Keresés

Részletes keresés

dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 225
Nincs valami bájos tavaszt hívogató képetek? Hogy ne legyen ilyen komor hangulatunk...
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 224
Jó reggelt. Talán ő már tavaszt érez? De jó is lenne!
Előzmény: R2R (222)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 223
Értem. Én is hasonlóan de pé-n csak fél1-ig vagyok. Önkormányzatnál szociális ügyekkel foglalkozom.
Előzmény: Dorinesz (221)
R2R Creative Commons License 2006.03.14 0 0 222

Jó reggelt mindenkinek!

 

Zorro ma megkettyent, föl-le rohangál, játszik, incselkedik, kissé túlpörgött... (:

 

ZZzzzz
Dorinesz Creative Commons License 2006.03.14 0 0 221

Egy építésügyi minőségellenőrző cégnél vagyok titkárnő. Ez így tök jól hangzik, de a minőségellenőrzésekbe én nem folyok bele, mert az én osztályom a telephely üzemeltetésével foglalkozik. Legyen wc papír, legyen takarítva, a számlák be legyenek fizetve, stb. És ezen felül én üzemeltetem a cég gépkocsi flottáját is. Rohangásznom kell velük szervízbe, kell mennem az önkormányzatba, a biztosítóhoz.

1/4 5-ig dolgozom, kivéve pénteket, mert akkor csak 3/4 2-ig. Ami persze csak papíron van így, merthogy nem vagyok képes beérni soha időben, így tovább is szoktam maradni, meg nem is vagyok az a "jaj alig várom már, hogy leteljen a munkaidő és rohanhassak haza" típus.

Előzmény: dobsika (219)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 220

ELSŐ ISMERKEDŐS TOPIKTALINK!!!

 

Időpontja: 2006.Április 2. (Vasárnap) 14:00-kor

 

Helyszín:Vendéglő a Két Szakácslegényhez
1134 Bp.Váci út 47/a
A kék metróval az Árpád hídig, majd a József A.szinház oldalán Dózsa Gy. út felé
a negyedik sarok./a metrótól 3 perc

 

 

 

Résztvevők:

Dobsika

Ádám

R2R

Mrs R2R

Norio

---------

Ha szeretnél jönni írd meg hányan vagytok!

dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 219

Szia Dorinesz!

 

Aranyos a Bercikéd. Amúgy hol dolgozol és meddig tart a munkaidőd? Én ma is fél5-ig vagyok gépnél.

Előzmény: Dorinesz (218)
Dorinesz Creative Commons License 2006.03.14 0 0 218

Sziasztok jó reggelt! :))

 

Bercikém ma ismét kitett magáért a reggeli keltegetéskor. Újra azt csinálta, mint kiskorában. Össze-vissza rohangált a lakásban - már ahol megtehette hajnalban -, aztán gondolt egyet, és a karmait kimeresztve a hátamon landolt. Szerencsére a hátamon volt a takaró, de így se volt kellemes a legszebb álmomból felriadni. Aztán mivel látta, hogy nem izgatom magam, csak egy mordulás kíséretében a másik oldalamra fordultam, a fejemen kezdett el ugrálni...

De legalább beértem a dolgozóba, ez se hátrány! :)))

dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 217

Mesélj magadról picit.

Dolgozol tanulsz? Honnan írsz stb.

dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 216
Köszi.
Előzmény: cicanyu (215)
cicanyu Creative Commons License 2006.03.14 0 0 215

Köszönöm a kedves invitálást, nagyon kedves vagy. Nagyon szeretnék majd cicát, de attól tartok, még várnom kell kicsit.

Topiktalálkozót tartotok, látom. Nagyon jók biztosan ezek a találkozók, megismerhetitek egymást. Nagyon jó módszer a találkozó szervezésére, amit választottál - ez a lista a szép színes feliratokkal nagyon vonzza a szemet.

 

Előzmény: dobsika (214)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 214

Szia Cicanyu!

 

Jó helyen vagy, Isten hozzott.

Remélem meilőbb te is cica tulajjá válsz. Tavasszal születnek ám a kisbársonytalpúak.

Ha van kedved gyere el az első -alakuló, ismerkedős- talinkra ápr. 2-án.Bővebb infót lentebb találsz.

