Keresés

Részletes keresés

kacagogerlek Creative Commons License 2011.12.12 0 0 2711

szia.    

 

 

igen új tag vagyok.

 

 

írtál  nagyon   örülök  neki.

 

 

 

nem  tudom   még mi a  tervem.

 

szia.

 

 

máris   találtam 1 barátot.

 

 

 

duct Creative Commons License 2011.12.11 0 0 2710

Szia!

 

Mi szél hozott modsza erre s mi vajon a szíved terve? :)

 

Úgy látom frissen regisztráltál...hallgatunk..

Előzmény: kacagogerlek (2709)
kacagogerlek Creative Commons License 2011.12.11 0 0 2709

üdvözlök  mindenkit.



ducttapefan Creative Commons License 2011.12.11 0 0 2708

Szia!

Azt a topikot valóban törölték, pedig nekem nagyon tetszett. Gyakorlatilag amiatt szoktam ide. Egyszercsak volt topik nincs topik :O

Volt egy elméletem róla, hogy talán reklámozás miatt zárhatták be, mert elhangzott néhány tape márkanév... bár szerintem ez a reakció akkor is túlzás volt.

Előzmény: nincsnev1 (2680)
duct Creative Commons License 2011.12.10 0 0 2707

Nem ,nem tökéletes ,mert lehetne 15 évvel fiatalabb,hordhatna 85c-s melltartót,lehetne hosszú szőke  lófarkas haja :)

Mivel  ez nem így van így cserébe be kell érnie velem:) Kompromisszumokból áll az élet:)

 

Előzmény: justtape (2706)
justtape Creative Commons License 2011.12.09 0 0 2706

Igen :) Sőt..azt vettem észre, hogy mostanában a nők is szívesen kipróbálnák úgy, hogy még 1 nőt bevegyenek ... :D 
Jó, persze ritka az ilyen..de többször előfordul szerintem, mint régebben :) 
Amúgy akkor neked egy jó párkapcsolatod van :) Ha szeretitek egymást, már az elég..de hogy még van ez a ráadás, hogy belemegy ilyenekbe a párod..tökéletes :P

 

Előzmény: duct (2705)
duct Creative Commons License 2011.12.09 0 0 2705

Biztos vannak bevállalós csajok:)

 

A párom is eddig mindent bevállalt amit eddig kértem és hidd el elég sok mindent kértem tőle:)

Gyakorlatilag nincs olyan amit eddig meg akartam volna csinálni amit a neten láttam és otthon kértem lés nem kaptam volna meg. Persze vannak olyanak amihez nincs meg a megfelelő felszerelés,nem tudom megfizetni,beszerezni ezért nem valósult meg.Ja meg a több csaj egyszerre sem:) Persze ennek párkapcsolati okai vannak amin nem akarok változtatni:) ,de valahol minden pasi eljátszik a több partneres felállással és van akinek sikerül:) 

Előzmény: justtape (2704)
justtape Creative Commons License 2011.12.09 0 0 2704

Persze, tudom, hogy nemegyszerű.Hát eddig nekem is voltak tapasztalataim, bár igaz nemsok .. :) pedig elég sok nő vonzódik legalább egy kicsit a love bondagehoz, csak elő kell hoznunk belőlük, bátornak kell lenni :)
Mellesleg én úgy értettem, h mit meg nem tennék egy ilyen partnerért, hogy jó lenne nekem egy olyan pár, aki bevállalós, mint a képen lévő csajszika :) Persze, hogy így azért nem kötözném meg, és ilyen eszközeim sincsenek :D Csak arra próbáltam célozni, hogy kellene egy bevállalós női partner, esetleg kapcsolat.. bár alakulóban van már :)

Előzmény: duct (2703)
duct Creative Commons License 2011.12.09 0 0 2703

Azért az nem olyan egyszerű dolog...

Láttad azt az előkészülést? Ennyi cuccot ,előkészületet igazi fanatikusok vagy pénzt profitálók csinálnak csak.A körbevágott anyagot a könyvnek  a precíz kimérést,kivitelezést...ez nem hétköznapi bondage.

