Keresés

Részletes keresés

Hamster Creative Commons License 2000.12.14 0 0 245
Hát talán egy másik lét szféráina zenéjét kellene hallani hozzájuk, de azt elnyomja a mi világunké, ezért a nagy csönd :)
Előzmény: gyöngyvirág (244)
gyöngyvirág Creative Commons License 2000.12.13 0 0 244
Nagyon fülelek, de még mindig nem hallom... vagy csak nem olvastam el elégszer?... na majd újrakezdem..., azért foszlányok már vannak...
Hamster Creative Commons License 2000.12.11 0 0 243
Hát már vagy másfél-két éve itt vagyok pedig, illetve tulajdonképpen ém még az ősi Internettó még ősibb Olvír-jában is felbukkantam már, úgyhogy... :) Viszont restellem, instállom, szánom-bánom, de a nick-memóriám negatív visszatérési értéket produkált... CoVboy meg több ember is volt, és rossz embernél érdeklődsz utána :)
Előzmény: YERICO (242)
YERICO Creative Commons License 2000.12.11 0 0 242
Hoppa, most latom csak, itt van Hamster. Tiszta nosztalgiam van, mikor meg az egyetemen nagyban IRC-ztem, otthon meg a Terror News-on rohogtem. De szep idok is voltak. 1995. Aztan a hulye JATE-n letiltottak napkozben az IRC-t, este meg lusta voltam bemenni azert.

Hamster, emlekszel meg ram? Toled kaptam az elso TN-eket, valahol a 60-as szam korul. Mar akkoriban is ezen a neven nyomultam. Csak azert valasztottam ezt, mert egyedinek latszott, es konnyu volt megjegyezni. Azota is kerdezgetik, hogy miert ez a nickem. Hat ezert.

Itt az Indexen meg nem lattam a neved. Szoval ide is betetted a labad.

Akkor mar csak a CoVboy hianyzik. Rola mit tudtok?

Hamster Creative Commons License 2000.12.11 0 0 241
A szerkesztő megjegyzése: ez itten kéremszép az én kis öcsém :-) Méghogy én kocsmába, fujj :)
Előzmény: nimand (240)
gyöngyvirág Creative Commons License 2000.12.11 0 0 239
Jó, majd megpróbálok figyelni a dallamukra is!
(A szférák zenéje...:)
Előzmény: Hamster (238)
Hamster Creative Commons License 2000.12.11 0 0 238
Hm, nem zenésítjük meg? A "Fal" után szabadon ez lehetne a "Fel(hő)" :) És most nem komolytalankodom ám, hanem eredetileg azért lettek ilyen egyszerű/lüktető ritmizálásúak (már amelyiknek van), hogy dalt lehessen építeni belőlük...
Előzmény: gyöngyvirág (237)
gyöngyvirág Creative Commons License 2000.12.11 0 0 237
Felhőket terelgetsz
és gyűjtesz csokorba,
lélek ködös útján
indulsz lábadozva,
fölötted az égbolt
felhőtlenné váljon,
lelked felhők között
napsütést találjon...

gyv

Előzmény: Hamster (236)
Hamster Creative Commons License 2000.12.11 0 0 236
Hát a fülem ugyanúgy van, talán a lelkem már jobban, remélem a fülem is utánavidul :)


A hetedik felhő

Ha innen nézem, női arc,
ha onnan, a Sátán maga
ha így hallgatom, szellő csak,
vagy az Elmúlás szava...


Hamster

<./font>
Előzmény: gyöngyvirág (234)
Hamster Creative Commons License 2000.12.11 0 0 235
Beteg vagyok, de gyógyulok, közben verset írok...


Mindaz, amiről lemaradunk...

Másfél lépésnyire,
ennyire lehettünk,
ennyin múlt, hogy
egymásé nem lettünk
Én nem kerestelek,
te nem vehettél észre,
nem mutatkoztál be,
én nem hívtalak félre

Aztán nem hívtalak fel,
te nem hívtál vissza
ezért nem vettem virágot
egy röpke csókban bízva
Nem vittelek színházba,
te nem öleltél át,
s egy foró éjszakán ezért
nem téptem le ruhád

Nem kértem meg a kezed,
te nem is montál igent,
és úgy telik el életünk,
hogy nem tettünk meg mindent...


