Keresés

Részletes keresés

bluebrill Creative Commons License 2008.03.09 0 0 2617
bluebrill Creative Commons License 2008.03.09 0 0 2616

Még fotók

http://www.pro.corbis.com/search/searchFrame.aspx

A TV2 oldalán továbbra is csak ennyit foglalkoznak Bryan lemezével.Semmit

http://webcast.tv2.hu/dynamic/index.php?m=search

bluebrill Creative Commons License 2008.03.09 0 0 2615

Szia Mindenki.

Végre veletek.Hiányoztatok.Nagyon beteg voltam,de most már talán megmaradok:)

Először is.

Nagyon nagyon gratula Robin.Élvezd ki minden pillanatát,és tedd félre a jólneveltséged és dúródj:)

Láttam képeket a Lisszabon-i koncertről.

Szerintem nagyon privát bulira számíthatsz

Utána ugye nagyon részletesen beszámolsz nekünk.

Érezd jól magad.

Más.

Akkor nekem is kártyacserére lesz szükségem.

Valaki meg tudná adni azt az e-mail címet,ahol választ kapott?

Nagyon Köszi.

Találtam pár jó képet.

www.fotobank.ru/image/R015-6607.html

www.fotobank.ru/image/P011-4227.html

www.fotobank.ru/image/R015-6489.html

www.fotobank.ru/image/R004-9446.html

3d0ka Creative Commons License 2008.03.09 0 0 2614
Letöltöttem az 1977-es If wishes were horses, then beggars would ride albumot amikor Bryan a Sweeney Todd bandába volt még...de nem ismerem meg a hangját :(
Malcolm.Reynolds Creative Commons License 2008.03.08 0 0 2613
<a href="http://www.gigasize.com/get.php?d=dvn666yp9yd" target="_blank">ITISE video</a>
Malcolm.Reynolds Creative Commons License 2008.03.08 0 0 2612
Természetesen elcsesztem a linkelést.
Előzmény: Malcolm.Reynolds (2611)
Malcolm.Reynolds Creative Commons License 2008.03.08 0 0 2611
Átkonvertáltam a Robin által belinkelt videót avi-ba ha nem gond:)
robin54 Creative Commons License 2008.03.08 0 0 2610

Szio,

 

örülök :)

én is tul sokáig huztam a hitelkártya kiváltását, és most nagyon jól jött volna, amikor hirtelen foglalni és fizetni kellett... szerencsére tesom kisegitett... de miután visszajöttem, megcsináltatom... hiszen lesz még koncert idén :D valahol :D

 

A nice video of "our boy" :

http://www.amazon.de/11-Bryan-Adams/dp/B0013N8VWW/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=music&qid=1204908741&sr=1-1

 

A liszabon-i koncert jol sikerült, az uj albumról 3 dal ment le : ITISE, Oxygen (yeah, remélem ez Londonban is lesz, mert teljesen meg vagyok őrülve érte... ), Walk on by

 

A napló kb 1 nap csúszással kikerül a főoldalra, úgyhogy mindenki elolvashatja. :)

 

Anyu mondta, hogy hallott a TV2n Bryan-ről, de ez az egyetlen hir, amit Mo-ról hallottam Bryan-nel kapcsolatban... Külföldön már a csapból is ő folyik... Szeretem a külföldi csapokat :D

 

Ti ?

 

R

Eldarion3791 Creative Commons License 2008.03.08 0 0 2609
Andij Creative Commons License 2008.03.08 0 0 2608
hú veggie király hogy le tudtad nyúlni a képeket mármint a lejászóból:)) nagyon klasszak sztem, bár nem hiszem hogy bőrben lenne tudod vegan, de ki tudja?:) mondjuk egy répabőr:))))
robin képzeld igazad lett, a dombornyomású kártya fog csak működni, úgyhogy kártyacsereeeeee:))))) remélem addig Caithlyn nem fog megfojtani:)
vagy elkunyizom apáét:)
majd kiderül de mááár nagyon kitartónak számítok:)
átutalni nem lehet:S
de haladok a cél felé:)
robin54 Creative Commons License 2008.03.07 0 0 2607
Puskata Creative Commons License 2008.03.07 0 0 2606

Szia Robin!

Graturálok!Hát ez szuper.Bárcsak én is ott lehetnék a koncerten!

Azért remélem jön nemsokára Magyarországra!

Minden jót!Kati

Előzmény: robin54 (2588)
Veggie1990 Creative Commons License 2008.03.07 0 0 2605
Tegnap rakta ki az első dalt, ma 9 után nem sokkal a 2.-at. De ezt már nagyon jól ismerjük. :))

Azon a szemöldökön igazán keresztülhajthatna egy fűnyíróval! (ld.: 5. kép leginkább) És még be is festette... Úgy elvenném ettől a pasitól a sminkkészletét!!! :DDD Remélem, mielőbb kinövi ezt a dilit. Legutóbb akkor zakkant meg így, amikor 38 volt. A lelkem mélyén persze megértem, de ennyi festéket még én sem kenek magamra nő létemre.

