Keresés

Részletes keresés

Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.22 0 0 29526

De van "smart infó kapu", ezt azért méltányolhatnád :-D

Előzmény: perly anjou (29523)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.22 0 0 29525

Kivételesen meg kell védenem, megpróbálja kihozni a helyzetből a maximumot, nyitott egy lappal az alkufolyamatban.

 

A gyerekek tüdejét meg ki nem szarja le, Karigeri most mondta, hogy kitiltja a dízelautókat Budapestről, nem lesz itt gond.

 

Jó, néhány reakciós majd biztos azzal jön, hogy egy modern részecskeszűrős dízel kevesebb káros anyagot bocsájt ki, mint egy régi benzines szar, de kit érdekel mit mondanak a fasiszták?

Előzmény: perly anjou (29524)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.22 0 1 29518

Egy csodálatos elme ragyogása.

 

Egyúttal itt hívnám fel a figyelmet arra, hogy akik azt hitték, hogy majd a Momentum megújítja a velejéig korrupt szar magyar belpolitikát, azoknak eljött az idő hogy belássák: egy új szdsz született a régi, jól ismert arcokkal.

 

Jó reggelt!

Előzmény: perly anjou (29517)
Dobcsány. Creative Commons License 2019.11.21 0 0 29510
Menjünk népszavazni az atlétikai stadion ügyében
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.21 0 0 29509

Aztán minek?

Wittinghoffot megválasztotta Törökbálint, akárcsak Borkait Győr, vagy Gajdát Kispest.

Ez egy ilyen nép.

Előzmény: Nyugdijas_szektor (29507)
Poplacsek 1 Creative Commons License 2019.11.21 0 0 29508

Baranyi a Fradi támogatását bírálta 

 

Az FTC-hez az önkormányzattól érkező évi ötvenmillió forintos keretösszegből kizárólag az utánpótlást dotáltuk, nem pedig a profi labdarúgást – jelentette ki tegnap lapunknak Bácskai János.

Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2019.11.20 0 1 29507

Itt a nagyszerű alkalom, hogy az oknyomozó újságírás vérprofijai (mondjuk a 888.hu-ról vagy a pesti srácokról) végezzék a munkájukat és kikérjék Wittinghoff költségelszámolását a budaörsi önkormányzattól.

Előzmény: Gyönyörű petesejt (29498)
elefánt11 Creative Commons License 2019.11.20 -1 0 29504

https://444.hu/2019/11/19/huszadjara-szavazta-le-a-kormanyparti-tobbseg-az-ugynokaktak-nyilvanossagra-hozatalat

 

JUBILEUM :DDDD 

 

na vajon ki érintett? kéne ilyen ügynök bingó!

 

Dobcsány. Creative Commons License 2019.11.20 -1 0 29502

kökeményen beleavatkozik a politikai most is a mlsz belügyeibe, mint annak idején a Deutsch Kovács csörte idején

Előzmény: Törölt nick (29501)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.20 0 1 29501

...és nyilván Csányi elvtársnak is magától lettek hirtelen mlsz-elnöki ambíciói.

Előzmény: Pac (29489)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.20 -1 0 29500

Az ugye nem lehet, hogy az új, friss, ropogós újpesti polgármester máris hazudik?

 

https://index.hu/belfold/2019/11/20/ujpest_tavozok_felmondas_polgarmester_deri_tibor_vegkielegites/

Dobcsány. Creative Commons License 2019.11.20 -1 0 29499

Szerintem az alapvető baj ott van, hogy nem az irányít, aki a pénzt osztja. A kormány adja (irányítja oda) a pénzt, de a kormány nem kérheti számon az akadémiákat az ott folyó munkáról, vagy a klubokat arról, hogy miért nincs rendes up. (persze informálisan tudjuk, hogy igen, de ez nem a normális menete)

 

Ne legyünk már álszentek, mintha nem kézivezérléssel működne minden ebben az országban, a Pancsó Aréna VIP páholya alkalmas arra, hogy Viktor tanácsokkal lássa el Csányi Sándort az MLSZ-el kapcsolatban 

Előzmény: OZ Juice (29482)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.20 0 0 29498

Amúgy ha valaki nulla gátlással simán elszámolja a kis kurvázását, és kifizetteti az adófizetőkkel a dugását, annál szerintem joggal merül fel az a homályos balsejtelem, hogy lesz ott még más aljasság is.

elefánt11 Creative Commons License 2019.11.20 -1 0 29497

a wikipédia szerint ez teljesen rendben van: "ugyanakkor magánlakásokon a prostitúció teljesen legális. 2007 óta lehetséges Magyarországon egyéni vállalkozói engedély kiváltásával legálisan is űzni ezt a foglalkozást, számlát adni a szolgáltatásról és adózni utána."

