Keresés

Részletes keresés

emem Creative Commons License 2012.07.18 0 0 777

akarsz mondani is valamit, vagy csak kötözködsz?

Előzmény: Semmisem (776)
Semmisem Creative Commons License 2012.07.18 0 0 776

Azokat ot tlent te írtad?

Előzmény: emem (775)
emem Creative Commons License 2012.07.18 0 0 775

tényleg vicces, hogy nem sikerült összeraknod. nem baj, segítek:

 

(768)

Előzmény: Semmisem (774)
Semmisem Creative Commons License 2012.07.18 0 0 774

NEked mi a mondandód? Az emberi hang és annak gyógyító hatásával kapcsoaltban? :D

Előzmény: emem (772)
ghepard Creative Commons License 2012.07.18 0 0 773

Hát lehet, hogy sok beteg feleslegesen eszik gyógyszert (a patikában vehet mindenfélét) és sokszor az orvos is feleslegesen, indokolatlanul írja fel. Hát valahogy úgy néz ki, hogy a gyógyszereknek sok a mellékhatásuk, melyek nem nagyon kívánatosak a testnek......

 

Nekem mondjuk elég, ha én lellenőrzöm magamnak a dolgokat. Sokszor megismétlem, s ha az eredmény kb ugyanaz, akkor használom is - ennyit talán megengedhetek magamnak...... És egyébként is, ez itt egy rejtélyes topik - tehát nem a tudomány fiókban van.........

Előzmény: emem (772)
emem Creative Commons License 2012.07.18 0 0 772

akkor ki a hibás a túlgyógyszerezésért, ha a beteg szedi fölöslegesen? az előbb írtad, hogy a gyógyszer önmagában rossz.

mihez képest?

sajnálom, ha nem érted a mondandómat: az, hogy te mitől-mikor-miként érzed magad, az nem egy ellenőrzött kísérlet, nincs objektív jelentősége.

Előzmény: ghepard (771)
ghepard Creative Commons License 2012.07.18 0 0 771

Na látod, még Te is mondod, hogy elmúlnak maguktól. Na és akkor mi a francnak megy az a sok ember orvoshoz gyógyszerért? S talán nem csak a torokfájás múlik el úgy "magától".... Az összefoglalómban írom is, hogy sok dolog mintha elmúlna csak úgy magától... Na ezt megvárni és meg is élni próbálom elérni egyszerűbben, fájdalommentesebben stb...

 

Én azt nem állítom be úgy, hogy a saját módszerem. Ezek a dolgok már évezredek  óta ismertek, na és a természet erői már 13.7 milárd éve hogy működnek (azelőtt hol voltak?)...... Hogy használom a természet erőit (elektromágneses, gravitáció, ...) az nem az én módszerem, hanem a természeté......... Ha már hogyne kontrollálhatom magam? Tudok különbséget tenni, mikor látok jobban és mikor nem, mikor dobok messzebbre és mikor nem stb.....

Előzmény: emem (770)
emem Creative Commons License 2012.07.18 0 0 770

elhiszem, hogy elmúltak, mert a torokfájások maguktól is el szoktak múlni.

a hibát ott követed el, hogy az elért eredményt a saját módszerednek tulajdonítod, ugyanis nem lehetsz saját magad kontrollcsoportja.

Előzmény: ghepard (769)
ghepard Creative Commons License 2012.07.18 0 0 769

Nem tudom, elhiszed e, de nekem vannak személyes tapasztalataim magammal kapcsolatban. Fokozatosan próbáltam elérni bizonyos dolgokat. Én is rettentően féltem a betegségektől, mondták állandóan, hogy el kell menni orvoshoz, erre meg arra gyógyszert kell szedni, mert halál is lehet a vége, vagy valami nagy baj. De mégis valami belső erő arra késztetett, hogy talán lehetséges egy torokfájást úgy kikezelni, gyógyszer és mindenféle más  szer nélkül is. Nos nehezen ment elsajátítani, de azt kell mondjam, hogy talán sikerült is. Nem volt egyszerű, de talán jól csináltam (le van itt írva lejjebb több helyen is), mert az utolsó 2007 decemberében volt. Azelőtt pedig minden évben  át kellett esnem bizonyos kúrákon (gyógyteák, citrom, méz, gőzölés meg ilyenek). 2006-ban próbáltam meg először minden külső szer nélkül. Pusztán a hangokkal, kopogtatásokkal, gravitációval próbálkoztam. Még 2007-ben elkapott, de akkor már könnyebben sikerült kikezelnem. Nem kell elhinned, engem az egy cseppet se érdekel, hogy elhiszed e vagy nem..............

