Keresés

Részletes keresés

Lovi0312 Creative Commons License 2004.07.02 0 0 2219

Sziasztok!

 

Szeretnék figyelmetekbe ajánlani egy oldalt:

 

Fotóverseny

 

 

Amatőr fotóverseny, nyereményekkel! Látogassatok el az oldalra, küldjetek képet vagy szavazzatok a legjobbra! Szeretettel várok mindenkit!

jozsef46 Creative Commons License 2004.07.02 0 0 2218
két héttel ezelőtt kiűltem a botanikus kerti tó partjához közel, hogy azokat a fránya disznókat lekapjam, de záróráig nem jöttek feredőzni (dagonyázni) így elmaradt a "vizidisznóló" fotózás.
Előzmény: hsoma (2216)
Rianna Creative Commons License 2004.07.01 0 0 2217

Virágocska a Margitszigeten.

 

Kirándultunk, fotózgattam... a fenti virág tecc a legjobban...

Ide nem töltöm fel, mert lenyúlja az index... brrr!

Hogy teszik?

hsoma Creative Commons License 2004.07.01 0 0 2216

Debreceniek figyelem!

Fergeteges disznófotózási lehetőségek az Egyetem Botanikuskertjében, és a Ny -i oldalon levő körúton (Lyra, segíts;)) Vigyázz, a vadásztársaság már rájuk kattant!

Lyra és debreceni kollégái; itt a nagy lehetőség: európai vaddisznót fotózni nílusi vízirózsák között!!:))

SchefferJ Creative Commons License 2004.07.01 0 0 2215
Sigma 175-500. Szép képeket (is) tud csinálni, de csak F7.1-8-tól felfelé, ill. abszolút stabil tartón, mert 500-nál valahogy hajlamos a bemozdulásra. :)
Előzmény: tasco (2214)
tasco Creative Commons License 2004.07.01 0 0 2214
Scheffer Jani!Ez milyen obi?
gyöngyvirág Creative Commons License 2004.06.30 0 0 2213

Nagyon szépek a képeid! Megjött a kedvem egy állatkerti album létrehozására.

Addig is:

 

pipacs
Előzmény: SchefferJ (2212)
SchefferJ Creative Commons License 2004.06.30 0 0 2212
Sziasztok, frissítettem a galériámat: www.schefferj.ps.hu Hat állatkert anyaga van most már az állatok szekcióban.
Alpha Lyrae Creative Commons License 2004.06.29 0 0 2211
grat az objektívedhez. sok jó fotót vele. az állványon való stabilizálásra fordíts sok gondot, mert nem egy könnyű darab, aztán a csalódásoktól így megkíméled magad.
üdv.
Előzmény: jozsef46 (2210)
jozsef46 Creative Commons License 2004.06.29 0 0 2210

Szeva Tasco!

Igaz én nagyon messze lakom a Gerecsétől, de eléggé jól ismerem.

Az idén is felmegyek bőgésre. Hátha sikerül egy két képet csinálni.

én mostanában kezdtem el újra fotózni, és ismerkedek a természetrózással.

Ha megengeded, társulnék hozzád.

jozsef46@freemail.hu címre írhatsz!

Üdv József

Előzmény: tasco (2190)
sherpa14 Creative Commons License 2004.06.22 0 0 2209
Csiger!

Mail ment.

Előzmény: csiger78 (2208)
csiger78 Creative Commons License 2004.06.18 0 0 2208
Nagyon szépek a képek,látom sok madarat is fotózol.Én Fertőrákoson lakom,a fertő mellett. Ha még esetleg nem voltál itt tudom ajánlani,és mindenkinek,aki Szürkegémet, Nagy Kócsagot,Bölömbikát és ilyesmit akar fotózni.Magam nem régóta űzöm ezt a sportot, de egy kicsit jártasabb ember játszva tud nagyon jó képeket csinálni.
Ja és nagyvadak kedvelőinek pedig szintén a közelben itt van a Dudlesz,másnéven Sopronpuszta.(Osztrák-Magyar határ).Csak pár javaslat volt,mégegyszer gratulálok a képeidhez,örülnék ha már itt tartanék.

csiger

Előzmény: NJani (2198)
.JiM. Creative Commons License 2004.06.12 0 0 2207
Nagyon szépek a képeid! Gratulálok! ;)
Előzmény: NJani (2198)
.Dév. Creative Commons License 2004.06.12 0 0 2206
Szia Képkovács!