A nyolcasok komoly hatással vannak rá:
° 18 til I die
° 28 évesen lett növényevő
° 38 - lásd pár sorral följebb
° 48 - ezt is az előbb ecseteltem
° 58 - ettől már előre félek :)))
° 8 évesen mit művelt vajon? :)))

Összegzés: Azért még nagyon szeretjük!!

Az első kép nagyon jó, meg a 6. is tetszik. Ezeken vidámabban néz. És ez a "szerkó" nagyon bejön nekem! Meg a pólós-farmeros, és az összes többi is! :))) Mindegyikben tud klasszul kinézni, bármit is kap magára.

1234567
Veggie1990 Creative Commons License 2008.03.07 0 0 2604
Ja, igen! Robin, jó utat, stb... :)))

Eldarionnak külön ajánlom a következőket. :)))

BA honlapjáról:

"BA article in Tatler
There is a huge article on BA in this months Tatler Magazine from Britain
six pages with original photos!"

Ez a 6 oldalas cikk naaagyon kéne!!!! :) És a képek hozzá... :))) Robin, ha már úgyis arra jársz és van egy nagy rakás kidobásra szánt pénzed, ami mindenképp a kukában végezné... :DD Aztán felnyomni a netre a lényeget (ami 6 oldal csupán) :DDD

Íme egy riport vele, az egyik rádió készítette, sajnos angolul. Nem is értem, miért nem tanult még meg magyarul ő is, meg az az angol riporter is! :D MP3 interjúúú

A riport kivonata (szintén az ő honlapjáról):

"*He's already been to all the cities on the '11' tour
*One place he hasn't ever played a show yet (and would like to) is Libya, as well as some other countries in North Africa
*He's never before done a tour just on his own
*He probably isn't going to rehearse but will just 'wing it' on the night
*He got his best harmonica tips from a man he once met after a show whose name he can't remember, who taught him to bend notes
*He plans to play the o2 Arena, London, on his Birthday (November 5th)
*He also made a note to tell his agent that Southampton's St Mary's Stadium would be a good venue for a gig
*11 was recorded on tour during downtime but the basic tracks were laid in a studio
*He prefers to record after a show because his voice sounds better then, it's more warmed up etc
*Sometimes when he's writing songs they can start out as rockers and then become ballads - 'Walk on by' was originally going to be a rocker
*'Modern Muses' exhibition in London will be opening on 11th March, the same day as the London acoustic gig
*He will be ending Al Murray's show on Friday with a Queen song - 'Fat Bottomed Girls', which was great fun to do - but it isn't going to be included in the set list at any future shows!"

Ez a Queen szám is érdekelne nagyon, mert őket is szeretem. Dupla élvezet. :))

És itt egy videó, amin beszél is, és kiteheted a honlapodra; úgy sejtem, naponta fog bővülni a lista rajta:
bryanadamsplayer

És még egy fontos dolog:
Kirakott a honlapjára egy újabb Flash finomságot, jelenleg ez van legfölül. Minden nap egy-egy új dal bő másfél perces részletét hallgathatod meg 128 kbps-ban. Tehát jobb minőségben és hosszabban, mint korábban. Így tovább! :)) Mindegyik dal szövege is benne van.

De a dalszövegeket már ide is kitette, innen kimásolható egyenesen a szövegszerkesztőbe: dalszövegek

Jó mazsolázást! :)
Eldarion3791 Creative Commons License 2008.03.07 0 0 2603

Istenem, Veggie!

Már megint feldobtad a napomat!!:-))))))))))))))))))))))))

 

Robinnak jó utat kívánok. Élvezd helyettünk is..............és utána minden ici-pici részletet tudni akarunk!!!!!

Veggie1990 Creative Commons License 2008.03.07 0 0 2602
Bluebrill, hová tűntél??

Befejeztem a hajszínes témát, komolyan!! Még egy utolsó, egy valóban legutolsó próbálkozás: Ezen a képen például tisztán, jól láthatóan kivehető, hogy KÉK a haja! :DDDD
Kék :)
Veggie1990 Creative Commons License 2008.03.06 0 0 2601
"Bryan naplót ír a turnéról a boardon :)"

Szia Robin!

Megoldható lenne, hogy közkinccsé tedd azt a naplót? (tudod, arra gondoltam, hogy kijelölés, CTRL+C, végül CTRL+V) Szerintem sokunkat érdekelné. :)))
Előzmény: robin54 (2593)
Veggie1990 Creative Commons License 2008.03.06 0 0 2600
Sziasztok!

