wizardry8 Creative Commons License 2024.03.05 0 1 219072

Pont az a lényeg. Az a pár felcsúti paraszt úgyse tud hangulatot csinálni a hazai csapatnak, akkor már a vendégeknek se legyen. Hátrányt jelentene.

Előzmény: nzsolt18 (219070)
johnsonbronson Creative Commons License 2024.03.05 0 2 219071

A felcsúton semmi se érdek. De, Viktor.

nzsolt18 Creative Commons License 2024.03.05 0 2 219070

Azt nem értem, h az amúgy kongó falusi stadinban miért nem nyitnak nagyobb vendég szektort?

Az oké h nem kell a lóvé, de mondjuk esetleg a hangulat csak érdekes lehet.

maribor Creative Commons License 2024.03.05 -1 0 219069

Töllem.

másik miller.

Előzmény: nzsolt18 (219068)
nzsolt18 Creative Commons License 2024.03.05 0 1 219068

🥱

Tessék, bár nem töllem kérted, de zsoltibácsi jóbácsi.

maribor Creative Commons License 2024.03.05 -1 1 219065

Nekünk a középszer is magasan van, mint Curtisnek a nem foglalkozni a politikával.

Előzmény: Marswalker (219063)
Skywalker. Creative Commons License 2024.03.05 0 1 219064

Itt, a kiesés szélén olyan nagyon nem nehéz mutatvány ám ez :D

johnsonbronson Creative Commons License 2024.03.04 0 4 219062

Előre mind újpesti srácok!

btete Creative Commons License 2024.03.04 0 3 219061

Onovo már játszott az a hétvégén 62 percet, a második csapatban. A Paks ellen csere lehet. Nagyon kell a rémgyenge Mack helyére.

626 Creative Commons License 2024.03.04 0 4 219060

Az utolsó 3 meccsen a tabella első három helyezettjével játszottunk, rendes játékidőben vereség-döntetlen-győzelem lett a vége, nem is nagyon rossz ez ezekben az időkben.

Skywalker. Creative Commons License 2024.03.04 0 1 219059

elég kicsike a valószerűsége annak, hogy a Várda 10 meccsből 5-öt megnyerjen és kettőn még pontot is szerezzen

a teljes élmezőny hátravan még neki, meg a közvetlen vetélytársak és még kupameccse is lesz

10 meccsből csak 4 otthon és 6 idegenben (idén idegenben kizárólag a Kövesdet tudták legyőzni!)

ne fossuk már össze magunkat, mert a Zete ellen ötből EGYSZER eltalálták a kaput és az pont bement :D

Előzmény: btete (219058)
btete Creative Commons License 2024.03.04 0 0 219058

Szerintem két győzelem nem lesz elég, három min kell és egy-két x. Ha hármat nyerünk akkor a Várdának öt meccset kellene nyernie plusz két x. Sajnos nekünk a legrosszabb a gólkülönbségünk hála a 0:4 és 0:5-öknek.  Kulcs lesz a két egymás elleni meccs Kövesd otthon, Várda idegenben. Kisvárdára nem nyerni járunk mostanában.

Skywalker. Creative Commons License 2024.03.04 0 3 219057

én is azt gondolom (vagy talán csak remélem), hogy ez egy sorsfordító meccs volt

most jön egy puskás, a másik nagyon nehéz, ezekre max két döntetlent mertem tippelni korábban és közben azt reméltem, hogy az alattunk lévő csapatok sem ennél többet

erre az élet rácáfolt, de sebaj :)

a többi meccs azért már talán-talán könnyebbnek mondható, van hátra 10 meccs, a taknyok ellen tuti égünk, akkor legyen csak 9

a jó hír, hogy a kövesd/várda is játszik a fradi ellen, szerintem ők is elcsúsznak majd

meg még egymás ellen is játszanak

meg velünk is, azokon nem kéne kikapni

de összességében azt gondolom, hogy a hátralévő 9 meccsből ha csak kettőt megnyerünk, már elég lehet, mert akkor valamelyik riválisnak 5-öt kéne nyernie ahhoz, hogy előzni tudjon

annyit meg már csak nem nyernek! (5 győztes meccsük ezeknek sem az első körben, sem a másodikban nem volt)

az persze remek volna, ha a puskás ellen legalább egy x-et valahogy kicsikarnának

Előzmény: old#UTE (219056)
old#UTE Creative Commons License 2024.03.04 0 3 219056

Az elején nagyon mérges voltam, hogy lehet így játszani, Egy elsőosztályú focista, hogyan játszhat így? Hát ezekbe semmi önbecsülés nem szorult?

A második félidőben már reménykedtem. A két gólunk gyönyörű volt. Nagyon örülök neki, hogy győztünk. Szerintem nem esünk ki, sőt ezentúl a szele se fog megcsapni. Néhány győzelmet még biztosan szerzünk.

Skywalker. Creative Commons License 2024.03.04 0 1 219055

Az egyik bevágás pont azt mutatta pedig, hogy a telefonjával babrál. Talán épp üzeneteket küld át

Előzmény: wizardry8 (219053)
wizardry8 Creative Commons License 2024.03.04 0 2 219054

magyarfutball-on ki van írva a kezdési időpont is. 1990 körül 19:00 volt a legkésőbbi időpont. A TV miatt jött divatba a 20 meg 21 órás kezdés?

wizardry8 Creative Commons License 2024.03.04 -1 2 219053

Mészölyt mindig mutatják hogy ül ott egyedül tévével. Sose telefonál. Nem irányíthatja Víget telefonon?

Csobot beadta, most nem kezdett el cselezgetni. Úgy látszik jót tett neki hogy padra került.

Ambrose megint elvette a labdát a védőtől, kár hogy nem rúgta be. Gergényit meg úgy kivágta az oldalvonalon hogy csak nyekkent.

A végére megjött az önbizalom, még ermberelőnyt is adtunk Ganea becserélésével.

Retróvadász Creative Commons License 2024.03.03 0 5 219052

Pénteken invázió.

Skywalker. Creative Commons License 2024.03.03 0 4 219051

Huhhh, de nagyon kellett ez már! De nagyon megérdemelték, megérdemeltük!

Az első 20 perc alapján pedig nagy vereséget gondoltam megint, aztán akár a döntetlent is elfogadtam volna, de kikaparták, a legjobbkor, nagy gratula!

maribor Creative Commons License 2024.03.03 -9 1 219050

Beérett Vigjnyevics munkája végre.

mpharom Creative Commons License 2024.03.03 -1 0 219049

Csak baszunk.

Buzi, aki morog.

JHSZ TTL Creative Commons License 2024.03.03 0 4 219048

Banai+szerencse+végre korrekt bíró+egy kis Mészölyi identitás= győzelem! Gratula a győzelemhez és végre kapott gól nélküli meccs!

ligula Creative Commons License 2024.03.03 0 4 219047

Gratula a csapatnak. Ez most nagyon-nagyon kellett.

JHSZ TTL Creative Commons License 2024.03.03 0 4 219046

Végül is összehozott egy büntit... Kár, hogy nem ment be, de még így is felülmúlja az eredmény az első félidő 30. percében látottak alapján.

maribor Creative Commons License 2024.03.03 -7 0 219045

Minden szar!!!!!!

Előzmény: JHSZ TTL (219042)
JHSZ TTL Creative Commons License 2024.03.03 0 3 219044

Na ez vmi! El ne rontsuk! Ha még Pauljevic beadásából is lesz gól, visszavonom az előző hsz.-st!