Keresés

Részletes keresés

Gabrielle Cd. Creative Commons License 2016.09.16 0 0 4657

Jó az összeállítás. Van ízlésed.

Előzmény: déliszomszéd (4608)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.16 0 1 4656

:-) Tényleg jó volt. Pirulva vallom be, hogy engem is felizgat, és jó. Jól írtad a másik hozzászólásodban, hogy nekünk több idő az öltözködés, a napi viselkedés, mert az az elvárás. A szoknyát viselni kell, abban viselkedni. Járni, leülni. Nem ülhetünk le úgy, hogy széttegyük a lábunkat mint egy piaci milimári. Ha meg a térdünk nem ér össze, vagy feljebb csúszik a szoknya, beindul a fantázia a bugyink szine iránt. De ti pont ezt szeretnétek átélni, hogy jobban megismerjetek minket. Ezt én úgy értékelem hogy igy jobban tiszteltek minket. Bár minden női nehézséget nem tudtok megtapasztalni, mert a szoknya, vagy a melltartó az semmiség! Van ennél rosszabb is! 

Előzmény: CD fiú (4650)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.16 0 0 4655

Nehéz. Mi együtt vettük egy másik városban, azzal hogy egy nagylábú isminek vesszük, és a férjem felpróbálja. Bevették. Vagy nem? Mindegy. A nettes cipők, csizmák elég drágák ahhoz hogy mérethiba miatt ne  tudd hordani. Mondom nekem nincs tapasztalatom a csomagküldők méretezésében cipő ügyben, de lehet hogy van itt olyan aki tud segíteni.

Előzmény: CD fiú (4650)


Törölt nick Creative Commons License 2016.09.16 0 0 4654

Az ember igen! De egy NŐ nem! Az tud sikkesen, csinosan ülni, viselkedni! 

Előzmény: CD fiú (4649)
CD fiú Creative Commons License 2016.09.16 0 2 4652

Jó neked, hogy ilyen házibulikba járhatsz. Mi is tervezünk, majd egy farsangi bulit ahol nyíltan nőnek öltözhetek majd. Sokat ha sietnem kell örülök, hogy nem nő vagyok. Nekem egy öltözés zuhannyal együtt egy negyed óra, egy nőnek csak a zuhany 20-25 perc, majd ennyi a ruha kiválasztás és ha siet kb egy óra mire felöltözik, sminkel, pisil még egyet utoljára, de akkor igazít a sminken is.... bocsi hölgyek. És egy simulós szoknyában sietni sem lehet az utcán. Meg kell gondolni, hogy lépj a buszra, ne szakadjon sehol, ne legyen ki a fél feneked, ne törjön a cipő sarka.... Ha leülsz ilyen szoknyába igazgatni kell, nem tudod széttenni a lábad, de keresztben se. Szerintem ez adja a női kecsességet ha így öltözik bárki. Nem tudsz így laza, lenni csak fegyelmezett. Látom a feleségem, mikor egy ilyen ruhától egész napi viselet után megszabadul, szinte szétesik, széttett lábakkal megy, mint mi férfiak és kell egy kis idő, mire felveszi a természetes testtartását, a megszokott lazaságát. Lehet tévedek és ez csak látszat. Sokat pont ezen fegyelmezettség miatt szeretek női cuccokban lenni, ennek stílusa van, tisztelni kell.

Előzmény: déliszomszéd (4648)
CD fiú Creative Commons License 2016.09.16 0 0 4651

Köszönöm

Előzmény: Törölt nick (4647)
CD fiú Creative Commons License 2016.09.16 0 2 4650

Beindult a piszkos fantáziám a jó bulizás vége felé történtekről. Izgis lehet csaj a csajjal mikor a harisnya, a bugyi, a selyem összeér, beleizzad az ember..... Bocs az illetlen gondolatokért. Szép ajándékokat kaphatott, irigykedem. A sétához nekem nagyon hiányzik egy cipő és a munka miatt nincs sok időm nézelődni. Bajom még az is, hogy egy zárt cipőt, csizmát csak leemelni, kifizetni és elvinni, túl drága móka, hisz ha nem jó a méret, nem tetszik felvéve mit kezdek vele. A mi kis városunkban nem vásárolhatok, hisz ismernek minket, egy 38-as lábú nőnek nem vesznek meglepi 42-es cipőt csizmát. Ha pesten, vagy nagyobb városba veszünk, oda visszavihetnénk, de az idő, no meg kilométer ami megdobja az árát. A nettről rendelni meg még kockázatosabb. Hajnalonként szoktam a tescoban nézelődni, akkor nincsenek sokan, de nincs is olyan klassz felhozatal..... Ez a baj az emberek megítélésében, ha lebuksz már buzi is vagy.