Robin, te mázlista! Gratulálok!!!! :))) Aztán jegyzetelj szépen, hogy mit ad elő és hogyan. :) Miből gondolod, hogy nem szabad fényképezni? Minden koncertjén, lehet, úgy tudtam. Azért vigyél gépet, mert ha mégis lehet, ott üt meg a guta és nem élvezheted a koncertet, ha hulla vagy! :))) És azért még utána elkaphatod egy kicsit! ;)) És ha már úgyis elkaptad, le is kaphatod! :)))

Andij:
Á, nem hiszem, hogy sminkeli magát (lásd a 2543-as hsz-t). ;))))) A különbség mindössze annyi, hogy azokon a korábbi képeken gyertyafénynél kente ki magát egyedül, a felvételhez pedig profi sminkes egy jól megvilágított helyen. :DDD Nem gonoszkodom tovább. Egyelőre... :DDDD
A csápolós dolog tetszik!! :)))

Eldarion:
Köszike! :)) Legyen szép napod! :)) És persze a többieknek is! :)

Batalla:
Szívesen! Várom (várjuk) a további képeket és hsz-okat! :))

BAforever!:
Neked is szívesen! :)) Szerintem a boltosnak lövése sincs... Általában ez a tapasztalatom bármelyik üzletben. Sajnos. Én inkább Bryannek hiszek a megjelenéssel kapcsolatban. Bár tévednék...! :)))
BAforever! Creative Commons License 2008.03.06 0 0 2599

sziasztok!

Veggie,köszi h írtál!!!

Robin neked meg nagyon jó szórakozást!!!tök mákos vagy!!!olyan jó neked:D

sztem is vigyél vmi magyarországra utaló táblát!:D

Az a videó tényleg nagyon jó!!!

voltam itt nálunk egy CD boltban és azt mondták h márc.17 én már meglesz nekik az új album ti mit tudtok erről nem 23.áról volt szó???:D én már teljesen összezavarodtam

Batalla Creative Commons License 2008.03.06 0 0 2598
Helli Veggie! Nagyon kösz a véleményt!Azt hittem senki nem írja meg ezt a roppant fontos kérdést! ): ........ (:
(én is ilyesmire gondoltam)
Előzmény: Veggie1990 (2586)
Batalla Creative Commons License 2008.03.06 0 0 2597
Hello veggie!Kösz a véleményt :)Én is vmi hasonlót képzeltem.
Előzmény: Veggie1990 (2586)
Andij Creative Commons License 2008.03.06 0 0 2596

juuuj robin ez tök jó, most olvasom ,hogy mész a koncertre!

de mázlista vagy:) én asszem túl ideragadt vagyok, ahhoz,hogy bepróbálkozzak a nevezéssel:)

hu majd tényleg meséld el hogy milyen volt. 100an lesztek, hát tuti látni fog mindenkit:))) ja és ha beszélnél vele mondd hogy jöjjön ide Mo-ra is:))

 

robin54 Creative Commons License 2008.03.06 0 0 2595
sajnos tilos fotózni, (sokkal jobban észrevesznek, mert nagyon kicsi a terem), de ha mégis sikerül, akkor tutira felrakom ;)
Előzmény: letsmakeanight (2594)
letsmakeanight Creative Commons License 2008.03.06 0 0 2594

A csápolás mellett azért légyszi kattints párat és tedd fel a  fotókat a szokásos helyedre! Elvégre most már fekete ingben nyomja a poló helyett:)

Öregem de irigyellek!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: robin54 (2593)
robin54 Creative Commons License 2008.03.06 0 0 2593

köszi, oké :)

 

Bryan naplót ír a turnéról a boardon :)

Tegnap du azt írta, hogy elkezdi gyakorolni a dalokat :D lol

rá is fér, mert eddig szinte az összes élő ITISE verzióban összekeverte a szöveget :DDD

Agassi Fan Creative Commons License 2008.03.06 0 0 2592
Gratulálok!
Vidd azt a táblát! :-)
Előzmény: robin54 (2590)
Eldarion3791 Creative Commons License 2008.03.05 0 0 2591

Veggie!

A hozzászólásaid olyanok, mint Bryan dalai: a legszarabb napomat is feldobják:))))

 

Robin!

GRATULÁLOK!!!!!:)))))))   Rohadtul irigyellek:)))))))))))))))))   Csápolj helyettünk is!!!

Szerintem is vigyél lengetni egy "Gyere MO-ra Bryan" táblát ! 

robin54 Creative Commons License 2008.03.05 0 0 2590

100an nyertek fejenként 2 jegyet... de még igy is elég kevés... huh, teljesen a fellegekben járok...

 

amugy a (B)RyanAir-rel repülök :D

11én

a "11 promo koncert"-re...

és még sorolhatnám, hogy mi minden 11 mostanában :D

 

 

Előzmény: letsmakeanight (2589)
letsmakeanight Creative Commons License 2008.03.05 0 0 2589

KONCERTRE?????????????????????????????

 

Mondtam már a repülőgépes story-nál  nyáron, hogy Te egy született mázlista vagy de ez úgy látszik a családtagjaidra is igaz:)))

Hát mit is mondhatnék? Enjoy the show!!!

Aztán részletes beszámolót kérünk utána!

100 fős lesz a  buli ugye? Az elég szűk létszám, vigyél magaddal egy jó kis táblát, hogy várjuk vissza Magyarországra:)))

Előzmény: robin54 (2588)
robin54 Creative Commons License 2008.03.05 0 0 2588

ööö.. skacok...

 

kedden repülök Londonba... még mindig nem tudom elhinni... tesóm nyert 2 jegyet...

 

ne ébresszetek fel !!!!!!!!!! :))))))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!