 

Előzmény: cicanyu (213)
cicanyu Creative Commons License 2006.03.14 0 0 213

Sziasztok!

 

Sajnos, nekünk most még nincs cicánk, sem egyéb kedvencünk, de remélem, egyszer lesznek majd! Addig majd megcsodálom a ti képeiteket is, jó?

dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 212
Ez érdekes, met én sem szerettem különösebben a cicákat. Inkább kutyás voltam...De amióta van eza  kis bestia, teljesen megváltozott a véleményem.
Előzmény: T.Anderson (175)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 211
Rendben, de ha szabad lennél, szeretettel várunk titeket is!
Előzmény: T.Anderson (174)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 210
Megkaptam és válaszoltam is köszike:-)))
Előzmény: norio (186)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 209

Szép jó reggelt!

 

Örülök, hogy zajlottak az események este is a topikon. Norio felírtalak a talira. Egyedül jössz, vagy hozol valakit?

 

Dorinesz, T.A, Crazyworld és (Mrs)R2R: Szép napot neketek is és jó topikolást! Hogy vannak ma reggel a cicakedvenceink?

 

Crazyworld: Te jössz ápr.2-án?

dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 208

ELSŐ ISMERKEDŐS TOPIKTALINK!!!

 

Időpontja: 2006.Április 2. (Vasárnap) 14:00-kor

 

Helyszín:Vendéglő a Két Szakácslegényhez
1134 Bp.Váci út 47/a
A kék metróval az Árpád hídig, majd a József A.szinház oldalán Dózsa Gy. út felé
a negyedik sarok./a metrótól 3 perc

 

 

 

Résztvevők:

Dobsika

Ádám

R2R

Mrs R2R

Norio

---------

Ha szeretnél jönni írd meg hányan vagytok!

Dorinesz Creative Commons License 2006.03.13 0 0 207
Zorró meg nagyon tekintélyt parancsoló oroszlán! :)) Legalább is ezt a benyomást kelti :))
Előzmény: R2R (178)
Dorinesz Creative Commons License 2006.03.13 0 0 206
Ez amikor hanyadt vágják magukat, az haláli!! :)) Most már tényleg kéne időt szakítanom arra, hogy meggyűrkésszem őket! Annyira cukorfalatok! Durmi tényleg kétszer akkora, mint Pumukli! :-o De biztos azért, mert Pumukli lemozogja! :))
Előzmény: norio (198)
Dorinesz Creative Commons License 2006.03.13 0 0 205
Mrs R2R :)) Ez aranyos :))
Előzmény: R2R (203)
Dorinesz Creative Commons License 2006.03.13 0 0 204

Hát ja, lemaradtál valamirtől! :))

 

Gondolom azt vágod, hogy ő Crazy, akiről már meséltem neked. Itt volt cicázni, patkányolni, és akkor készültek a fotók. És jól látod, az Bercike a képen :)

Előzmény: norio (184)
R2R Creative Commons License 2006.03.13 0 0 203

Sziasztok!

 

Látom asszony írt ma sokat a nevemben :), ezért bereggeltem őt is MrsR2R néven, így most már ezen a néven fut :)

Crazyworld Creative Commons License 2006.03.13 0 0 202

Lemaradtál! :)

 

Voltam Dorinesznél látogatóba, és kattogattam egy kicsit. :)

Előzmény: norio (184)
Crazyworld Creative Commons License 2006.03.13 0 0 201
Persze! :)
Előzmény: Dorinesz (100)
norio Creative Commons License 2006.03.13 0 0 200
Jó éjt :))
Előzmény: R2R (199)
R2R Creative Commons License 2006.03.13 0 0 199
Hihetetlen édesek a kis csöpségek, ma az enyém is tavaszi fáradt. Akkor jó éjszakát, én is mék, egész nap a gép előtt voltam.
Előzmény: norio (198)
norio Creative Commons License 2006.03.13 0 0 198
Búcsúzás képpen küldök pár képet a mai durmolásukról :))
norio Creative Commons License 2006.03.13 0 0 197
Persze :)
Előzmény: R2R (196)
R2R Creative Commons License 2006.03.13 0 0 196
És a hely az jó, amit kitaláltunk?
Előzmény: norio (195)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!