Előzmény: Törölt nick (4644)
CD fiú Creative Commons License 2016.09.16 0 1 4649

Köszönjük, hogy figyelsz! Nem értem ezt a foteles dolgot miért mondod. Nem biztos tudnék így ülni, mert egy fotelban elterpeszkedik az ember, míg az ágy szélén tartásnak kell leni.

Előzmény: Törölt nick (4643)
déliszomszéd Creative Commons License 2016.09.15 0 3 4648

Köszönöm, köszönöm:) A buli házibuli volt, de ott csak a körömfestés történt meg. Illetve felvettem egy cicanadrágot is. Többet nem írnék, hátha idetéved valaki a résztvevők közül.

Jó az a fotó amit a 4634-be betettél. Csinos rajtad minden. Jó ahogy ülsz. Nem tudom te hogy vagy vele de a női ruha fegyelmezi az embert. Hanyag testtartással nem lehet szoknyában ülni.

Előzmény: CD fiú (4630)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.15 0 1 4647

Csak megerősíteni tudom a többieket.Szép,csinos és teljesen nőies.

Előzmény: CD fiú (4634)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.15 0 1 4645

Itt nyugodtan beszélgethetsz. Csak ne akarj mindenáron társat keresni, meg hirdetni. Érezd jól itt magad.

Előzmény: Pálec (4638)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.15 0 0 4644

Csajos ajándékot. Egy doboz bonbont, egy szál rózsát, 2 bugyit, 1 pár harisnyát, egy alapozót, és egy körömlakkot. a kaját ő csinálta. Húsleves, sültcsirke vegyes körettel, süti. Jót buliztunk kettesben.

Hát igen, én is szétnézek az őszi cuccok közt, lehet hogy egy csomót átpasszolok neki. Cipője van, csak a megfelelő idő kell. Bár esténként a jövő hétre már elég hűvöst igér, lehet hogy átmegyünk a szomszédba egy kis esti sétára a közeli erdei kirándulóhelyre. 

Előzmény: CD fiú (4640)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.15 0 1 4643

Szia Ildi! Itt vagyok én, és figyellek benneteket! Igy már értem! Szépen ülsz, majd próbáld meg fotelben is! 

 

Előzmény: CD fiú (4639)
CD fiú Creative Commons License 2016.09.15 0 1 4642

Üdvözöllek ezen világban. Itt mindenkivel ismerkedhetsz, hozzászólhatsz, kérdezhetsz és biztos választ is kapsz (persze csak akkor ha ezen életvitellel van összefüggésben).

Előzmény: Pálec (4638)
CD fiú Creative Commons License 2016.09.15 0 0 4641

A télies időben is van jó és rossz is. Nekem egyenlőre az a gondom, hogy nincs se átmeneti cipőm, se csizmám. Gond a hol lehet még elfogadható áron venni.

Előzmény: Otanerb (4637)
CD fiú Creative Commons License 2016.09.15 0 1 4640

Mit kapott Marika tőled? Biztos izgalmas napotok volt! Igen sajnos nagyon a végét járjuk a nyárnak, a feleségem is kezdi előszedegetni az őszi cuccokat. Kezdetét veszi majd a próbálgatás mi is a jó és mi lett kicsi, nagy, kopott, maradi. Jó pár szuper este ígérkezik.... Az utca még várat magára pár hetet, de ami késik, nem múlik.

Előzmény: Törölt nick (4636)
CD fiú Creative Commons License 2016.09.15 0 1 4639

Szia Amarilisz! Rég voltál erre! Köszönöm a dicséretet. Csak csendben vallom be és csak neked és csak most, hogy a másik kezemmel támaszkodni kell egy ilyen nem ember fiának való ülés alatt :) . Amúgy pedig az ülőgarnitúra karfáján volt a másik kezem.

Előzmény: Törölt nick (4635)
Pálec Creative Commons License 2016.09.15 0 0 4638

Helló!