Erre rendesen elő kell készülni ,pénzt-időt-fáradságot nem kímélve.

Ha csak összekötözöd a csajszit otthon ragasztószalaggal jó alaposan az is megvan jó pár ezer forint.Egy terkercs duct tape 600-1000 huf a többiről nem is beszélve és ezek csak 1S használatos szalagok. A bondage tape-spec szalagok meg 5-6000 huf körül vannak.szóval nem csinál ilyesmit mindennap az ember (vagy csak én vagyok csóró).

Pár kötéllel-sállal is lehet jót-mutatósat csinálni és lényegesen gazdaságosabb.Az itt található modellek nagyrésze is pénzért csinálja és lényegesen egyszerűbb ilyennel pénzt keresni ,mintha egy bazi nagy néger párszor megpakolná minden nyílását:) Persze minden lehet élvezni és nem mondom ,hogy nem élvezik ,de szerintem kényelmesebb mint egí fárasztó sex forgatás.

Olyan partnert találni aki ilyesmiben benne van a 2 szép szemedért meg igazi ritkaság:(  mármint egy ilyen videóban való praktikákra rávenni (gondolom én vagy csak nekem nem volt eddig szerencsém ,pedig szerintem én sem panaszkodhatok:)     )

Előzmény: justtape (2699)
Freedyke Creative Commons License 2011.12.09 0 0 2702

KÖszi szépen nagyon jók ezek a videók, mit meg adnék hogy egy ilyne lányt találjak magamnak :/

justtape Creative Commons License 2011.12.09 0 0 2701

Ja felmész myvideóra, és beírod a keresőbe, hogy : bondage vagy gagged..akkro a videók 75%-ban betömik a nők száját :P utánna általában te is kötik,ragasztják vagy valami.. de az már részletkérdés.. :P

Előzmény: Freedyke (2700)
Freedyke Creative Commons License 2011.12.09 0 0 2700

Hali nem tudnátok olyan videókat vagy képeket felrakni amin bevan tömve a lányok szája??? a ragasztót annyira nem szeretem :D de attol függetlenül jók a képek is meg a videók is :D

justtape Creative Commons License 2011.12.08 0 0 2699

Azta, nagyon tetszik ez a videó Kisideges. :D Jól összeragasztja a csajt :) Nem semmi, bejön, bejön .. :D Ha nekem lenne ilyen partnerem, aki ennyi mindent bevállalna...maga lenne az álom :) :D

Előzmény: Kisideges (2695)
tapefan Creative Commons License 2011.12.08 0 0 2698

rendben, már kíváncsian várom :) lesz mit kibeszélni :D

Kisideges Creative Commons License 2011.12.08 0 0 2697

Bár van msnem,de szinte sosem vagyok fent,majd csinálok egyet külön és felveszlek,de csak szombaton,akkor lesz kicsit több időm és kipihentebb is leszek:)

Előzmény: tapefan (2696)
tapefan Creative Commons License 2011.12.08 0 0 2696

wow, ez nem semmi :) msn-en tudunk beszélgetni? :)

Kisideges Creative Commons License 2011.12.08 0 0 2695

Sziasztok:)

 

Nem,én nem szoktam magamnak,de régen csináltam,már abbahagytam régen mert egyetlen kapcsolatomban sem jött ez be a páromnak és inkább elnyomtam a dolgot:S

 

De most nagyon jó érzés,hogy nem vagyok egyedül ezzel:)

Még kamasz koromban éreztem,hogy furcsa vonzódásom van ehhez a témához,nem is gondoltam magam normálisnak:D

 

Ez a videó egy régi örök kedvencem:

 

http://xhamster.com/movies/389753/bondage_and_torture_by_snahbrandy.html

tapefan Creative Commons License 2011.12.08 0 0 2694

Na ezt nevezem én alaposan és igényesen leragasztott szájnak. öröm nézni :)

