Keresés

Részletes keresés

D Cortez Creative Commons License 2002.01.10 0 0 6327
Hát igen. Emlékszem a zadari meccsen nyertünk, mert megtettem tippmixen egy nyertes szelvényen. :)
Előzmény: xabi (6326)
xabi Creative Commons License 2002.01.10 0 0 6326
Ma este játszanak a kosarasok a Zadar ellen.
A Sport1 közvetíti, úgyhogy belenézek majd.
Ritkán adatik meg, hogy lássam a meccsüket.
xabi Creative Commons License 2002.01.10 0 0 6325
Így igaz!
De szerintem ne róluk beszéljünk, hanem inkább a csapatainkról!
Előzmény: D Cortez (6323)
xabi Creative Commons License 2002.01.10 0 0 6324
Erről a fotózásról már régebben volt szó...
Szerintem akkor még nem voltál itt, de azt tudni kell, hogy néhány játékos nem vállalta a Sur zázslójával illetve sálával a fotózást. (pl.: Solari, ebből volt is egy kis "balhé", nem igazán szerették érte...)

Én sem azt mondtam, hogy mindenki ellenük van, mert az hülyeség. Csak azt, hogy egy bizonyos réteg nem bírja a viselkedésüket.
Hogy itthonról is hozzak egy hasonló példát: a Fradi szurkolók közül is sokan elítélik a 2-es szektor "működését".

Előzmény: D Cortez (6320)
D Cortez Creative Commons License 2002.01.10 0 0 6323
Mielőtt megnőne a mellény elárulom, hogy pont annyian utálják Madridiban a Surt mint ahányan barcelónában a boixost.
Előzmény: Antireal (6322)
Antireal Creative Commons License 2002.01.10 0 0 6322
Viszont aki jártas egy kicsit a szurkolói életben, az tudja, hogy Madridban sokan szemben állnak a Sur-ral. "

Nem csak madridban! :)

Előzmény: D Cortez (6320)
D Cortez Creative Commons License 2002.01.10 0 0 6321
Robi Carlos: "Úgy érzem, végül az döntötte el a találkozó sorsát, hogy a közönségünk még ekkora létszámban is felőrölte a Rayo lelki erejét. Köszönet érte"

Az a közönség akinek köszönetet mondott bizony szintén nem igazán Sur ellenes....

D Cortez Creative Commons License 2002.01.10 0 0 6320
Guti "fehérben" nőtt fel, ezért szereti a SUR. Mintahogy Raúl náluk a No.1, és Figot is nagyon szeretik (őt másért :))).

Az, hogy magukat éltetik az szerintem természetes(Ul, ul, Ultras-Sur!)

"Viszont aki jártas egy kicsit a szurkolói életben, az tudja, hogy Madridban sokan szemben állnak a Sur-ral. "

Sokak viszont nem :))

Törölt nick Creative Commons License 2002.01.10 0 0 6319
Proballak, de mindig ramjon a gyogyitasi kenyszer, hogy kigyogyitsalak a paranoiadbol, de ugy latom, ez majd idovel talan elmulik. Egyebkent ez pedig egy nyilt internetes forum, ha jol tevedek.
Előzmény: LaCk0 (6317)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.10 0 0 6318
Kuzdeni kuzd, de iden szvsz nem megy neki annyira, mint tavaly. Ennek semmi koze sincs Zidane-hoz, vagy mas sztarokhoz, mindenkinel vannak ilyan idoszakok. Emellett sok jatekos orulne, ha legalabb ilyen szinten jatszana.
Előzmény: xabi (6315)
LaCk0 Creative Commons License 2002.01.10 0 0 6317
Próbálj már meg elfelejteni!
Nem hozzád szóltam!!
Előzmény: Törölt nick (6312)
xabi Creative Commons License 2002.01.10 0 0 6316
Igen!
Én is hármuk játékát emelném ki.
Annak is örülök, hogy Robi Carlos betalált, hiszen mostanában - annak ellenére hogy jól játszott - nem nagyon sikerült gólt rúgnia.
Előzmény: D Cortez (6296)
xabi Creative Commons License 2002.01.10 0 0 6315
Én is ebben láttam az okot.

Figo mostanában meglehetősen sokat KÜZD (sokkal többet, mint tavaly), ezért szerintem csak jót tett nekünk szurkolóknak Zidane érkezése.
Ebben igaza van LaCk0-nak, hogy nem csak ő a "sztár", de éppen ez tett jó szerintem. (bár a tavalyi szereplésével sem volt baj) Idén szerintem még egy fokkal jobb Figo, mint tavaly...

Előzmény: Törölt nick (6312)
xabi Creative Commons License 2002.01.10 0 0 6314
Na hát ez nem teljesen így van!
Guti-t lecserélése után a MECCS VÉGÉIG ÉLTETTE az ULTRAS SUR! Ezzel kiálltak mellette, és inkább a lecserélése miatt 'szidták' Del Bosque-t. Viszont aki jártas egy kicsit a szurkolói életben, az tudja, hogy Madridban sokan szemben állnak a Sur-ral. Sokaknak nem tetszik a szélső jobbos mentalitás...
Ezért esetenként fütty követte, mikor éltették Guti-t, mert még a 2. illetve a többi gól után is visszatértek az énekre (forza Guti).
Persze a kihagyott helyzeteinél is előfordult, hogy fütyültek, viszont abban biztos vagyok, hogy nem a Sur...
Nem akartam megemlíteni, de ez egy létező probléma Madridban. Ott se lehet minden tökéletes.
(Aki visszaemlékszik a meccsre, vagy korábbi esetekre is, az hallhatta, hogy sokszor magukat is éltetik a Sur "képviselői".)
Előzmény: salva (6306)
xabi Creative Commons License 2002.01.10 0 0 6313
Remélem ezzel nem rám céloztál!
:-)

on
mindjárt tisztázok egy-két félreértést, vagy legalábbis megpróbálom

Előzmény: Senor Rata (6310)
Törölt nick Creative Commons License 2002.01.10 0 0 6312
Nem unod meg ezt a zsigerbol utalkozast? Egyik pillanatban o az isten, aztan utana egy szar. A problema benned van.
A helyzet az volt, hogy a gol elott Hierro eleg rendesen lehordta Figot, vleg nem vedekezett rendesen, vagy vmi ilyesmi, es azon raghatott be.
Előzmény: LaCk0 (6305)
Senor Rata Creative Commons License 2002.01.10 0 0 6311
Jooo reggelt!