 

szóval ezek szerint witting még csak bűncselekményt se követett el. 

 

Előzmény: Nyugdijas_szektor (29488)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.20 0 0 29496

Na, a volt Szdsz-es szellemi holdudvar szürke eminenciása szerencsétlen kis statisztákat, és kezdő színésznőcskéket taperolt és kúrogatott. Ajdebájos.

Előzmény: perly anjou (29492)
Pac Creative Commons License 2019.11.20 0 1 29495

Na most ha jön 30-40.000 külföldi turista, és Csepellel találkozik, ami Budapest szerintem messze leglepukkantabb része, akkor pont ez a haszon veszne el.

De mondom, maga az alapötlet jó, csak Csepel....hát..

 

Nem is Csepel általános állapota, hanem maga a hely alkalmatlan.

A város széle, tömegközlekedése katasztrófa, (a lassú, elavult és lerobbant HÉV-et is beleértve) egyéni közlekedés és parkolás tragikus, a hotelek és vendéglátási lehetőségek (hiánya) meg az 'inkább ne is beszéljünk róla' kategória.

Előzmény: Gyönyörű petesejt (29459)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.20 0 0 29494

A végén kér számlát masszázsról. Innen a legenda, hogy egy masszázs fordult át faszverésbe.

 

https://xhamster.com/videos/wittinghoff-tamas-12701479

Előzmény: Nyugdijas_szektor (29488)
elefánt11 Creative Commons License 2019.11.20 0 1 29493

hát pont erre megy ki az egész, hogy egy kalap alá vegyék. 

 

de egyébként nem értem ezt az egészet, hogy miért kéne most a kommunista sajtó szerint most wittingnek lemondania.. A fidesz szerint semmi gáz nem volt azzal, amit Borkai csinált, őt támogatták végig a kampányban, nem léptették vissza, nem zárták ki. Ő maga lépett ki és mondott le.  Nem tudom, hogy ma MAgyarországon tilos-e eszkorthölgyek szolgáltatását igénybe venni, szerintem nem, szóval még bűncselekményt se követett el.  Én az egész felháborodást nem is értettem. NEm csoda, hogy a fidesz által kézivezérelt  sajtó egy szót se szólt róla a választások előtt, totálisan elhallgatták az ügyet, mert egyszerűen "nem volt ügy".  Elment nyaralni, közben szexelt. Most ezért mondjon le valaki? Hát az biztos, hogy én más meztelen férfiakra nem vagyok kíváncsi ilyenkor, de ha a Zsoltinak ilyen hajlamai vannak, azzal mit lehet csinálni, az nem törvénytelen. Ha ő arra izgul, hogy valami hájas ügyvéd morzsolgatja a töppedt faszát. Ezért már csak nem kéne kettétörnie egy ilyen ígéretes politikai karriernek. 

 

Ha jól tudom Borkai és Witting is feljelentést tett, a nyomozás után biztos okosabbak leszünk!

 

 

Előzmény: Nyugdijas_szektor (29471)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.20 0 0 29490

Zágrábban láttam a különbséget a magyar és a horvát foci között.

 

Nagyon korán beértünk a Maksimirba, körülnéztünk. Némileg lesajnálóan konstatáltuk, hogy ez a stadion nagyban hasonlít a volt Diósgyőri stadionra, meglehetősen lepukkant szocreál monstrum. Gusztustalan wc, fos büfé, málló vakolat. A Grupi olyan 3 klasszissal jobb. Aztán felmentünk a legfelső karéjra körülnézni, és azt láttuk, hogy a stadion egyik oldalán vagy 15-20!!! focipálya, telis-tele kölykökkel, akik bójákat kerülgettek, futottak, fociztak.

Ők nem a stadionokra költenek irdatlan pénzeket, hanem az utánpótlásra.

Pac Creative Commons License 2019.11.20 0 0 29489

Ha be is látja, kérdés, hogy tud-e valamit tenni, hiszen egy tásadalmi szervezetbe mégsem nyúlhat bele egy kormány, csupán rémséges diktatúrákban.

