Keresés

Részletes keresés

Itep Creative Commons License 2002.01.26 0 0 6937
Min ne csodálkozzak?
Egyébként ez még tényleg a Van Gaal időszakban volt.
Előzmény: patrick_kluivert (6935)
D Cortez Creative Commons License 2002.01.26 0 0 6936
Még a héten halt meg autóbalesetben a Brescia egyik védője. Szerencse ,hogy ez nem volt olyan súlyos.

barca, lackó, joeker! Itepnek igaza van. Ha van egy új barcás a fórumon akkor rögtön ide jön először és fikázni kezd. És mindezt aközben, hogy lackó a barca topicban büszkén idézgeti az én régi hozzászólásomat erről az egészről. Nem tudom lackó te hogy vagy vele, de ha te ezt ennyire fontosnak tartod akkor miért fikáztok itt minden nap? Mi álltalában azért megyünk át, ha átmegyünk, hogy hozzászóljunk a témához, és mivel mind2 tábor ugyanazon bajnokságban érdekelt, így lehet is egymással "beszéletni", és itt ez bűvös szó. Mert ha én átmegyek akkor azzal a szándékkal teszem, hogy megosszam a véleményem. De ezt amit itt joeker és barca meg még egyesek művelnek az már nevetséges. Elgondolkoztál már azon, hogy mi lenne itt ha a ugyanebben a stílusban reagálnánk? Végtelen végetnemérő alaptalan fikázás. És mi mindig átsiklunk ezek felett és ti állandóan újra meg újra kezditek. És lackó te még véletlenül se gyere velem, mert visszaolvastam ezt a topicot és bizony elég sokszor megtaláltalak benne még mielőtt itt voltam. Úgyhogy valaki tényleg nem látja át a dolgokat itt sok mndenki...

Salva!
Neked semmit sem kell szégyelned. Te igazi Barca drukker vagy, és nem mellékesen nem vagy sötét mint a fent említettek. Ha rajtad múlna nem lenne itt, csak baráti-szurkolói csevej.

patrick_kluivert Creative Commons License 2002.01.26 0 0 6935
Ki merészelt amúgy ilyet írni?
"büdös nigger,holland nigrós" Úgye nem a nevemre céloztatok,mert ha igen ne csodálkozz Itep.
Itep Creative Commons License 2002.01.26 0 0 6934
LaCk0!

Egy szó felett elsiklott a figyelmed,ez pedig: mostanában.Tehát csak mostanában ez a helyzet,Cortez és bfuck pedig nem mostanában jött ide először.És azt se mondjad,hogy mostanában volt a Real szurkolók által Barca fikázás,még a szexbotráényra is csak néhány smileyval reagáltak.Ehez képest a Barca "újoncok" jönnek az összevásárolt csapat,meg mocskos Madrid dumával.
És az szerintem is undorító,ha valaki a "büdös, nigger, holland nigrós" Barca dumával jön,de ezzel szerencsére nagyon régen találkoztam.

Előzmény: LaCk0 (6920)
k.joeker Creative Commons License 2002.01.26 0 0 6933
A Meccshez sok sikert,mert utána úgyis kevés lesz....
pedro870 Creative Commons License 2002.01.26 0 0 6932
ilyen játékosokat csak felfújt légzsákok között szabadna utaztatni :)
Előzmény: gaRRy (6931)
gaRRy Creative Commons License 2002.01.26 0 0 6931
Ma könnyű autóbalesetet szenvedett Zidane és Raul. Az ilyedségen kívűl komoly bajuk nem történt tehát a Betis elleni játékuk nem került veszélybe.
Nym Creative Commons License 2002.01.26 0 0 6930
Egy kis Legyen Ön is milliomos sportolókkal.