Érdeklődéssel olvastam hozzászólásod, merthogy én is részt vennék ezen a BSZF-találkozón, és hallottam, hogy Te dolgozod ki a képeket. Ilyen téren (is) nagyon tudatlan vagyok. Elmondanád pár szóban, mi az a levilágítás? Illetve mi a különbség levilágítás és print között, melyiknek milyen előnye/hátránya van a másikhoz képest?

Előre is köszönöm.

Üdv,
Dév

Előzmény: Képkovács (2197)
Képkovács Creative Commons License 2004.06.12 0 0 2205
A 31X42-es papíron 27X40 cm az pontosan 24X36 arányú, a többi meg "paszpartu"-hoz ragasztófül.
Előzmény: nikone (2200)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2004.06.12 0 0 2204
:-)
tsak így puff(inn)ogtatni tovább, nagy számban, törvény szerint és további jó beletalálatokat mindehez.
üdv.
puffin
Előzmény: NJani (2202)
gyöngyvirág Creative Commons License 2004.06.11 0 0 2203
NJani! Gyönyörűek a képek! Elállt a szavam...
Előzmény: NJani (2198)
NJani Creative Commons License 2004.06.11 0 0 2202
Puffinom drágem mojem. :-)

Kellően sok kocka elpuffogtatása esetén a nagy számok törvénye szerint néha beletalálok.

Jani

Előzmény: Alpha Lyrae (2201)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2004.06.11 0 0 2201
hmm János...
kedvencem a werkfotó a kis 3.5/400-al (vicc)
apóca neked lenni nagyon jó szem, érzék és a többi ja tán szív is.
őszintén gratulálok mindegyik itt látott képedhez. a mécsvirág jajj, cinke jajjajajj... na de mi a fenét válogatok itt. szóval nem sámli. grat from puffin
Előzmény: NJani (2198)
nikone Creative Commons License 2004.06.11 0 0 2200

Képkovács

szia, várunk. CCMC listájára kerültél. a méretben meg kell egyeznünk. jó lenne, ha a 24x36 mm méretarányait követné a papírméret.
várom, hogy mások is szóljanak.
üdv

Előzmény: Képkovács (2197)
nikone Creative Commons License 2004.06.11 0 0 2199

tasco

"Vasárnap....."

bővebben?

Előzmény: tasco (2196)
NJani Creative Commons License 2004.06.11 0 0 2198
Üdv Tasco!

Én sajnos nem lakom a Gerecse közepén, de gyakran járok oda nagyvadakat fotózni. Szívesen megosztom a tapasztalataimat és még szívesebben látogatnálak meg egy pár jó fotózásra. Merre laksz a Gerecsében és merre jársz fotózni?

Üdv: Jani

Néhány képem

Előzmény: tasco (2190)
Képkovács Creative Commons License 2004.06.11 0 0 2197
Az ötlet nem rossz, szívesen ottlennék :-)

A kiállításai anyaggal kapcsolatban: a 30X40 legyen inkább a befoglaló méret, mert a 30X45 ehhez képest árban eléggé nagy ugrás, 40X50-nek minősül (31X42 a felső mérethatár) :-(

A szken + retus + beállítás + levilágítás fotópapírra 2150 Ft/kép, ugyanez pigmenttintás tartós nyomatként printelve (70 év élettartam) archival matt papíron 1800 Ft/kép áron mehetne egy kis kedvezménnyel. Digiseknek a levilágítás 1650 Ft a print 1300 Ft-ért.
Részemről kb. ilyen egyszeri kedvezményes árakat tudnék vállalni a kiállítók felé :-)

Előzmény: nikone (2195)
tasco Creative Commons License 2004.06.10 0 0 2196
Vasárnap.....
nikone Creative Commons License 2004.06.10 0 0 2195
Kedves Barátaim!