Előzmény: emem (768)
emem Creative Commons License 2012.07.16 0 0 768

ghepard, a hozzászólásaidra reflektálnak az alábbi bejegyzések:

 

Anekdotákról 1.

A mai napon egy már szinte a végletekig lerágott csontot fogok újra elővenni; az anekdotákat. Ezzel a témakörrel ebben és ebben a bejegyzésben már foglalkoztam. Hogy miért van erre szükség? Egyszerűen azért, mert az alternatív gyógymódok és a tudomány alapú gyógymódok[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

 

Anekdotákról 2.

Már a múltkor és régebben is írtam az anekdoták szerepéről az orvoslásban. Megtudhattuk, hogy ebben a kérdésben nagyon eltér a tudomány alapú és az alternatív orvoslás álláspontja. Teljesen másképp kezelik az anekdotákat. Azt is láthattuk, hogy szó sincs arról, hogy[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Előzmény: ghepard (765)
emem Creative Commons License 2012.07.15 0 0 767

"Rife precizitására utal az is, hogy több mint 400-szor megismételte kísérleteit, és minden egyes alkalommal a BX típusú bacilus mindig rákos daganatot keltett."

Előzmény: Törölt nick (766)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.13 0 0 766

"amelynek talaján a rákmegelőző állapotok kialakulhatnak" 

 

Tehát felelős lehet érte.

Előzmény: emem (762)
ghepard Creative Commons License 2012.07.10 0 0 765

Ahhoz, hogy az ember legyengüljön nem kell semmiféle fertőzés. Elég csak arra gondolni, hogy mennyi ember szinte beteg lesz, ha meghal valaki a szeretettei közül. Olyan lelki folyamatok indulnak meg benne, amelyektől beteg is lesz. Van rá számos példa is, hogy többen követték is az elhunytat a másvilágra, pedig semmiféle fizikai hatás nem érte Őket......

Előzmény: Törölt nick (760)
ghepard Creative Commons License 2012.07.10 0 0 764

Biztos tudod, hogy kb 2000 féle élőlény él bennünk. Némelyek ekkor, némelyek ekkor szaporodnak jobban. Ha nem is 100%-ban azok váltják ki, de meglehet, hogy akkor elszaporodhatnak bizonyos fajok, ami aztán ront a helyzeten. Egy kicsit valóban gond elhinni, hogy miért nem néznek ennek pontosabban utána. Ha tényleg igaz az amiket csinált, akkor nagyon szomorú, hogy eltették az útból.......

Előzmény: emem (759)
ghepard Creative Commons License 2012.07.10 0 0 763

Igen, valahogy így lehet, mert ha beírom azokat a kulcsszavakat, akkor a google még mindig oda mutat, csak már nincs ott........

Előzmény: emem (758)
emem Creative Commons License 2012.07.06 0 0 762

csak remélni merem, menr  solacvento topiktárs, hogy nem azért tetted be ezt az idézetet, mert Rife elméletének igazolását látod benne.

ha ad absurdum, horribile dictu mégis így lenne, akkor ajánlom figyelmedbe ezt a részt:

 

"Fertőző ágens, vagy kórokozó lehet-e felelős a rákbetegségért?

(...)

És ha ezt nem tudjuk, hiábavalóan kezelik, és azalatt az idő alatt szépen előrehalad a gyulladás a gyomor falában és esetleg előrehalad maga a folyamat is, amelynek talaján a rákmegelőző állapotok kialakulhatnak, és akkor már hiábavaló teljesen ennek a fertőzésnek a megszűntetése."

