative Commons License 2000.10.10 0 0 171
Nna, már megint Earl Gray-jel mérgeztem magam, meg is van az eredménye: még mindig nem alszom, igaz, "kínomban" scanneltem pár tucat repülős képet :)
Előzmény: gyöngyvirág (170)
gyöngyvirág Creative Commons License 2000.10.09 0 0 170
Jó kortyolgatást!
Én pedig megyek Hóvirágozni!!!
Előzmény: Hamster (169)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!