Vágó István: - Következő játékosunk Bajzát Péter [focista] Debrecenből! (taps) Kedves Péter, kivel érkezett?
Bajzát Péter: - Csapattársammal, Vadicskával.
Vágó Istvá: - Háháháháhá!!! A keresztnevét is elárulja vagy az titok?
B.P.: - Péter.
Vágó István: - Nem a magáét, hanem a barátjáét?
B.P.: - Ja, azt nem tudom. Vadasnak szokjuk hívni vagy Kancsalnak, de olyankor hozzámbassza a stoplisát.
V.I.: - Nézzük az első kérdést! Legyen Ön is milliomos, Péter!
B.P.: - Hát, fasza lenne!!
V.I.: - Milyen nemzetiségű volt Rembrandt van Rijn? A: kínai; B: tamil; C: Kerekes Zsombor; D: holland
B.P.: Hmmm... Hívjuk föl a Sebők Vilit, úgy tudom, ő nagyon okos, még porséja is van.
V.I.: - Jó. (kicsöng a telefon)
Sebők Vilmos: - Ki a kúrvaanyám keres? Na!?
V.I.: - Jó napot Sebők úr, Vágó István vagyok.
S.V.: - Büdöskurvaanyáddal szórakozz, köcsögmátyus bazmeg!
V.I.: - Ez a Legyen Ön is milliomos című játék, adásban van Sebők úr!
B.P.: - Szia, Vili, Bajzát vagyok, a keresztnevemet elfelejtettem. Az a kérdés, hogy milyen nemzetiségű volt Rijn?
A: kínai; B: tamil; C: Kerekes Zsombor; D: holland
S.V.: - Kerekes Zsombor, asszem!
B.P.: - Biztos?
S.V.:
B.P.: - Hááát, nem volt elég magabiztos. A tamilt kizárnám, mert azt a horgászáshoz használják. Nem hiszem, hogy holland, mert akkor már hallottam volna róla. Kínai biztos, hogy nem, mer azoknak ilyen nagyonfasz neveik vannak, hogy huncsungmang, meg ilyenek, úgyhogy én hiszek Vilinek, legyen Kerekes Zsombor
zlotyi11 Creative Commons License 2002.01.26 0 0 6929
Látom újra dúl a love a két tábor között!:-)
És még csak most jön a hétvégi forduló!:-))
vvdaniel Creative Commons License 2002.01.26 0 0 6928
de igen :)
Előzmény: Senor Rata (6927)
Senor Rata Creative Commons License 2002.01.26 0 0 6927
Portillo, nem?

:)

Előzmény: vvdaniel (6926)
vvdaniel Creative Commons License 2002.01.26 0 0 6926
és jön Portero! :) és a B csapat épp a legjobb úton halad a másodosztályba jutás felé
Előzmény: Senor Rata (6924)
Senor Rata Creative Commons License 2002.01.26 0 0 6925
Azt már meg nem mondom, hogy ki ellen, de a sajtóban elég nagy visszhangja volt az esetnek. Persze lehet, hogy csak a "tetves" madridi firkászok találmánya az egész... :D
Előzmény: Barca (6913)
Senor Rata Creative Commons License 2002.01.26 0 0 6924
Ne szégyenkezz, ezek 3 év múlva úgyis egy másik csapatnak "drukkolnak" majd.

A felsorolásodat egy helyen engedelmeddel kiigazítanám: Ivan Helguera nem madridi nevelés. A srác Santanderben született, és ha jól tudom egy Manchego nevű kis klubban kezdett el focizni. Igazából az Espanolnál nyújtott teljesítményére figyelt fel a spanyol sajtó. Ja, és Hierro sem a mi palántánk - ő a Valladolid neveltje, csak már a 89-90-es szezon óta nálunk focizik.

Még pár név - Real nevelések - : Ismael URZAIZ, ALFONSO, VICTOR a Deporból, VICTOR a Villarealból, TOTE, CONTRERAS - ROJAS - SANZ a Malagából (Cannabal nem saját, csak "átutazó" volt), Mista a Valenciából. Na, hirtelen ennyi ugrott be, de persze kb. 6x ennyi van a jelenleg is az első osztályban. Segíthettek!

Előzmény: salva (6917)
Senor Rata Creative Commons License 2002.01.25 0 0 6923
a "büdös, nigger" -ezésre amúgy én is kiba*-ott allergiás vagyok, természetesen akkor is ha a barcát szidják eképpen.
Előzmény: LaCk0 (6920)
Senor Rata Creative Commons License 2002.01.25 0 0 6922
francisdrake már rég nem ír ide. Cortez réges- régen nem fikázta a barcát, mostanában pedig egyenesen kacagtató módon reagálja le a provokációitokat. Legalábbis nekem bejön a stílusa, gondolom te másképp vagy ezzel.

bfucknak kb. 2 havonta van kb. 2 sornyi, velős hozzászólása.

Itepet meg légyszi ne bántsd, mert belinkelek a topikotokba 100-200 gigányi Parma-képet, osztán nézhetsz! :)))

