Keresés

Részletes keresés

mibi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 441
Mindjárt gondoltam!  Már a színvonal okán.  Alakítottatok plebejus kört vagy valami hasonlót?
Előzmény: Törölt nick (440)
mibi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 438
A'szittem, hogy komoly polgári szócső!  Ezek szerint még az sem.
Előzmény: Törölt nick (437)
mibi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 436
He???????
Előzmény: Törölt nick (432)
mibi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 430
Amúgy polgári módra?
Előzmény: Törölt nick (429)
mistral96 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 425
Naív...
Előzmény: naiv (421)
takacsi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 424
Jaja.
Jajjaj.
Nem sokáig érzed jól magad te sem....
Előzmény: pindiy (419)
mibi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 422
Látod milyen hülyék a haverjaid, amikor oktalanul feldúlják Kádár sírját! -:))
Előzmény: Törölt nick (420)
naiv Creative Commons License 2007.05.02 0 0 421
A sírgyalázás köztörvényes bűn.

Aki sírt gyaláz, nagyobb aljasságokra is képes.

***
Kádár, mikor az 56-osokat kivégeztette, jeltelen sírokba rakatta őket, arccal a föld felé, hátul összedrótozott kézzel. Majd a sírokat rendőrlovakkal letapostatta.

Kádárnak nincs keresnivalója a fiumei úti temetőben.
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.02 0 0 420

Újratemetés Gyurcsánynak buli, pörög a népszerűség, nagy beszéd lesz, sirnak majd a nyugdijasok, lehet mutogatni Orbánra megint...

 

És addig is sem azzal foglalkoznak, hogy vágték tönkre 5 év alatt az országot.

 

Megyünk Ázsiába visszafelé, Gyurcsányisztán

 

 

Előzmény: mibi (416)
pindiy Creative Commons License 2007.05.02 0 0 419
Ugyan mán én elég jól éreztem magam, te meg bizonyosan robbangattad a vonatokat....mostamn meg panaszkocc a zajártalomra....

Rendes emebr nem szolgálta a kommancsokat, hanem kubikult a 6 elemijével mint jó magad....
Előzmény: takacsi (411)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.02 0 0 418
Egy ilyenhez komolyan fel kell keszulni.
Egyebknet en nem ertem, hogy mivel lehet a femkoporson nyilast vagni? Meg az is lehet, hogy langvagoval vagy valami hasonloval csinaltak. Biztos, hogy joelore megtervezett buncselekmeny van a dolog hattereben.
mibi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 417
Ne relativizálj.  Szinte biztos, hogy Kádár sírját nem oktalan gyerekek gyalázták meg!
Előzmény: Geyza (415)
mibi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 416
Gyurcsány nyilatkozata teljesen korrekt!  Máshogy nem lehet és nem szabad értékelni ezt a barbarizmust!
Előzmény: zsolti05 (-)
Geyza Creative Commons License 2007.05.02 0 0 415

Néhány éve egy újsághír szerint gyerekek Berzsenyi koponyájával fociztak (Niklán?).

Sződligeten a Dunapartra hányták a váci felszámolt temető síremlékeit, egyes emberi maradványokkal együtt.

A múlt pénteken szoborrongálási rekord volt Budapesten: 3 szobrot elloptak(!!!), egyet összerondítottak, egyet ledöntöttek.

 

Ez egy ilyen szar ország lett.

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.02 0 0 413
Ungarische Horror!
Előzmény: Uránusz (412)
Uránusz Creative Commons License 2007.05.02 0 0 412

Tessen szíves elolvasni a lényeget ott van egyébként a link címe...

 

 

Meggyalázták Kádár János síremlékét a fővárosi Fiumei úti temetőben szerdán, a csontokat ellopták, közölte a rendőrség.

Kormos Endre, a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) sajtóügyeletese elmondta, ismeretlenek leszedték Kádár János és felesége síremlékének márvány fedlapját, a földet pedig kidobálták. A tettesek felfeszítették a volt pártfőtitkár két méter mélyen fekvő fémkoporsóját, és elvitték a földi maradványokat is, illetve Kádár feleségének, Tamáska Máriának az urnáját - ami az egykori pártvezető sírján volt. Ennek megállapításához teljesen ki kellett bontani a sírt.

 

 

Mivel a fémkoporsó rossz állapotban volt, elszállították, hogy az antropológusok megfelelő körülmények között vizsgálhassák meg, mondta sajtótájékoztatón Simóka Kálmánné, a Budapesti Temetkezési Zrt. vezérigazgatója. A vizsgálatok elvégzése után a földi maradványokat visszaszállítják a temetőbe, és gondoskodnak az újratemetésről, ennek részleteire azonban egyelőre nem tért ki. Simóka beszélt arról is, hogy hosszú távon meg kell erősíteni a temető védelmét.

Feltételezhető, hogy a tettesek többen voltak: először eltávolították a fedlapot, amire a "gyilkosok 56" feliratot fújták rá, utána majdnem 2 méter mélyen kiásták a sírt.

 

A fémkoporsóba a lábhoz közeli részen egy 30x30 centis lyukat vágtak. A koporsó valószínűleg ekkor telt meg földdel, ami nehezítette a csontok keresését.

 

 

A VIII. kerületi kapitányság rongálás miatt rendelt el nyomozást, a csontok eltűnése miatt azonban csak akkor nyomoznak kegyeletsértés miatt, ha a közvetlen hozzátartozók feljelentést tesznek.

