Keresés

Részletes keresés

norio Creative Commons License 2006.03.13 0 0 195
Igen. Nekem a hétvégék általában jók. Csak a szombat esték szoktak foglaltak lenni, mert akkor találkozunk többnyire az itteni barátainkkal. De a vasárnap az tökéletes :)
Előzmény: R2R (192)
R2R Creative Commons License 2006.03.13 0 0 194
A bölcs külső mögött egy ördög lakik.
Előzmény: norio (193)
norio Creative Commons License 2006.03.13 0 0 193
Nagyon jópofa. Mint egy igazi erdő bölcse, v. ilyesmi az arckifejezése.
Előzmény: R2R (178)
R2R Creative Commons License 2006.03.13 0 0 192

Szia Norio!

Olvastad, hogy végül is vasárnap lenne a találkozó, az is jó Neked?

Előzmény: norio (187)
norio Creative Commons License 2006.03.13 0 0 191
Én is minden állatot szeretek. Még a pókok ellen sincs kifogásom. De a varangyokat és a kukacokat ki nem álhatom. Sikítva rohanok az ellenkező irányba. Nem félek tőlük, hanem irtózom tőlük. Szegények, nem is tehetnek róla. Milyen gonosz vagyok.
Előzmény: R2R (176)
norio Creative Commons License 2006.03.13 0 0 190
Ennyi veszteséget! :(( De hamar pótoltátok. Persze tudom, h pótolhatatlanok, de azért az új állatkák is vigasztalóak kicsit, nem?
Előzmény: T.Anderson (166)
norio Creative Commons License 2006.03.13 0 0 189
Tanusítom, h a fiú cicák is szoktak hízelegni. :)) Ugye Dorinesz? De lábhoz nem dörgölőznek, azt valamiért rangjukon alulinak tekintik :))) De az ölbeugrálás, állharapdálás minden mennyiségben...
Előzmény: dobsika (164)
norio Creative Commons License 2006.03.13 0 0 188
Nagyon édi ez a kép. Tényleg hasonlít :))
Előzmény: dobsika (153)
norio Creative Commons License 2006.03.13 0 0 187
Norio jön :)) Sajnos csak most kaptam meg a gépet. Párom beteg és ma egész nap az övé volt a gép. Most alszik.
Előzmény: dobsika (126)
norio Creative Commons License 2006.03.13 0 0 186
Én sok emilt írtam neked :))
Előzmény: dobsika (107)
norio Creative Commons License 2006.03.13 0 0 185
Uhhh, szegény :) Én szerencsére éppen teljesen fel voltam öltözve, mikor Pumukli a fotel tetejéről nekifutásból vetette rám magát :))) Csak az ölemben akart lenni. Én meg álltam és épp mással beszéltem. Ő meg úgy döntött, h megszerez magának.
Előzmény: T.Anderson (103)
norio Creative Commons License 2006.03.13 0 0 184
Most akkor Crazy cicáját is Bercinek hívják? Vagy lemaradtam valamiről? :)
Előzmény: Dorinesz (100)
norio Creative Commons License 2006.03.13 0 0 183
Ez tényleg kár, mert nekem is lenne rengeteg tök jó videom a cicáimról, amikor pl bunyóznak, meg játszanak. Akkor zabálnivalóak.
Előzmény: dobsika (97)
norio Creative Commons License 2006.03.13 0 0 182
Akkor őrizni kell a halakat, nehogy vacsi váljon belőlük? :))
Előzmény: dobsika (93)
norio Creative Commons License 2006.03.13 0 0 181
Igen, elég egyiptomias a tartása :) Már olyan oriási lett a Durmi (fehér). Már 2-szer akkora, mint a Pumukli. Kevesebbet mozog és többet eszik.
Előzmény: dobsika (76)
norio Creative Commons License 2006.03.13 0 0 180
Még eddig senki nem hallott róla, akit megkérdeztem. De Dorinesszel megyünk állatorvoshoz ezen a héten szurira és akkor megkérdezem. Egyébként a Magyar Állatorvosi Kamara terméke. Ha ezek is állatorvosok, akkor olyan rossz nem lehet :))
Előzmény: dobsika (75)
norio Creative Commons License 2006.03.13 0 0 179
Jé, a tesómnak is tök hasonló cicája van :))
Előzmény: Crazyworld (64)
R2R Creative Commons License 2006.03.13 0 0 178
Bocsi, kiszálltam kicsit egy gyors takarításra. Íme a képek:
Előzmény: T.Anderson (177)
T.Anderson Creative Commons License 2006.03.13 0 0 177
Nincs több képed Zorro macskáról????
Előzmény: R2R (176)
R2R Creative Commons License 2006.03.13 0 0 176
Az az igazság, hogy akinek nincs ill. nem volt cicusa, az nem tudja, hogy mit veszít. Muszály őket szeretni. Szerintem a legszebb, legtökéletesebb állat a macska, bár a pókon kívűl én minden állatot szeretek.
Előzmény: T.Anderson (175)
T.Anderson Creative Commons License 2006.03.13 0 0 175
Köszi, nagyon jó fej macska, minden érdekli, már örülök hogy megvettük.....