Igy osszegezte Robcsi a Vallecano elleni meccsen tapasztaltakat.

„A vendégek meglepően szívós ellenfélnek bizonyultak, hiszen az első félórában teljesen egyenrangú partnerek voltak, és még a vezető gólunk után sem adták fel. Úgy érzem, végül az döntötte el a találkozó sorsát, hogy a közönségünk még ekkora létszámban is felőrölte a Rayo lelki erejét. Köszönet érte" - értékelt Roberto Carlos, akit az újságírók természetesen a jobbal elért góljáról is faggatták: „Nem nagyon tartom számon a góljaimat, azt meg pláne nem, hogy melyik lábammal lövöm. Az igazat megvallva jobban szeretek látványos passzokat osztogatni, persze az sem bánom, ha eredményes vagyok."

Senor Rata Creative Commons License 2002.01.09 0 0 6310
Koszonhetoen annak, hogy tegnap lejatszottuk a kupameccset, illetve a vizsgaidoszak is szepen szedi aldozatait - ma nem volt nagy nyuzsi a DK legjobb topikjaban.

Joccakat!

Senor Rata Creative Commons License 2002.01.09 0 0 6309
Es Ronaldo, please...
Előzmény: Itep (6308)
Itep Creative Commons License 2002.01.09 0 0 6308
Gratula a csapatnak a fölényes győzelemhez!

LaCkO!
Azt azért nem mondanám,hogy a Barcaban Figo volt az 1.számú sztár!Rivaldo minimum "egyszinten" volt vele,és Kluivertről se feledkezzünk meg!

Senor Rata Creative Commons License 2002.01.09 0 0 6307
Nagyon jol tudom, hogy Luis sohasem fogja igazan otthon erezni magat nalunk. Szerencsere ez a teljesitmenyen nem latszik meg, mert az jobb mint valaha.

Most morog egy kicsit, aztan megnyugszik. Azt pedig, hogy ilyen szepen kiall Guti mellett a kozonseg is honoralni fogja - mar a Valencia ellen nagy taps lesz mind Figo, mind Gutika jutalma.

Előzmény: LaCk0 (6305)
salva Creative Commons License 2002.01.09 0 0 6306
Valszeg rosszul értettem a tévében, de lehet hogy összefüggésben van azzal, hogy a szurkolók nem nagyon éltették Guti-t amikor lecserélték. Mondták is a spanyol tévén hogy bár kiharcolt egy tizenegyest (amit nem adtak meg), de hogy sokat kihagyott és csak a csapattársaitól meg Del Bosque-tól kapott tapsot...
LaCk0 Creative Commons License 2002.01.09 0 0 6305
Másfél év alatt már rájöhettél volna, hogy Figo már nem az az ember, mint elözö klubjában.
Beképzelt lett, nagyképü, ez a nyilatkozataiban is megnyilvánul.
A Barcában 1. számú sztár volt, tavaly nálatok volt 1. számú. Most itt van Zidán és az utóbbi napokban csak róla irnak az újságok.
Az év játékosának választott Figóka meg Zidán mögött háttérbe szorul, amit nem hiszem hogy csak úgy könnye viselne el.
Előzmény: Senor Rata (6299)
zlotyi11 Creative Commons License 2002.01.09 0 0 6304
Majd a hétvégén kiderül miis volt ez!
Remélem hogy csak véletlen!
Előzmény: D Cortez (6300)
Senor Rata Creative Commons License 2002.01.09 0 0 6303
Jol van, csak tul ne spirazzuk ezt a Figo-ugyet. Az ujsagirok majd megteszik helyettunk :(
Nym Creative Commons License 2002.01.09 0 0 6302
ááááááááááááááááááááááááááá
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
nym
Előzmény: LaCk0 (6298)
GDávid Creative Commons License 2002.01.09 0 0 6301
Figon én is nagyon csodálkoztam. Remélem nincs probléma, mert most nagyon nem jönne jól.

Majd holnap írok bővebben a tegnapi meccsről, mert egyszerűen megint fantasztikusan játszottunk.

Hajrá Real!

Előzmény: D Cortez (6295)
D Cortez Creative Commons License 2002.01.09 0 0 6300
Ezt most csinálta először pedig már nálunk van egy ideje Zizou is. Bár lehet, hogy csak pillanatnyi hangulat zavar, meg hát nem is számított sokat az a gól.
Előzmény: LaCk0 (6298)
Senor Rata Creative Commons License 2002.01.09 0 0 6299
Szerintem nincsen ilyen osszefugges. Ahol Luis jatszott mindig voltak mas nagy sztarok is. Csapatember.
Előzmény: LaCk0 (6298)
LaCk0 Creative Commons License 2002.01.09 0 0 6298
Hogy mi van Figóval?
Csak az, hogy nem tetszik neki, hogy Zidán az új sztár.
Én már akkor tudtam, hogy ez lesz, amikor Zidán még nem is lépett pályára nálatok.
Előzmény: D Cortez (6295)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!