 

20 éve is sikerült, lásd Dajcstomi és Kovács Attila csörtéjét.

Előzmény: OZ Juice (29482)
Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2019.11.20 0 0 29488

Erről a kettes pontról (márhogy elszámolta a számlát) hol van igazolás? Tényleg kíváncsi vagyok rá.

 

Előzmény: Gyönyörű petesejt (29483)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.20 0 0 29486

Nocsak, a volt DK-s képviselőjelölt zsarolni próbált.

Egyre több szemetet vet ki ez a víz...

Előzmény: perly anjou (29473)
elefánt11 Creative Commons License 2019.11.20 0 0 29485

 mi köze van az MLSZ-nek ahhoz, hogy mit csinál a A Felcsúti Utánpótlás Neveléséért Alapítvány abból ötven milliárdból amit kapott? miért kéne beleszólnia, hogy a Fradinál milyen utánpótlásnevelés folyik?  (a szexuális zaklatás miatt mondjuk indíthatott volna vizsgálatot gondolom, dehát....)

Előzmény: OZ Juice (29482)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2019.11.20 0 0 29483

Ne próbáljuk morálisan szétválasztani a két esetet (bár a kommunista sajtó ezt sulykolja).

Wittinghoff nem happy finishes masszázsra fizetett be, hanem egy profi kurvához, akit kinyalt, aki leszopta majd akit megdugott. A videó megtekinthető, egyszer már belinkeltem.

Ezt azért ne tagadjuk le, ha kérhetem!

 

Wittinghoff kampányaiban is bőszen részt vett a család, a szerető anyuka, meg a két kisgyermeke.

Ezt se tagadjuk már le ha kérhetem!

 

Két jelentős különbség azért valóban van: 1)volt idő, amikor Borkai dicsőséget és örömöt szerzett az országnak, ez Wittinghoffról soha nem volt elmondható.

2) Bizonyíthatóan Wittinghoff volt az, aki az adófizetők pénzéből kurvázott (hiszen számlát kért az aktusról amit elszámolt).

 

Nem Borkait védem, hanem Wittinghoffot támadom, ez legyen világos.

Pont ugyanaz a szar szemét mentalitás.

 

 

Előzmény: Nyugdijas_szektor (29471)
OZ Juice Creative Commons License 2019.11.20 0 0 29482

Szerintem az alapvető baj ott van, hogy nem az irányít, aki a pénzt osztja. A kormány adja (irányítja oda) a pénzt, de a kormány nem kérheti számon az akadémiákat az ott folyó munkáról, vagy a klubokat arról, hogy miért nincs rendes up. (persze informálisan tudjuk, hogy igen, de ez nem a normális menete)

Így jobb híján a belterjes bmlsz játsza a atyaúristent nyilvánvaló szakmai koncepció nélkül évtizedek óta. 

Azt azt hiszem kár vitatni, hogy Orbán jobb focit akar, mert szereti. Kérdés, hogy átlátja-e, hogy a jelenlegi mlszt be kell szántani, sóval bevetni és a nulláról kezdeni (nem az akadémiákat, meg a klubokat, hanem az mlszt!). Ha be is látja, kérdés, hogy tud-e valamit tenni, hiszen egy tásadalmi szervezetbe mégsem nyúlhat bele egy kormány, csupán rémséges diktatúrákban. 

Egyébként azt hiszem nem látja be és egyszerűen az a terv, hogy előbb utóbb a nagy pénzből nagy foci lesz, amit teljes tévút. Nyilván az anyagiakra szükség van, mert kii a fasz akar 2019-ben üvegszilánkos salakpályán focizni (mint mi a 90-es években), de a hangsúly a MUNKÁN van, a szakmának kellene végre kurvára elkezdenie dolgozni. 

 

Előzmény: Törölt nick (29475)
OZ Juice Creative Commons License 2019.11.20 0 0 29478

Népliget? Ott fák vannak. Nem jó. 

Előzmény: Gyönyörű petesejt (29459)
elefánt11 Creative Commons License 2019.11.20 0 2 29477

a már kitörölt nickeden te munkásőr patkány!  

