Keresés

Részletes keresés

dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 165
Ja és játszani is szoktunk. Pl. ébredés után egy zokni harapósat : 
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 164
:-) Hízelődni nem is szokott? mert Cintma nagyon sokszor bújik hozzánk. (Mondjuk ő kislány.)
Előzmény: R2R (163)
R2R Creative Commons License 2006.03.13 0 0 163
Ha még csak bánatosan nézne a Zorró, de Ő határozottan undok, olyan ne nyúlj hozzám köcsög! nézése van, bár ma idáig igen lusta napja volt, most éledezik.
Előzmény: dobsika (162)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 162
Azt hiszem ez a jellemző a perzsákra. Oyan kis bánatosnak tűnnek. Cintike is nagyon tud úgy nézni.... Valahogy így:
Előzmény: R2R (161)
R2R Creative Commons License 2006.03.13 0 0 161
Mintha a kis fehér a kanapé szélén virgonc lenne? Persze mindkettőjüknél ez csak a látszat, de a mogorvaság azért meg van.
Előzmény: T.Anderson (158)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 160

Szia T A!

 

Ti jönnétek a talira?

Előzmény: T.Anderson (158)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 159
Sajnos még otthon nincs netünk, de remélem hamarosan lesz.
T.Anderson Creative Commons License 2006.03.13 0 0 158
Hú, de komoly ez a cica :)))), nagyon jól néz ki...
Előzmény: R2R (124)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 157

Nekem 8-tól fél5-ig tart. Kivéve pé-n, mert akkor csak fél1-ig.

 

Előzmény: R2R (156)
R2R Creative Commons License 2006.03.13 0 0 156
Lehet, hogy a többiek nem nagyon tudnak napközben írni? Meddig tart a meló?
Előzmény: dobsika (154)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 155
A jobb szélső szerintem tiszta Pumukli...
Előzmény: dobsika (153)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 154
Üdv Fülesnek is! Való igaz, hogy nagyon elszálltak már Bp-n a lakás árak. Mi is emiatt költöztünk Dunakeszire. :-)))
Előzmény: R2R (152)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 153
Norio ő pont olyan, minmt  a te kis vöröskéd, nem? Most találtam rá a neten.
R2R Creative Commons License 2006.03.13 0 0 152

 

 

Nyár óta vagyok itt, a Gyuri itt született, de nagyobb korában ritkán lakott otthon.

Egyébként csepeli vagyok, de Bp-en normális áron kétgenerációs házat nemlehet venni. Ő pedig a Füles kutya.

Előzmény: dobsika (150)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 151

Szia Cs!

 

Neked is örülnénk, ha eljönnél a talira. Jelentkezz!!!

Előzmény: Csimpolya (18)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 150
Ti Vecsésen laktok?
Előzmény: R2R (147)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 149
Oké.
Előzmény: R2R (147)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 148
Rendben, várom az egyéb javaslatokat.
Előzmény: R2R (146)
R2R Creative Commons License 2006.03.13 0 0 147
Ők Kerepesiek és 14 évesek, ahooz előbb Vecsésről elkéne értük menni, majd vissza, de mondom a Gyurinak, kérdezze meg Őket.
Előzmény: dobsika (145)
R2R Creative Commons License 2006.03.13 0 0 146
Hátha még a többiek is tudnak dönteni, nekünk márc.27-ápr.2-ig mindegy.
Előzmény: dobsika (143)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 145
Maine coon-os unokatesótok nem jönne?
Előzmény: R2R (140)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 144

ELSŐ ISMERKEDŐS TOPIKTALINK!!!

 

Időpontja: 2006.Április 2. (Vasárnap) (? esetleg más)

14:00-kor

 

Helyszín:Vendéglő a Két Szakácslegényhez
1134 Bp.Váci út 47/a
A kék metróval az Árpád hídig, majd a József A.szinház oldalán Dózsa Gy. út felé
a negyedik sarok./a metrótól 3 perc

 

 

 

Résztvevők:

Dobsika( 2 fő)

R2R (2fő)

 

---------

Ha szeretnél jönni  írd meg hányan vagytok!

dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 143
Nekünk hétköznap is jó. De a hétvége méginkább. Mi legyen?
Előzmény: dobsika (142)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 142
Maradjon 2-a vasárnap? Dorinesz nem tudsz kiszorítani egy kis időt?
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 141

ELSŐ ISMERKEDŐS TOPIKTALINK!!!

 

Időpontja: 2006.Április 2. (Vasárnap)

14:00-kor

 

Helyszín:Vendéglő a Két Szakácslegényhez
1134 Bp.Váci út 47/a
A kék metróval az Árpád hídig, majd a József A.szinház oldalán Dózsa Gy. út felé
a negyedik sarok./a metrótól 3 perc

 

 

 

Résztvevők:

Dobsika( 2 fő)

R2R (2fő)

 

---------

Ha szeretnél jönni vagy van helyszínre javaslatod írj!

Előzmény: dobsika (132)
R2R Creative Commons License 2006.03.13 0 0 140
Ez még csak az eleje lenne. Az a baj, hogy az én párom, csak ritkán van hétvégén, szerda-csütörtök a szabadnapja, gondolom az még rosszabb lenne mindenkinek,vagy nem (úgy estefelé)?
Előzmény: Dorinesz (137)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 139
Klassz. Legyen itt.
Előzmény: R2R (136)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 138
Pillanat megnézem.
Előzmény: R2R (136)
Dorinesz Creative Commons License 2006.03.13 0 0 137
Április nekem eléggé zsúfolt. Nem ígérek semmit.
Előzmény: dobsika (127)
R2R Creative Commons License 2006.03.13 0 0 136

Vendéglő a Két Szakácslegényhez
1134 Bp.Váci út 47/a
A kék metróval az Árpád hídig, majd a József A.szinház oldalán Dózsa Gy. út felé
a negyedik sarok./a metrótól 3 perc
Tel.: (06-1)350-62-53
Mobil: 06-20/462-02-43/

Nyitvatartás: 11h-tól 23h-ig
Hétfőtől-Vasárnapig
Egész évben!

 

 

Hali! Találtam egy ilyet, minden féle étel van, 1200 körüli árakkal. Kb. 45 férőhelyes, az interneten az étterem.lap.hu-n a XIII.,-nél meg lehet nézni az étlapot is. Elég baráti, húsos és vega kaja is van.

Előzmény: dobsika (135)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!