Keresés

Részletes keresés

Bonifác Creative Commons License 2006.02.22 0 0 304

Nálunk folyamatosan romlik a helyzet. Már a játékbárányokat is nekem kell pátyolgatnom, a terelgetésről meg a szökevények felkutatásáról nem is beszélve, azt már szinte bébiként meg kellett tanulnom.

 

 

 

 

 

 

Na és mi a hála!

Tesztelhetem az új lógózacskót, ami persze nem jó semmire, még hintázni sem lehet benne. Elbújni a sok meló elől meg végleg nem.

 

 

flamingán Creative Commons License 2006.02.22 0 0 303
Nekem pedig felügyelnem kell a házi feladat írást, és meg kell tanítanom a gazdim kisfiát a helyes ceruzatartásra.:) Csoda, hogy ennyi feladatot csak fekve tudok ellátni???????:)
Előzmény: pszeudocsííz (288)
cumeszk Creative Commons License 2006.02.22 0 0 302

De legalább kaptál hozzá kést meg villát, ráadásul TÁLCÁN, TÁNYÉRON! Nekem még az sem jut!

Lujzi

 

Előzmény: Dr. Benjamin Justice (300)
flamingán Creative Commons License 2006.02.22 0 0 301
Hát, igen, kolléga úr(hölgy)!:), mélyen együttérzek Veled!:)

Engem meg a minap kakaóval kínáltak, ráadásul szívószálastul!:)
Lakótársamat, Hateyát, pedig keksszel és lekvárral.....tűrhetetlen.....:)
Előzmény: Dr. Benjamin Justice (300)
Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2006.02.22 0 0 300
Amíg nem krumplifőzelékes tányért kell nyalogatnod, mint nekem, addig ne is panaszkodj.

Előzmény: flamingán (299)
flamingán Creative Commons License 2006.02.22 0 0 299
Tisztelt DCSZSZ!
Szeretnék Hozzátok én is csatlakozni!:)
Gömbi vagyok, a mellékelt fényképekből is láthatjátok, hogy nyomós okom van kérni a felvételemet!:)

A gazdám folyton csak hízeleg nekem, dícsérget, hogy így meg úgy, a szeme fénye vagyok stb.stb. (én néma megadással tűröm mindezt.....:-D), arra bezzeg nem képes, hogy egy kényelmes fekvőhelyet vegyen nekem, így a LAVÓRBAN kell tengetnem a napjaimat.......:)
Pudingocska Creative Commons License 2006.02.20 0 0 297
:)))))))))))
Előzmény: pszeudocsííz (295)
cumeszk Creative Commons License 2006.02.20 0 0 296

Elnézést kérek minden gyalázatos sorsra ítélttől...de most éppen a klaviatúrára borulva zokogok a fájdalomtól:D

Előzmény: pszeudocsííz (295)
pszeudocsííz Creative Commons License 2006.02.20 0 0 295
Előzmény: pszeudocsííz (294)
pszeudocsííz Creative Commons License 2006.02.20 0 0 294
Újabban már külön macskapingpong szabályok is vannak: Fül 5 pont, orr 10 pont, hát 2.
Előzmény: cumeszk (292)
cumeszk Creative Commons License 2006.02.20 0 0 293
Yogi, ha ezek múlik, soha!
Előzmény: Pudingocska (290)
cumeszk Creative Commons License 2006.02.20 0 0 292

Hát élet ez????

Hogy lehet ezt elviselni???? Még annyi a szerencséd, hogy nem te vagy a labda!!!

Előzmény: pszeudocsííz (288)
Magdi60 Creative Commons License 2006.02.20 0 0 291
Az összes cicánk ezt csinálta gyerekkoromban! (A kutya meg a lepattanóra ugrott.)
Előzmény: pszeudocsííz (288)
Pudingocska Creative Commons License 2006.02.20 0 0 290
Ne is mondd!
Én irodai alkalmazott vagyok náluk. Ezek még ahhoz is sóherek, hogy párnákat vegyenek a székekre. Tudod mennyit kell hemperegnem ahhoz, hogy szép fehér és puha legyen ez a szék? Mikor fogom én ezt befejezni?
Yogi
Előzmény: Pudingocska (289)
Pudingocska Creative Commons License 2006.02.20 0 0 289
Eszméletlenül sokk dolgom van. Nekem kell kidekorálnom a falat, hogy mégse legyen olyan unalmas. Azt hiszitek megköszönik a kreatív, művészi kivitelezést?
Ráadásul lábmelegítőnek is engem használnak.
pszeudocsííz Creative Commons License 2006.02.20 0 0 288
Nem elég, hogy egy ekkora gyerekre vigyáznom kell, ha alszik, a nyáron még pingpongozni is kellett velük.
ZsuR Creative Commons License 2006.02.20 0 0 287
Vacsora??? A bekakra kell vigyazni - es nem szabad az ehes macskanak megenni a halakat a tobol, mert abbol nagy baj lenne. . .

