Keresés

Részletes keresés

losik Creative Commons License 2015.03.25 0 0 170644

Ennyi erővel azért is büntethetett volna az MLSZ, hogy az ultrák bementek ősszel az edzésre és piróztak. :) 

Szerintem nem lesz itt semmi baj, nem kell rémeket látni. 

(Amúgy meg láttuk már, hogy mennyivel különb az uefánal a román-magyar ellentét, mint az "izraelbántás")

Előzmény: Té (170643)
Creative Commons License 2015.03.25 0 0 170643

Ha nem is ugyanolyan, attól még simán eljuthat bármi az UEFA-ig, láttunk már hasonló furcsaságokat. De, hogy az MLSZ-ig eljut, az egészen biztos.

Előzmény: losik (170641)
losik Creative Commons License 2015.03.25 0 0 170642

Ugyan már. A Dinamo az ETO-val játszott volna, ugye ott történt ami történt, és lettünk mi az ellenfél. 

 

Előzmény: Té (170638)
losik Creative Commons License 2015.03.25 0 0 170641

Biztos, hogy ugyanolyan? Lesz semleges bíró, Uefa ellenőr, meg ilyenek? Ha kiállítanak valakit, akkor az el lesz tiltva a köv. nemzetközi meccsről? Csak kérdem.

Szerintem ez egy sima edzőmeccs, ha a TV nem adja, akkor ami ott történik, az ott is marad. Persze ne történjen semmi, legyen jó hangulat és ennyi. 

Előzmény: OnlyLoki (170640)
OnlyLoki Creative Commons License 2015.03.25 0 0 170640

Ez egy ugyan olyan nemzetközi barátságos meccs, mint amit Izrael ellen játszott anno a válogatott. Ott is fegyelmezett az UEFA, ha valami gikszer lesz, itt is meg fogják tenni, abban biztos lehetsz.

Előzmény: Té (170638)
interim62 Creative Commons License 2015.03.25 0 0 170639

Szerintem meg nincs ezzel baj. A kötelezőt mindig, a tilosat sohasem, a kettő között pedig lehet mérlegelni. Ilyen esetben persze lehet tévedni, és biztosan nem így csináltam volna, de nem biztos, hogy nekem van igazam. Én pl. ingyen engedtem volna be mindenkit egy kis összekovácsolási gyakorlatra szurkolásra. Biztosan megtérülne. Erkölcsileg legalábbis.

Előzmény: Té (170638)
Creative Commons License 2015.03.25 0 0 170638

Azt írtam "olyan", nem azt, hogy az. A klubról én sem feltételezem, de gondolj bele, az MLSZ pont ugyanígy szervezte volna, ha provokálni akarna. Szerencsétlen szitu...

Abban sem vagyok biztos, hogy nem lesz büntetés, akár nem is az MLSZ, hanem az UEFA részéről, de nem is a büntetésre gondoltam elsősorban, hanem, hogy lesz mire mutogatni, a kártya körüli vitában.

Előzmény: losik (170626)
samyadler Creative Commons License 2015.03.24 0 0 170637
Gyógyulást kívánok itt (is) neki és mielőbbi felépülést!

Edzőmeccs:

www.haon.hu/ott-lesznek-az-ultrak-a-loki-szombati-meccsen/2793676

Ki megy ki szombaton? :-))
Előzmény: losik (170636)
losik Creative Commons License 2015.03.24 0 0 170636

Zsidait megműtötték. Most?

losik Creative Commons License 2015.03.24 0 0 170635

Ráadásul az Oláh Gabin általában (felül)becsült nézőszámok voltak.

Előzmény: Sestakert (170633)
skiss Creative Commons License 2015.03.24 0 0 170634

 

 

100%-ban egytértek. Amit leírtál - az ül.

Előzmény: ChrisRea (170604)
Sestakert Creative Commons License 2015.03.24 0 0 170633

Keveslem a különbséget top szezon és a "szar minden" szezon nézőszáma között.

Előzmény: sx7 (170587)
losik Creative Commons License 2015.03.24 0 0 170632

Ha gondolod fogadhatunk is. :P

Előzmény: carrervenus11 (170630)
losik Creative Commons License 2015.03.24 0 0 170631

Majd kiderül.

Előzmény: carrervenus11 (170630)
carrervenus11 Creative Commons License 2015.03.24 0 0 170630

Most még.

Csak erre a szezonra kaptunk felmentést alóla.

Előzmény: losik (170629)
losik Creative Commons License 2015.03.24 0 0 170629

Akkor meg pláne. Csak nálunk nem kell fénykép.

Előzmény: itepgolab (170628)
itepgolab Creative Commons License 2015.03.24 0 0 170628

Ezt rosszul tudod,ugyanis nalunk kell fenykep. Az, hogy a fenykep nem kerul ra a kartyara, az egy mas dolog, de az egesz kartyas regisztralas egy kotelezo fenykepezkedessel kezdodik.