Hamster

gyöngyvirág Creative Commons License 2000.11.29 0 0 234
Talán ránk mégsem...
Bocs, de mi van a füleddel?
Előzmény: Hamster (232)
Lexy Creative Commons License 2000.11.29 0 0 233
Nahát, ezt a kerdest mar sokszor feltettem én is magamnak...most latom, hogy van egy ilyen topic..:)
Előzmény: Hamster (232)
Hamster Creative Commons License 2000.11.29 0 0 232
Én nem hallom őket, igaz, most nem csak őket nem :) De azt hiszem elég csúnyákat mondhatnak ránk, jogosan...
Előzmény: gyöngyvirág (231)
gyöngyvirág Creative Commons License 2000.11.28 0 0 231
Milyen? Gyönyörű... Nagyon szeretem az ilyen hangulatokat, az ilyen hajnali vagy esti égbolt látványát, szeretem, amikor úgy érzem, hogy szinte tapinthatók a felhők... s hozzá mintha a hangjukat is hallanám...
Előzmény: Hamster (230)
Hamster Creative Commons License 2000.11.28 0 0 230
Addig is... Óbuda fölött az ég... milyenis? :)
Hamster Creative Commons License 2000.11.28 0 0 229
Hm, úgy tűnik itt is lehalt az élet, akárcsk a képregényhez tartozó webfórumban, ahol igazából el se indult. De azért mindenkinek kellemes téli álmot :)
Hamster Creative Commons License 2000.11.25 0 0 228
Helyzetjelentés: most épp mérges vagyok, mert végre találtam egy megfelelő vékonyságú kihúzófilcet a képregény rajzolásához, de sajna még fél óra múltán is elkenődik, amikor ki próbálom radírozni a skiccelésként felvetett ceruzavonalakat a végleges körülről. Most itt ülök egy elég gányosra maszatolódott sorozat felett, és nem tudok mást mondani, mit hogy grrrrrr :I
gyöngyvirág Creative Commons License 2000.11.22 0 0 227
:)
Most elképzeltem a szituációt: ülünk egymással szemben, némán, s belül csapongunk összevissza...
bocs:)
Előzmény: Hamster (226)
Hamster Creative Commons License 2000.11.22 0 0 226
Ó, én néha nem tudom, hogy az agyamban egyszerre futó két-három gondolatszál közül melyiket mondjam ki, így aztán csendben maradok, ezért van olyan hírem, hogy társaságban én vagyok az, aki csak ül némán, és melegíti a széket :)
Előzmény: gyöngyvirág (225)
gyöngyvirág Creative Commons License 2000.11.22 0 0 225
Igen, ez jó! Egységnyi idő alatt többet élni, ezért is szoktam gyorsan beszélni, bár néha rámszólnak,hogy lassítsak, s visszaszólok, hogy kapcsoljanak gyorsabb fordulatszámra az agyukban... Csak az a baj, hogy van, aki szavakban gondolkodik, s mire kimondja magában, már rég máshol tartunk...
Előzmény: Hamster (224)
Hamster Creative Commons License 2000.11.22 0 0 224
Hát vele is lehet csapongani, bár ha jól ki van trimmelve, akkor elengedett kormányokkal is szépen repül egyenesen :) Egyébként is jó dolog a csapongás, sokkal többet él egységnyi idő alatt vele az ember!
Előzmény: gyöngyvirág (223)
gyöngyvirág Creative Commons License 2000.11.21 0 0 223
Jó lenne röpködni vele...
Egyelőre azonban csak gondolatban röpködhetek. Csapongok is összevissza szokás szerint.
Előzmény: Hamster (222)
Hamster Creative Commons License 2000.11.21 0 0 222
Hát, ah ilyen álmos itt (is) a hangulat, ideteszem legutóbbi légiutaim (nem légutaim!:-) egyik igen fontos kellékét:
HA-SKS (Cessna 152-II)
Hamster Creative Commons License 2000.11.20 0 0 221
... és akkor tegyük hozzá, hogy ez még egész olcsó ága a repülésnek mondjuk a motoroshoz képest... Igaz, ha süket maradok, akkor úgyis mindegy, milyen drága tanfolyamot nem végezhetek el :)
Előzmény: kovvacs (220)
kovvacs Creative Commons License 2000.11.20 0 0 220
Hátigen.
Eccer siklóernyoztem tandem csak a két szép szememér ingyen.
Mert a tanfolyam: kb. 50e Ft
Egy ernyo használtan kb. 200e Ft, újonnan félmillió felett van.
Amíg jársz a tanfolyamra, addig kapsz kölcsönbe ernyot.
Ha olyan ajjas vagy, hogy képes vagy megszeretni ezt a sportot, akkor utána veszel ernyot. Meg kocsit, mer az egész arról szól, hogy felmész kocsival valami jó magas helyre, lerepülsz onnan, majd visszagyalogolsz.

Pedig az a 10 perc ott a levegoben fantasztikus érzés volt.

Előzmény: Hamster (218)
gyöngyvirág Creative Commons License 2000.11.19 0 0 219
Van benne valami...:)))
Előzmény: Hamster (218)
Hamster Creative Commons License 2000.11.19 0 0 218
Újabb kocka, közben újabb spleen. Már ötödik napja folyamatosan zúg a fülem, alig hallom a külvilágot, ha lenne agyam, komolyan megijednék, hogy belémrágott az agyrák... :I

Hamster

Hamster Creative Commons License 2000.11.13 0 0 217
Hát ezt csak élményszerűen lehet előadni, mert élmény volt :)
Előzmény: gyöngyvirág (216)
gyöngyvirág Creative Commons License 2000.11.13 0 0 216
Megnéztem!
Elolvastalak! Élményszerűen adod elő, szinte látok mindent magam előtt...
Előzmény: Hamster (215)
Hamster Creative Commons License 2000.11.12 0 0 215
Végre elindult az Index repülős melléklete, picit én is belekontárkodtam: Tótágas :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!