Keresés

Részletes keresés

Hamster Creative Commons License 2001.02.13 0 0 427
Nekünk tesómmal nem volt ilyen különleges szobadíszítésünk, igaz, én a tapétát is imádtam, követni a mintákat, valami geometriai alapismereteket is szerezhettem ott asszem :)

Most viszont egész jó kedvű vagyok, az este villamosokat hajkurásztam, például a BKV legrégebbi állapotú, még forgalomban közlekedő síndöcögényét, a 3257-es UV-t. Egy kedves ismerőssel voltam, ő is azt mondta, hogy aranyos az a tuja a maga kis faléces padlójával :) Na de ezt gyorsan abbahagyom, mert még valaki azt hiszi itt nekem Valentin napja környékén, hogy villamosfil vagyok :))

Előzmény: gyöngyvirág (426)
gyöngyvirág Creative Commons License 2001.02.13 0 0 426
MOst képzeld el, amikor kicsik voltak a gyerekek, ezt festettük fel a gyerekszoba falára, csak a mennyezeten nem voltak csillagok, a nagyobb színfoltokat a párom festette, a kis virágokat, sündisznót, katicabogarat, lepkét, a hegyen a kilátót, a fákat a gyerekekkel én. Elég sokáig megőriztük, újrafestettük, a fal most is kék, s egy-két felhő úszik még rajta, a többit viszont elvitte az idő....
Ja, el ne felejtsem: az itt megadott címemen lehet elérni engem holnaptól, vagy az iskolain, az otthoni megszűnt, felmondtuk a szolgáltatót...
Előzmény: Hamster (425)
Hamster Creative Commons License 2001.02.13 0 0 425
Asszem ilyen szoba berendezését egy lakberendező se vállalná :) Esetleg a Kaporszakállas, aki kitalálta az egészet...
Előzmény: gyöngyvirág (424)
gyöngyvirág Creative Commons License 2001.02.13 0 0 424
Nekem kék, égszínkék, szép kis fehér bárányfelhőkkel, aztán a mennyezeten kicsit sötétebb kék, egyik oldalon még sötétebb, holddal és csillagokkal... az egyik falon lent zöld fűben pipacsok, a másik oldalon tengerhullámok, a harmadikon távolban hegyek, a negyediket őszülő fasor.....:)
Előzmény: Hamster (423)
Hamster Creative Commons License 2001.02.13 0 0 423
Nem tudom, gondolom valami zöld, vagy az csak a Vészhelyzetben divatos szín?
Előzmény: gyöngyvirág (422)
gyöngyvirág Creative Commons License 2001.02.13 0 0 422
És milyen színűek a kellemes jó falak? (De tényleg!)
Előzmény: Hamster (421)
Hamster Creative Commons License 2001.02.13 0 0 421
Hm, ilyen szadista falakkal nem ismerkedem. Az igazán jó falak különbenis gumival vannak borítva :))
Előzmény: gyöngyvirág (420)
gyöngyvirág Creative Commons License 2001.02.13 0 0 420
... mert a fal adja a másikat, tudod...:)
(jó téma, mi?)
Előzmény: Hamster (419)
Hamster Creative Commons License 2001.02.13 0 0 419
Na de milyen fal az, amit verni kell? :O Maximum a fejet bele :)
Előzmény: gyöngyvirág (418)
gyöngyvirág Creative Commons License 2001.02.13 0 0 418
Hát én is erre lettem volna kíváncsi...
az jutott eszembe, hogy kenterbe ver... szögediesen...
Előzmény: Hamster (417)
Hamster Creative Commons License 2001.02.12 0 0 417
Tényleg, milyen az a köntör? :)
Előzmény: gyöngyvirág (416)
gyöngyvirág Creative Commons License 2001.02.12 0 0 416
Na, azért ne kenj mindent a falra! :) Ó, milyen jó szó, most jutott eszembe: köntörfalazni...:)
Előzmény: Hamster (415)
Hamster Creative Commons License 2001.02.12 0 0 415
Á, a fal nem egy jó beszélgetőpartner, néha felesel, meg rákényszerít arra, hogy orvosi szakkönyvekben utánanézzek, hogy hányféleképpen lehet szenvedések közt meghalni. Meg mindig megeszi a joghurtokat a hűtőből. A fal mindent befal ;))
Előzmény: gyöngyvirág (414)
gyöngyvirág Creative Commons License 2001.02.12 0 0 414
Jaj, ne... akkor már inkább pszichiátert...:)
De az is fölösleges, otthon is beszélhetsz a négy falnak....:)
Bocs...
Előzmény: Hamster (413)
Hamster Creative Commons License 2001.02.12 0 0 413
Kitalálhatnék rá választ, de belepirulnék :) Közben ezerrel rámtört megint a hipochondria, csak még nem tudom, hogy bőrgyógyászt keressek, vagy egy láncfűrészes gyilkost :)
Előzmény: gyöngyvirág (412)
gyöngyvirág Creative Commons License 2001.02.12 0 0 412
Pont az lett volna a következő kérdésem, hogy miért ilyen hangsúlyos a szája? :) Akire hasonlít, annak van szemüvege...:)
Előzmény: Hamster (411)
Hamster Creative Commons License 2001.02.12 0 0 411
A fájdalmas borongás stimmel, azt viszont ne kérdezd, hogy miért húztam ki ilyen vastagon az ajkakat... Szemüveget akkor szoktam rajzolni, ha úgy érzem nagyonnagyon nem sikerültek a szemek ;)
Előzmény: gyöngyvirág (410)
gyöngyvirág Creative Commons License 2001.02.11 0 0 410
Mintha valami fájdalmas borongás lenne az arcon. Egyébként hasonlít az egyik ismerősömre, csak szemüveg kellene rá.:)
Előzmény: Hamster (409)
Hamster Creative Commons License 2001.02.11 0 0 409
Nem hiszem, hogy léteznek, mert a világ minden pénze se lenne elég rá, de azt hiszem sok hatalom örülne, ha megengedhetné magának. Pedig közvetlen haszna nincs is, csak a renitenseket lehet kiszűrni. Például egy ilyen lap szélére firkált izéből:

mire következtethetnének? Én tudom, mi van benne, és mit lehet odaképzelni (ferde minden, a bal oldal világos, jobb oldal sötét, grimaszba torzul, ráncos, a haj csapzott -> lásd ellentétek, fény-árnyék, fiatalság-megtörtség című közhelyek), de ebből szociológiai következtetéseket levonni bajos lenne :))
Előzmény: gyöngyvirág (408)
gyöngyvirág Creative Commons License 2001.02.11 0 0 408
Egy pszichiáter messzemenő következtetést vonhatna le, ha végigböngészne egy-két topikot, azt hiszem...:)Tényleg, szerinted dolgoznak vajon beépített szociológusok és egyebek úgy, hogy a bejegyzéseket tanulmányozzák, s ezekből következtetnek az általános közérzetre, társadalmi kérdésekben alkotott véleményeket elemeznek, stb...? Egyébként jó reggelt!:)
Előzmény: Hamster (407)
Hamster Creative Commons License 2001.02.10 0 0 407
Hoppá, túllettünk hirtelen a négyszázon is... Most nem nagyon alkotok, bár a múltkor kitaláltam egy új szereplőt a képregényhez, és az Andrass által "kvázimangának" aposztrofált műfajban is igyekszem előreásni magam, azaz női arcokat próbálok rajzolni, de túl férfiasak lesznek mindig. tudod, olyan férfiasak, amik azért férfinak nőiesek. Ugye nincs közöttünk freudista pszichiáter? :))
Hamster Creative Commons License 2001.02.09 0 0 406
Látod, így jártam :)
Előzmény: kovvacs (405)
kovvacs Creative Commons License 2001.02.09 0 0 405
Én nem mondtam le semmit, sőt:P
Előzmény: Hamster (402)
Hamster Creative Commons License 2001.02.09 0 0 404
A vita jó dolog, de nem abban a topicban. Egyébként nehéz véleményt mondani, és nem is akarok, mert számomra is kedves emberekről van szó, pluszba nem is látok be a paklikba, csak van egy olyan érzésem, hogy ti se, így a dühötök, csalódottságotok, félelmetek is csak egy eszköz valaki kezében :( A magyar mentalitás tényleg a legnagyobb akadálya annak, hogy közel egyenlően jó legyen mindenkinek, és most itt nem mézesmázos utópiákról beszélek... Az a veszekedés, ami a repülős topicban lett, sajnos nem vezet sehova, maximum oda, hogy amikor valahogy megoldódnak a dolgok, akkor utána a dolgok sose lesznek ugyanazok, és az egymásra fújás megmarad, ez meg nem tesz jót a repülésnek; remélem, hogy csak paranoiás vagyok... Az is igaz persze, hogy attól, hogy nem a topicban vitakoztok, még megmarad a konfliktus.
Előzmény: rice (403)
rice Creative Commons License 2001.02.09 0 0 403
Hami, tudod, hogy szeretlek, de azt hiszem nincs igazad:( a vita nem rossz dolog. én nem érzem, hogy a torkomnak estek volna. elmondtuk, hogy ki hogy látja a dolgokat. volt olyan amiben meg tudtak győzni!én abba a topicba már a legelején beleszóltam. hidd el, az én kedvencem is. és még valami: én nem haragszom a szerelőkre, csak el vagyok keseredve, mert bizonnyossá vált, hogy a magyar mentalitás néha ölég siralmas:(

bocsi az offért!

csók:rizsa

Előzmény: Hamster (402)
Hamster Creative Commons License 2001.02.09 0 0 402
Ez nem vitatkozókedv, hanem valami agybaj... már nem is említem azt, hogy a tegnapi és mai programom si elmaradt, mert a másik fél lemondta :I És ezekben a dolgokban az az ijesztő, hogy én most elég jól érzem magam... és általában is, amikor én jól érzem magam, örülök a világnak, optimista vagyok, a világ másik fele akkor fordul be. Remélhetőleg nincs összefüggés :)
Előzmény: gyöngyvirág (401)
gyöngyvirág Creative Commons License 2001.02.09 0 0 401
OK, akkor ne nézd meg. Tény, hogy elég nagy a vitatkozókedv mostanában, s még ha tisztességes hangon menne, el lehetne viselni, de egyesek olyan hangot engednek meg maguknak, hogy az már fáj.
Előzmény: Hamster (400)
Hamster Creative Commons License 2001.02.09 0 0 400
Hát izé, az ilyen művészeti rovat (lásd Jáksó HOT 20) jellegű dolgokat mostanában kerülöm, a haiku amúgy soha nem tetszett nekem... De meg vannak őrülve az emberek, az már biztos...
Előzmény: gyöngyvirág (399)
gyöngyvirág Creative Commons License 2001.02.09 0 0 399
Igazad van. Ma reggel valaki épp az én torkomnak esett a Haiku rovatban, ha tudsz, nézz bele esetleg. :( Kellőképp ki is szomorogtam magam a fogadóban, oda menekültem hirtelen a könnyeimmel, pedig csak egy tízperces szünetem volt rá...
Előzmény: Hamster (398)
Hamster Creative Commons License 2001.02.09 0 0 398
Egyébként valami lehet a levegőben, mert kedvenc repülős topicomban a Malévos és repülőműszaki ismerőseim lassan egymás torkának esnek a ferihegyi repülőgépszerelők sztrájkja okán... :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!