 

ehh, visszavonom. kizárt dolog, hogy ennyire buta legyél, nyilván ismeretterjesztő szándékkal szóltál hozzá.

köszönjük.

Előzmény: Törölt nick (760)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.05 0 0 761

Vajon ehez hasonlóan ? :-)

 

"-EPROM, EAROM, EEROM:(Eraseble Programmable Read Only Memory: törölhető programozható csak olvasható memória). Olyan mint a PROM csak tartalma többször is megváltoztatható. AZ EPROM-nál először ultraibolya fénnyel törlik az adatot majd EPROM-égetővel viszik rá az újat. Az EEPROM elektromosan törölhető. Az EEPROM esetén az adatok beírása és törlése különböző elektromos impulzusokkal történik."

 

Előzmény: Mirdad (757)
Törölt nick Creative Commons License 2012.07.05 0 0 760

"Fertőző-e a rák?

Egy másik, és ettől nagyon eltérő koncepció és kérdés volt, hogy fertőz-e a rák betegség. Erre nagyon egyszerű a válaszom: nem. És aztán mindjárt átfordítom a kérdésüket. Fertőző ágens, vagy kórokozó lehet-e felelős a rákbetegségért? Erre viszont nagyon határozottan az a válaszom, hogy igen. Értelemszerűen felmerül a kérdés, hogy meg lehet-e előzni az ilyen fertőzést, amire megint az a válaszom, hogy igen. De mindjárt látják, hogy a kérdés ennél sokkal bonyolultabb.

Ezen az ábrán fölvetítem azokat az emberi daganatokat, melyek esetében elsővonalú evidenciák állnak rendelkezésre arra vonatkozóan, hogy kialakulásukban fertőző ágensek meghatározó szerepet játszanak.

Első helyre írtam a gyomorrákot. Azért, mert most már legalább 20 éve tudjuk, hogy a gyomorrákok kialakulásának legfontosabb kiváltó tényezője a helicobacter pylori, egy baktérium fertőzés által kiváltott gyulladás, gastritis. Azt lehet mondani, hogy a gyomorrákok durván 80%-áért ez az alapállapot felelős. Ha azt kérdezik, hogy fertőz-e a gyomorrák, azt mondom, nem, de ha az a kérdés, hogy fertőző ágens okozza-e a gyomorrákot, azt mondom igen, az esetek döntő többségében igen. Ezért van óriási jelentősége ezeknek a fertőzéseknek a korai felderítésében és antibiotikus kezelésében. Vannak persze vírusok is, melyek felelőssé tehetők a rákos betegségért. Tudjuk, hogy a nyirokrendszer egyik betegsége a Hodgkin betegség. Ennek a daganatnak a durván 70%-áért az ún. Epstein-barr vírusfertőzés felelős. De ugyanez a vírus okoz egy szájüregi lymphoid daganatot is, a nasopharyngealis rákot.

De miután ezek a betegségek relatíve ritkák Magyarországon - például a nasopharyngealis rák Kínában nagyon gyakori, egyáltalán nem olyan ritka, mint Magyarországon - nálunk óriási társadalmi jelentősége a humán papilloma fertőzésnek van. És annak a nézetnek, hogy ez a nők betegsége, ellent kell, hogy mondjak. Ez a nők és férfiak betegsége, maga a fertőzés is, merthogy ez nemi úton terjedő fertőzés. De nemcsak a fertőzés, hanem az emiatt kialakuló daganat is érinti a férfiakat. A férfiak esetében a szájüreg, ill. a felső légutak rákbetegségeinek durván 20%-a vezethető vissza ugyanarra a vírusra, melyre a női méhnyakrákoknak a 90%-a.