Előzmény: losik (170625)
losik Creative Commons License 2015.03.24 0 0 170627

Ja attól még persze be lehetett volna engedni a bérleteseket is, csak mivel ugye ha jól olvasom alapból nem lesznek megnyitva a C-s szektorok, ez megint problémához vezetne. És inkább az egyszerűbb megoldást választották. Ami nem a legjobb megoldás.

 

Előzmény: losik (170626)
losik Creative Commons License 2015.03.24 0 0 170626

Szerintem ehhez semmi köze nincs az MLSZ-nek. Azért is lehet bemenni kártya nélkül. Bármilyen verbális atrocitás lesz, nem lehet büntetni szerintem.

Szándékos provokáció? Ne legyen már üldözési mániád! Az én olvasatomban ez azt jelenti, hogy a klubot nem érdekli a kártya, és amikor lehet megengedi anélkül a "bemenést". (Hasonlítsd ezt össze a Fradival, ahol egy idegenbeli edzőmeccsre sem mehet be senki, csak ha szkennelt).

Arról is meg vagyok győződve, hogy ha kijutunk nyáron a nemzetközi kupába, akkor oda is be lehet majd menni kártya nélkül. (A klub továbbra is csak azt tartja be amit nagyon muszáj kártyaügyben. Láttál már olyat, hogy valakinek megnézték, hogy valóban az ő neve szerepel a kártyán? Az enyémet még sosem kérték el, akár női név is lehetne rajta. Simán be lehet menni bárkinek a kártyájával.)

Előzmény: Té (170623)
losik Creative Commons License 2015.03.24 0 0 170625

Nézd, ha elolvastad, amit írtam, akkor látod én is leírtam, hogy az, hogy kötelező, az hülyeség. De NÁLUNK van előnye. Lehet vele fizetni a büfében, lehet rá online jegyet venni, és nem kell kinyomtatni, hanem rátöltik. Ezek előnyök.
Viszont, ha emiatt valaki nem tud bemenni a meccsre, akkor nem jó a rendszer. (Ha nem akar, az egy másik történet, de ez az ő döntése.)

Én akkor is használnám, ha nem lenne kötelező.

Amúgy nálunk van a legengedékenyebb kártyarendszer, hiszen ha jól tudom csak nálunk és a Fradinál nem kell fénykép, de náluk ott van a szkenner.

Előzmény: Miller a sör (170621)
PX50 Creative Commons License 2015.03.24 0 0 170624

Nos engem is az háborított fel a legjobban, hogy a dinamo elleni edzőmeccs nem lesz ingyenes. Még a bérleteseknek sem. Nem azzal az ezressel lenne bajom, mert egy félidő alatt többet költök sörre. Hanem az egésznek a gesztusértéke, hogy mennyit is jelentenek a szurkolók a vezetőségnek.

 

Mert miről is van szó? Arról, hogy kizárólag azért osztogatnak minden meccsre iskolásoknak, nőknek, féllábúaknak meg boldognak-boldogtalannak ingyenjegyeket, mert ciki, hogy a 15 ezer stadionkártyás ellenére 3 ezer a nézőszám egy bajnokin és 350 egy ligakupán. Na és amikor van egy meccs (ráadásul egy edzőmeccs!), amire tudják, hogy jönnek az ultrák és a várható hangulat (meg persze az ellenfél) miatt talán még pár százan (ezren?), azokat akkor rögtön vegyük le amennyivel tudjuk.A leghűségesebbeket, a bérleteseket is.

 

Ha gesztusértékkel ingyenessé tették volna, én személy szerint elköltöttem volna vagy 2-3 ezret sörre. Így nem költök egy forintot sem. Gratulálok, igazi lángész az egész stáb.

 

Elég messze vagyunk még Európától.

Creative Commons License 2015.03.24 0 0 170623

Olvasom, hogy a nemzetközi Dózsa-család román reprezentánsa elleni edzőmeccsünkre a bérletek nem érvényesek.

Milyen igaza van annak, aki ezt így kitalálta hiszen:

- Az a két-hárommillió forint hatalmas összeg az éves költségvetésünkhöz képest, egyszerűen nem tudjuk nélkülözni.

- Olyan jól beütött nekünk ez az év mindenféle szempontból, hogy semmi szükségünk újabb érveket felsorakoztatni a bérletvásárlás mellett, enélkül is csődülni fog a nép júliusban.

 

Azt is olvasom, hogy nem kell szurkolói kártya a jegyvásárláshoz. Ezt egyfelől jó ötlet, másfelől olyan mintha szándékos provokáció lenne. Ha, bármi - akárcsak verbális - inzultus is éri a bocskorosokat, az hosszú időre elegendő muníciót szolgáltat a bMLSZ-nek. És hát mennyi ennek az esélye, 95%?

