Keresés

Részletes keresés

dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 135
Rendben. Az is jó, ha valami cukrászdába vagy nem túl húzós árú étterembe megyünk és ki-ki fizeti amit rendel.
Előzmény: R2R (134)
R2R Creative Commons License 2006.03.13 0 0 134
Van egy trófea grill nevű étterem a lehel térnél, de elég drága, vasárnap 3900/fő, viszont korlátlan étel -és italfogyasztás van. Még megpróbálok a google-ban keresni éttermeket.
Előzmény: dobsika (133)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 133

Istenem el tudom képzelni! Ti is ketten jönnétek a talira ugye? Én is hozom Ádámot.

Ha vas. lesz tegyük inkább 2-re.

 

Vmi jó helyet nem tudtok?

Előzmény: R2R (131)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 132

ELSŐ ISMERKEDŐS TOPIKTALINK!!!

 

Időpontja: 2006.Április 2. (Vasárnap)

14:00-kor

 

Helyszín: Budapest, ?

 

 

 

Résztvevők:

Dobsika( 2 fő)

R2R (2fő)

 

---------

Ha szeretnél jönni vagy van helyszínre javaslatod írj!

R2R Creative Commons License 2006.03.13 0 0 131

A korától még nem változott meg, ugyan olyan dilinyos és pimasz, mint kicsinek. Nem fél semmitől. Tegnap megnéztük a kutyusunkat (decemberben hoztam menhelyről) a zárt teraszról, a macsek minden áron ki akart menni hozzá, hogy megnézze ki az. Dugdosta ki a réseken a mancsát, majdnem frászt kaptam.

Előzmény: dobsika (130)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 130
De aranyos. Már ilyen nagy kandúr ő? Cintike még nincs egy éves sem Aug.11-én lesz.
Előzmény: R2R (129)
R2R Creative Commons License 2006.03.13 0 0 129
Nem, nem Zorróka már  2 és fél, csak ezt a képet találtam meg, a másikat nem.
Előzmény: dobsika (128)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 128

Tőlem vasárnap is lehet, ha az a jobb. Helyszín mi legyen?

 

---- Jól látom ? Zorróka 1 éves???Tündérpofa.

Előzmény: R2R (124)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 127
És ápr.2 vasárnap jobb lenne?
Előzmény: Dorinesz (122)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 126
De kár. És Norió?
Előzmény: Dorinesz (122)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 125
oké. elment.
Előzmény: Dorinesz (123)
R2R Creative Commons License 2006.03.13 0 0 124

 

Esetleg a 2-a vasárnap  is jó, vagy péntek du.

 

 

 

Előzmény: dobsika (120)
Dorinesz Creative Commons License 2006.03.13 0 0 123
Ja, és én is várnék választ ;-))
Előzmény: Dorinesz (121)
Dorinesz Creative Commons License 2006.03.13 0 0 122
Én nem érek rá :((
Előzmény: dobsika (120)
Dorinesz Creative Commons License 2006.03.13 0 0 121
Válaszoltam SOS-ben! :))
Előzmény: dobsika (107)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 120
[color:FF0005] 2006. Ápr.1-én TOPIKTALI!

Ideje: 14:30
Helye: Bp (?)

Résztvevők:

Dobsika
R2R
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 119

Jó ötlet!

Szervezzünk ún. első topik talit!

 

Ki szeretne még jönni ápr.1-én? Mondjuk 14:30-kor? Helyszíni javaslatokat is várok.

Előzmény: R2R (118)
R2R Creative Commons License 2006.03.13 0 0 118

Hali! Miattad mentünk volna, mert kérdezted még régebben, mi sem ismerünk senkit.

Bár, ha lenne kedvük az itt levőknek, akkor végül is, mi is csinálhatunk találkát. Nekünk az a hétvége jó.

Előzmény: dobsika (106)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 117
Emailt küldtem.
Előzmény: meoindil (115)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 116

Szia Meo!

 

Előzmény: meoindil (115)
meoindil Creative Commons License 2006.03.13 0 0 115
Hát igen :-)
Előzmény: arju (86)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 114
Haladsz a  tanulással?
Előzmény: arju (113)
arju Creative Commons License 2006.03.13 0 0 113
láttam-)
Előzmény: dobsika (111)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 112
Bújócska:
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 111
Szia. Nagyon köszi. Írtam emailt.
Előzmény: arju (110)
arju Creative Commons License 2006.03.13 0 0 110
szavaztam-)
Előzmény: dobsika (98)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 109
Jajj, ezek a váratlan meglepetések! Szegény félkómás gazdi...
Előzmény: T.Anderson (103)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 108
Köszi!!!
Előzmény: Dorinesz (102)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 107
De jó, hogy itt vagy. Írtam emailt. Várom válaszod. SOS!
Előzmény: Dorinesz (101)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 106
Szia Zorróka. Én is írtam. Puszi:Dobsi
Előzmény: R2R (99)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!