Még 20 perc van, kéne 2-3 gól.

Beyeler Creative Commons License 2016.10.26 0 0 361

0:4 a félidő, ez hamar eldőlt.

Beyeler Creative Commons License 2016.10.26 0 0 360

A továbbjutást talán nem forog kockán, a kérdés, hogy mennyire pörög fel a csapat gólszerzése.

Beyeler Creative Commons License 2016.10.22 0 0 356

Hétközben kupa jön, majd bajnokság, BL, megint bajnokság, és szünet.

Beyeler Creative Commons License 2016.10.22 0 0 355

A dobogósok holnap játszanak, a minimális 12 pont előny megmarad akárhogy.

Beyeler Creative Commons License 2016.10.22 0 0 354

A meccs előtt lement az 1-es és az iksz szorzója... sokatmondó.

Beyeler Creative Commons License 2016.10.22 0 0 353

Vezetés után felpörög a meccs, és vereségre állunk? 88. percben büntetőből egyenlítünk. Nem igaz.

Beyeler Creative Commons License 2016.10.22 0 0 352

2:2 a vége. Hihetetlen.

Beyeler Creative Commons License 2016.10.22 0 0 351

0:0 a félidő. Meg kell nyomni.

Beyeler Creative Commons License 2016.10.22 0 0 350

Kétharmados labdabirtoklás és több kaput találó lövés, de továbbra is 0:0. Stat alapján be kell húzni, de nehéz lesz. Talán 2. félidő 80. percében egy gól dönt a javunkra.

Beyeler Creative Commons License 2016.10.20 0 0 347

Most nézem, hogy a 3. gólt a 93. percben kaptuk büntetőből. Hejj, ha fogadtam volna rá, hogy lesz 3 gól, 1,5-es szorzóért sokat kellett volna izgulni.

Beyeler Creative Commons License 2016.10.20 0 0 346

következik:

november 1.

Basel-PSG

Beyeler Creative Commons License 2016.10.20 0 0 345

A Ludogorets egy hatost kapott Londonban, szóval van még remény. Kínkeservesen győzni kell Bulgáriában.

Beyeler Creative Commons License 2016.10.20 0 0 344

Tegnap este olyan fáradt voltam, hogy korán lefeküdtem, ezért nem néztem végig a meccset. Ritka az ilyen, de talán megérte, mert végül 3:0-ra kaptunk ki. A BL-álmokról le lehet mondani, az EL-t kell megcélozni. A kérdés már csak az, hogy ilyen gyenge szereplés után jövőre is csoportkört fog-e érni a svájci aranyérem?

Beyeler Creative Commons License 2016.10.19 0 0 343

De legalább az Arsenal 4:0-ra vezet, ez jó.

Beyeler Creative Commons License 2016.10.19 0 0 342

2:0... ez elment.

Beyeler Creative Commons License 2016.10.19 0 0 341

Ilyen gyatrán ritkán kezdjük a BL-t, ha vereség a vége, utánanézek. Remélem, nem lesz rá szükség.

Beyeler Creative Commons License 2016.10.19 0 0 340

Szerencsére az Arsenal vezet, így a Ludogorets nem húz el nagyon. A 3. helyre oda lehet érni.

Beyeler Creative Commons License 2016.10.19 0 0 339

Gól...

Bjarnason nem tudja kivágni a labdát, ami Di Mariához kerül, aki beveri a szinte üres kapurészbe. Elkerülhető gól lett volna. Innen nehéz lesz felállni.

Beyeler Creative Commons License 2016.10.19 0 0 338

Vaclík nagyot véd. Az első kapura lövése a PSG-nek.

Beyeler Creative Commons License 2016.10.19 0 0 337

Bjarnason üresen kapja a labdát a 16-os előtt, senkitől nem zavartatva lőhet, és olyan gyatrán megy el keresztbe a kapu előtt, hogy majdnem bedobás. Pedig nagy lehetőség volt.

Beyeler Creative Commons License 2016.10.19 0 0 336

Az előzetes várakozás ellenére nem lesz itt legalább 3 gól. De az 1,2-es szorzó a PSG-re is necces.

Beyeler Creative Commons License 2016.10.19 0 0 335

Nagyon jó a hangulat. Viszont a pályán lágy passzolgatás zajlik.

Beyeler Creative Commons License 2016.10.19 0 0 334

Meg is volt az első lehetőség: és micsoda helyzet! Jött be a szöglet, a hosszú oldalon Bjarnason fejelte középre, ahol ha jól láttam, Lang fejelte a felsőlécre a labdát. Szép volt!