OnlyLoki Creative Commons License 2015.03.24 0 0 170622

Debrecenben ez másképp van, megmondta a partjelző: akkor lesz foci, ha lesz elég néző.

Előzmény: sx7 (170615)
Miller a sör Creative Commons License 2015.03.24 0 0 170621

Losik, tudom hadakoztunk eleget, de most komolyan nem baszogatásból kérdezem, nem érzed úgy magad mint az ember aki az autópályán szembe megy a forgalommal? Jó néhányan próbáltuk elmagyarázni neked, hogy ez a kártya egy kibaszott nagy tévedés, és minden összetevőjében szar.Erre te jössz és addig próbálod tekergetni amíg kihozod, hogy tulajdonképpen minden rendben van, csak a kollegák csipognak lassan, meg mi a fasznak vannak kártya nélküli barátaik.

Ha fizetnek neked ezért akkor tekintsd tárgytalannak amit írtam.

BI_Bean Creative Commons License 2015.03.24 0 0 170620

Én pedig el tudom képzelni, hogy igen. A gyakorlatban válna el, de nem tudom, mikor lesz ismét minden kapu csúcsra járatva. Az informatikai rendszerek egyik jellemzője, hogy exponenciálisan lassulnak.

Előzmény: losik (170614)
BI_Bean Creative Commons License 2015.03.24 0 0 170619

A kötelező és a nem kötelező kártya között hatalmas különbség lenne. A nem kötelezőhöz teljesen mások (a stadion üzemeltetői) férnének hozzá, másnak nem adnák ki. Óriási különbség.

 

Előzmény: losik (170616)
Sheverush Creative Commons License 2015.03.24 0 0 170618

Igazad van. Kell hozzá a foci is, vagy legalább a közhangulat változása. Ha már egyszer-kétszer lennének 6-7-ezren, akkor stabilizálódhatna a dolog. Az az üresség nyomsztó. Viszont ez ellen sokat tezs a csapat.

Előzmény: sx7 (170615)
Sheverush Creative Commons License 2015.03.24 0 0 170617

Értem, nem is én hoztam fel. Nem is ez a lényeg, hanem az, hogy ami a szurkolók szempontjából bajkottnak és nyomásgyakorlásnak látszik, az a másik oldalról meg eredmény, és egy pipa a listán. Szerintem nem is remélték Csányiék, hogy ilyen könnyen felszámolják a problémasabb csoportokat. És vissza fognak szivárogni a csendesebb nézők, efelől se legyen kétség senkiben. Az, hogy az ultrák által generált hangulat a dolog sava-borsa, részben igaz csak. Ha jól emlékszem, a rendszerváltás környékén indultak olasz mintára az ultracsoportok itthon - azelőtt is lézengtek a lelátón valahogy az emberek. Én is 92 körül kezdtem el járni, és engem is beszippantott a dolog jópár évre, (aztán fokozatosan eltűntem), de el tudom képzelni, hogy enélkül is lehet élet a stadionokban. Pl. én vagyok az a család most majd, aki vagy bemegy, vagy nem. A kislányom nagyon akarná, még nálam is jobban, fanatikus tifoso, de egyelőre vannak más preferenciák. Meg egy ürességtől kongó stadion, ahol nincs kivel kiabálni, neki is  lelombozó lenne, úgyhogy nem erőltetem. De pl. a Lille meccsen  jól érezte magát, annyi már elég lenne neki - volt majdnem 9 e ember, páran kiabáltak közülünk, nekik az is hatalmas élmény volt. De valóban, nem kezdtünk el járni, holott engem is eddig jórészt a szurkolói kultúra tartott vissza-nem akartam, hogy ő legyen a közönsége a sok A szektoros atomtudós bekiabálóembernek (mármint akik az Oláhgabin az A-ban laktak, az újban nem tudom, hova költöztek).

Előzmény: carrervenus11 (170610)
losik Creative Commons License 2015.03.24 0 0 170616

Én úgy értettem, hogy a stadionon belül menjen ahova akar.

Természetesen, ha lenne egy szavazás, hogy maradjon-e kötelező a kártya, én is nemmel szavaznék. Ettől fügetelnül én használnám, ha lehetne mert kényelmes.

Előzmény: Frizuravarjú (170609)
sx7 Creative Commons License 2015.03.24 0 0 170615

Ha pedig lesz jobb foci,amire mondjuk sok esélyt még nem látok,de tételezzük fel ,hogy igen,akkor lesz néző is.

 

Erre próbálnak építkezni...

 

Ha javul a foci,akkor nekik bejön, ha nem ,akkor senkinek nem jön be:D

Előzmény: Sheverush (170608)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!