És Magyarország esetében nem lehet elhallgatni a májrák problémáját, amelynek az előfordulása az elmúlt 30-40 évben hazánkban megsokszorozódott. Ennek egyik oka természetesen az alkoholizálás terjedése, de a máj vírusos fertőzése, a hepatitis miatt kialakuló májrákok is jelentős arányban hozzájárultak a növekedéshez. Ez a májrákok 1/3-nak az esetében kimutatható kóroki tényező. És csak érdekességképpen mondom, hogy van egy rosszindulatú érbetegség, melyet egy magyar bőrgyógyász írt le kb. 100 évvel ezelőtt, Kaposi Mór. Ez a Kaposi- szarkóma. Néhány évvel ezelőtt derült ki, hogy egy herpesz vírus, nem a közönséges herpesz, amely az ajak betegségét okozza, hanem ennek a családinak egy különleges tagja, a 8-as herpeszvírus okozza 100%-ban.

Tehát hogyha a kérdésük az, hogy fertőző ágensek felelősek-e daganatokért, akkor itt van azoknak a rákféleségeknek a listája, ahol bizonyosan tudjuk, hogy igen. És ez a lista nem teljes, vannak olyan különleges vérképzőrendszeri betegségek, melyek Délkelet-Ázsiában fordulnak elő, és amelyeket szintén vírusfertőzés tud kiváltani.

Mutatok képet gyomorrákról. Szerintem ennek van a legnagyobb jelentősége, hiszen könnyen kezelhető maga a fertőzés, amikor még szó nincsen daganatról. A kórokozó kimutatását természetesen nagyon precízen kell végezni, nem elegendő a gyanú, hiszen az antibiotikus kezelésnek persze vannak mellékhatásai is. De megfelelő tesztvizsgálattal nem csak a kórokozót lehet kimutatni, hanem meg lehet mondani pontosan az antibiotikum-érzékenységét is. Az a baj, hogy ma Magyarországon sokszor a fertőzés gyanújának felmerülésekor antibiotikus kezelés kezdődik és ez a baktérium hajlamos az antibiotikum-rezisztenciára. És ha ezt nem tudjuk, hiábavalóan kezelik, és azalatt az idő alatt szépen előrehalad a gyulladás a gyomor falában és esetleg előrehalad maga a folyamat is, amelynek talaján a rákmegelőző állapotok kialakulhatnak, és akkor már hiábavaló teljesen ennek a fertőzésnek a megszűntetése. Hogy lehet a helycobacter gastritist megelőzni? Legjobb tudomásom szerint ez is egy nemi úton terjedő fertőzés. Ez nem köztudott a társadalomban, pedig jobb ezzel szembenézni, mintsem elhallgatni. Ezért első lépésként életmódváltásra van szükség, és aztán természetesen jöhet a gasztroenterológus segítsége."

 

http://daganatok.hu/mi-a-rak/orokolheto-e-fertoz-e-a-rak

 

Előzmény: emem (759)
emem Creative Commons License 2012.07.05 0 0 759

ez azért még a rejtélyes szintjét is alulmúlja, hogy a rákos daganatokat bacilusok okozzák, illetve hogy a daganatokban organizmusok élnek.

Rife egy sarlatán szélhámos volt, a felfedezése semmis, viszont a módszerét használó, a hagyományos kezelést feladó,  és emiatt rákban meghalt betegek ügyében bírósági ítélet is született.

a hozzászólés ennek fényében nem csak népbutításnak, hanem szándékos veszélyeztetésnek is minősül.

 

kristálymágia helyett inkább erre kellene figyelni:

 

Varázslövedékeket is fejlesztenek a rák ellen Debrecenben

http://www.origo.hu/tudomany/debreceni-egyetem/20120701-varazslovedekeket-is-fejlesztenek-a-rak-ellen-debrecenben.html

 

"A célzott daganatterápia és tumordiagnosztika egyre fontosabb szerepet kap az orvosi ellátásban. Az új módszerek kutatásában élen jár a Debreceni Egyetem Biofarmácia tanszéke.