 

Ha csak rongálásról van szó, akkor az 3 évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető.

Előzmény: Törölt nick (410)
takacsi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 411
Sokkal szomorúbb vagyok és nagyon régóta, mint te.

Mert én láttam az ország állapotait a nyilt kommunista diktatúra alatt is és a mostani, árnyékolt komcsi diktatúra alatt is.
Miközben te....
Előzmény: pindiy (404)
WetFun Creative Commons License 2007.05.02 0 0 408

Szeretném hangsúlyozni, hogy gusztustalan egy állat aki sírt gyaláz, remélem a szülei is hasonlóképpen járnak majd!!!

Mindazonáltal "Jani bácsit" személy szerint egy lapon emlegetem a népírtókkal, és a tömeggyilkosokkal (pl: Hitler, Sztálin, Rákosi, Oszama stb..). Csak egy mondatban szeretnék megemlékezni azokról, akiket Kádár nyom nélkül eltüntetett, ledaráltak a Dunába stb. Együtt érzek az Ő hozzátartozóikkal, akik azt sem tudják hol róhatják le kegyeletüket a szeretteiknek, miután elvitték Őket a Bőrkabátos urak a fekete limuzinnal.

Mégegyszer: Börtönt a sírgyalázoknak!

geva54 Creative Commons License 2007.05.02 0 0 407
Hát neked nehezen megy, hiába örököltél füzeteket. Na, ja, a gondolkodást nem igazán lehet füzetből megtanulni. De látom elkéstem a tanáccsal. De legalább csücsöríteni tudsz? Gondolkodás hiányában...
Előzmény: Törölt nick (383)
bogel Creative Commons License 2007.05.02 0 0 406
Na mit mondtam? xD
Előzmény: még csak az kéne (403)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.02 0 0 405
Elfogadom.Valóban igy látom én is.Ezért szimpibb,a szélsöjobb.Mert ott azért ilyenek nincsenek.
Előzmény: Szabó G. Zoltán (391)
pindiy Creative Commons License 2007.05.02 0 0 404
Ide figyelj te szomoruszemű (by PuPu) a francnak tucc örülni annak, ha itten az elembeteg bünözők tobzódnak....
Előzmény: takacsi (396)
bogel Creative Commons License 2007.05.02 0 0 402
Túlzásokba ne essünk. Azért itt senkinek nem esett semmilyen baja.
Itt Soroksáron ez a módi:
Index - Politika - Kutyák hurcolják szét a soroksári ősök csontjait
Százával horják szét a kutyák a csontokat.

Inkább kapjanak el néhány járulékcsalót az erre szánt energiával.
Előzmény: Uránusz (398)
Triumphator Creative Commons License 2007.05.02 0 0 401

fenéket. szarkenegetés folyik itten kérem.

http://gondola.hu/cikkek/53902

Előzmény: Szabó G. Zoltán (388)
takacsi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 400
"országrontó Szabó Zolikáék...."
Előzmény: Törölt nick (329)
Der Beste Creative Commons License 2007.05.02 0 0 399
S akkor mi van?

Mi köze annak az elhatárolódásnak ehhez a topichoz?
Előzmény: Törölt nick (387)
Uránusz Creative Commons License 2007.05.02 0 0 398

kiegészíteném kicsit (ha már valaki megtette akkor bocs... de már kissé hoszzú ez a topik, hogy végigolvassam..)

 

Ellopták Kádár csontjait és felesége urnáját

 

Kádár János síremlékének fedelét ismeretlen tettesek szerdára virradóra leszedték, és felnyitották fémkoporsóját. A csontokat elvitték, és nem találják Kádár János feleségének urnáját sem.

 

Vizsgálják a koporsót

A BRFK sajtóügyeletese elmondta, a tettesek felfeszítették a volt pártfőtitkár két méter mélyen fekvő fémkoporsóját, és elvitték a földi maradványokat is, ennek megállapításához teljesen ki kellett bontani a sírt.

A helyszínen nyilatkozó rendőrök már délután azt mondták, szinte biztos, hogy Kádár János koponyáját és feleségének az urnáját - ami az egykori pártvezető sírján volt - elvitték.

 

 

http://index.hu/politika/belfold/kadar0502/

 

 

 

Eddig az idézet...

Kérdés: a feleség hamvai vajon kinek lehettek útjában???????????

 

Szeretném látni a tetteseket bilincsben és jó hosszú időre bezárva!!!

bogel Creative Commons License 2007.05.02 0 0 397
A normális jobbosok nem védték, csak a jobbantok. Nem kéne egybemosni ezt a két csoportot. A jobbantok kevesen vannak, csak nagy az egy főre eső nickszám és az egy nickre eső hozzászólás.
Előzmény: Szabó G. Zoltán (391)
takacsi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 396
Bizony a felszámolt ország robban valamikor.
A jelek szaporodnak.

És

"Maradnak az igazak és a jók.
A tiszták és a békességesek.
Erdők, hegyek, tanok és emberek.
Jól gondolja meg, ki mit cselekszik!

Szerencsétlen orsdzágrontó Szabó Zolikáék....
Előzmény: Törölt nick (329)
Lúdas Matyi Creative Commons License 2007.05.02 0 0 395
Nagyon pörög....372 után rögtön 376...
Előzmény: Törölt nick (372)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!