Előzmény: LaCk0 (6920)
vvdaniel Creative Commons License 2002.01.25 0 0 6921
:) kíváncsian várom a reakciókat :)
Előzmény: LaCk0 (6920)
LaCk0 Creative Commons License 2002.01.25 0 0 6920
Ha te ezt igy gondolod, akkor kábé a szemedig se látsz el.
Még hogy mindig a Barca drukkerek provokálnak.
Amikor bfuck és francisdrake ide járt, akkor is azok a "büdös, nigger" Barcások provokáltak ugye?
Lilácska.
Meg ugye cortez se provokálással kezdte, amikor ide jött? Ugye nem?
De azért te se vagy semmi, mert te legalább eljátszod, hogy szurkolsz a "büdös, nigger, holland nigrós" Barcának is.
Előzmény: Itep (6918)
vvdaniel Creative Commons License 2002.01.25 0 0 6919
szép volt :)
Előzmény: Itep (6918)
Itep Creative Commons License 2002.01.25 0 0 6918
Én(mivel Brca és Madrid drukker is vagyok) eddig igyekeztem nem nagyon beleszólni az értelmetlen vitákba,néha fikázásokba,de most már kezd elegem lenni!Felvázolom,hogy mostanában mi a helyzet:
1.Real drukkerek a Barca topicban:
Általában értelmesen,a témához szólnak hozzá,a Barca szempontjából is+ néha kis piszkálódás,reagálás a Barca drukkerek fikázására
2.Barca drukkerek a Real topicban
Kb. minden héten jön egy "új" "szurkoló",aki,hogy bizonyítsa rátermettségét,megpróbálja jól leugatni a Madridot,néha érvekkel,néha egyszerű fikázsákkol.Na most az érveik iszonyú gyenge alapon állnak,és mikor azokat +cáfolják,akkor megint kezdődik a fikázás.Ráadásul néhány társuktól meg is lesznek dícsérve.

Szóval kezd 1oldalú lenni ez az egész,most már ott tartunk,hogy 80-90%-ban a Barca drukkerek provokálnak,a realosok meg csak védekeznek.Talán jó lenne leállni.
Direkt nem említettem neveket,de akinek inge,vegye magára!:)

salva Creative Commons License 2002.01.25 0 0 6917
Néha az ilyen arcok miatt szégyellem hogy Barca drukker vagyok. Ha meg egy kicsit is értene a spanyol focihoz akkor a Reál nevelésekről annyit: Casillas, Hierro, Pavón, Iván Helguera, Raúl, Raúl Bravo, José María Gutierrez Hernández... na mindeggy
vvdaniel Creative Commons License 2002.01.25 0 0 6916
spanyol levlistát ismerek, de nem tudom mennyire örülnénekl neki ha elkezdenénk csevegni magyarul:))
Előzmény: vvdaniel (6915)
vvdaniel Creative Commons License 2002.01.25 0 0 6915
Nincs valami magyar Realos levelezőlista? Kezd elegem lenni abből a légkörből :)
Senor Rata Creative Commons License 2002.01.25 0 0 6914
"ha volt is ilyen,akkor se fikázd"

Nem gondolod, hogy felléphetnél lassan a kabaréban?

Bazze, még a végén megint mi fikázzuk a barcát...

:)))

Előzmény: Barca (6913)
Barca Creative Commons License 2002.01.25 0 0 6913
És ez mikor volt és ki ellen????Amúgy ha volt is ilyen,akkor se fikázd mert az még Van Gaal idejében volt,amikor elég jól ment a csapatnak.
Amúgy meg ti sem dicsekedhettek olyan sok saját nevelésü játékossal...
Előzmény: Senor Rata (6911)
Senor Rata Creative Commons License 2002.01.25 0 0 6912
Ja, és a múltkori baklövésed:

Senor Rata - Ernesto Serra -> a neveink betűi ugyan alliterálnak, de szegény jó Ernesto barca-drukker, míg én - ha észrevetted - nem. Turpiskodás pedig részemről kizárva.

:)

Előzmény: Barca (6910)
Senor Rata Creative Commons License 2002.01.25 0 0 6911
Hol akarod lejátszani kispajtás? A szarvasi birka-csárdában?

:)

HESP - REIZIGER, FRANK DE BOER, BOGARDE, Sergi - COCU, Guardiola, RONALD DE BOER - Figo, KLUIVERT, ZENDEN

Jó kis brancs volt, nem?

:))

Előzmény: Barca (6910)
Barca Creative Commons License 2002.01.25 0 0 6910
Megválaszolnád nekem hogy a Barcába mikor játszott
11-ből 8 holland???Légyszíves mondd már el nekem azt a kezdőt jó???
Előzmény: D Cortez (6894)
Barca Creative Commons License 2002.01.25 0 0 6909
Király vagy k.joeker!:))
BARCA!!!! BARCA!!!! BARCA!!!! BARCA!!!!
Gyere Ratác lejátszuk :)) Amit pedig a Barcáról
állítanak az egy nagy hazugság!A nem akarom említeni hogy milyen-ugyanis már egypár madridista leugatott a szép irodalmi kiejtésemért-
sajtó ezt nagyon szépen kitalálta.
David Beckham:WELCOME TO BARCELONA!!!
Senor Rata Creative Commons License 2002.01.25 0 0 6908
Sok sikert hozzá!
Előzmény: Emerald (6907)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!