 

Te a propagandistából is a legalja vagy: miután telehányod a fórumot az ocsmányságaiddal, és már mindenhol hülyét csináltál a nickedből, és mindenki beléd törli a lábát, törölteted magad (gondolom oda kell szólni, mint a Fradi topik fejlécénél... ) visszajössz új néven, és kezdődik a ciklus elölről. Te vagy az a gerinctelen szar fos hulladék, aki mindig a hatalom picsáját nyalja, aki a rendőrök mögül ugat, aki nem verekedni szeret hanem verni, aki szórakozni járt a sztálin út 60-ba,  aki feljelenti a szomszédot az ávónál, aki ráküldi a nyilasokat a zsidó szatócsra. Mondanám, hogy nem te tehetsz róla, mert hát nyilván genetikusan vagy szolga,  így szocializálódtál, így neveltek, hogy lefelé tapossál és felfele nyaljál, de hát még a legutolsó féreg is képes megráznia magát. Veled ellentétben. 

 

Előzmény: perly anjou (29472)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.20 0 0 29475

Ezt szerintem, aki egy kicsit is tud gondolkodni, az a legelső pillanattól látta. Nem igaz, hogy a főnök nem. Két lehetőség van:

 

1) leszarja, ezt is kizárólag egy újabb pénzkivételi lehetőségként hozta létre a cimbiknek - ezt nem gondolom (bár nyilván ez is szempont volt), mert őt tényleg érdekli a foci, és biztos vagyok benne, hogy fontos neki az előrelépés (nyilván azt is látja, hogy kisebb-nagyobb előrelépés esetén leborul a nép és imádja - látva az EB-n az osztrákok elleni meccs utáni eseményeket, nem is nagyon téved).

2) mégsem látja, vagy pedig csak abban hisz, hogy a "nagy számok törvénye" alapján előbb-utóbb tényleg lesz egy minőségi ugrás is (több gyerek az UP-ban, több edző, jobb infrastruktúra). Ez viszont egy végtelenül naiv és korlátolt hozzáállás, a körülmények teljes félreértése.

 

Nem tudom, melyik opció lehet igaz, illetve persze elképzelhető, hogy van több is.

Előzmény: Dobcsány. (29474)
Dobcsány. Creative Commons License 2019.11.20 0 0 29474

Miközben jelenleg az infrastruktúra adott a hazai közegben, sohasem volt ennyi pénz a sportágban, a kormány adakozása európai hírű, de csak nem sikerült egyről a kettőre jutni. Mert ha haladunk is, a riválisok nagyobbat lépnek.

 

MINDEZ AZÉRT LEHET, MERT A LEGFONTOSABB KÉRDÉSSEL NEM SIKERÜLT ŐSZINTÉN SZEMBENÉZNI. LEHET-E ÚGY FUTBALLT CSINÁLNI, FEJLESZTENI, FELÉLESZTENI – NEVEZZÜK, AHOGY JÓLESIK –, HOGY A RENDSZERBEN NINCS BENNE A SZÁMONKÉRÉS LEHETŐSÉGE.

 

Az akadémiák, a klubok megszámlálhatatlanul, olykor átláthatatlanul kapják a pénzt, és még csak véletlenül sem állítanak fel előttük egy objektív mérőszámot.

 

Szeretnék olyan munkahelyen dolgozni, ahol számolatlanul lehet pénzt keresni és

 

ABSZOLÚTE NINCS SZÁMONKÉRÉS 

Nyugdijas_szektor Creative Commons License 2019.11.20 0 2 29471

Ne próbáljuk egy kalap alá venni a két esetet (bár a Fidesz kommunikáció ezt sulykolja) baromira nem ugyanaz a kategória. A Borkai-ügy ugyanis nem szimpla "szexbotrány", hanem ott olyanokkal szerepel a bulivideón, akikkel Győr városa milliárdos ügyleteket bonyolított, kicsit kilóg a korrupciógyanús "lóláb", hogy esetleg ez a normál üzletmenet megszokott része volt és nem véletlenül összefutottak egy adriai yachton meghirdetett nyílt swinger-partin.

Wittinghoff meg befizetett egy "happy finish"-es masszázsra, de az föl sem merült, hogy a hölgy esetleg ezért cserébe uniós pályázatokat nyert, vagy eladta a Tesconak a budaörsi önkormányzati földeket busás haszonnal.

Azt a lényegtelen különbséget nem is említve, hogy melyikük kampányolt KDNP logóval és támogatással magát példás családapaként hirdetve az óriásplakátokon. 

 

Előzmény: Gyönyörű petesejt (29463)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!