Napjainkban egyre nagyobb teret nyer a kutatásokban a célzott daganatterápiát illetve tumordiagnosztikát képviselő irányvonal. Ennek lényege, hogy valamilyen meghatározott receptorhoz (a receptorok a sejtek felszínén található molekulák, amelyekhez képesek más molekulák kapcsolódni) kötődő molekulához kapcsolja hozzá a kemoterápiához használt citotoxikus hatóanyagot vagy a sugárzó vegyületet (radiofarmakont). Az összekapcsolódáskor fontos, hogy az így létrejött összetett anyag ne veszítse el az eredeti receptor kötődési tulajdonságait.

A debreceni kutatások esetében a receptorhoz kötődő molekulák úgynevezett peptidhormon analógok. A kutatók ezekhez kötik a gyógyító hatóanyagokat, ily módon rendkívül hatékony receptorspecifikus, célzott kemoterápiára illetve sugárterápiára alkalmas vegyületek, úgynevezett varázslövedékek vagy mágikus golyók (magic bulletek) állíthatók elő."

 

Előzmény: Törölt nick (752)
emem Creative Commons License 2012.07.05 0 0 758

a legendavadász újraindult, a régi bejegyzések viszont törlődtek.

Előzmény: ghepard (755)
Mirdad Creative Commons License 2012.07.05 0 0 757

 

  A kristályok, ásványok a rezgéseket, - mint amilyen a hang, fény, és egyéb energiaforrások -tárolni képesek. Információt lehet velük közölni. Programozni lehet őket. A kristályokat évezredek óta használják a gyógyitásban.

 

  Egy nagyszerű összefoglaló munka: Kristálybiblia:

 
 http://www.scribd.com/doc/96060560/Judy-Hall-Kristalybiblia

 

 

ghepard Creative Commons License 2012.07.02 0 0 756

Hát a pajzsmirigy elég közel van a hangszálakhoz, tehát a hangok nagyon jól tudják rezegtetni és így lehet rá egész jól hatni.........

Előzmény: Törölt nick (753)
ghepard Creative Commons License 2012.07.02 0 0 755

Én már több topikban is említettem, itt is a 621 hsz-ban. Több helyen olvastam róla. Az eddigi legjobb olvasmányt (4 elemzést) a legendavadász.blog.hu oldalon olvastam vagy 4 hónapja. Elég aprólékosan volt írva az életéről, munkásságáról, eredményeről, kisérleteiről, mikroszkópjairól (képekkel is) stb. Sajnos ha most megnézem, akkor kiírja, hogy sajnos már nem látható. Vagy törölték, vagy csak regisztráció után lehet megnézni. Ez is a rezgésekről szól. Ha tényleg igaz a dolog, akkor tényleg nagyon elszomorító, hogy eltették az útból.......

Előzmény: Törölt nick (752)
Semmisem Creative Commons License 2012.06.30 0 0 754

NAgyon érdekes, köszi. Néhány hete mesélt valaki erről az illetőről és a munkájáról de csak címszavakban.

Előzmény: Törölt nick (752)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.29 0 0 752

Ez volt már ?

 

 

"ifj. Royal Raymond Rife (1888 - 1971) egy tudós, biokémikus, mechanikai és elektromos kutató, felfedező volt. A Heidelbergi Egyetem díszdoktorrá fogadta őt korai munkáiért. Legismertebb találmányai a 'frekvencia-készülék', valamint az 'univerzális vírus-mikroszkóp'.

A speciális mikroszkópjainak köszönhetően felfedezte, hogy minden betegségeket keltő organizmusok sebezhetőek egy speciális frekvencia-besugárzással, ami más sejtre egyáltalán nincs hatással. Évekig kísérletezgetve feltérképezte minden általa veszélyesnek tartott baktérium, vírus halálos frekvenciáját. A frekvencia kezelés lényegében a sejt saját kibocsájtott rezgését juttatja vissza a sejtnek. Ennek következtében a mikroorganizmus sejfala meggyengűl majd felhasad és elpusztul. Itt megnézhető egy sejt amint a kezelés hatására elpusztul. Az ember sejtfala jóval erősebb ezért a kezelés teljesen ártalmatlan.

Rife többféle ilyen rezonáns frekvenciákon működő készüléket alkotott különféle betegségek, többek között a rák-betegség, gyógyítására.