 

http://www.myvideo.de/watch/8036558/Captured_Snapshots_Bianca

justtape Creative Commons License 2011.12.07 0 0 2693

Üdv a forumon :) Csatlakozok az előttem szólokhoz, szebben is be lehetett volna ragasztani azt a szájat .. :) Ha szeretnél, mesélj magadról, hogy mióta foglalkoztat ez a téma, stb. :)

Előzmény: Kisideges (2689)
tapefan Creative Commons License 2011.12.07 0 0 2692

Ezzel a két videóval nagyon szimpatizálok, csak kár h az elsőnél nem mutatják a száj beragasztását :(

Viszont az a szőke hölgy, fehér tapasszal a száján nagyon csinosan fest :)

Nem is beszélve a második videóról :)

 

http://www.myvideo.de/watch/8367024/Video_1

 

http://www.myvideo.de/watch/8369076/Bondage_152

tapefan Creative Commons License 2011.12.07 0 0 2691

Hello Kisideges! :)

 

Nem lenne rossz ez a videó, de tényleg el lett hamarkodva a leragasztás ami számomra a legfontosabb része az egésznek :)

Azt viszont jól tette az elkövető, hogy betömte előtte a hölgy száját, számomra az mindig egy plusz pont:)

Ja, és nyugodtan írj még, kíváncsian várom a többi posztot!

Egyébként ha lenne kedved nyugodtan vegyél fel msn-re, pár hozzászólással lentebb találod a címem :)

Tapegagfan Creative Commons License 2011.12.07 0 0 2690

Üdv.

 

Tényleg jó videó, de a száj beragasztását szerintem is nagyon elkapkodták, nem fektettek nagy hangsúlyt rá.

Én sokkal lassabban csináltam volna, és szebben helyeztem volna el a csíkokat:)

 

Neked van kedvenc tapaszod? Szoktad magadnak beragasztani olykor?

Amúgy mióta szereded a bondage témát?

Ja és jöhet még az általád kedvelt videókból:))

Előzmény: Kisideges (2689)
Kisideges Creative Commons License 2011.12.06 0 0 2689

Sziasztok!

 

Tudom,hogy ez egy hetero topic és én lányként lányokat szeretek,de abszolut ezt a kategóriát szeretem!Néztem a BDSM topicot is,de az nekem már túlzás!Sajnos nincs most párom,de az a favorit videóm azért berakom,nagyon szeretem ezt a videót,csak az nem tetszik ahogy a száját ragasztja le,jobban is meg lehet ezt oldani:)

 

 

http://www.myvideo.de/watch/8256398/Devon_taped_part_1

 

 

tape gagger Creative Commons License 2011.12.06 0 0 2688
MJ92 irtam mailt
duct Creative Commons License 2011.12.06 0 0 2687

Kedves nincsnev1,aranymazsola,tapefan,TottiasFelhívnám szíves figyelmetek a topikleírásra! Amennyiben privát akartok beszélgetni ,ismerkedni arra ott van a privát email!!!!! Nem ide kell írni.....remélem egyértelmű. 

Köszönöm

 

aranymazsola Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2686

én   szivesen  megkötöznélek  várom a válaszodat minél  előbb.

Előzmény: Kötözhet (2426)
aranymazsola Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2685

engem nyugodtan megkötözhetsz , én  bennne vagyok írj   légyszives    választ minél előbb.

 

Előzmény: szadosracbp (2422)
aranymazsola Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2684

Szia.   Én  szivesen  beszélgetek  veled.

 

Ha gondolod. VÁROM AZ  EMAILODAT. SZIA

 

 

Előzmény: MJ92 (2671)
aranymazsola Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2683

Szia.   Én  szivesen  beszélgetek  veled.

 

Ha gondolod. Szia.

 

 

nincsnev1 Creative Commons License 2011.12.05 0 0 2682

enyém homhun@freemail.hu  :)

Előzmény: nincsnev1 (2680)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!