Kezdő crossdress vagyok, ismerkednék hozzám hasonlókkal. Jelezze, ha valakinek van kedve...

 

Otanerb Creative Commons License 2016.09.14 0 1 4637

Szép képek készülnek mostanság :) öröm nézni titeket.

Ha valaki nagyon várja a télies időt az én vagyok, már csak a korai sötétedés miatt is, na meg a csizmák... hmm de jó is lesz.

Törölt nick Creative Commons License 2016.09.14 0 0 4636

Jó kis nyári cucc. Lehet hogy tényleg nem lesz már ilyen meleg, de az csak jó, nem? Ki lehet menni az utcára! Vasárnap a legjobb barátnőm névnapját ünnepeltük, de olyan meleg volt, hogy csak a kertbe mentünk ki este, sétálni nem. Pedig terveztük, és jó lett volna. Szép ajándékot kapott tőlem, jó csajos buli volt.

Előzmény: CD fiú (4616)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.14 0 1 4635

Nagyon jó! A ruha, és ahogy ülsz is.A másik kezed hol van? 

Előzmény: CD fiú (4634)
CD fiú Creative Commons License 2016.09.14 0 4 4634

Eddig így sikerült az ülést leutánozni

Előzmény: déliszomszéd (4624)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.14 -2 0 4633

Szia! Ha tényleg fiatal és vékony fiú vagy, engem érdekelnél, imádok női ruhában lenni és úgy kéjelegni, eljátszani a nő szerepét egy helyes pasi mellett!

Előzmény: bucicsicsa (4627)
LockedZsomi Creative Commons License 2016.09.14 -1 0 4632

Nem tudom, egy csomag 4 hónapra elég, az még messze van, majd meglátom. Tudok rendelni bárkinek, ha kell, 8 e ft+ posta a 4 havi adag. De most van is itthon pluszban. Mailem publikus...

Összehasonlítás fotón meg olyan, hogy ráeresztek egy Photoshop filtert aztán máris sokkal nagyobbnak vagy kisebbnek látszik. Így készülnek a fogyókúrás előtte-utána képek is.

Előzmény: marcipan63 (4601)
CD fiú Creative Commons License 2016.09.14 0 0 4631

Köszönöm

Előzmény: déliszomszéd (4625)
CD fiú Creative Commons License 2016.09.14 0 1 4630

A színeket valóban csak részben lehet kivenni, de az nem befolyásolja az összhatást, ami nagyon jó és mint írtam volt már egy nőnek is megirigyelendő. ( milyen buli volt ahol ilyen csinosan öltözködtél?) Sokat gondolkodtam, de még fejlődni kell, hogy bekeverni a képeket igazi nők közé ( persze mind fej nélkül) és kíváncsi lennék a hatásra mikor rájönnek, ez férfi.

A lábtartásod utánozásában még nem vagyok jó, valahogy nem jön össze, de gyakorlom. Sokat nézegetem itt is a képeket, a régieket is, de az utcán, boltban és a netten is lesem a nők lépéseit, viselkedését, tartását. Sajnos mi suták vagyunk sok mindenhez, de kitartással elsajátítható, legalább is én így gondolom.

Előzmény: déliszomszéd (4624)
CD fiú Creative Commons License 2016.09.14 0 0 4629

A feleségem illeti a dicséret, a ruhatár az övé. Köszönöm a dicséretet.

Előzmény: Törölt nick (4622)
CD fiú Creative Commons License 2016.09.14 0 0 4628

Köszönöm

Előzmény: Törölt nick (4620)
déliszomszéd Creative Commons License 2016.09.13 0 2 4626

Zoknit. Egész pontosan összehajtott bokazokni, amire ráhajtottam egy pár krepp combharisnyát (3-400 Ft az Euroshopban), és azt belehúztam egy térdfixbe, aztán gombóccá hajtottam és még ráhúztam egy testszínű vastagabb bokafixet.  

Egyébként kínai boltokban árulnak láthatatlan melltartót. Szilikonos. Ha van mellizmod, érdemes venni, mert szép dekoltázst csinál.

Előzmény: csakazértis001 (4614)
déliszomszéd Creative Commons License 2016.09.13 0 0 4625

Csinos:)

Előzmény: CD fiú (4616)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!