Rife-nak 1920-tól sikerült elérnie azt, amit a mai elektron-mikroszkópokkal még ma sem lehet kimutatni: élőben, színesben és nagy felbontás mellett tudta vizsgálni a mikróbákat. Ezt rés-spektroszkópiával, precízen állítható és forgatható kvartz-prizmákkal, túlnyomórészt ibolyántúli fénysugárzások két ilyen, a minta által kiválasztott, egymástól kissé eltérő hullámhosszával tudta elérni. Ezek a kiválasztott, többnyire a látható fény spektrumán kívül álló frekvenciák voltak azok amik rezonálva láthatóvá tették a mikróbákat. Ez a két fény-hullámhossz interferenciát okozott, ami így nagyobbá vált, és már a látható fény spektrumába esett. Ezzel Rife volt az első kutató, aki él mikróbákat tudott vizsgálni.
Mivel az organizmusok 75%-a a látható fény spektrumán kívül álló hullámhosszakkal volt csak gerjeszthető, ezért a mai kutatók jelenleg is a sötétben tapogatóznak és csak fekete-fehérben, az elpusztított minták látható tetemeit tudják vizsgálni. Rife jóval megelőzte korát!

Hosszú, évekig tartó tanulmányai során észrevette hogy minden egyes vírusnak, vagy baktériumnak van egy saját rezonáns frekvenciája, ami sebezhetővé is teszi azokat. Például, azt mondta, hogy a rákos daganatban levő organizmusok arról voltak felismerhetők, hogy egy jellegzetes lilás-vörös kisugárzást adtak. Ezeket a rendkívül kisméret, lilás-vörösen fénylő, élő alakzatokat BX bacilusoknak nevezte. Errl a speciálisan fénylő mivoltukról voltak felismerhetőek más közegekben is. Rife precizitására utal az is, hogy több mint 400-szor megismételte kísérleteit, és minden egyes alkalommal a BX típusú bacilus mindig rákos daganatot keltett. Akárcsak ahogy azt egy francia kutató-tudós, Béchamp korábban feltételezte, azt észlelte, hogy az alaptípusú élő mikro-alakzatok, amik anatómiailag minden organikus közegben jelen vannak, csak bizonyos betegséget kiváltó feltételek esetén alakulnak át betegséget okozó formává. A betegség nem azért lett mert valami mikro-organizmus bekerült a szervezetbe. Az mindig is ott volt, csak valami átalakította egy betegséget okozó formává. Az eredeti kiváltó ok tehát nem a vírus, hanem például egy sokk, vagy toxinok, vagy sugárzás, vagy negatív gondolkodásmód, stb. - azaz mindig a legyengült test kémiai traumája, ami oxigénhiányos szöveteket eredményez, savas kémhatással, ami a mikróbák elszaporodásának kedvez."

 

http://rifeszoft.hu/content/dr-rife-frekvenci%C3%A1k

ghepard Creative Commons License 2012.06.27 0 0 751

Hát a triatlon az próbára teszi az embert. Gondolom akkor az úszás lesz a legrosszabb ezekkel a bordákkal, mert ott jobban meg vannak a mellizmok feszítve (és így nyomást gyakorolnak a bordákra is). De a víz hűvös és talán enyhíteni fogja a szúrást, fájást. A futásnál egy kicsit talán könnyebb lesz, na és a kerékpárnál  azt hiszem nem fog korlátozni.

 

Emlékszem, hogy valamit próbálgattál és hogy hatott a dolog. Tulajdonképpen minden dolog valahogy hat, de a nagy feladat az, hogy megtaláljuk a helyes mozgást, hangot, anyagot, gondolatokat stb. Ha az ember nem küzd meg a sikerért, akkor azt nem nagyon tudja értékelni (ha csak úgy az ölébe hull, vagy mindent megkap, amire csak fáj a foga).....

