Keresés

Részletes keresés

AcidMan Creative Commons License 2010.11.12 0 0 528

én úgy olvatsam, hogy nem javításról, hanem garanciális átvizsgálásról van szó.

Előzmény: D H (527)
D H Creative Commons License 2010.11.12 0 0 527

egyrészt igen, másrészt erősen eltúlzott a sávelzárás időtartama!

reggel megyek munkába, sávok lezárva, de nem dolgozik senki...

Este hazafelé, ha időben eljövök, ugyanez a helyzet...

Ha nem időben indulok haza (úgy 7 körül...) már megy az összes sáv megint, de reggel újra szívni kell...

Tudom nem érthetek hozzá, de szvsz lehetett volna úgy is szervezni a munkájukat az alpinistáknak, hogy egyszerre csak egyik forgalmi irányban dolgozzanak, aztán amint végeztek, mehettek volna tovább a másik oldalra. Így fele ekkora problémát jelentene a közlekedőknek a 2 év utáni karbantartás (ez a 2 év is röhej számomra amúgy)

Előzmény: Törölt nick (526)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.06 0 0 526

szerintem elég lett vóna, ha a csilivili mátriksztáblákon kiírják, hogy "vigyázz! a tetőn pylonyon dógóznak!"  :-))

Előzmény: s i t y a k (524)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.06 0 0 525

persze a rendőrök ott hesszeltek a leállósávban, ki előz... (persze, volt is fogás...)

nagyon helyes.

ritka nagy tirpákság a leállóban előzni...

Előzmény: D H (523)
s i t y a k Creative Commons License 2010.11.04 0 0 524

Hát ezen lehidaltam

"A sávlezárásra azért van szükség, mert ha véletlenül kicsúszna egy szerszám az egyik alpinista kezéből, komoly baj történhetne."

miért nem töltik mindjárt fel homokkal körülötte, hogy szegény alpinista ne lógjon, hanem mászkálhasson azon a magasságon

az egyik idióta birkának sem jutott még eszébe, hogy azokat a kurva szerszámokat is ki lehetne kötni, és akkor nem kellene hülyére szopatni a népet, meg a fél várost

D H Creative Commons License 2010.08.12 0 0 523

remek kis dugó volt tegnap napközben a Megyeri hídon, Budakalász felé, mivel javították a Szentendre felé lehajtó padkát, így mindenkit betereltek a körforgalomba...

a dugó átért a pesti odlali felhajtóig! persze a rendőrök ott hesszeltek a leállósávban, ki előz... (persze, volt is fogás...)

Béla6 Creative Commons License 2010.07.19 0 0 522

Az biztos, hogy se a híradóban, se a nif.hu-n nincs semmi érdemi információ arról, hogy mért csúszik az átadás.

jobbha szokod, mertmost 4 évig ez lesz.  (pofa be és kuss :-) 

Előzmény: subaaa (521)
subaaa Creative Commons License 2010.07.18 0 0 521

Sziasztok!

Szerintetek mi ez a nagy kussolás az M31 átadását illetően??? Ma voltam az autóút fölött, két kerékpáros halál nyogodtan hétvégi bicajozást tartott rajta, majd 5 percre rá 150-el elhúzott alattam egy Volvo.... (Talán az őrök lehettek, vagy sunyiban mégiscsak rá tudott volna menni valahogy az M0-ra??)

Az biztos, hogy se a híradóban, se a nif.hu-n nincs semmi érdemi információ arról, hogy mért csúszik az átadás. Mivel hogy tudtommal július 15.-én (legkésőbb!!) már át kellett volna adni!!

Ti mit tudtok róla??

D H Creative Commons License 2010.07.18 0 0 520

hát nemtudom, erre a pofáraejtésre kevés esélyt adok, tekintve hogy nicns egy értelmes ember sem, akire szavazni lehetne, a sok kutyaütő fasz közül ismét a jelölő párt színére fognak szavazni az emberek...

s így aztán sajnos Tarlós lesz a befutó, aki egy fikarcnyival sem lesz különb vélhetően, mint Demszky...

Előzmény: Béla6 (519)
Béla6 Creative Commons License 2010.07.17 0 0 519

van.

áprilisban kitört a narancsos forradalom, ergo butapest, a BŰNÖSVÁROS 4 évig büntiben lesz....

...különösen, ha a tarlóst megint pofáraejtik ezek az átokfajzatok... :-))

Előzmény: D H (518)
D H Creative Commons License 2010.07.17 0 0 518

Számomra az M0É teljes kiépítettségében a 10-es útig kellene tartson.

Az utóbbi hónapokban igen nagy lett a csend az ez irányú továbbépítés tekintetében..

