Van egy trófea grill nevű étterem a lehel térnél, de elég drága, vasárnap 3900/fő, viszont korlátlan étel -és italfogyasztás van. Még megpróbálok a google-ban keresni éttermeket.
A korától még nem változott meg, ugyan olyan dilinyos és pimasz, mint kicsinek. Nem fél semmitől. Tegnap megnéztük a kutyusunkat (decemberben hoztam menhelyről) a zárt teraszról, a macsek minden áron ki akart menni hozzá, hogy megnézze ki az. Dugdosta ki a réseken a mancsát, majdnem frászt kaptam.