Keresés

Részletes keresés

dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 84

Legfrissebb képek Cintikéről:

 

dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 83
Szió! Tanulgass csak...mi nem is zavarunk.
Előzmény: arju (81)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 82
Pillanat fel kell szerkesztenem...
Előzmény: Boborjan (80)
arju Creative Commons License 2006.03.13 0 0 81
neked is szép hetet!most csak köszönni jöttem,tanulnom kell-((((((
Előzmény: dobsika (68)
Boborjan Creative Commons License 2006.03.13 0 0 80
Szia!
Megvagyunk, köszi. Ők kipihenten, én nem annyira... :-)
Lássuk azokat a fotókat! ;-)
Előzmény: dobsika (79)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 79

Szia Bobi!

 

Hogy telt  a hétvége? Cérnácskád és Cumi hogy vannak? Nekem sikerült végre Cintiről fotókat készítenem. Mindjárt fel is rakok párat.

Előzmény: Boborjan (56)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 78
Jó ötlet. cinti a zsúrkocsi fa lábát használja kaparófának. Anya néha szörnyülködik is miért engedek mindent meg neki. De még mindig jobb, mintha pl. az új konyhabútort kaparná nem?
Előzmény: meoindil (66)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 77

Szia Crazy!

 

Jó téged is itt tudni a topikon. Gyönyörű kép.

Előzmény: Crazyworld (63)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 76

Nagyon szép. Olyan, mint az egyiptomi macska isten.

Előzmény: norio (60)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 75
Én sajnos nem tudom esetleg valaki hallott már róla?
Előzmény: norio (51)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 74
Most is olan gyönyörűek és méltóságteljesek mindketten!
Előzmény: meoindil (46)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 73

Szia Meo!

 

De jó, hogy te is itt vagy. Hogy telt  a hétvége?

Előzmény: meoindil (45)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 72
Gyönyörűek mindketten.
Előzmény: norio (34)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 71

Szia Norio!

 

Én is így látom. Jó csapat van kilátásban és garantálom itt mindenki befogadó közegre talál majd.

Előzmény: norio (29)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 70
Szia te szépség! hogy vagy ? Milyen volt  a hétvége? Széklettel minden oké mostmár?
Előzmény: T.Anderson (23)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 69

Szia Dorinesz és Bercike!

 

Tündéri, ahogy alszik. Isten hozott benneteket is az új topikon.

Előzmény: Dorinesz (20)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 68

Szia Arju!

De jó, hogy te is itt vagy. Szép hetet kívánok.

Előzmény: arju (19)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 67

Szia Cs!

 

sten hozzott a topikon. Szeretettel várjuk az érdekességeket Cicádról.

Előzmény: Csimpolya (18)
meoindil Creative Commons License 2006.03.13 0 0 66
Én a galéria tartóoszlopát tekertem körbe kötéllel, amit szép folyamatosan amortizálnak le:
Amazonka karomélez
Előzmény: Dorinesz (59)
meoindil Creative Commons License 2006.03.13 0 0 65
Amazon egy filigrán cicahölgy, Pocak pedig egy termetesebb úrfi. Az igazat megvallva fotókat nézegetve néha még én is zavarba jövök :))) Egyébként kicsit más a rajzolatuk, más az M a homlokukon, Pocaknak erősebb a pofácskája. Életben nem lehet összekeverni őket, de a képek becsapósak!
Előzmény: norio (49)
Crazyworld Creative Commons License 2006.03.12 0 0 64
Crazyworld Creative Commons License 2006.03.12 0 0 63
Sziasztok! :D
Dorinesz Creative Commons License 2006.03.12 0 0 62
Volna egy kérdésem. Nem tudná valamelyikőtök megmondani, hogy Bercike miért eszi a pokrócot? Már többször is észrevettem nála, hogy bolyhokat tép ki a takaróból, és aztán szabályosan megeszi. Igaz nem izlik neki, mert fintorog, de azért megeszi. Miért lehet ez? Viselkedésében más furcsaság nincs.
norio Creative Commons License 2006.03.12 0 0 61
Durminak elég annyit mondanom, h NEM, és akkor nem is csinálja többet azt, amit nem szabad. Ha kaját kér, akkor meg két lábra áll és halkan nyávog. És odavezet a tálkájához :)) Ilyet még nem pipáltam. Nagy szerencsém van ezzel a cicával.
Előzmény: norio (60)
norio Creative Commons License 2006.03.12 0 0 60
A másik olyan rendes cica (a Durmi). Igaz nem is olyan szórakoztató nézni :)), de ő nagyon okos és jó cica. Tisztára előkelő macska. Olyan pózokat tud bevágni, h csak lesek. Nem járhatott illemtanra egy cica :))
Előzmény: Dorinesz (59)
Dorinesz Creative Commons License 2006.03.12 0 0 59

A fát azért nem karmolja szerintem, mert nem akad bele a körme. Észrevétleim szerint csak olyan dolgokat karmolnak, amikbe jól bele tudják vájni a karmukat, és jól tudják tépkedni. A fába nem tudják belevájni a karmukat. Szóval valamivel be kell fekerni, amit tudnak tépdesni, pl valami kötéldarabbal, ha jól oda tudod erősíteni, vagy valami raffia szállal. Azt már szeretni fogják. A fent leírtak miatt nem hiszem, hogy a kommódot bántani fogja, bár semmi sem elképzelhetetlen.

Pumukli meg majd szerintem rájön, hogy nem bánani akarod, és gyakorlatilag mindent megtehet, csak idő kérdése :)))

Előzmény: norio (54)
norio Creative Commons License 2006.03.12 0 0 58
Köszi, jó ötlet minkét tipp. A gyógyszert megkérdeztem volna a dokitól, ha ti nem tudjátok, csak gondoltam az is infó, ha valaki már használta és bevált neki. Szóval akkor marad a doki verzió :)
Előzmény: Boborjan (57)
Boborjan Creative Commons License 2006.03.12 0 0 57
Próbáld bevonni az oszlopok egy darabját valamilyen szövettel - ahhoz hasonlóval, amit általában szokott tépkedni. Háthat átszokik... (Csak tipp.)
Előzmény: norio (54)
Boborjan Creative Commons License 2006.03.12 0 0 56
Szerintem hívj fel egy állatgyógyszertárat vagy egy állatorvost, az a biztos - ők meg tudják mondani a pontos adagolást is, a cicák korára, testsúlyára stb. való tekintettel. Én így kapásból nem tudom, soha nem hallottam erről a szerről.
Előzmény: norio (51)
norio Creative Commons License 2006.03.12 0 0 55
Elvileg immunrendszer erősítő szer. Ha tényleg jó, akkor nagyon örülnék neki, mert nagyon megfázósak ezek a cicák.
Előzmény: Dorinesz (53)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!