Van-e bármely (akár negatív) fejleményről hallomásotok / tudomásotok?

pirosalmabumm Creative Commons License 2010.07.16 0 0 517
úgy tünik inkább a "majd meglátjuk"...
Előzmény: D H (505)
Béla6 Creative Commons License 2010.06.26 0 0 516
nézd a lyó oldalát a dolognak: ezzel a primitív arroganciával biztos lesz az utilapu 4 év múlva... :-))
Előzmény: Törölt nick (514)
cssz74 Creative Commons License 2010.06.26 0 0 515
sajnos igazad van...
Előzmény: Törölt nick (514)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.25 0 0 514
Csak mert látom korábban szóba került az Illés..: Az az ember egy szánalmas görény(már bocsánat)most épp naponta 10-esével 20-asával rúgdossa ki az ágazatban dolgozókat, azokat is akik évtizedekig végezték ott a munkájukat. Egy korábban ott dolgozó havernőmtől tudom hogy az alkalmazottakkal szembeni két jellemző szófordulata:"ne fárasszon már/fárasszon mást/jaj miért fáraszt megint?.."és a"most bonyolultat mondtam/ez miért bonyolult magának?.."A Föld Napja-ünnepségen nemrég az egyik kitüntetettnek ezzel a szöveggel adta át a díjat:"gratulálok, ja annak a régebbi főnökének mondja meg hogy jövő héten megválok tőle".Azon túl hogy hazudik -pl.az árvíz ügyében mert neki politikai tőkére van szüksége egy település katasztrófájából- szakértőkre hivatkozik.. Egy politikus ha kijelent vmit ahhoz mindig talál magának szakértőt, de ez nem csak az árvízre az országutakra is vonatkozik.
Béla6 Creative Commons License 2010.06.25 0 0 513

van benne valami...

hasonló ez, minta greffitis patkányok motivációja: hamár nem ért semmihez, akkor legalább a hasonszőrű véglények között legyen jani...

Előzmény: cssz74 (511)
cssz74 Creative Commons License 2010.06.25 0 0 512
http://www.inforadio.hu/hir/belfold/hir-362430
Ez hogy sikerült? Olyan egyértelmű, tiszta rész...
cssz74 Creative Commons License 2010.06.25 0 0 511
Egy oldalon állunk, csak épp kicsit másnak látjuk az okokat. Azok az emberek, akik otthon, vagy a munkájukban nem tudnak kitűnni, eredményt elérni, vagy ezen területeken kiszolgáltatott, az próbál valahol erőt mutatni, és ez a terület az egyik, ahol nagynak érezheti magát...
Előzmény: Béla6 (510)
Béla6 Creative Commons License 2010.06.23 0 0 510

kisebbségi komplexusban szenvedő...

úgyérted: rétinéger?

vagy kisebbRENDŰségi copmlexuszra gondoltált? :-)

amúgy nemhinném, hogy erről van szó, sokkal inkább feltűnési vízketegségről és szélbalosságról, azaz kommancsságról...

A környezetvédelem ott kezdődik, hogy megérti, úgysem tudja megszüntetni az autó forgalmat, akkor megérti, hogy sokkal környezet kímélőbb, a városok belső dugós területeit elkerülve, fix, gazdaságos sebességgel, jóval rövidebb időn belül eljutni A-ból B-be...

afaszt, nagyonis értikők ezt, csak úgy vannak vele, hogy minél rosszabb az autósoknak, annál jobb (relatíve) a tömegközlekedőknek...

mert arra qrvára nincs péz, hogy ABSZOLÚTE érdemben javítani lehessen a tömközlt, az viszont nem kerül semmibe, hogy az autósközlekedés ellehetetlenítésével (szarrásarcolás és útnemépítés) a tömközl RELATÍVE mégis jobb legyen.

Előzmény: cssz74 (509)
cssz74 Creative Commons License 2010.06.23 0 0 509
Így igaz, a nagyjuk vagy kisebbségi komplexusban szenvedő, egyedül itt "kiteljesedni tudó" figura, vagy konkrétan megélhetési környezet védő.
Például az nem környezet védelem, amit Lukács András művelt például az M0 csömöri szakaszánál, vagy a 10-es út Solymár, Pilisborosjenői szakaszánál művelt.
Az agyament baromság. A környezetvédelem ott kezdődik, hogy megérti, úgysem tudja megszüntetni az autó forgalmat, akkor megérti, hogy sokkal környezet kímélőbb, a városok belső dugós területeit elkerülve, fix, gazdaságos sebességgel, jóval rövidebb időn belül eljutni A-ból B-be...mellesleg, az említett településeken esetleg lehetne keresztezni is a fő utat talán még babakocsival is...
Előzmény: D H (507)
Béla6 Creative Commons License 2010.06.22 0 0 508

akinek nem inge, ne legyen gatyája...

a mostani környezetvédelemmel aza baj, hogy erősen túl van lihegve, már erőst herótóm van a sok fasságból, amit a tájékozatlan civilek gyakran beszopnak...

meraddig okés, hogy ólommentes a benya, van katalizátor, meg mindenféle, az autókat igencsak megdrágító emissziócsökkentő műszaki bravúr, de az, hogy ezekután még mindig basztassák az autósokat, hogy micsoda szennyezést csinálnak, hát az 1 kicsit bicskanyitogató...

hát nincs ezeknek annyuk (kutyájuk, macskájuk), akit basztathatnának?

az illés meg mindigis 1 megrögzött barom volt és azis marad...