Előzmény: Semmisem (750)
Semmisem Creative Commons License 2012.06.27 0 0 750

Triatlon. Most h fáj a bordáim, kerékpározni tudok cska őgy ahogy és tegnap csináltam szökdeléseket, baromira féjt néha de utána jobb lett. EMléxel még télen irtam a derékra h fellazitotta a szökdelés, hát úgy tűnik itt is hatott. 

 

Erők... hát töretlen hit, önmagunkba vetett "alaptalan" bizalom nélkül ne m lehet elérni új doglokat. Lehet az ilyen akadályok emiatt is vannak beépitve a természetbe, h megfelelő próba elé állitsa aze mebrt, és csak az "kapja" meg a jutalmat aki átvekerszi magát...

Előzmény: ghepard (749)
ghepard Creative Commons License 2012.06.27 0 0 749

Ja, még elfelejtettem. Meg akartam kérdezni, hogy mit edzel, milyen sportágat? Mert hogy vasárnap versenyre mész, mint írtad........

Előzmény: Semmisem (747)
ghepard Creative Commons License 2012.06.27 0 0 748

Hát igen, reggelre mintha egy kicsit mindig besülnének a dolgok. Lehet pont azért, mert éjjel ugye alszunk és a mozgás szinte zéró....... Ezt ki is veséztem, egypár hétig (persze nem minden nap) keveseket aludtam, persze az ágyban voltam, de alvás helyett olyan izgés mozgásba kezdtem órákig. Na ez növelte a teljesítményemet másnap (amiről annak idején be is számoltam itt), ami azt sugallja, hogy éjjel nem "sültem" be annyira.....

 

Nagyon jól csinálod és jó olvasni soraidat. Mindig lehet valamit tenni orvos, gyógyszer, masszőr meg egyebek nélkül is. Én úgy gondolom, hogy maga az ember tehet meg a legtöbbet magáért, csak kell(lene) próbálkozni. Nálad ez megvan úgy látom és ezért egyre jobb leszel ezen a téren.......

 

Hát igen, meghökkentőleg hatnak ezek a dolgok - már hogy megy az a feljebb felsoroltak nélkül is. Bizony, ha az emberek ilyen hozzáállással élnének, akkor nem lenne annyi orvosraszoruló, vagy csak elenyésző számban - és az orvosok is egész másképp állnának az emberekhez, mint most. Mert mindenhol csak ugyanazok az erők hatnak, ha el tudom indítani egyedül ezeket az erőket, akkor azok megoldják minden más nélkül is........

 

Előzmény: Semmisem (747)
Semmisem Creative Commons License 2012.06.26 0 0 747

Nos, azt hiszem máris van fejlemény. Reggelre biztos kicsit beköt majd, de most  az eddigi legjobb. A nap folyamán (még edzés közben is ) hallattam az aaaa áááá hangokat. Különböző tüdő telítettségnél és különböző erősségekkel. A kezem is rátettem a helyre, h 1) érezzem melyike rősség, és mélység rezgeti a legmegfelelőbben a terüeltet 2) h visszaverődjön a kezemről is a terüeltre.

 

Úgyh most megint nagyon pozitiv vagyok. Volt még egy tanulságos tapasztalat, a nagylábujj és a töve bemerevedett 2 napja, és küzdöttem vele. Talán a mai rezgetések hatása is, h kissé feljebb lazult, pont annyira h rátaláltam egy fogásra ... úgy tűnik az izület valamitől elcsuszott kissé, ahogy visszakattintottam a nagylábujjat máris elmult a fájdalom is és a merevség is.

 

Ennek analogiáját már február ota hazsnálom a hát és csipő viszonyatában. Rájöttem h valamilyen hajlam alapján egyoldalusit a csípő tájéka, bizonyos mozdulattal rögtön felkelés után végig ropogtatom az alsohát területét, és minden a helyére áll. így mult el a téli makacs derék probléma is. Fantasztikus dolgok ezek. Akkoriban nem akartam elfogadni, h ilyenekkel mindig masszörhöz vagy kiropraktőrhöz kell járni, kell legyen "saját" megodlás. Úgytűnik midnig van, istennek hála.

Előzmény: ghepard (746)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!