Szerveződik a BSZF (Boros-Szerelmes-Fotóstalálkozó - Szekszárd), ám időközben történtek változások: nem Szekszárd, hanem Marcali, és annyiban szerelmes, hogy – mint néhány napja kiderült a FOTÓZZ:HU-n – majdnem mindenki szerelmes közülünk a jó borba. Meg persze a FOTÓba. (Persze a végén kiderül majd, hogy egy kicsit mégiscsak Szekszárd.)
Miért Marcali? CCMC kedves és lelkes kolléganőnk fölkarolta az ügyet, mert azt gondolta, hogy én Szekszárdon élek. Én meg azt gondoltam, hogy VANDOR él Szekszárdon. Aztán kiderült, hogy senki nem lakik közülünk Szekszárdon, de a „dolog”, hogy BSZF lesz Szekszárdon, bekerült a köztudatba. Szekszárdon – bár szeretem, főleg a borai miatt – nem igazán mernék érdemben szervezést vállalni. De…
Marcali jól megközelíthető. Pestről a Déliből óránként indulnak vonatok a Balaton felé, meg az M7-en is le lehet zúgni autóval elég gyorsan. Indok az is, hogy én itt vagyok itthon.
Amit eddig intéztem (vagy szeretnék, vagy folyamatban van):
• Szeretném, ha legalább 30-an összejönnénk
• Szeretném, ha a fotóstalálkozó egy rendhagyó fotókiállítással venné kezdetét, ezért kérem, hogy mindenki, aki a találkozón részt vesz, kettő darab (hosszabbik oldala max. 45 cm) levilágított vagy printelt képpel a találkozó előtt egy héttel megkeresne.
• Szeretném, ha Képkovács kollégánk kiállítási minőségben szkennelné és printelné ki a találkozón résztvevő kollégáinak a kiállításra szánt anyagát, és abból árengedményt adna.
• A kiállítás helyszíne, s bizonyos technikai összetevői már rendben vannak. Helyszín a Marcali Helytörténeti Múzeum kiállítóterme. Egy kiállító képei szorosan egymás alatt, fehér mittudoménmin – kiemelve a fal síkjából – lesznek fölrakva.
• Szeretném, ha a kiállítást a Kaposvári Egyetem most induló Fotóművészeti Tanszék-ének vezetője és Marcali polgármestere nyitnák meg.
• A megnyitó után „átvonulunk” a Boronka-Melléki Tájvédelmi Körzetbe (Marcali mel-lett 5-6 km), ahol (a hivatalos átadás előtt egy hónappal) kedves, joviális és testes barátom szürkemarhából (abszolút bio) marhapörköltet főz a számunkra.
• A pörkölthöz valót Németh Gábor barátom vörösbora szolgáltatja (s itt köszön vissza Szekszárd: kevert bele egy pici szekszárdit, hogy a savak harmonikusabbak legyenek), la_rongit-nak külön száraz chardonayt hozok.
• Szeretném, ha a pöri után-bor közben Török József somogyi term.fotós néhány szép diát vetítene nekünk.
• Alkonyatkor a megszállottaknak madárles a tavaknál.
• Éjszaka csendespihenő (még nem tudom hol).
• Másnap (szerintem vasárnap) kedvezményes belépő és strandhasználat a Marcali Gyógyfürdő és Szabadidő Központban, amíg jólesik.
Ha valaki (elsősorban a Marcalitól messze lakók: Puffin, hsoma stb) még nagyon maradni akar (mert nem fogyott el a pörkölt vagy a bor vagy a madarak vagy a kedve), akkor nálam még kaphat kettő kétszemélyes ágyat.

nikone

papaMaci Creative Commons License 2004.06.10 0 0 2194
Szabadna kérnem egy elérhetőséget a naturvizio felé ( ha reklámnak minősül, akkor magánba légyszi a kocsnert@oai.hu mailre ). Nem sikerül ugyanis felhajtanom mozaikot ( felénk reménytelen ). Légyszlégyszi!
sherpa14 Creative Commons License 2004.06.09 0 0 2193
TASCO
Mail ment.
Előzmény: tasco (2190)
paller Creative Commons License 2004.06.09 0 0 2192
tasco: küldtem mailt is, de hátha itt előbb olvasod, hívj fel légyszi (06209848492) visszahívlak.
palankaizs
Előzmény: tasco (2190)
Alpha Lyrae Creative Commons License 2004.06.09 0 0 2191
nahát akkor melyikhez is a sok isarfotóból...
szóval lehet engem érdekelne, de a fénykép jól jönne...meg esetleg a "felállított" (sátor) mérete is :-))
üdv.
lyra
Előzmény: tasco (2190)
tasco Creative Commons License 2004.06.09 0 0 2190
Üdv Mindenkinek!
A svájci határőrsátor amit kinálok,terepszinű.Felállitva ehez a sátorhoz hasonlit:
http://www.isarfoto.com/shop.php?brwscat=64&#
Alja nincs,de ennyi pénzért.....
Le fogom fényképezni és mailban elküldöm ha kell..

Én a Gerecse közepén élek nagyvadas területen ahol rengeteg vad van.De amiota fényképezek nem tudok igazán közelkerülni hozzájuk...Ha esetleg valakinek kedve támad fényképezni,akkor szivessen látom egy fotozásra.
Most készülök az őszi szarvasbőgésre,mert addig meg kell csinálni a leshelyeket!!!!!!Gondolom már mindenki látta Máté Bence madáritatóját,nekem is megfordult a fejemben valami hasonló.Közületek már csinált valaki?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!