Keresés

Részletes keresés

T.Anderson Creative Commons License 2006.03.14 0 0 255
mondjuk egy kicsit még csaltam, mert belecsavartam egy törülközőbe és úgy nem tudott annyira rúgkapálni...
Előzmény: MrsR2R (244)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 254
Jól teszed. Pihenj csak!
Előzmény: arju (252)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 253
Cintike egyébként a sóskafőzeléket is nagyon szereti, de azzal is baj, hogy utána hígat kakil... pedig az egyik kedvence.
arju Creative Commons License 2006.03.14 0 0 252
du.megyek dolgozni-))))inkább most alukálok egy félorát-)
Előzmény: dobsika (249)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 251
Mi is vegyesen etetjük Cintmát. Kap kevés szárazat -amit ő annyira nem is szeret- és vagy konzervet (jelenleg nyúlhúsost) vagy szintén macisajtot hozzá. Amúgy kell a száraz is, mert ha túl hígat kap csak gond lehet a széklettel.
Előzmény: MrsR2R (250)
MrsR2R Creative Commons License 2006.03.14 0 0 250
Pá! Még előfordulhat, a perzsák vevők a hasmenésre.Nálunk úgy vettem észre, akkor van, ha túl sok száraztápot evett. Kiskorában is volt napokig, akkor a darált pulykahústól (nyers),kapott egy kis kóli bacit tőle. Az orvos mondta, hogy pulykát ne kapjon, túl sok a fehérje benne. Mostanában néha a mikróban főzök neki csirkemellet. Imádja. Általában a reggelije whiskas pástétomos + camping sajt a tetejére, a vacsi pedig ropi.
Előzmény: dobsika (248)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 249

Rendben elküldtem a rendelést! :-)))

 

Azért jó, hogy a humorod megmaradt. Ha teheted pihenj le délután egy kicsit.

Előzmény: arju (246)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 248
Szia Mrs R2R!Ez elég bosszantó lehet. Szegények...Még jó, hogy velünk ilyen nem fordult elő. Hajnali mosdatás...nem kellemes.
Előzmény: MrsR2R (244)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 247
Én is csatlakozom Norio:
Előzmény: norio (198)
arju Creative Commons License 2006.03.14 0 0 246
ilyen fát ilyen diszitéssel!!!!
Előzmény: dobsika (243)
arju Creative Commons License 2006.03.14 0 0 245
tanulás szempontjábol jo volt.már csak kényszerböl is tanultam mig bent ücsörögtem.....csak most álmos vagyok-(((((
Előzmény: dobsika (242)
MrsR2R Creative Commons License 2006.03.14 0 0 244
Hali! Nálunk ez utoljára szilveszter hajnal 4-kor történt, de nem volt enyhe. Teljes 1 órás Mici takarítás után köv. a fürdőszoba + amerre járkált. Persze csak nekem hagyja magát sikálni, apjuknak nem.
Előzmény: T.Anderson (232)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 243
Igen, így van Arju! De mégha ilyet nem is látnánk a fán, legalább ilyen fát lássunk mielőbb...
Előzmény: arju (228)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 242
Hajnalig? Az nem semmi! És a tanulással hogy állsz? Bírod a kettőt együtt?
Előzmény: arju (241)
arju Creative Commons License 2006.03.14 0 0 241
dolgoztam-(
Előzmény: dobsika (236)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 240
Látod TA, csak szoktatás kérdése. Fokozatosan hozzászokik a vízhez és a hajszárítóhoz és megszereti a dolgot. Gondolom te is majdnem elaludtál mire végeztetek...
Előzmény: T.Anderson (232)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 239
Gyorsan ment itt is vagyok! Üdv TA és R2R!
R2R Creative Commons License 2006.03.14 0 0 238

Öröm az ilyen mici :)))

 

Előzmény: T.Anderson (232)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 237
Fél óra múlva leszek, de akadt egy kis meló.
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 236
Hol jártál? Te szegény?
Előzmény: arju (233)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 235

Így a jó ugye?

 

dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 234

ELSŐ ISMERKEDŐS TOPIKTALINK!!!

 

 

Időpont: 2006.Április 2. (Vasárnap) 14:00-kor

 

Helyszín: Vendéglő a Két Szakácslegényhez
1134 Bp.Váci út 47/a
A kék metróval az Árpád hídig, majd a József A.színház oldalán Dózsa Gy. út felé a negyedik sarok./a metrótól 3 perc

 

 

 

 

Résztvevők:      

Dobsika

Ádám

R2R

Mrs R2R

Norio

---------

Ha szeretnél jönni írd meg !

arju Creative Commons License 2006.03.14 0 0 233
kicsit nyakonverten.reggel 5re értem haza-(
Előzmény: dobsika (229)
T.Anderson Creative Commons License 2006.03.14 0 0 232
Sziasztok mindenkinek!

Hát tegnap megint sikerült bezabáltatnom a Bunny-t, gyanús hangokra lettem figyelmes úgy kb. hajnali negyed 2 körül.....

......gyenge hasmenés, súlyosbító körulmény, hogy bele is lépett az anyagba....
mivel éjszaka mindig a hátamon alszik nem tehettem mást, mint nekiállni megfürdetni alulról....

esküszöm egyre jobban viseli.... szépen elaludt a hajszárítózás alatt.... :)))
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 231
Még mindig nem okés. Pill. javítok a dizájnon.
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 230

ELSŐ ISMERKEDŐS TOPIKTALINK!!!

 

 

Időpont: 2006.Április 2. (Vasárnap) 14:00-kor

 

Helyszín: Vendéglő a Két Szakácslegényhez
1134 Bp.Váci út 47/a
A kék metróval az Árpád hídig, majd a József A.színház oldalán Dózsa Gy. út felé a negyedik sarok./a metrótól 3 perc

 

 

 

 

 

 

Résztvevők:      

Dobsika

Ádám

R2R

Mrs R2R

Norio

---------

Ha szeretnél jönni írd meg !

dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 229

Szia Arju!

 

Hogy vagy ma?

Előzmény: arju (228)
arju Creative Commons License 2006.03.14 0 0 228
hmmmm....de szép is lenne ha ilyet látnék a fán!!!!
Előzmény: dobsika (226)
dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 227

ELSŐ ISMERKEDŐS TOPIKTALINK!!!

 

Talizzunk

 

Időpont: 2006.Április 2. (Vasárnap) 14:00-kor

 

Helyszín: Vendéglő a Két Szakácslegényhez
1134 Bp.Váci út 47/a
A kék metróval az Árpád hídig, majd a József A.színház oldalán Dózsa Gy. út felé a negyedik sarok./a metrótól 3 perc

 

 

 

Résztvevők:      

Dobsika

Ádám

R2R

Mrs R2R

Norio

---------

Ha szeretnél jönni írd meg !

dobsika Creative Commons License 2006.03.14 0 0 226
Ilyesmire gondoltam...csak nektek:Tavaszt várva

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!