Előzmény: trikolor vakarcs (286)
trikolor vakarcs Creative Commons License 2006.02.19 0 0 286
















Mi meg csak türelmesen várunk, várunk.... vacsora sehol.
Előzmény: cumeszk (279)
Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2006.02.19 0 0 285
De te legalább kapsz annyit enni hogy szép dagi legyél. ;)
Előzmény: vacmarek (284)
vacmarek Creative Commons License 2006.02.19 0 0 284
Ha meg találok egy puha fekhelyet, akkor meg jön, hogy ágyazni akar, és kell neki az ágyterítő. Ezek után mehetek ahová látok - általában egy másik fotelba, de volt már olyan, hogy oda meg ülni akart. Hogy micsoda emberek vannak ! :-))



Előzmény: cumeszk (283)
cumeszk Creative Commons License 2006.02.19 0 0 283

Floppyka a zászlóra tűzte a napi 18 órás alvást, de hol????

Tessék - csak egy nyomorult pléhkasztni jut Neked....?

Előzmény: vacmarek (282)
vacmarek Creative Commons License 2006.02.19 0 0 282
Nekem sincs jobb dolgom. Kénytelen vagyok a radiátoron aludni, és még egy rendes párnát sem adnak !

Puha ágyat minden macskának !!!!



Előzmény: cumeszk (281)
cumeszk Creative Commons License 2006.02.19 0 0 281

Igaz???

Nem is ez a legszörnyűbb.

Hidd el, egész nap nincs egy perc megállásom. Lótok-futok. A lakótársam meg csak hever. Lusta ingyenélő. És mi a hála? NEKI prüntyögnek, csak  kaja se. NEKI, akit valahonnan a kerítés mellől szedtek össze, s csak játsza itt az úrifiút...az én édesanyám meg  egy született Pultshy! Igazi úrinő! Ezek meg még öt is a szájukra veszik.

Ellenőrzöm, hogy minden benne van-e a táskában...igazgatom a ruháját...játszom a gyerekkel....szakiradalmat olvasok...Mi kéne még?És ezek után még egy nyomorult tányért sem kapok!

Előzmény: Magdi60 (280)
Magdi60 Creative Commons License 2006.02.18 0 0 280
Kézzel kell enned? Felháborító!
Előzmény: cumeszk (279)
cumeszk Creative Commons License 2006.02.18 0 0 279

Te sírsz???? Legalább eléd teszik rendesen a kaját!

Nekem meg, ha egyáltalán enni akarok, magamnak kell gondoskodnom mindenről!

Előzmény: Magdi60 (277)
Marmeladepuppe Creative Commons License 2006.02.18 0 0 278

Látom, rögtön öt láb nyomát hagyod ott, hogy legyen min törni a fejüket. :-)

Előzmény: pszeudocsííz (274)
Magdi60 Creative Commons License 2006.02.18 0 0 277
Szakszervezet!!! Azonnali intézkedést kérek: zöldséges rizzsel kínáltak! Felháborító! Többször is megszagoltam, nem akartam elhinni, undorrr!
Magdi60 Creative Commons License 2006.02.18 0 0 276
Állandóan hízelegnem kell:
cumeszk Creative Commons License 2006.02.17 0 0 275
Na és ilyenkor hol van a Szakszervezet???? Gyalázat!!!
pszeudocsííz Creative Commons License 2006.02.17 0 0 274
Ha esik éjjel a hó , reggel rögtön ki kell mennem lábnyomot csinálni, mert attól könnyebben felébrednek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!