Előzmény: Törölt nick (506)
D H Creative Commons License 2010.06.21 0 0 507
sajnos elég kevés, haverjaidhoz hasonlóan tiszteletreméltó civilszervezet, ill. aktivista van hazánkban/városunkban...
Előzmény: Törölt nick (506)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.20 0 0 506

Na most akkor bevallom, én ismerek Greenpeace-aktivistákat vagyis megrögzött környezetvédőket személyesen akik nagyon nekem jó haverjaim és szerintem emberként nincs baj velük. Bár keveset beszélgetünk a tevékenységükről de nem igaz hogy az ilyenek mind kekeckedő páviánok lennének csak, tehát ők se egyformák. Ők ketten akiket ismerek pl.nem preferálják a fához kötözködést és a plakátragasztásokat, ilyenben nem vesznek részt(náluk minden önkéntes)de a génmódosított élelmiszerek elleni határozott fellépést és a bálnavadászat betiltását pl.támogatják. Ezzel szerintem nem okoznak bosszúságot és semmilyen kárt az országnak. Bár most van elég bajunk az aktivisták nélkül is pl.ez a hiperaktív barom Illés Zoltán már nyilatkozta pár napja egy újságnak hogy ő mindigis megrögzött zöld volt, és az is marad(bár szerintem a feje sárga)és az országban minden egyes építkezést felülvizsgál és megtilt majd amiről azt gondolja hogy nem természetbarát. Tehát gondolom utak se épülhetnek ezentúl.

D H Creative Commons License 2010.06.19 0 0 505

úgy van, elvileg július 9.

na de majd meglátjuk... :-))

Előzmény: pirosalmabumm (504)
pirosalmabumm Creative Commons License 2010.06.15 0 0 504
lett volna...
most már inkább júliusról hallani...
Előzmény: cssz74 (500)
Béla6 Creative Commons License 2010.04.20 0 0 503

Nem értem én sem sem a helyieket, sem a "környezetvédőket".

mit nem értesz rajtuk?

megszállott, feltűnési vízketegségbe szenvedő kekeckedő páviánok...

nem is velük van baly, hanem a bírósággal, amék asszisztál a szarkeverésükhöz.

Ha lehetett (és egy hitelesnek tűnő mérnöki leírás alapján indokolt volt) az M6-on alagutakat építeni...

ájájáj...

én a tervező által készített "mérnöki leírást" nem neveznék hitelesnek, sokkal inkább hazabeszélősnek... :-)

Előzmény: cssz74 (502)
cssz74 Creative Commons License 2010.04.19 0 0 502
Azért fasza az arány! :) Idióta kamu zöldek a Lukács Andrással az élen!
Ha lehetett (és egy hitelesnek tűnő mérnöki leírás alapján indokolt volt) az M6-on alagutakat építeni, akkor itt miért ne lenne indokolt? Csak álljanak már neki. Folytassák tovább is az M1 felé rögvest! Ezzel megoldanák a közlekedést, és a természet (budai hegységben) is a legkisebb kárt szenvedné. Túlzás, de jóformán ár nem számít! Km-ben nem sok, legyen 4-5 milliárd/km, a forgalomhoz képest milliószor gazdaságosabb, mint az M6, M60, M35, M3 nyír után, M43, amire mégis valag pénzt költöttünk...
Előzmény: hegyaljai2 (495)
cssz74 Creative Commons License 2010.04.19 0 0 501
Nem értem én sem sem a helyieket, sem a "környezetvédőket". Nem az a környezetvédelem, ha egy helyben pöfög egy rakás kocsi, és rakás üzemanyagot éget, hanem az, ha gazdaságos 90Km/h-val elrobog, ráadásul a település fő útja helyett pár száz méterrel odébb...
Előzmény: hegyaljai2 (495)
cssz74 Creative Commons License 2010.04.19 0 0 500
Az jól hangzik, kb. 6 hét...
Előzmény: pirosalmabumm (498)
cssz74 Creative Commons License 2010.04.19 0 0 499
Nem keveri senki, de a relatív sebesség/gyorshajtás nem csak időjárás, de gépjármű és legfőképp pilóta függő is, majdnem annyira, mint az időjárástól...
Előzmény: tboy1 (496)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!