...régen én nem szerettem a macskákat...
Előzmény: R2R (173)
T.Anderson Creative Commons License 2006.03.13 0 0 174
Szia Dobsi!

Köszi a meghívást!
Sajnos eléggé feszített tempóban dolgozunk, sokszor hétvégén is, ezért nem tudom kiszámolni ennyire előre, hogy mikor érünk rá...

...még azt sem tudom 100%-ig megmondani, hogy ápr. 15-én tudjuk-e vinni kiállításra a macsit a Lurdy-házba...
Előzmény: dobsika (160)
R2R Creative Commons License 2006.03.13 0 0 173
A kis perzsáknak komoly a pofijuk, de nagyon-nagyon garázdák. Gyönyörű a cicusod.
Előzmény: T.Anderson (171)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 172

ELSŐ ISMERKEDŐS TOPIKTALINK!!!

 

Időpontja: 2006.Április 2. (Vasárnap) 14:00-kor

 

Helyszín:Vendéglő a Két Szakácslegényhez
1134 Bp.Váci út 47/a
A kék metróval az Árpád hídig, majd a József A.szinház oldalán Dózsa Gy. út felé
a negyedik sarok./a metrótól 3 perc

 

 

 

Résztvevők:

Dobsika( 2 fő)

R2R (2 fő)

 

---------

Ha szeretnél jönni írd meg hányan vagytok!

T.Anderson Creative Commons License 2006.03.13 0 0 171
bocsi rosszul írtam, a komolyat úgy értettem, hogy nagyon tetszik :))))
Előzmény: dobsika (162)
R2R Creative Commons License 2006.03.13 0 0 170
Na igen. A harapás, karmolás, vadulás az nálunk nagyon megy, de mi vagány fiúk vagyon, Cintike pedig szende kislány.
Előzmény: dobsika (168)
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 169
Lassan elköszönök, mert megyek haza. Reggel újra leszek, és majd visszaolvasok.Addig is további jó topikozást.
dobsika Creative Commons License 2006.03.13 0 0 168
Szegények..pedig olyan kisbabásak tudnak lenni. Pl. amikor tipitopiznak, dorombolnak, hízelődnek...egyszerűen ellenállhatatlanok.
Előzmény: R2R (167)
R2R Creative Commons License 2006.03.13 0 0 167
Nagyon ritkán, általában ha hazajövünk. Akkor vágtat le a lépcsőn és eldobja magát, fel kell venni, mint egy babát. Ilyenkor 2 percet kibír ölben, különben semmit.
Előzmény: dobsika (164)
T.Anderson Creative Commons License 2006.03.13 0 0 166
Az az igazság, hogy már jobb neki így. Sajnos nem lehetett megmenteni pedig állatorvost is hívtunk hozzá, de hiába.

Ja, és még karácsony előtt a 13 éves kaukázusi farkasölő kutyánkat is el kellett altatni :((

De januártól van a Bunny, meg a két tengerimalac, úgyhogy most kitöltik az életünket.... :)))





+ még szeretnék venni egy bernáthegyit, vagy egy berni pásztort április környékén...
Előzmény: norio (28)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!